Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike + MyApple - biegajmy razem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
409 odpowiedzi w tym temacie

#376 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 czerwca 2012 - 19:36

Z telefonem biega się niewygodnie, a Nike+ nie jest do końca dokładny (także jeżeli zależy ci na w miarę dokładnych pomiarach to kup jakiś zegarek z GPS).

#377 bartorux

bartorux
  • 146 postów
  • SkądGdańsk/Łeba, Poland, Poland

Napisano 15 czerwca 2012 - 19:46

W zupełności mi nie przeszkadza telefonik, bo już mam kilka biegów za sobą :) Muzyka i nike+ na stronie to fajna sprawa. Tylko się zastanawiam czy czujnik zaoferuje mi coś więcej niż nike+ gps?

#378 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 15 czerwca 2012 - 19:56

Biegałem z iPodem, iPhonem, teraz mam Sportbanda i w sumie jestem z niego najbardziej zadowolony (mimo niedokładności). Muzyka to fajna sprawa podczas biegu o ile jest dobrze dobrana. Razem ze znajomymi podczas biegania łapaliśmy się na tym, że biegaliśmy w tempie piosenek (nieświadomie). Może to przeszkadzać. Nike+ przechodzi właśnie aktualizację i jak na razie stracił wiele z funkcjonalności. Trochę mnie to denerwuje, bo ciężko się połapać w całkowicie nowej odsłonie. Ma być przede wszystkim szybciej i lepiej - zobaczymy. Czujnik nie zaoferuje Ci nic więcej, kup aplikację - będziesz miał fajne statystyki, podgląd biegu na mapie itp.

#379 jdobiala

jdobiala
  • 27 postów

Napisano 15 czerwca 2012 - 20:01

Jeżeli masz app nike + to nie ma sensu kupować czujnika do buta. Gps jest i tak bardziej dokładny od czujnika. W razie biegania na bieżni jest opcja 'indoors' - wtedy musisz mieć iphona w ręce => wykorzystuje akcelerometr. ( lub : niektóre sprzęty w fitnessklubach mają podłączenie ip). Pozdro

#380 bartorux

bartorux
  • 146 postów
  • SkądGdańsk/Łeba, Poland, Poland

Napisano 15 czerwca 2012 - 20:02

A jakieś sterowanie piosenkami, bez wyjmowania telefonu? Jakiś pilocik?

#381 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 15 czerwca 2012 - 20:38

A jakieś sterowanie piosenkami, bez wyjmowania telefonu? Jakiś pilocik?

A ten od słuchawek, tych dołączanych do iPhone'a?

Zacząłem niedawno biegać i dopiero odnalazłem ten temat. Chciałem się dołączyć do grupy, ale nowa strona mi na to nie pozwala. Nie mogę nawet Was znaleźć, nie potrafię. LOL
Poza tym mam problemy z zalogowaniem się, muszę zalogować się "na starej stronie", a później przejść na nową. ;f Mam nadzieję, że to przejściowe.

Jakby ktoś miał jakieś wskazówki jak odnaleźć MyApple na Nike+ to proszę o pomoc! :)

#382 bartorux

bartorux
  • 146 postów
  • SkądGdańsk/Łeba, Poland, Poland

Napisano 15 czerwca 2012 - 21:01

Te standardowe odpadają, mam jakieś zdeformowane uszy, nie mam uformowanego tego płatka co je trzyma, i mogę jedynie używać słuchawek nausznych i właśnie posiadam AKG k518.

#383 jdobiala

jdobiala
  • 27 postów

Napisano 16 czerwca 2012 - 18:08

Sterowanie utworami przy pomocy pilota w oryginalnych słuchawkach, jak przy zwykłym słuchaniu:
1x środkowy => pauza
2x śr. => następny
3x śr. => poprzedni
dłuższe przytrzymanie śr. => wybieranie głosowe (nawet rozpoznaje moje zdyszane słowa np. : "graj utwory Linkin' Park", "pomieszaj" lub " wybierz 112 " ;)
Biegałem też ze słuchawkami zagg smart buds => na kablu są 2 piloty : 1 guzik który działa jak środkowy przycisk oryginalnych (łącznie z dłuższym przytrzymaniem) i osobny suwak analogowy do głośności , grają b. dobrze, ale są tzw. "noise insulating" więc lepiej nie biegać w mieście lub przy drodze => samochody słyszysz w ostatniej chwili...

Pozdro

---------- Wpis dodano o 19:08 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:06 ----------

Do "neverneve"
Drużyny w Nike+ już nie działają.

#384 TrollJack

TrollJack
  • 18 postów
  • SkądPolska

Napisano 28 lipca 2012 - 11:02

Witam, Czy ktoś z Was się orientuje jak przebiegnie parowanie urządzeń w przypadku posiadanie pluskwy w bucie + zegarek Nike + Iphone z programem Nike+ ?? Chodzi o to czy urządzenia "podzielą" się sygnałem z buta po zgubieniu zasięgu satelity (biegnę pod kilkoma długimi tunelami). Jaka jest Wasza opinia - pozostać przy telefonie czy zegarek gwarantuje te same pomiary ?

#385 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 lipca 2012 - 11:25

Zegarek jest dokładniejszy.

#386 Fracha

Fracha
  • 56 postów

Napisano 28 lipca 2012 - 11:31

Mam pytanie odnośnie aplikacji Nike+ może ktoś z Was się orientuje. Jak wiadomo pojawiła się teraz nowa odsłona Nike+ zarówno strony jak i aplikacji. Jednak update miała tylko wersja (nike + GPS) a program, który jest domyślnie wgrany do ipoda touch wciąż jest starej wersji. Czy ktoś orientuje się jak wyklaruje się sprawa dla osób biegających z sensorem nike i ipodem touch? Nie interesuje mnie bieganie w wersji z GPS.

#387 TrollJack

TrollJack
  • 18 postów
  • SkądPolska

Napisano 28 lipca 2012 - 14:21

@arturcisz a czy orientujesz się jak wygląda sprawa synchronizacji danych z www, zegarka i programu Nike+ dla iPhona ?? Głównie rozchodzi mi się o to czy po zrzuceniu danych biegu na www oraz uruchomieniu aplikacji w telefonie ta zsynchronizuje się z www nike i pobierze dane wcześniej zgrane z zegarka na aplikacje telefonu ??

#388 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 lipca 2012 - 14:24

@arturcisz a czy orientujesz się jak wygląda sprawa synchronizacji danych z www, zegarka i programu Nike+ dla iPhona ??

Głównie rozchodzi mi się o to czy po zrzuceniu danych biegu na www oraz uruchomieniu aplikacji w telefonie ta zsynchronizuje się z www nike i pobierze dane wcześniej zgrane z zegarka na aplikacje telefonu ??


Nie wiem, nie dublowałem nigdy.

#389 zirk

zirk
  • 598 postów

Napisano 31 lipca 2012 - 09:51

Przebiegłem ostatnio na bieżni kilka km, w aplikacji ustawiłem indoors i odłożyłem iPhona sądząc, że będę mógł później ręcznie ustawić przebiegnięty dystans. Lipton niestety. Sprawdziłem niektóre starsze biegi i okazuje się, że niektóre mogę edytować, niektórych nie mogę, a nawet jak edytuję to i tak nie zmienia mi się suma przebiegniętych km. Da się w ogóle biegać z iphone na bieżni bez tego czujnika?

#390 BaB

BaB
  • 81 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 31 lipca 2012 - 11:34

Trzeba go zdaje się trzymać w ręce i sensorki działają jak machasz... ale nie sprawdzałem, bo póki co biegam tylko na zewnątrz

#391 tonyhouk

tonyhouk
  • 145 postów

Napisano 06 sierpnia 2012 - 16:23

Witam! Jestem użytkownikiem Nike+ iPod od kilku dni, bardzo podoba mi się bieganie z sensorem, w końcu wiem ile kilometrów robie itd. Jednak jest jedna sprawa, której nie rozumiem, a mianowicie Nike+ umozliwia współzawodnictwo z przyjaciółmi, jednak nigdzie nie widzę zakładki friends! Czy mógłby ktoś wyjasnić jak mogę szukać znajomych czy ogólnie innych trenujących, żeby z nimi współzawodniczyć?

#392 Levy

Levy
  • 658 postów
  • SkądPuławy

Napisano 02 czerwca 2013 - 18:18

Planuję kupić sobie sensor i biegać razem z wami, ale mam kilka pytań o aplikacje. Niestety bez sensora jedyne co potrafi ona wyświetlić to "Walk around to activate your sensor" i w ogóle nie mogę się zorientować co potrafi. Jestem początkującym biegaczem i na razie ćwiczę w systemie "x minut biegu, y minut marszu". Czy aplikacja umożliwi mi ustawienie tych wartości i będzie mówiła kiedy jest czas na bieg, a kiedy na marsz?

#393 RPAnimation

RPAnimation
  • 387 postów
  • Płeć:
  • SkądCzęstochowa

Napisano 03 czerwca 2013 - 18:24

nie mam "najków" ;_:

#394 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 03 czerwca 2013 - 20:10

Witam! Jestem użytkownikiem Nike+ iPod od kilku dni, bardzo podoba mi się bieganie z sensorem, w końcu wiem ile kilometrów robie itd. Jednak jest jedna sprawa, której nie rozumiem, a mianowicie Nike+ umozliwia współzawodnictwo z przyjaciółmi, jednak nigdzie nie widzę zakładki friends! Czy mógłby ktoś wyjasnić jak mogę szukać znajomych czy ogólnie innych trenujących, żeby z nimi współzawodniczyć?


No poprzez stronę internetową;)

#395 neverneve

neverneve
  • 718 postów

Napisano 03 czerwca 2013 - 23:16

biega ktoś jeszcze z nike? szukam znajomych do, nazwijmy to rywalizacji. jakby ktoś się znalazł to podaję mój nick na nike+: neverneve

#396 Mastah

Mastah
  • 65 postów

Napisano 26 czerwca 2013 - 15:45

Wi ktoś może dlaczego nie dodaje mi moich wyników do nikeplus? niby przesyła dane z itunes po podłączenia ale nic nie ma... dalej obok avatara mam ,,0" ..;/

#397 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 26 czerwca 2013 - 16:38

biega ktoś jeszcze z nike? szukam znajomych do, nazwijmy to rywalizacji. jakby ktoś się znalazł to podaję mój nick na nike+: neverneve


Wyzwania są tymczasowo niedostępne :/

#398 seven of nine

seven of nine
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2013 - 17:43

Szkoda, że drużyny i wyzwania w nike+ są już niedostępne... właśnie znalazłam temat i chętnie bym dołączyła, bo biegamy sobie często z appką GPS na iphone. Wciąż nie mogę się zdecydować pomiędzy nike+ i sports tracker. Wychodzi na to, że konwertuję biegi z jednego serwisu na drugi. Nad sensorem też się zastanawiam, ale tylko jedne buty mam od Nike - raczej bym się chętnie połasiła na jakiegoś dobrego Garmina, ale na razie funduszy brak :)

#399 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 15 lipca 2013 - 12:18

Szkoda, że drużyny i wyzwania w nike+ są już niedostępne... właśnie znalazłam temat i chętnie bym dołączyła, bo biegamy sobie często z appką GPS na iphone.
Wciąż nie mogę się zdecydować pomiędzy nike+ i sports tracker. Wychodzi na to, że konwertuję biegi z jednego serwisu na drugi. Nad sensorem też się zastanawiam, ale tylko jedne buty mam od Nike - raczej bym się chętnie połasiła na jakiegoś dobrego Garmina, ale na razie funduszy brak :)


Nike+ jest mocno ograniczoną aplikacją, spośród wszystkich wybrałem RunKeeper'a, wygląd aplikacji najbardziej mi odpowiada oraz oprócz biegów możesz ustawić np: jazda na rowerze. Według mnie sensor jest bezużyteczny i zbędnym zakupem.

#400 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 15 lipca 2013 - 13:45

Każdy ma to co lubi :) Ja biegam z nike od 5 lat i nie wyobrażam sobie zmieniania przyzwyczajeń.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych