Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#1701 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 10:56

no nic znów muszę odesłać moją piątkę do serwisu...3 tyg sprawny mój refub był...od wczoraj sieci nie może złapać Orange ;/ czy ktoś może miał taki problem, że pisało cały czas "Szukam..." ? bo u mnie od dziś tak piszę, wczoraj już dało się we znaki bo co jakieś 30min wyszukiwało sieć, ale znajdywało - dziś już nie. Dodam iż karta sprawna na 100% na 6 cio letnim telefonie śmiga...

#1702 piekarz23

piekarz23
  • 41 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 15:03

Witam. Dostaliście iPhony z ostatniej dostawy, czy dalej czekacie. Ja mam być cierpliwy :-)

#1703 lawcu

lawcu
  • 10 postów
  • SkądKomorów

Napisano 12 grudnia 2013 - 15:18

Serwis odmówił mi naprawy gwarancyjnej gniazda ładowania w IP5 bo ... Ma za dużo rys na obudowie.

#1704 Vivianna

Vivianna
  • 12 postów
  • SkądKonin, PL

Napisano 12 grudnia 2013 - 16:34

Ja dostałam o 12 informacje, że mój telefon jest gotowy do wysyłki. Nawet numer IMEI podali, także myślę że w ciągu najbliższych godzin trafi do kuriera i jutro już go będę miała u siebie.

#1705 piekarz23

piekarz23
  • 41 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 17:05

Ja mam odebrać osobiście, bo i tak zawoziłem,cały czas piszę na Fb i dostaję odpowiedź,żebym był cierpliwy.Już mnie to irytuję

#1706 Danio02

Danio02
  • 366 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 17:14

Serwis odmówił mi naprawy gwarancyjnej gniazda ładowania w IP5 bo ... Ma za dużo rys na obudowie.

Przecież wiadomo, że telefony Apple rysują się nawet od samego kładzenia na biurku. Porażka...

#1707 JaN008

JaN008
  • 284 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 18:13

Serwis odmówił mi naprawy gwarancyjnej gniazda ładowania w IP5 bo ... Ma za dużo rys na obudowie.


A co mają rysy do wady fabrycznej ? Próbuj ponownie aż wymienią bo to ich ... obowiązek.

#1708 EmotiCon02

EmotiCon02
  • 167 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 21:37

Od kiedy Regenersis wymaga dowodu zakupu? Nie wysłałem im, to mi zamowienie wstezymali

#1709 kobus

kobus
  • 787 postów
  • SkądKoźmin Wlkp.

Napisano 12 grudnia 2013 - 23:07

no nic znów muszę odesłać moją piątkę do serwisu...3 tyg sprawny mój refub był...od wczoraj sieci nie może złapać Orange ;/ czy ktoś może miał taki problem, że pisało cały czas "Szukam..." ? bo u mnie od dziś tak piszę, wczoraj już dało się we znaki bo co jakieś 30min wyszukiwało sieć, ale znajdywało - dziś już nie. Dodam iż karta sprawna na 100% na 6 cio letnim telefonie śmiga...


a kartę wymieniales u operatora na nano? Ja tak mialem ostatnio na 5S...ale ja docinalem sam simke na nano...smigal miesiac a potem gubil siec...poszelem po nowa karte i odpukac jest git :)

#1710 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 23:30

@kobus tak ja mam od operatora karty nano nawet 2 i nie działają, jutro wysyłam znów do serwisu telefon - zrobiłem restore przez przypadek a chciałem wyłaczyc tylko uslugi lokalizacji itp - to teraz nie moge nawet aktywowac telefonu bo karty nie widzi ciągłe "Szukam..." ;/ zobaczymy co powiedzą - dodam iż to jest refub, który dostałem 3 tyg temu ;p

#1711 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 grudnia 2013 - 18:10

Dostałem dzisiaj sms, że odebrania z Play chociaż wczoraj regeneris nic nie wiedział kiedy będzie:) Pojechałem obejrzałem i szczerze to wygląda jak nówka sztuka z pudełka wyjęta nowego...co mnie zdziwiło na moje pudełko nie nakleili nowego nr. imei tylko dali mi na kartce z serwisu i powiedzieli, że z tym dlasza gwarancja jakby co a na moje pytanie a ile tej gwarancji usłyszałem i tu kolejne zdziwnie, że no normalnie 24 mesiące telefon ma od nich gwarancji.

#1712 Vivianna

Vivianna
  • 12 postów
  • SkądKonin, PL

Napisano 14 grudnia 2013 - 00:37

Dostałem dzisiaj sms, że odebrania z Play chociaż wczoraj regeneris nic nie wiedział kiedy będzie:)
Pojechałem obejrzałem i szczerze to wygląda jak nówka sztuka z pudełka wyjęta nowego...co mnie zdziwiło na moje pudełko nie nakleili nowego nr. imei tylko dali mi na kartce z serwisu i powiedzieli, że z tym dlasza gwarancja jakby co a na moje pytanie a ile tej gwarancji usłyszałem i tu kolejne zdziwnie, że no normalnie 24 mesiące telefon ma od nich gwarancji.


Ja o gwarancję zapomniałam się zapytać, chyba z tego szczęścia, że mam już telefon, ale moja piątka też wygląda jak nówka sztuka. No i też nie mam nowego IMEI na pudełku, tylko na kartce adnotację, że nastąpiła jego zmiana. Mam nadzieję, że nic mi w praniu nie wyjdzie, bo chyba oszaleję z tym naszym regenersis :)

#1713 basterall

basterall
  • 39 postów

Napisano 14 grudnia 2013 - 14:01

Ja o gwarancję zapomniałam się zapytać, chyba z tego szczęścia, że mam już telefon, ale moja piątka też wygląda jak nówka sztuka. No i też nie mam nowego IMEI na pudełku, tylko na kartce adnotację, że nastąpiła jego zmiana. Mam nadzieję, że nic mi w praniu nie wyjdzie, bo chyba oszaleję z tym naszym regenersis :)


Dostałem dzisiaj sms, że odebrania z Play chociaż wczoraj regeneris nic nie wiedział kiedy będzie:)
Pojechałem obejrzałem i szczerze to wygląda jak nówka sztuka z pudełka wyjęta nowego...co mnie zdziwiło na moje pudełko nie nakleili nowego nr. imei tylko dali mi na kartce z serwisu i powiedzieli, że z tym dlasza gwarancja jakby co a na moje pytanie a ile tej gwarancji usłyszałem i tu kolejne zdziwnie, że no normalnie 24 mesiące telefon ma od nich gwarancji.


A sprawdzaliście oboje na stronie apple jak jest napisana gwarancja po nr seryjnym ?

Dostałem nową sztukę z regenersis i w systemie apple nie widać nic poza nr seryjnym ... żadnego okresu gwarancji ...
Możecie sprawdzić nowe nr seryjne i dać tutaj screen ?

#1714 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 16 grudnia 2013 - 13:42

ale jaja 3 tyg temu wymienili mi na refuba w piatek znow odeslalem im telefon defakto stara gwarancja skonczyla sie 7grudnia ale na refuba powinna byc gwarancja jeszcze nie? patrzcie co mi napisali : Sebastian, gwarancja na telefon zakończyła się w dniu 2013-12-07 i nie podlega obsłudze na koszt producenta Apple. Obecnie Twój telefon został przekazany do serwisu, w celu zaproponowania kosztorysu. Pozdrawiamy ktoś miał taki problem?

#1715 david_lbl_pl

david_lbl_pl
  • 53 postów
  • SkądLublin

Napisano 16 grudnia 2013 - 13:55

ale jaja 3 tyg temu wymienili mi na refuba w piatek znow odeslalem im telefon defakto stara gwarancja skonczyla sie 7grudnia ale na refuba powinna byc gwarancja jeszcze nie? patrzcie co mi napisali :

Sebastian, gwarancja na telefon zakończyła się w dniu 2013-12-07 i nie podlega obsłudze na koszt producenta Apple. Obecnie Twój telefon został przekazany do serwisu, w celu zaproponowania kosztorysu. Pozdrawiamy

ktoś miał taki problem?


Refub ma gwarancje 3 miesiące lub do czasu zakończenia "starej gwarancji" w zależności od tego która data upływa później.
Więc jeśli dostałeś Refuba 3 tygodnie temu to jest na gwarancji, jest to zapisane w warunkach gwarancji Apple.

#1716 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 16 grudnia 2013 - 13:59

@david_lbl_pl gwarancja podstawowa skończyła mi się 7.12.2013 r a dnia 20.11.2013 został wymieniony na nowy tz refub czyli powinienem mieć jeszcze 3 miesiące gwarancji od dnia 20.11.2013 tak? david_lbl_pl piszesz, że jest to jest to zapisane w warunkach gwarancji Apple a gdzie mogę znaleźć ten zapis? masz może gdzieś pod ręką? Ja już cały się denerwuje...;/// edit: z orange z rozmowa ponoć na iphona skorzystalem z rekojmi i tylko raz mozna z tego skorzystac i powiedzieli zeby wziasc kosztorys pisac reklamacje moze orange pokryje 50% kwoty

#1717 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 16 grudnia 2013 - 16:37

Jeżeli naprawili w ramach rękojmi, to wtedy faktycznie gwarancja się nie przedłuża. Przedłuża się jedynie przy naprawie w ramach gwarancji.

#1718 david_lbl_pl

david_lbl_pl
  • 53 postów
  • SkądLublin

Napisano 17 grudnia 2013 - 08:48

@david_lbl_pl

gwarancja podstawowa skończyła mi się 7.12.2013 r a dnia 20.11.2013 został wymieniony na nowy tz refub czyli powinienem mieć jeszcze 3 miesiące gwarancji od dnia 20.11.2013 tak?

david_lbl_pl piszesz, że jest to jest to zapisane w warunkach gwarancji Apple a gdzie mogę znaleźć ten zapis? masz może gdzieś pod ręką?

Ja już cały się denerwuje...;///

edit: z orange z rozmowa ponoć na iphona skorzystalem z rekojmi i tylko raz mozna z tego skorzystac i powiedzieli zeby wziasc kosztorys pisac reklamacje moze orange pokryje 50% kwoty


Jeśli skorzystałeś z rękojmi to jest tak jak napisał Oleyek czyli po ptokach. A tu masz warunki gwarancji (na prawdę nie jest trudno je odnaleźć). Apple - Legal

"Produkt zamienny lub część zamienna albo naprawiony Produkt Apple przejmują pozostały okres gwarancji oryginalnego Produktu Apple lub podlegają takiej gwarancji przez okres dziewięćdziesięciu (90) dni od daty wymiany albo naprawy, w zależności od tego, który okres jest dłuższy."

- - - Połączono posty - - -

Mój iPhone po raz drugi pojechał na gwarancję, po rozładowaniu niestety już się nie obudził...Poprzednio czekałem 3 tygodnie, jestem ciekaw jak będzie teraz.

#1719 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 17 grudnia 2013 - 09:58

z ręjojmi nie korzystałem napewno - pisałem specjalnie do nich, żeby się dowiedzieć co zaznaczyć mam na tej karcie od regenersis i kazali zaznaczyć gwarancja (tak) - teraz z nimi już inna rozmowa - teraz mówią, aby czekać porozumiewają się z obsługą techniczną - zobaczymy co z tego wyjdzie.

#1720 piekarz23

piekarz23
  • 41 postów

Napisano 17 grudnia 2013 - 15:19

Ile u w Regenersis czeka się na telefon? Mam przyznany do wymiany,czekam dwa tygodnie i ciągle jestem proszony o cierpliwość. A tej już braknie.

#1721 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 17 grudnia 2013 - 15:26

@ piekarz23 a z jakiej sieci oddawałeś telefon do serwisu? czeka się różnie niektórzy po parę dni ( mój pierwszy 3 dni im zajęło) inni po parę tyg i dalej nie mają.

#1722 piekarz23

piekarz23
  • 41 postów

Napisano 17 grudnia 2013 - 15:37

nie gadaj,że aż parę tygodni.Powiedzieli 2-3 dni, max 1-2 tygodnie,które właśnie minęły.Od czego zależą terminy? Sieć Play.

#1723 david_lbl_pl

david_lbl_pl
  • 53 postów
  • SkądLublin

Napisano 18 grudnia 2013 - 11:45

Nie ma reguły, czasem parę dni, czasem długo ja ostatnio czekałem 3 tygodnie, teraz czekam trzeci dzień dopiero. To jest chyba zależne od operatora a nie od Regenersis.

- - - Połączono posty - - -

No tak jak Ci napisałem możliwe jest nawet 3 tygodnie, 2-3 dni możesz włożyć między bajki. Terminy zależą od ilości refubów i ich dostaw. Ja ostatnio czekałem 3 tygodnie ale po tym czasie PLAY przez jakiś moment wydawał nowe sztuki a nie refuby (chyba w związku z brakiem dostaw).

#1724 grzes1213

grzes1213
  • 72 postów

Napisano 18 grudnia 2013 - 13:20

mam możliwość kupić iphona od osoby ktora kupila go w tmobile germany, telefon bez simlocka, gwarancja jeszcze kilka msc. w przypadku usterki gdzie muszę oddać telefon?

#1725 Brunob10

Brunob10
  • 3 postów

Napisano 18 grudnia 2013 - 14:33

Operator dostarcza telefony do wymiany. Od nich zależy pewnie ilość i czy nowe czy refub. Ogólnie wiem, że z Orange Black 16GB nie ma problemu jest wymieniane na bieżąco, czytaj 3 dni. Jak przejrzysz posty to Play-owcy zazwyczaj czekali dłużej. Nie chciałbym też tutaj dopatrywać się reguły konkretnej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych