Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Regenersis -pozew zbiorowy do RPK - szukam poszkodowanych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
477 odpowiedzi w tym temacie

#51 AVALON

AVALON
  • 465 postów
  • SkądUK

Napisano 18 sierpnia 2009 - 13:55

Wielkie dzięki to mi wystarcza aby uczulić klientów przy reklamacji i jak widać spokojnie można zrobić zdjęcie przed wyslaniem do serwisu. Jeszcze raz dzięki.

#52 iClinic.pl

iClinic.pl

  • 177 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 sierpnia 2009 - 04:16

Dzisiaj kolejnych 3 klientów do nas dzwoniło mówiąc, że serwis gwarancyjny stwierdził zalanie ...

#53 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 19 sierpnia 2009 - 07:37

Czujnik w jacku jest z lewej strony czy pod złączem?

#54 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 sierpnia 2009 - 10:19

Czujnik w jacku jest z lewej strony czy pod złączem?


jakby na dnie...

#55 Piterkin

Piterkin
  • 35 postów
  • SkądRadzymin

Napisano 20 sierpnia 2009 - 08:49

Gra jest warta świeczki. PDA serwis bardzo prosze, przeslij na priv jakis kontakt do Ciebie. Potrzebujemy jak najwięcej podobnych przypadków. Będzie z tego story :-)

#56 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 09:30

Witam serdecznie - obiecywałem update. Stopniowo gromadzi mi się coraz więcej osób. Na początku było mizernie ale akcja powoli się rozkręca. Będę w kontakcie z Piterkin'em i mam nadzieję, że wyjdzie z tej dokumentacji przynajmniej jeden fajny artykuł, którego nie omieszkamy zapewne rozesłać gdzieś dalej. Wybaczcie że nie odpowiadam na e-maile, jak każdy z Was mam sporo pracy, ale wszystkie cierpliwie będą czekać na swój czas ;) Akcja jeszcze potrwa, bo nigdzie się nie spieszymy, także jakby co ślijcie śmiało e-maile. Co ciekawe odzywają się także userzy nokii, HTC itp. Oczywiście te osoby również włączamy. Przypominam, tak jak w poście nr 1 że potrzebuję PEŁNĄ DOKUMENTACJĘ razem ze skanami wszelkich możliwych Waszych papierów pokazujących Waszą historię.

#57 meeron

meeron
  • 504 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 10:14

napisz ile masz juz "kompletnych spraw" zgromadzonych

#58 Mystik

Mystik
  • 134 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 12:32

iPhone i iPod: gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zalaniem wodą

plus 2 na plycie glownej


Ja przepraszam, ale jaki jest sens umieszczania "prawie" na zewnątrz czujników ZALANIA?
Przecież iPhona można chyba używać na dworze? No chyba, że nie można.
A co na to wszystko użytkownicy iPhona w innych krajach?
Wie ktoś może jak bardzo trzeba zalać i na jak długo te czujki, żeby zmieniły kolor?

pozdrawiam

PS. Mam coraz mniejsza ochotę na iPhona. Pewnie jest to głównie przyczyną działania "naszego" serwisu, ale niesmak pozostaje.
PS2. Gorąco popieram akcję przeciwko źle działającemu serwisowi. Mam nadzieję, że się uda.

#59 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 12:44

Liquid Submersion Indicator może zadziałać przy wilgotności powyżej 95% Ostatnio w Poznaniu wilgotność powietrza przekraczyło tą wartość, więc jeśli ktoś wtedy używał iPhone'a, może się liczyć z tym, że gwarancję już stracił. Dlatego LSI nie jest żadnym dowodem na to, że telefon został zalany z winy użytkownika.

#60 Mystik

Mystik
  • 134 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 13:08

Liquid Submersion Indicator może zadziałać przy wilgotności powyżej 95% Ostatnio w Poznaniu wilgotność powietrza przekraczyło tą wartość, więc jeśli ktoś wtedy używał iPhone'a, może się liczyć z tym, że gwarancję już stracił.

Dlatego LSI nie jest żadnym dowodem na to, że telefon został zalany z winy użytkownika.

A jak wygląda sprawa wymagań wilgotności ujętych w instrukcji obsługi, jako parametry użytkowania?
Jest np. zaznaczone, że iPhona można uzytkować przy wilgotności do 60%?
Bo jeżeli tak, to zakup iPhona to proszenie się o kłopoty i wyrzucenie pieniędzy w błoto. Osobiście nie wyobrażam sobie brak możliwości rozmawiania przez telefon np. w deszczu.

pozdrawiam

#61 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 20 sierpnia 2009 - 13:48

Wilgotność względna: od 5% do 95% bez kondensacji


Źródło: Apple - iPhone - Dane techniczne

#62 Mystik

Mystik
  • 134 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 13:53

Źródło: Apple - iPhone - Dane techniczne

No to przynajmniej mamy jasność w temacie. Każdy z iPhonów, który miał styczność z powietrzem w czasie deszczu utracił swoją gwarancję :)
I wiem, że takie wymagania są przy każdej elektronice, ale nikt jak na razie nie wpadł na pomysł, żeby to egzekwować.

pozdrawiam

#63 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 20 sierpnia 2009 - 13:56

Nie wiem czy mi się tylko wydaje czy pierwsza generacja iPhone'a nie miała takich problemów jak 3G/3Gs (?)

#64 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 14:07

Tutaj możecie sobie sprawdzić historię pomiarów wilgotności w Waszych miastach. Przedstawiam archiwalne dane dla Poznania:

METEOPROG.PL: Archiwum pogody faktycznej w Poznaniu

Jak widać zjawisko kiedy to wilgotność przekracza 95% występuje rzadko, ale jednak jest - w Poznaniu miało to miejsce np. 1 i 2 lipca -wg LSI jeśli ktoś w tych dniach przebywał na określonym obszarze Poznania traci gwarancję :) Trochę głupie, ale jakoś nie widzę innej możliwości wytłumaczenia tego.

#65 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 20 sierpnia 2009 - 14:36

Najwidoczniej w takie dni trzeba iPhone'a (pewnie całą elektornike) zostawiać... no właśnie, gdzie? Może jakieś pojemniki próżniowe, nie wiem.

#66 fakcior

fakcior
  • 53 postów
  • SkądPodolsze / Kraków, PL

Napisano 20 sierpnia 2009 - 15:53

Nie zgodzę się. Chodziłem z telefonem po dużych ulewach, wkładałem go do mokrych spodni (wilgotnych po kąpieli), czasem go biorę do łazienki, gdy biorę prysznic i paski mam śnieżnobiałe. Wersja MB489B. Może to ma jakieś znaczenie. Pozdrawiam!

#67 Mystik

Mystik
  • 134 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 15:58

Nie zgodzę się. Chodziłem z telefonem po dużych ulewach, wkładałem go do mokrych spodni (wilgotnych po kąpieli), czasem go biorę do łazienki, gdy biorę prysznic i paski mam śnieżnobiałe. Wersja MB489B. Może to ma jakieś znaczenie.
Pozdrawiam!

Ale w sensie, że co? Że nadal działa?
Jak działa to dobrze, bo i powinien :)

Nam chodzi tylko o to, że nie wiadomo, czy serwis nie stwierdziłby "zalania" Twojego iPhona w razie "W".

pozdrawiam

#68 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2009 - 16:07

Przecież napisał wyraźnie, że czujniki u niego są białe, a nie "w sensie, że nadal działa". :)

#69 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 20 sierpnia 2009 - 16:09

Telefonu za darmo nie naprawisz - Nowe Technologie w INTERIA.PL

#70 Mystik

Mystik
  • 134 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 16:14

Przecież napisał wyraźnie, że czujniki u niego są białe, a nie "w sensie, że nadal działa". :)

A słusznie. Nie dowidziałem :(

pozdrawiam

#71 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 20 sierpnia 2009 - 16:46

Wykop.pl - Telefonu za darmo nie naprawisz

Jak ktoś ma konto, to wykopujcie.

#72 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2009 - 18:08

Wykop.pl - Telefonu za darmo nie naprawisz

Jak ktoś ma konto, to wykopujcie.

Po co?

#73 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 13:01

Zgłosiłem do regenersis maila z prośbą o udzielenie się w tym temacie

#74 jardins

jardins
  • 160 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 14:49

Ha, myślisz, że odpowiedzą? :P

#75 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 21 sierpnia 2009 - 14:55

nie podałem nawet swojego maila :P wysłałem przez ten ich online wysyłacz ale znając Polskę mają to gdzieś...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych