Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Postępowanie Apple wpływa na ludzi ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
219 odpowiedzi w tym temacie

#51 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 00:10

No ciekawie, dobranoc :) PS Na każdy temat da się spokojnie pogadać :)

#52 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 09 września 2009 - 05:20

Oooo, kompleks Polaka, a wlasciwie malego penisa! Musi miec najlepszy stosunek, zawsze!
Tym wlasnie roznia sie wybory Polakow od Amerykanow.


maxijazz, żaden kompleks. Zwyczajny szacunek do pieniędzy i własnej pracy. Nie kupuje czegoś bo fajnie wygląda albo bo fajnie reklamują. Inaczej skończyłbym na kanapie z telefonem w ręku a na linii miałym Mango Telezakupy. Szanując swoją pracę i zarobione przez siebie pieniądze, wydajesz na coś co jest Ci potrzebne. Przy okazji szukasz produktów jakościowych. Szastanie pieniędzmi i przepłacanie za sprzęt nie wart swojej ceny, nie jest oznaką Twojego bogactwa a Twojej głupoty. Oczywiście że patrzysz na cyferki bo to one Ci mówią co dostajesz. Dlatego też kupująć odtwarzacz nigy nie kupię iPod'a bo nie jest wart swojej ceny ani w stosunku pojemność/cena, ani w stosunku jakość dźwięku/cena, co do komputerów Apple, warte swojej ceny są tylko Macieje Pro i Mini (chociaż nie ze względu na parametry). Rozumiem że jak będę sprzedawał swój samochód, policzę Ci jak za model salonowy, bo przecież nie będziesz patrzył na cyferki rocznika bo pałę masz wielką jak stodoła, dodatkowo policzę Ci w euro w przeliczniku 1PLN=1E, no bo nie będziesz chyba rąk swoich kalał złotówkami.

A co do ostatniego zdania...tego o Ameryce...tak to wiele wyjaśnia.

#53 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2009 - 06:37

Cholera, już dawno takiej nudnej i bezwartościowej dyskusji nie było na myapple! No, ale natura nie znosi pustki. seb235, gdybym mógł, dał bym ci permanentnego bana, bo jak tylko masz odblokowane konto wysypują się tematy, z oczywistymi zagadnieniami. Maki się psują. Elektronika zawsze się psuła i będzie. A koła były, i raczej będą okrągłe, nie ważne jak bardzo będziesz przekonywał innych o ich kwadratowości. W tym temacie raczej to mój ostatni post, nie zamierzam "pisać jak do ściany", bo i tak nawet we mnie zauważysz fanboja apple.

#54 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 09 września 2009 - 06:57

tak, bo tematy, "mój macbook nie bootuje z płyty od imac'a" oraz "co to za plik dmg" a na dokładkę "chce maka ale nie wiem po co, co mam zrobić, ktoś, ktokolwiek, jakaś pomoc" to naprawdę powiew świerzości na forum. Wręcz jak chłodna bryza w upalny dzięń. Wolę już takie dyskusje o niczym, niż kolejne pytania dzieci neo "nie chce mi się szukać a wiem że wiecie". Na forum od dawna nic się specjalnego nie dzieje. Nowym się nie chce szukać i ciągle są te same tematy wałkowane. Więc zdecydowanie jestem za takimi jałowymi dyskusjami, z których nic nie wynika, niż za odpowiadaniem jak zainstalować program w osx.

#55 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2009 - 07:12

Jak ci się nudzi, to napisz FAQ z tym wszystkim, żeby się nie pytali.

#56 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 09 września 2009 - 08:08

Jak ci się nudzi, to napisz FAQ z tym wszystkim, żeby się nie pytali.


ja mam zamiar. waham sie tylko miedzy adresem japie***le.pl a jfgi.pl

#57 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 09 września 2009 - 09:41

ja mam zamiar. waham sie tylko miedzy adresem japie***le.pl a jfgi.pl


ja głosuję na ten pierwszy xD

#58 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 09 września 2009 - 09:55

ja głosuję na ten pierwszy xD


Teraz tylko musze znalezc chwile wolnego i wymyslic jakas fajna koncepcje :grin:

#59 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 09 września 2009 - 10:16

Jak ci się nudzi, to napisz FAQ z tym wszystkim, żeby się nie pytali.


Absolutnie mi się nie nudzi, co więcej lubię jałowe dyskusje, gdzie celem jest sama dyskusja, chociażby bez powodu. Ale Ciebie widać mierzi pisanie i czytanie o niczym, więc proponuje abyś napisał faq'a...później rzucę okiem co nagryzmoliłeś.

#60 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 września 2009 - 10:24

feuerfest - ja bym tam wstawił coś w stylu "rusz d*** i POSZUKAJ" ;) tylko title trzeba by dać jakiś taki żeby na to ludzie klikali no chyba że tam ma być prawdziwy FAQ ;]

#61 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 09 września 2009 - 10:28

rusz i poszukaj to w nagłówek, albo jako główne hasło serwisu xD

#62 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 12:38

Ja tam lubie i zawsze na forach zakładałem jakąś dyskusje która do niczego nie zmierza, bo to właśnie w takich wątkach można poznać ludzi na czymś innym jak poraz setna pomoc przy wyjmowaniu płyty z napędu itd ... , swoją droga myapple jest jedynym forum w którym nie ma nic więcej poza apple. PS Ostatnio przeglądałem temat pokaż swój Springboard czy jak mu tam, i miałem ochote napisać że wszystko super ale HTC Hero przebił design wszystkiego co mam na rynku, ale się powstrzymałem :) (Oczywiście chodzi mi o wygląd oprogramowania)

#63 wegorzyk

wegorzyk
  • 674 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2009 - 12:48

Uważam, źe forum zmieniło się już wcześniej niż wprowadzenie iphona, ale od czasu wypuszczenia maczka na intelu. Od pory odpalenia windowsa na maczku przybyło użytkowników, którzy tak często korzystają z Mac OS X jak często użytkownicy PPC uruchamiają windowsa na swoich komputerach. Od czasu intela zrobiła się masówka.

#64 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:13

Ja na pewno Maka kupiłem dla OS X i z niego kożystam po dziś, co będzie dalej tego nie wiem bo jednak OSy wszystki ostatnio na prawde dobrze się rozwijają i to doskonale widać na który z nich by nie spojrzeć, no ale najgorsza jest zawsze kwestia przesiadki.

#65 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 września 2009 - 13:13

ale jaki sens tworzyć po raz n+1 tę samą dyskusję?

#66 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:25

Taki sam jak wyjmowanie płyty z napędu po raz n+1, reinstalacja sytsemu po raz n+1 itd ... , nie wiem czy kojarzycie ten moment ale ja zaraz po zakupie mini pisałem na forum że trzeba by było wprowadzić do regulaminu aby nie dublować tematów i odsyłałem do szukajki jak wiedziałem że taki temat już istnienie, spowodowało to oburzenie moderatorów że oni nie chcą takiego rygoru na forum, skoro nie chcą no to w czym problem ? to moge sobie zakładać 1000 takich tematów bo nie są one niczym nagminnym w stosunku do innych :) W taki oto sposób mamy tysiące tematów na jeden temat :)

#67 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 września 2009 - 13:32

nie jestem moderatorem tutaj na szczęście i mam inne poglądy jak widać dla mnie zakładanie takich samych tematów to bezsens i głupota YMMV

#68 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:33

Dla mnie była od razu jak się tu pojawiłem, ale wszyscy się wtedy oburzyli :) Wtedy jeszcze się dało nad tym zapanować teraz już nie ma szans :)

#69 bezybezy

bezybezy
  • 603 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:36

Uważam, źe forum zmieniło się już wcześniej niż wprowadzenie iphona, ale od czasu wypuszczenia maczka na intelu. Od pory odpalenia windowsa na maczku przybyło użytkowników, którzy tak często korzystają z Mac OS X jak często użytkownicy PPC uruchamiają windowsa na swoich komputerach. Od czasu intela zrobiła się masówka.

Chyba trochę przesadzasz z tym os x i windowsem... Rozpamiętywanie elitarności i wyższości PPC jest bezsensowne.
Swoją drogą, patrząc po Twojej dacie dołączenia, miałeś spory udział w odmienieniu forum ;) Wypłynąłeś na fali Intela ;)

#70 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:46

Ale z innej strony co miało apple zrobić ? Nie ma innego producenta CPU niż intel, nie mieli wyjścia. I tak naprawde w układach intela nie ma niczego złego tylko dobór sprzętu i chłodzenia przez apple stwarza problemy. PS Na jakim chipsecie jest Mac Pro ?

#71 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 09 września 2009 - 13:51

Ale z innej strony co miało apple zrobić ? Nie ma innego producenta CPU niż intel, nie mieli wyjścia. I tak naprawde w układach intela nie ma niczego złego tylko dobór sprzętu i chłodzenia przez apple stwarza problemy.

PS Na jakim chipsecie jest Mac Pro ?


O jakich problemach piszesz?

#72 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:55

Przegrzewanie układów np graficznych itd ... , ogólnie temperatury w makach nie są małe.

#73 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 09 września 2009 - 13:57

nigdzie nie są małe, na dell'u też można usmażyć jajko :P a co więcej, po godzinie grania na dellu ciężko się*dotyka klawiszy wsad bo akurat pod nimi jest grafika. no niestety ale laptopy to takie cudeńka które i tak się będą grzać, nie ważne jakiej firmy ;p

#74 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 września 2009 - 13:59

PPC jest lepsze ;) ogólnie RISC jest lepsze niż CISC jeżeli by tak nie było, to czemu rdzeń procesorów Intela jest aktualnie RISCowy?

#75 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 09 września 2009 - 14:03

Przegrzewanie układów np graficznych itd ... , ogólnie temperatury w makach nie są małe.


Nie są małe w relacji do czego? Jakiegoś innego sprzętu?
A może zrobiłbyś*jakieś porównanie/zestawienie?
Mam dosyć*ogólnikowych tekstów




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych