Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#101 neonfx

neonfx
  • 154 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 12:01

dzwonilem dzis do regenersis i powiedziano mi ze dostane (nowego) iPhona ale nie wiadomo kiedy bo czekaja na dostawe od Apple

#102 dtox

dtox
  • 145 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 15:00

moze dostaniemy 3GSy hehehe

#103 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 22 czerwca 2009 - 15:49

a moje pytanie brzmi ile czasu ma serwis na naprawe,wymiane telefonu ? bo dzis mija 12dzien i nadal cisza kiedy bedzie nowy ipek .....

#104 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 22 czerwca 2009 - 16:40

uzyskałem dziś odpowiedź z regeneresis. od 10tego był u nich i stwierdzili ingerencje cieczy. kosztorys to 1800 za wymianę płyty gł. zażądałem oddania Mojego telefonu ... nie muszę mówić że jestem "lekko" wkur*****...

#105 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 09:47

Ja dzwoniłem do serwisu i wczoraj wysłali mi "nowego" iphona mam nadzieje ze dzis dojdzie to go obejrze i sprawdze co i jak :D

#106 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 23 czerwca 2009 - 10:05

ja wczoraj zażądałem oddania telefonu i dziś powinien wrócić. a co na stronie regenerseris widzę... Typ: iPhone 3G 16GB White IMEI: 0117130002XXXXX Data oddania do naprawy(dd-mm-rrrr): 10-06-2009 Miejsce przyjęcia: FOTO - JACK Rumia Ostatnia zmiana statusu urządzenia: 23-06-2009 Status naprawy: W trakcie naprawy w centralnym serwisie - Regenersis (WARSAW) Sp. z O. O. Nr listu przewozowego: -- Jestem ciekaw co jest tak trudnego w odesłaniu Mojego tel w Takim stanie w Jakim zajechał... skoro "jest zalany" (co jest nieprawdą bo sprawdzałem przed wysłaniem wszystko i czujki wilgoci) to powinien w ciągu 3dni max na samym przyjściu być odłożony na bok bo niby "zalany" i odesłany. a czy są wewnątrz jakieś czujki? czy tylko te w wtyczce mini jack i wtyczki kabla?

#107 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 10:47

Z tego co kiedys czytalem na forum w srodku chyba jeszcze jakis siedzi ale jesli go nie zalaes perfidnie to nie powinno nic wykazac ..... chyba ze miales pecha . Jesli im mowiles wczoraj ze maja ci go odesla to powinni to zrobic najpozniej dzisiaj ..... sprawdz status jeszcze raz dzis i zadzwon do nich ponownie i spytaj sie jaki jest status telefonu . Poza tym zastanawial sie ktos kiedys czy np robi to gdzie kto oddaje tel do serwisu ? czy era ,orange czy prywatnie , ispot czy Apple premium reseller ? Moze to ma znaczenie gdzie sie tel oddaje na gwarancje i jak serwis traktuje taki tel ?

#108 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 23 czerwca 2009 - 13:33

mam pismo od nich i tam pisze tylko "ingerencja cieczy" i nic po za tym... zadzwoniłem i wtedy dowiedziałem się że górna czujka była zalana (nie wiem jakim cudem dając niezalany tel nagle okazuje się zalany). a gdy zapytałem się czemu to trwało aż 12 dni skoro to gołym okiem widać to powiedzieli mi że już 17demnastego był napisany kosztorys ale nie napisali za co i musiał wracać. a teraz jak się zapytałem kiedy tel wróci do mnie to ona "telefon wpierw musi być wycofany z serwisu" a na pytanie jak długo będzie wycofywany to ona że około 3 dni... pewnie muszą go złożyć do kupy...

#109 neonfx

neonfx
  • 154 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 13:52

kunako ja bym go wyslala do tego drugiego serwisu i cziekawe co tam powiedza. canibal pewnie wyslali ci ostatnia sztuke bo dla mnie zabraklo jak dzwonilem w czoraj to ma oczekuje na nowy sprzet.;]

#110 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 23 czerwca 2009 - 14:08

muszę znaleźć jakiś przyjazny serwis który by wykonał mi diagnostykę porządną ale wpierw czekam na zwrot telefonu by zobaczyć czy był rozkładany.

#111 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 15:07


canibal pewnie wyslali ci ostatnia sztuke bo dla mnie zabraklo jak dzwonilem w czoraj to ma oczekuje na nowy sprzet.;]



Nie sadze poniewaz ja na swoj czekalem 13 dni telefon i rowniez mialem status oczekiwanie na urzadzenie najwidoczniej dostali nowa dostawe i wyslali mi telefon ;) Sprawdzalem i nie ma wad które mial poprzedni model .zlozony jest b.dobrze zadnych bad/hot pixeli ,i ogólnie miodzio jest :) jedyny mankament ktory zauwazylem i nie wiem czy mialy poprzednie modele to samo jak wezme maksymalnie strone w ustawieniach czy gdzies indziej w gore poza ekran to linijki drgna tak 2-3 razy .Poza tym poki co telefon jest ok w domu zarejestruje go i sprawdzimy co dalej ;)

#112 neonfx

neonfx
  • 154 postów

Napisano 23 czerwca 2009 - 20:02

mi tez juz wyslali ;] bede mial jutro lalbo w czwartek

#113 dymex

dymex
  • 139 postów

Napisano 24 czerwca 2009 - 15:54

Jak brzmi status naprawy gdy telefon naprawiono / jest odsyłany??

#114 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 24 czerwca 2009 - 17:14

a ja od 22 oczekuje aż łaskawie oddadzą mój niby zalany telefon... od 22 już mój tel miał być wycofany z ich "serwisu" a na stronie nadal widnieje jako "w trakcie naprawy" wczoraj gadałem z babką z regenersis i okazało się że od 17nastego już mój tel próbuje wrócić do mnie ale coś im nie wychodzi... jedyny plus że udało mi się odratować starego n gage...

#115 ssebaa25

ssebaa25
  • 37 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 08:43

Ja oddałem iPhone z popsutymi dwoma guzikami, prawie niedzialajacym glownym glosniczkiem, telefon glubiacy zasieg, nieczytajacy karty sim, peknieta leciutko obudowe, popsuty kabel (mechanicznie) i jak sie od nich dowiaduje to ich zdaniem telefon jest sprawny, jedyne co mi zasugerowali to odplatna naprawe kabla. Oddalem iP juz 3 tyg temu a telefon nadal nie wrocil. Szkoda gadać, fatalna firma, zero jakiejkolwiek obslugi po ich stronie.

#116 neonfx

neonfx
  • 154 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 09:38

dzis mam dostac juz nowego iP jest juz w sortowni DHL jak tylko dostane to napisze co i jak.

#117 ssebaa25

ssebaa25
  • 37 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 19:44

Wie ktos jak moge sie odwolac i czy w ogole moge?

#118 neonfx

neonfx
  • 154 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 20:57

witam doslownie 30 minut temu dostalem iP. wiec telefon jest nowy ma nowy serial no i nowy imei. gwarancja jest nowa do 11 czerwca 2010r i jestem zadowolony

#119 tasmaniec

tasmaniec
  • 585 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 00:45

@neonfx z tą gwarancją to zobacz za 2-3 tyg. i wtedy daj znać... ja też tak miałem, że na początku wszystko ładnie, pięknie na kolejne 12 miesięcy a po miesiąc od kiedy dostałem "nowego" iPka z serwisu i sprawdziłem znów jak tam z tą gwarancją okazało się, że jest dalej gwarancja z tego starego... ;/ pzdr

#120 Canibal

Canibal
  • 155 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 10:05

@neonfx z tą gwarancją to zobacz za 2-3 tyg. i wtedy daj znać... ja też tak miałem, że na początku wszystko ładnie, pięknie na kolejne 12 miesięcy a po miesiąc od kiedy dostałem "nowego" iPka z serwisu i sprawdziłem znów jak tam z tą gwarancją okazało się, że jest dalej gwarancja z tego starego... ;/

pzdr



Bo wy chyba nie wiecie o co w tym chodzi ;) telefon dostaje sie nowy ale gwarancja nadal jest z tego pierwszego .Nie masz nowej gwarancji ...Gwarancja nadal liczy sie od daty zakupu pierwszego Iphona.

#121 dymex

dymex
  • 139 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 11:18

A ja bym chciał w końcu od kogoś dostać odpowiedź (neonfx może ty mi jej udzielisz? ;) ) Jak brzmi status naprawy gdy telefon naprawiono / jest odsyłany?? I co to oznacza że dziś była "ostatnia zmiana statusu urządzenia" chociaż status naprawy brzmi identycznie jak wczoraj i przedwczoraj xD? @down Dzięki, wiem na co czekać ;D

#122 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwca 2009 - 13:04

Status zmienia się na "Wydany".

#123 kunako

kunako
  • 31 postów
  • SkądGdyna

Napisano 26 czerwca 2009 - 13:31

a u mnie status zatrzymał się na walce o odzyskanie IPonka... od 22 żądam od nich odesłania mojego niby zalanego telefonu a dziś dowiaduję się że muszą go skompletować... już radce prawnego nawiedzam i szykuje papiery do sądu.

#124 dymex

dymex
  • 139 postów

Napisano 26 czerwca 2009 - 20:43

U mnie pojawiło się wydany :) Zobaczymy co z tego będzie... Swoją drogą ciekawi mnie że droga mojego telefonu była przez salon w którym dawałem poprzez serwis "ZIBI" w Gorzowie Wlkp. a dopiero potem do Regenersis... jeżeli ma taką samą drogą wracać to się boje :P (w renegersis dodali go do bazy dopiero po 15 dniach jak oddałem telefon do salonu, co on pocztą polską szedł czy się obijali?)

#125 ssebaa25

ssebaa25
  • 37 postów

Napisano 27 czerwca 2009 - 16:36

no to Kunako witaj :] ja tez od 22 zadam odeslania :] a do dnia disiejszego jest "naprawiany" :] Jak bedziesz cos wiedzial z tym radcom prawnym to mozesz sie tez podzielic :]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych