Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#1401 fna

fna
  • 7 postów

Napisano 19 września 2013 - 15:12

dzis dzwonilem pani powiedzieła ze telefon zostanie wymieniony na nowy lecz czekają na dostawę, moje pytanie ile to może trwac?

#1402 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 20 września 2013 - 11:17

dzis dzwonilem pani powiedzieła ze telefon zostanie wymieniony na nowy lecz czekają na dostawę, moje pytanie ile to może trwac?


Trzeba było zapytać tej Pani jak już z nią rozmawiałeś. Nikt nie będzie lepiej poinformowany niż ona.

#1403 fna

fna
  • 7 postów

Napisano 20 września 2013 - 14:36

Ona tez nie wie kiedy bedzie dostawa ;]

#1404 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 20 września 2013 - 19:33

Ona tez nie wie kiedy bedzie dostawa ;]


No to skoro ona nie wie, to tym bardziej nikt na forum.

#1405 fna

fna
  • 7 postów

Napisano 21 września 2013 - 19:02

- - - Połączono posty - - -

No to skoro ona nie wie, to tym bardziej nikt na forum.


po co się odzywasz skoro nie umiesz odpowiedzieć:) Ktoś miał może podobny problem napisze, nie zmuszam. Nie trawie takich typów jak ty.

#1406 pendolino

pendolino
  • 373 postów

Napisano 21 września 2013 - 19:11

Myślę, że do tygodnia temat się zamknie i dostaniesz wymienionego.

#1407 PSlowik

PSlowik
  • 4 postów

Napisano 22 września 2013 - 09:36

u mnie bylo tak ze to samo powiedzieli ze nie maja i xzekaja za dostawa i okolo tyg moze dwoch tak powiedziala Pani okolo godz 13:30 a o 20 sprawdzam na stronie i napisane jest ze wyslano :D i na drugi dzien juz byl ;) wiec nie ma co sie martwic

#1408 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 23 września 2013 - 23:22

A jak dostawaliście mail z reports@regenersis.com, to urządzenie na liście miało ten sam IMEI co wysłany do serwisu?
Mówię tu o przypadku wymiany gwarancyjnej na nowego iPhona z nowym IMEI.
Bo właśnie dostałem taki mail i nie wiem czy to że IMEI wysłanego iPhona = IMEI tego z maila interpretować że jednak nie wymienili telefonu...

#1409 pendolino

pendolino
  • 373 postów

Napisano 24 września 2013 - 06:22

A jak dostawaliście mail z reports@regenersis.com, to urządzenie na liście miało ten sam IMEI co wysłany do serwisu?
Mówię tu o przypadku wymiany gwarancyjnej na nowego iPhona z nowym IMEI.
Bo właśnie dostałem taki mail i nie wiem czy to że IMEI wysłanego iPhona = IMEI tego z maila interpretować że jednak nie wymienili telefonu...


Tak, jest ten sam, a w pudelku dostajesz juz iPka z nowym imeiem.

#1410 robertpatrykk

robertpatrykk
  • 141 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 28 września 2013 - 10:21

Co oznacza "kosztorys został przygotowany dla Klienta"? To znaczy dla mnie czy dla salonu?

#1411 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 września 2013 - 10:25

Co oznacza "kosztorys został przygotowany dla Klienta"? To znaczy dla mnie czy dla salonu?


Oznacza to, że przygotowali Ci kosztorys ile będzie kosztowała Ciebie naprawa jeżeli się jej podejmiesz.

#1412 robertpatrykk

robertpatrykk
  • 141 postów
  • SkądŁódź, PL

Napisano 28 września 2013 - 10:29

Dostałem telefon z salonu Play, że telefon zostanie wymieniony, więc jak to jest?

#1413 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 września 2013 - 10:30

Dostałem telefon z salonu Play, że telefon zostanie wymieniony, więc jak to jest?


Może Play swoim sumptem będzie wymieniał, nie mam pojęcia, pytaj w Play/Regenersis.

#1414 pietka80

pietka80
  • 3 postów

Napisano 30 września 2013 - 11:02

Małe pytanko... Czy jak mam iphona i do niego dowód zakupu w postaci faktury marża z wpisanym tam nr imei to spokojnie mogę oddać taki telefon na gwarancję?

#1415 stroner30

stroner30
  • 747 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 30 września 2013 - 11:20

Małe pytanko... Czy jak mam iphona i do niego dowód zakupu w postaci faktury marża z wpisanym tam nr imei to spokojnie mogę oddać taki telefon na gwarancję?


Faktura Vat marża dotyczy przedmiotów używanych, więc może być problem ;)

#1416 pietka80

pietka80
  • 3 postów

Napisano 30 września 2013 - 11:22

Ale czy w przypadku apple jest potrzebny dowód zakupu do reklamacji? Wiem, że dotyczy przedmiotów używanych ale czy ktoś z użytkowników może oddawał tel. z taką fakturą na gwarancję?

#1417 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 września 2013 - 17:22

Ale czy w przypadku apple jest potrzebny dowód zakupu do reklamacji? Wiem, że dotyczy przedmiotów używanych ale czy ktoś z użytkowników może oddawał tel. z taką fakturą na gwarancję?


Jeżeli nie minął rok to nie powinieneś mieć żadnego problemu. Tak naprawdę to nawet później wystarcza udowodnić zakup w danym podmiocie, nie trzeba mieć faktury.


Pytanie ode mnie, czy w Regeneris status "w trakcie naprawy oznacza, że jeszcze nie wiedzą czy go odwalą czy wymienią, czy może, że jednak uznali reklamację?.

#1418 cin_cin

cin_cin
  • 6 postów

Napisano 30 września 2013 - 18:46

Jeżeli nie minął rok to nie powinieneś mieć żadnego problemu. Tak naprawdę to nawet później wystarcza udowodnić zakup w danym podmiocie, nie trzeba mieć faktury.


Pytanie ode mnie, czy w Regeneris status "w trakcie naprawy oznacza, że jeszcze nie wiedzą czy go odwalą czy wymienią, czy może, że jednak uznali reklamację?.


proponuje napisac do nich na facebooku. mój iphone 5 trafil do serwisu regenersis w warszawie 24.09 dzisiaj i caly czas jest informacja ze jest w trakcie naprawy, dzisiaj napisałem na fb do nich i dostałem odpowiedz po 5h ze dzisiaj do serwisu dotarly części tz. refabrykowany iphone i ze do końca tygodnia powinien być w salonie play w którym go oddawałem. mam nadzieje ze play zrobi wyjątek dla mnie i zamiast tego refabrykowanego da mi cale pudelko zafoliowane razem z iphonem ponieważ chce go sprzedać.

#1419 5b46927ee6

5b46927ee6
  • 483 postów
  • Płeć:

Napisano 30 września 2013 - 19:14

mam nadzieje ze play zrobi wyjątek dla mnie i zamiast tego refabrykowanego da mi cale pudelko zafoliowane razem z iphonem ponieważ chce go sprzedać.

Lepiej się nie nastawiaj.

#1420 NoVyr9

NoVyr9
  • 901 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 30 września 2013 - 23:39

proponuje napisac do nich na facebooku. mój iphone 5 trafil do serwisu regenersis w warszawie 24.09 dzisiaj i caly czas jest informacja ze jest w trakcie naprawy, dzisiaj napisałem na fb do nich i dostałem odpowiedz po 5h ze dzisiaj do serwisu dotarly części tz. refabrykowany iphone i ze do końca tygodnia powinien być w salonie play w którym go oddawałem. mam nadzieje ze play zrobi wyjątek dla mnie i zamiast tego refabrykowanego da mi cale pudelko zafoliowane razem z iphonem ponieważ chce go sprzedać.


Dzięki Cin, tak zrobię. Co do tego pudełka to również nie wróżę Ci wielkich szans.

#1421 MYCA_PL

MYCA_PL
  • 64 postów

Napisano 01 października 2013 - 09:16

Strasznie irytuje mnie dźwięk w okolicy soczewki aparatu w iP5. Takie metaliczne brzęczenie, jak porusza się telefonem. Mam już drugą sztukę i w każdej to samo. Czy próbował ktoś wymieniać aparat z tytuły tej wady? Pozdrawiam!

#1422 dead

dead
  • 425 postów

Napisano 01 października 2013 - 13:39

cieżko będzie, bo to nie jest wada

#1423 pendolino

pendolino
  • 373 postów

Napisano 01 października 2013 - 16:14

iPhone'y tak mają, jak poruszasz telefonem to coś tam się z niego wydobywa :)

#1424 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 01 października 2013 - 17:23

Same story here, tyle że w Regenersis, wymiana po 5 dniach na nówkę z powodu trefnego/syfiącego się aparatu. Polecam wysyłać kurierem bezpośrednio do nich, oszczędza to BARDZO dużo czasu :).

#1425 velvet514

velvet514
  • 6 postów

Napisano 02 października 2013 - 13:15

Witam, ja oddałem w t-mobile iphona 5 na gwarancje. Był on kupiony na firme więc przysługuje mi rękojmia. Dostałem informacje ze telefon zakwalifikował sie do wymiany na nowy. Ale nie dostałem informacji czy na refabrykowany czy całkiem nowy. Niby z rękojmi ma być całkiem nowy. Czy ktoś ma lub miał już taką sytuację i może coś powiedziec na ten temat ? PS. Dodatkowo dostałem informacje że na magazynie nie mają iphonów 5 i najbliższa dostawa przewidywana pod koniec nastepnego tygodnia tj. około 10 października.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych