Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike + MyApple - biegajmy razem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
409 odpowiedzi w tym temacie

#351 Myszor

Myszor
  • 77 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 23 lipca 2011 - 20:41

Moim zdaniem to dobrze, że nie można edytować. Sami mistrzowie by biegali. Ale przydałoby się móc ponownie zsynchronizować jakiś bieg. Bywa, że ipod oznaczy że synchronizowany, a wcale nie jest zsynchronizowany.

#352 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 23 lipca 2011 - 20:58

Jak sie czlowiek sciga sam ze soba to chyba bez sensu byloby oszukiwac. Dzis np. aplikacja nike+ zglupiala i zgubila pol kilometra biegu - akurat bieglem w miare znana sobie trasa to po prostu ja wylaczylem i dobieglem "na sucho", bo nie bylo sensu kontynuowac pomiaru. Gdybym uzywal strony nike+ to mialbym do wyboru albo zsynchornizowac zjebany bieg, albo miec jeden bieg mniej w historii nike+. Dziekuje, nasram.

#353 Myszor

Myszor
  • 77 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 24 lipca 2011 - 08:28

Jak sie czlowiek sciga sam ze soba to chyba bez sensu byloby oszukiwac. Dzis np. aplikacja nike+ zglupiala i zgubila pol kilometra biegu - akurat bieglem w miare znana sobie trasa to po prostu ja wylaczylem i dobieglem "na sucho", bo nie bylo sensu kontynuowac pomiaru. Gdybym uzywal strony nike+ to mialbym do wyboru albo zsynchornizowac zjebany bieg, albo miec jeden bieg mniej w historii nike+. Dziekuje, nasram.


Taaa, już widzę jak jest challenge, np. który kraj przebiegnie więcej km i nikt nie dopisuje :)

#354 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 24 lipca 2011 - 08:46

Ja tam mam takie rzeczy gdzies. Stad uzywam RK jako mojego głównego loga biegów, bo w nim moge miec dokladne wyniki, Nike+ uzywam do pomiarow. Ten ich zegarek sobie kupie, ale pewnie bede dalej robic tak samo ;)

#355 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lipca 2011 - 18:33

Nie mogę znaleźć MyApple.pl w Nike + ;/ Trzba klinkąć znajomi->znajdź i wpisać MyApple.pl no i nic nie ma

#356 Myszor

Myszor
  • 77 postów
  • SkądWroclaw, Poland, Poland

Napisano 29 lipca 2011 - 19:19

Bo nike już chyba nieobsługuje grup. A z innej beczki...kupiłem nano 6gen i widzę, że można podlączyć jakis miernik pulsu bezprzewodowy. Ktos tego używa ? Fajne jest ? Proszę o opinie.

#357 kkalin

kkalin
  • 50 postów
  • Skądśląskie

Napisano 31 lipca 2011 - 20:15

pytanko nie o nike+ ale też związane z bieganiem. Czy ktoś używa monitora serca z wykorzystaniem czujnika ANT+. Chciałbym poznać opinie bo ANT+ trochę kosztuje. Chyba, że macie jakiś inny pomysł na włączenie do IP4 monitora serca.

#358 jadrian

jadrian
  • 72 postów

Napisano 31 października 2011 - 11:17

Witam,
zamierzam rozpocząć bieganie z Nike + iphone 4 :) I zastanawiam się na wyborem odpowiedniej opaski na ramię do tego celu. Czy ktoś może polecić dobrą opaskę, która nie zsuwa się i ewentualnie nie odczepi od ramienia i dobrze będzie chroniła IP?

Np. coś takiego?
POKROWIEC OPASKA NA RAMIĘ IPHONE 4 BCM OD 1ZŁ NOWA (1903120970) - Aukcje internetowe Allegro
lub
Griffin AeroSport Opaska na ramię iPhone 4 FV23% (1872521153) - Aukcje internetowe Allegro
lub
SPORT ETUI iPhone 4 4G ARMBAND na ramię opaska (1875756524) - Aukcje internetowe Allegro

ta wydaje się ciekawa
Belkin Armband proFit OPASKA NA RAMIĘ IpHONE 4 (1907021720) - Aukcje internetowe Allegro

Pomożecie i doradzicie?

Pozdro :)

#359 528eae9968

528eae9968
  • 7 222 postów
  • Płeć:

Napisano 31 października 2011 - 11:31

Też kupiłem niedawno Nike+ ale jakoś nie mam czasu żeby to skalibrować.

#360 jdobiala

jdobiala
  • 27 postów

Napisano 31 października 2011 - 11:52

Miałem Belkina. Taki sobie... Przezroczysta cześć odpadła po 100 km. iPhone wkłada się od góry, więc w razie deszczu jest problem. Teraz biegam z opaską adidas micoach i jestem zadowolony, od góry ma "daszek", który już mi się przydał przy nagłej ulewie, a ochrona ekranu jest "bardziej miękka" więc może tak szybko nie wypadnie.

#361 jadrian

jadrian
  • 72 postów

Napisano 31 października 2011 - 13:57

Teraz biegam z opaską adidas micoach i jestem zadowolony \.


A możesz powiedzieć coś więcej o nie? Czy "czuć" ją na ramieniu? Czy spada, albo ewentualnie samoczynnie się odczepia? IP dobrze w niej siedzi?
Powiem, że ciekawa ta opaska adidasa. Nawet cenowo przystępna i chyba się na nią zdecyduję.

#362 jdobiala

jdobiala
  • 27 postów

Napisano 31 października 2011 - 21:24

"Czuć" opaskę jak każdą inną. Skóra się nie odparza. Nie miałem problemów ze spadaniem, czy odpinaniem się. Zapinana jest na taki dziwny, "niedrapiący" rzep. Jedyny problem jaki widzę : jest dość krótka (nie bardzo pasuje dla "napakowanych" - jutro, jak będę w domu zmierzę długość). IP-ek siedzi dobrze: wkłada się trochę ciasno (otwór jest elastyczny), od spodu jest zamknięta, a od góry chroni wspomniany już "daszek"/zakładka. Jak na razie (jakieś 100 km) jestem zadowolony. Pozdro.

#363 jdobiala

jdobiala
  • 27 postów

Napisano 02 listopada 2011 - 17:57

Uzupełnienie: Opaska micoach. Maksymalny obwód ramienia to jakies 36-38 cm.

#364 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 03 listopada 2011 - 08:53

Ja z opaskami mialem zawsze ten sam problem: byly za ciasne. Najpierw bylem na nie za gruby (115kg) a potem zbyt przypakowany (80kg) :P

#365 jadrian

jadrian
  • 72 postów

Napisano 05 listopada 2011 - 15:17

Ja z opaskami mialem zawsze ten sam problem: byly za ciasne. Najpierw bylem na nie za gruby (115kg) a potem zbyt przypakowany (80kg) :P


To mi nie grozi :P


jdobiala dzięki za opinię :)

#366 Adam Kaczor

Adam Kaczor
  • 689 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 listopada 2011 - 15:33

Dlaczego nie mogę wyszukać MyApple.pl na nike + ? ;(

#367 mareksle

mareksle
  • 295 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 21 stycznia 2012 - 18:44

Ciekawy pomysł od Nike :)

Nike+ FuelBand

Dołączona grafika

#368 piotr23_24

piotr23_24
  • 505 postów

Napisano 23 stycznia 2012 - 20:35

Super a czy to też należy do Nike +?Czy to do czego innego? Ok już znalazłem :) Bardzo ciekawa rzecz..Ciekawe na jakiej zasadzie ona określa nasz ruch itp

#369 czaku

czaku
  • 285 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 23 stycznia 2012 - 20:50

Czy ktoś wie w jaki sposób do Nike+ wgrać gpx'y z RunKeepera albo SportsTrackera? Wiem, że poprzez EagerFeet.org można z Nike+ ściągnąć gpx'y ale jakoś z aplikacją SportsTrackera lepiej mi się biega i chciałbym w drugą stronę to wgrywanie robić ;)

#370 dodo21x

dodo21x
  • 137 postów
  • SkądLondyn

Napisano 24 stycznia 2012 - 00:44

Mam pytanie, istenieje alternatywna dla Nike+ ? Mam na mysli pomiar dystansy, czasu, cal itp z mozliwoscia przesylania informacji na mac'a Pamietam bylo kiedys pare aplikacji na iPhone ale juz nie jestem posiadaczem..

#371 czaku

czaku
  • 285 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 24 stycznia 2012 - 07:02

Masz RunKeeper, Sports Tracker - są to aplikacje na iPhone'a oraz serwisy WWW i tam możesz wygenerować plik .gpx z treningu z mapką i wtedy spokojnie importować do jakiegoś programu na MacOS. Nike+ coraz mniej mi się podoba poprzez swoją "zamkniętość" i beznadziejną stronę "made in flash" ...

#372 Gregu

Gregu
  • 13 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 01 lutego 2012 - 19:38

Witam, mam taki problem z iphone4 i sensorem nike+. Chciałem użyć wbudowanej aplikacji do Nike+ (Nike+ ipod), bo mam pluskwę do buta. Niestety, nie wiem czemu ale nie mogę jej skalibrować. Albo jest jakiś bug w tej aplikacji, albo jestem na to za głupi :) zrobiłem tak: w ustawieniach telefonu walczyłem obsługę Nike+, w ustawieniach wybrałem swoją wagę i wpisałem podstawowe dane, pojawiła mi się ikona do aplikacji. Aplikacja elegancko się odpala, ale jak naciskam skalibrować marsz albo bieg to pojawia mi się komunikat:"trening (bieg) nieskalibrowany. Aby skalibrować zakończ trening i nacisnij przycisk Kalibruj." Nie mam rozpoczętych żadnych treningow więc nie wiem o co chodzi. Sprobowalem zrobić trening, aplikacja wykrywa sensor i coś tam nalicza ( dystans i czas) ale jak zakończę ten trening to nie pojawia mi się jakiś dodatkowy guzik Kalibruj, a jak naciskam tamta kalibrację biegu lub marszu to wyskakuje ten sam komunikat. Próbowałem włączać i wyłączać w ustawieniach tego nike+iPod, próbowałem w ustawieniach wcisnąć wyzeruj kalibrację ale ciagle jest to samo. Spotkał się ktoś z czymś takim? A pytanie nr 2: czy ta płatna aplikacja nike plus ma może obsługę sensora czy tylko gps? Dużo biegam na bieżni więc raczej chyba tylko sensor wchodzi w grę ... Z góry dzięki za odpowiedz - nie doszukalem się w wyszukiwarce takiego problemu.

#373 jdobiala

jdobiala
  • 27 postów

Napisano 01 lutego 2012 - 21:47

Aplikacja nie każdy bieg "dopuszcza" do kalibracji. Musi być najlepiej w miarę równym tempie, bez okresów marszu. Najlepiej wybrać się na stadion lekkoatletyczny. Na najmniejszym torze masz 400 m dookoła. Przebiegnij kilka kółek, zakończ bieg, powinno się dać skalibrować. Co do Nike+ GPS- używa GPS, jest możliwość używania 'indoors', wtedy musisz mieć iphona w ręce podczas biegu. Pozdro.

#374 Gregu

Gregu
  • 13 postów
  • SkądGdańsk, PL

Napisano 01 lutego 2012 - 22:24

Ok, dzięki bardzo, jutro spróbuję jeszcze raz go skalibrować. edit: dzięki jeszcze raz, udało się. dzisiaj skalibrowałem :)

#375 bartorux

bartorux
  • 146 postów
  • SkądGdańsk/Łeba, Poland, Poland

Napisano 15 czerwca 2012 - 19:10

Co bardziej polecicie do biegania? Inwestować w czujnik nike+, czy może zakupić aplikacje nike+ gps do iphone 4. Buty też są planowane w zakupie, więc mogę poszukać takie by czujnik się zmieścił :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych