Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Komunikator na iPhone.. Ktory wybrac?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Komunikator na iPhone.. Ktory wybrac? (0 użytkowników oddało głos)

  1. BeejiveIM (30 głosów [18.29%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.29%

  2. Palringo (116 głosów [70.73%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 70.73%

  3. IM+ (18 głosów [10.98%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.98%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 26 czerwca 2009 - 23:08

Myślę, że wiele osób popiera tutaj Palringo bo jest darmowe i nie korzystało z płatnych, m.in Beejive. Trudno też się wypowiadać o nowej wersji Palringo, której jeszcze nie ma. Z palringo korzystałem kilka miesięcy i powiem, że bardziej irytującej aplikacji na iPhone'a nie pamiętam... Mój wybór to Beejive. Przede wszystkim ze względu na archiwum konwersacji, miły i wygodny interfejs.

P.S gg oczywiście działa na Beejive, trzeba użyć transportu po prostu.

Na takich opiniach mi zalezy, dzieki.

#27 Amphibious

Amphibious
  • 66 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 10:28

Bezapelacyjnie Beejive na drugim miejscu IM+

#28 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2009 - 10:34

Krakers dobrze napisał. Za Palringo przemawia to, że jest darmowy, ale jeśli macie pieniądze - nie idźcie na to. Kupujcie BeejiveIM bez zastanowienia - gwarantuję Wam, że będzie bardzo zadowoleni.

#29 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 27 czerwca 2009 - 11:07

BeejiveIM bezapelacyjnie :) Transporty gg działają wyśmienicie, nie wiesza się jak Parlingo, a PN jest kosmicznie zajefajnym ficzersem :S

#30 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 11:43

To co trzeba zrobić aby mieć gg na Beejive ?

#31 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 27 czerwca 2009 - 11:46

To co trzeba zrobić aby mieć gg na Beejive ?

Wystarczy zalozyc konto na jabberze i ustawic sobie transport gg.

Instrukcja:

Instrukcja krok-po-kroku ;)

1. Instalujemy psi z: psi-im.org
2. Kilkamy "register new account"
3. wpisujemy w server: jabber.cz i klikamy Next
4. Dajemy continue przy ostrzeżeniu.
5. wybieramy login i hasło i klikamy Next, a potem OK
6. Wchodzimy w ustawienia PSI => Events, zaznaczamy Auto-authorize contacts i klikamy OK
7. Eksportujemy liste kontaktów z GG do pliku
8. W PSI ustawiamy status na Online i klikamy prawym na nazwę konta (tam gdzie kłódka) i wybieramy Service Discovery
9. Wybieramy Gadu-Gadu transport (gg.jabbim.pl), klikamy prawym => register, podajemy numer gg i hasło i naciskamy Register
10. Otwieramy w przeglądarce: Strona Chomika
11. wpisujemy:
nazwe_uzytkownika
hasło
jabber.cz
Wybierz plik => wybieramy plik z kontaktami gg
zaznaczamy odtwórz grupy
gg.jabbim.pl
i naciskamy konwertuj
12. Klikamy na stronie Dalej, az wszystie kontakty zostana zaimportowane
13. Ustawiamy dane konta Jabber w BeejiveIM na nazwa_uzytkownika@jabber.cz i swoje hasło
14. KONIEC ;)



#32 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 12:22

Dzieki troche trwało konwertowanie kontaktow ale wszystko sie udało pomyślnie. :D

#33 metalic69

metalic69
  • 522 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 15:14

W nowym IM mamy mała przeglądarke internetową ;)

#34 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2009 - 15:16

W BeejiveIM też jest :)

#35 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 16:37

A po aktualizacji Palringo przeglądarki nie ma. Tak samo jak możliwości skopiowania tekstu...

#36 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 27 czerwca 2009 - 17:36

A po aktualizacji Palringo przeglądarki nie ma. Tak samo jak możliwości skopiowania tekstu...

Czyli mozemy sie tego spodziewac w Palringo Premium..

>krakers09
Ok. Pomijam to, ze sam zalozylem temat, moj blad.

#37 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 27 czerwca 2009 - 17:53

A co to forum bukmacherskie? Proponuję przeczytać chociaż tytuł tematu skoro nie chce się czytać treści.

#38 adamvet

adamvet
  • 485 postów
  • SkądNorwich, UK

Napisano 27 czerwca 2009 - 18:14

A moje pytanie brzmi jak dlugo trzeba czekac na autoryzacje kontaktow (jabber kontakty z gg). Wszystko zrobilem zgodnie z instrukcja ale caly czas mam ze kontakty czekaja na autoryzacje:(

#39 MalyGlod

MalyGlod
  • 47 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 czerwca 2009 - 19:22

Ja zrobiłem wszystko dobrze tylko jak w Beejive chcę ustawić siebie na Available po wykonianiu instrukcji podanej wyżej to przez chwilę jestem dostepny a zaraz potem wyskakuje mi komuikat "Error" i jestem offline ;/. Jakieś pomysły?

#40 Piterson

Piterson
  • 224 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 czerwca 2009 - 19:32

Nimbuzz z darmowych

#41 McEnter

McEnter
  • 235 postów
  • SkądWasewo, Poland

Napisano 27 czerwca 2009 - 19:36

Ja osobiście mam sentyment do palringo ;) zawsze podobał mi się ten program. Obecnie czekam na wersję premium :]

#42 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:05

Mnie do Beejive przekonała możliwość podtrzymania sesji do 24g. Dzięki temu widnieje cały czas jako dostępny, w momencie kiedy ktoś do mnie napisze dostaję powiadomienie czy to mailem czy teraz także PN. Nigdy nie ma żadnych opóźnień, bez względu na porę dnia/nocy. Odliczając ostatnie i już minione problemy związane ze stabilnością serwisu (zapewne implementacja push) Beejive działał zawsze, po prostu nie zawodził. Pokażcie mi inny komuniator o takich właściwościach a chętnie przetestuję.

#43 ex3v

ex3v

  • 1 884 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:08

Napisałem dzisiaj z ciekawości maila do Beejive, czy by nie dodali protokołu GG do swojego komunikatora... Ciekaw jestem, czy dostanę jakąkolwiek odpowiedź*;) Ja osobiście teraz ze względu na to, w jakiej sieci jest 99% moich znajomych, używam mobilnego GG, ale przed nim miałem Palringo.

#44 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:28

Dzięki temu widnieje cały czas jako dostępny, w momencie kiedy ktoś do mnie napisze dostaję powiadomienie czy to mailem ...


Dokładnie w ten sposób właśnie korzystam z Palringo, czekając aż dodadzą powiadomienia przez PN ;-)

#45 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:36

hymm ja zaszalałem i kupiłem oba (w promocji, tuż zanim weszło Push). Beejive ma dużo przyjemniejszy interface, ale wydaje mi się że push lepiej działa (przede wszystkim dłużej) w IM+ . jakoś nie zdarzyło mi się żeby Beejive trzymał sesję np. 5 godzin. Po jakimś czasie dostaję komunikat że wylogował się z jabbera. Mimo wszystko przyjemniej korzysta się*z Beejive a uwagi które mam do pusha mam nadzieję znikną przy następnej aktualizacji. Porównywać to z nimbuzzem czy palringo to trochę nieporozumienie :) pewnie że wszystkie pozwalają na komunikowanie się, ale taki Beejive to komunikator o klasę wyżej. Do tego o ile się nie mylę, z dostepnym gg tylko te 2 mają push ( Beejive i IM+)

#46 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:37

Dokładnie w ten sposób właśnie korzystam z Palringo, czekając aż dodadzą powiadomienia przez PN ;-)


Acha... to palringo potrafi już podtrzymać sesję dłużej niż 2-3 godziny? To dobrze, że jednak się rozwijają. Nie zmienia to jednak faktu, że mam dwóch znajomych z palringo. Status jaki najczęsciej widzę przy ich nieaktywnych kontaktach wygląda tak:
"ERROR: Can't connect to number xxxxxxxx"
Hmmmm.....

#47 ptrq

ptrq
  • 812 postów
  • SkądOpole

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:43

Nimbuzz z darmowych

Gratuluje! Zdanie pogrubione, napisane wieksza czcionka, wyposrodkowane, a i tak go nie przeczytales. CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM.

CALY POST!



Moze to zauwazysz.

Sorki, nie moglem sie powstrzymac.


#48 metalic69

metalic69
  • 522 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:44

ja w IM+ mam ustawione na 3 dni...i teraz juz jade 1 dzień :) non stop..i przychodzą pushe..

#49 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 20:46

@Piotrex, no ja właśnie testuję nowe Palringo i dzisiaj od rana świetnie odbiera wiadomości, ciągle jest dostępne ;-)

#50 clr

clr
  • 1 326 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 21:01

poatym gubi kontakty i w oknie rozmowy nie uaktualnia nowej wiadomosci od osoby z ktora piszemy jesli wlaczona jest klawiatura, miód poprostu...zaraz instaluje IM+ z jabberem i usuwam to palringo bo kit




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych