Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Salon Apple w Media Markt w Warszawie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
147 odpowiedzi w tym temacie

#126 andreas_k

andreas_k
  • 101 postów

Napisano 11 lipca 2009 - 15:12

więc nawet opłacałoby się kupić 2 MB za 3/4 ceny...

#127 bazi22

bazi22
  • 132 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 11 lipca 2009 - 15:35

więc nawet opłacałoby się kupić 2 MB za 3/4 ceny...


Nie można kupić dwóch takich samych produktów, ale np MacBook White i MacBook unibody już tak

#128 LB1989

LB1989
  • 244 postów
  • SkądSzczecin/Stargard

Napisano 11 lipca 2009 - 19:22

Ehh, dobre i to... ;)

#129 serious

serious
  • 34 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 lipca 2009 - 22:31

Ja skorzystałem dzisiaj z promocji w MM i kupiłem Mobile Me + iWork za 693,50 zł (niewiele drożej niż np. w UK).

#130 velchinaski

velchinaski
  • 329 postów
  • SkądNowa Alexnadrya

Napisano 11 lipca 2009 - 23:27

Tia tylko ceny nadal powalają i muszę ściągać głupią klawiaturę przez kumpla z UK kupując w necie w appS :) Kiedy to się zmieni ,ze pójdę do MM i kupie w tej samej cenie wszystko u nas jak zwykle chcą 100% zarobić więcej ....f

#131 Jabba

Jabba
  • 34 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2009 - 13:49

Witam, Właśnie wróciłem z MM :-) Akurat miałem po drodze, więc postanowiłem obadać sobie to stoisko. Ogólnie żenada.. iMaczki sprzedają jeszcze z te z Radeonami, w MacBookach też bez rewelacji. Jakieś kilka softów leży i tyle. Ceny? Też masakra... Za to co w Cortlandzie czy iSpocie jest po 8499 (MBP 2.66 najnowszy) tam trzeba dać 8999.. Zakładając, że niektórzy mogą skołować sobie zniżkę studencką, to na co komu takie stoisko... Myślałem, że jak już Apple się pod czymś podpisuje, to będzie miało to ręce i nogi.. Szczerze wolałbym się podpisać pod Cortlandem lub iSpotem.. Tam przynajmniej mogę nabyć np. uchwyt samochodowy do iP.. W MM żadnych akcesoriów nie znalazłem.

#132 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 13 lipca 2009 - 14:22

Czyli jednym słowem - tylko wygląd zasługuje na pochwałę. Cała reszta to żenada.

#133 bazi22

bazi22
  • 132 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 13 lipca 2009 - 14:47

Panowie a czego się spodziewaliście - im wyższa "ranga" sklepu Apple tym i ceny wyższe :)

#134 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 13 lipca 2009 - 15:28

Kiedy się doczekam sklepu apple w Rudzie Śląskiej chociażby w centrum handlowym Plaza Ruda ŚL. Nie wydaję wam się to dziwne, że w Warszawie są 3 albo 4 iSpoty a do przykładu w Rudzie nie ma żadnego. Dziś byłem poszukać iPodów w mojej miejscowości i znalazłem 2 shuffle i nano 4G w komputroniku po astronomicznych cenach. Byłem już w iSpocie w Silesi (centrum handlowe w Katowicach) i nie spodziewam się jakichś okazji cenowych ale tam można było chociaż "pobawić" się komputerem mac. A u mnie w pobliżu nie ma żadnego sklepu z macintoshami :(

#135 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 lipca 2009 - 15:40

Kiedy się doczekam sklepu apple w Rudzie Śląskiej chociażby w centrum handlowym Plaza Ruda ŚL.
Nie wydaję wam się to dziwne, że w Warszawie są 3 albo 4 iSpoty a do przykładu w Rudzie nie ma żadnego.
Dziś byłem poszukać iPodów w mojej miejscowości i znalazłem 2 shuffle i nano 4G w komputroniku po astronomicznych cenach. Byłem już w iSpocie w Silesi (centrum handlowe w Katowicach) i nie spodziewam się jakichś okazji cenowych ale tam można było chociaż "pobawić" się komputerem mac. A u mnie w pobliżu nie ma żadnego sklepu z macintoshami :(


Do Katowic znowu nie masz tak daleko...:)

#136 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 13 lipca 2009 - 15:44

No tak ale ja mam 14 lat i samemu do Silesi trochę daleko i samego mnie mama raczej nie puści :) Je a jo tu widza, że hanysy tyż som na tym forum :) alfagta widza że z Katowic.

#137 Jabba

Jabba
  • 34 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2009 - 17:11

Panowie a czego się spodziewaliście - im wyższa "ranga" sklepu Apple tym i ceny wyższe :)


Hehehe :-) Trzeba jeszcze dopisać, że o PL chodzi :-P

#138 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 13 lipca 2009 - 17:15

W ogóle coś mi się nie podoba dlaczego iSpotów w Polsce jest tak mało i tak drogo w nich. Przecież jednym z założycieli apple był polak (patrz Wikipedia) dziwne prawda?

#139 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 13 lipca 2009 - 18:05

Wszystko fajnie, tylko na ul. Kakowskiej 6 (o ile taka w ogóle istnieje) nie ma sklepu Media Markt.

#140 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 lipca 2009 - 19:07

No tak ale ja mam 14 lat i samemu do Silesi trochę daleko i samego mnie mama raczej nie puści :)
Je a jo tu widza, że hanysy tyż som na tym forum :)
alfagta widza że z Katowic.


No a jak:) Niestety gorole też są...

---- Dodano 13-07-2009 o godzinie 20:08 ----

Wszystko fajnie, tylko na ul. Kakowskiej 6 (o ile taka w ogóle istnieje) nie ma sklepu Media Markt.


Aleja Krakowska 61...

#141 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 16:51

Dobra wszystko fajnie wy się tu klucicie i przegadujecie a jaka cena jest MBP 2,26? ewentualnie w innyh media tez możecie podać ;) w bielskim ma być dopiero w sierpniu podobno....

#142 paparazzi

paparazzi
  • 1 006 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 09:38

Ponawiam pytanie

#143 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 29 lipca 2009 - 11:53

Ponawiam pytanie


Taka jak wszędzie... 5499zł...

#144 maslo_chrzan

maslo_chrzan
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lutego 2010 - 22:10

Apple shop w MM na górczewkskiej to jakaś kpina, logo firmy olbrzymie a na sprzęt jeden stół. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem komputera z poprzedniego roku, część posiada Leoparda i stare komponenty, przy różnicy ok. 300-600 zł w stosunku do iSpotu czy Cortlandu. Jak mówił jeden z przedmówców to uwzględniając rabat edukacyjny (10%) wychodzi na to samo. Ważnym aspektem jest atmosfera w jakiej się kupuję, jeśli zamierzamy kupić komputer za specyficzną cenę to oczekujemy czegoś innego niż stoisko handlowe gdzie wokół nas ludzie kupują choćby suszarki. Jest to jednak moje zdanie ;-)

#145 RobAndzik

RobAndzik
  • 365 postów
  • SkądIngolstadt DE

Napisano 12 lutego 2010 - 22:34

Apple shop w MM na górczewkskiej to jakaś kpina, logo firmy olbrzymie a na sprzęt jeden stół. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem komputera z poprzedniego roku, część posiada Leoparda i stare komponenty, przy różnicy ok. 300-600 zł w stosunku do iSpotu czy Cortlandu. Jak mówił jeden z przedmówców to uwzględniając rabat edukacyjny (10%) wychodzi na to samo. Ważnym aspektem jest atmosfera w jakiej się kupuję, jeśli zamierzamy kupić komputer za specyficzną cenę to oczekujemy czegoś innego niż stoisko handlowe gdzie wokół nas ludzie kupują choćby suszarki.
Jest to jednak moje zdanie ;-)


To ze Ty kupujesz sprzet apple czyni Cie kims lepszym niz klienta suszarek ? Pozatym do iSpotu chodza ludzie kupic pokrowce na laptopy, Ci tez sa inni ?

Poza faktem odkopania tematu w salonach MM i Saturn nie jeden sprzedawca wie wiecej niz pracownik iSpotu.

#146 maslo_chrzan

maslo_chrzan
  • 20 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lutego 2010 - 12:40

Nie chodziło mi o ukazanie wyższości klientów apple'a nad klientami media marktu, raczej chodziło o podkreślenie że jeden stół w wielkim markecie to mało jak na "Apple Shop". Co do pracowników masz rację, ale tego tematu nie poruszałem...

#147 Inglot

Inglot
  • 3 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 10:39

tak dla sprostowania to jest wyraźnie napisane na tej stronie ze AppleShop jest to salon firmy Apple w MediaMarkt a ceny tez znacznie niższe niż w iSpocie.

[url=http://www.mediamarkt.pl/warszawa-al-krakowska/apple-shop]Apple Shop Media Markt[/url]

#148 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 grudnia 2011 - 10:59

Zgodnie z regulaminem, nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych