Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#626 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 04 lipca 2011 - 18:04

nie ale to mozna tylko do ispotu albo do isource jeżeli nie był kupowany u operatora tylko nie do regenersis

#627 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 05 lipca 2011 - 16:41

nie ale to mozna tylko do ispotu albo do isource jeżeli nie był kupowany u operatora tylko nie do regenersis


Mi w salonie Ery powiedzieli, że jeżeli miałbym dowód zakupu np. z Orange to też przyjmą, poza tym wszystko u nas idzie do Regenersis (oficjalny kanał).

#628 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 12 lipca 2011 - 09:52

Witam odkopuje temat oddałem ipadake 4 swoja do serwisu w poniedziałek znaczy wpierw do salonu dziś wraca co jej był: - czujnik zbliżeniowy - home button - przewodzenie prądu przez ramkę tak ta z anteną itp podczas ładowania - mikrofon zestawu słuchawkowego i wraca nówka sztuka jak tylko ją dostanę wbijam i spr czy nie refub ale z tego co gadałem to z regenersis refubów niby nie dają ale da się to sprawdzić

#629 iPhone HAL

iPhone HAL
  • 640 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 lipca 2011 - 13:33

Witam odkopuje temat oddałem ipadake 4 swoja do serwisu w poniedziałek znaczy wpierw do salonu dziś wraca co jej był:
- czujnik zbliżeniowy
- home button
- przewodzenie prądu przez ramkę tak ta z anteną itp podczas ładowania
- mikrofon zestawu słuchawkowego

i wraca nówka sztuka jak tylko ją dostanę wbijam i spr czy nie refub ale z tego co gadałem to z regenersis refubów niby nie dają ale da się to sprawdzić


nie refub tylko REFURB skrot od (Refurbished) lub REMANUFACTURED.

#630 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 12 lipca 2011 - 14:54

ok mam już ipka swojego i jest nowy spr na stronie apple itp i dopóki go nie aktywowałem nie było o nim nic wyświetlone

#631 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 12 lipca 2011 - 15:45

Sprawdź numer seryjny. Podobno telefony z numerem zaczynającym się od 5K to refurby.

#632 iPhone HAL

iPhone HAL
  • 640 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 lipca 2011 - 16:20

Sprawdź numer seryjny. Podobno telefony z numerem zaczynającym się od 5K to refurby.


nie koniecznie( z numerem 5K), poza tym WSZYSTKIE teflony z wymiany są refurbami, co wcale nie oznacza ze są gorsze, bo pochodzą one z fabryki jak nówki, i są rygorystycznie sprawdzane i testowane.

#633 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lipca 2011 - 17:13

Mi wymienili w Regenersis na początku czerwca, bo wysyłałem im przez Erę(jeszcze wtedy... odbierałem już z T :D) i też wymienili mi na nowego czy tam refuba... Nie wiem, ale w każdym razie tych problemów, które miałem z przyciskiem HOME w tamtym iPhone już nie mam :D Szkoda tylko, że już IMEI się nie będzie zgadzał z pudełkiem(pani dała mi dwie naklejki z serialem i nowym IMEI)...

#634 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 12 lipca 2011 - 17:47

A jakie problemy z przyciskiem home miałeś? Może mi też wymienią (nie działa tak dobrze jak na początku).

#635 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 12 lipca 2011 - 18:18

Czasami dział jak go mocno wcisnąłem a czasami w ogóle...

#636 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 12 lipca 2011 - 21:47

miałęmt o samo i wpisałem im prawie 9 usterek i nowy dziś przyszedł

#637 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2011 - 10:32

miałęmt o samo i wpisałem im prawie 9 usterek i nowy dziś przyszedł


Też masz śrubki gwiazdki przy docku zamiast tych 'normalnych'? :P

#638 arpus

arpus
  • 161 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 13 lipca 2011 - 11:48

Też masz śrubki gwiazdki przy docku zamiast tych 'normalnych'? :P

Ejj... Co to za historia? :D

#639 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 13 lipca 2011 - 11:56

del.

#640 Sebosz

Sebosz
  • 4 178 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 13 lipca 2011 - 12:02

Ejj... Co to za historia? :D


E...? Jaka historia?

#641 Empiryczny

Empiryczny
  • 525 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 lipca 2011 - 15:57

Może ja dzisiaj opisze swoją przygodę z Regenersis.
iPhone 4 z Ery kupiony 3 września, po pół roku zaczął mieć problemy z home. Przycisk nie zawsze reagował.
Oddałem do T-Mobile pod koniec czerwca - tydzień później wrócił "nowy" (czy refurb to nie wiem).
"Nowy" iPhone miał sporego paprocha pod szybką, więc nacieszyłem się nim jakieś 2 godziny. Pojechał do serwisu.
Wczoraj odebrałem "nowego nowego" iPhone'a 4. Od razu po podłączeniu do iTunes i aktywowaniu, okazało się, że nie mogę go odblokować, potem gdy już się udało, nie można ruszać ikon, zrobić fotki, czy wykonać połączenia. Dokładnie taki efekt: YouTube - ‪iPhone 4 touch screen issue‬‏
Siedmiokrotny czysty restore nic nie pomógł i dzisiaj iPhone znowu trafił do serwisu. Powiem tyle, mogłem oddać do Maclife, zrobiliby mi za kasę home button i miałbym dobry telefon. W chwili obecnej zostały mi niecałe 2 miesiące na wyciągnięcie od nich sprawnego telefonu, potem mogę się pocałować w nos.
Nie polecam Regenersis.

#642 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 13 lipca 2011 - 17:55

co do śrubek to mam gwiazdki a co to ma się doczego ?? że refub ??

#643 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 13 lipca 2011 - 18:02

Ale widzę, że teraz chętniej wymieniają te iPhone'y. U mnie choć usterki były ewidentne - nie wymienili. Dopiero za drugim razem.

#644 czarny_mc

czarny_mc
  • 173 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 lipca 2011 - 19:39

A oddawał ktoś do Cortlandu? @lewy.pn gdzie oddawałeś i z jakimi objawami?

#645 tryt

tryt
  • 628 postów

Napisano 13 lipca 2011 - 19:51

@up
Cortland nie serwisuje iPhone'ów.

#646 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 13 lipca 2011 - 20:06

Ja oddawałem już w listopadzie (nie udało się) i w grudniu. Stary Browar, Poznań. Miałem scan-lines oraz nierówne podświetlenie w górnych rogach. Jeżeli dodać do tego notoryczne przerywanie rozmów (na każdym sofcie), to miałem beznadziejny telefon. Wymieniony jest ok, ale widzę, że home działa gorzej niż na początku, ale z pewnością nie kwalifikuje się to do wymiany, może w Apple Store by wymienili, ale poprzez 'polski' sposób na pewno nie.

#647 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 13 lipca 2011 - 21:33

lewy z tym buttonem to sprzętowy problem jest niestety nie software wiem bo miałem to samo 1 razem nie uznali usterek za 2 juz nowy był. Zapewne coraz więcej osób uskarża się na to

#648 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 13 lipca 2011 - 21:47

Tzn. nie można powiedzieć, że jego praca jest zła. Po prostu delikatniejsze naciśnięcie, czy też naciśnięcie w dolnej części przycisku nie powoduje działania.

#649 iPhone HAL

iPhone HAL
  • 640 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 lipca 2011 - 12:39

@ fellert czy ty naprawdę nie możesz to pojąc takich prostych terminów???? NIE refub tylko REFURB
A po drugie, Apple już od dawna stosuje śrubki "gwiazdkowe" zarówno w nowych jak i w REFURBACH.

#650 fellert

fellert
  • 272 postów
  • SkądWygoda /k Garwolina

Napisano 14 lipca 2011 - 13:15

fakt zjadam to r no i przede wszystkim trochę kulturalniej ok bo gościu to możesz mówić do klientów kolegów a nie do mnie bo mnie nie znasz. lewy.pn ja w swojej 4 miałem identyczny objaw czasami było tak że np. po włączeniu odtwarzacza dopiero za 4-5 podwójnym naciśnięciem telefon reagował




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych