Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Skype vs. Skype - Skype już do pobrania z App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
476 odpowiedzi w tym temacie

#101 madi79

madi79
  • 1 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 kwietnia 2009 - 09:05

U mnie niestety nie działa:(
Tzn nie mogę dzwonić ani po Wifi a już nie wspomne o Edge, ale chyba wiem, dlaczego
Mam iP 1G po jb i wersje 2.1
Zainstalowałem z cydii "mobile substrate" i nic
Czy może mi ktoś to potwierdzić:?:

#102 iMak

iMak
  • 81 postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 10:10

@madi79: tez mi nie chodzilo Zainstalowalem wczoraj na swiezo 2.2.1, cydie, itp itd. Tylko po to by moc skypowac. Aplikacja dalej sie wywala w roznych momentach. Doinstalowanie mobile substrate w wersji z wczoraj tez nic nie pomoglo. Trzeba poczekac na poprawki dla iP z JB, chyba ze juz ktos znalazl jakies rozwiazanie...

#103 westu

westu
  • 203 postów
  • SkądChrzanów / Kraków

Napisano 02 kwietnia 2009 - 10:57

Na razie program jest bezużyteczny, próbowałem wczoraj przeprowadzić na WiFi czata z moją siostrą i nie dało rady - co chwila wywalało...

#104 lfanek

lfanek
  • 25 postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 12:28

To i ja cos odkrylem. Podkreslam od razu ze nie mam kredytow! Wybilem numer ze skypa na komorke (bez karty sim w IP) i na komorce pojawil sie "Nieznany" czyli da rade dzwonic. Normalnie byl sygnal w skypie. Nastepnaproba - dzwonie na domowy. Rozmawialem z pracy z mama przez WiFi i ani razu nie rozlaczylo. Gadalismy 10 minut. Co wy na to?

---- Dodano 02-04-2009 o godzinie 12:29 ----
po restarcie IP juz nie dziala :/

#105 odra27

odra27
  • 549 postów
  • SkądBerlin/Szczecin

Napisano 02 kwietnia 2009 - 12:35

Ja mam jedno dosyć banalne pytanie.. Mianowicie czy da się z poziomu iPhone'a edytować nazwy kontaktów? Bo jakoś nie mogę się tego doszukać. Poza tym aplikacja działa świetnie :)


Nazw kontaktów nie możesz edytować ani z poziomu iPhonea ani z poziomu programu na komputerze.

#106 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 02 kwietnia 2009 - 15:10

Po aktualizacji VoipOver3G z Cydi , Skype działa również na Edge i 3G.

#107 naturalbeat

naturalbeat
  • 116 postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 15:27

Po aktualizacji VoipOver3G z Cydi , Skype działa również na Edge i 3G.


ja mam wersje 1.0.2 i u mnie nie dziala :-x
a dopiero mając mozliwosc glosowej komunikacji przez gsm bedzie to mialo sens

natomiast instalacja aktualizacji mobile substrate spowodowala ze skype poki co wogole sie odpala i dziala nader stabilnie

#108 asthaper

asthaper
  • 97 postów

Napisano 02 kwietnia 2009 - 16:39

Mnie wywala przy probie polaczenia. Dlaczego oni wydaja takie niedopracowane wersje?

#109 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 02 kwietnia 2009 - 18:08

U mnie działają rozmowy po Edge w Orange.

#110 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 02 kwietnia 2009 - 18:36

u mnie też rewelacja w Orange

#111 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 02 kwietnia 2009 - 22:26

W tym wszystkim brakuje mi jednej rzeczy do pelni szczescia - klawiatury Landscape oferowanej u konkurencji w postaci NimBuzz.

#112 odra27

odra27
  • 549 postów
  • SkądBerlin/Szczecin

Napisano 03 kwietnia 2009 - 12:19

W tym wszystkim brakuje mi jednej rzeczy do pelni szczescia - klawiatury Landscape oferowanej u konkurencji w postaci NimBuzz.


Będziesz miał w czerwcu wraz z wersją iPhone OS 3.0, a do tego czasu musisz się trochę poniecierpliwić. ;)

#113 iMak

iMak
  • 81 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 17:42

Update do mojego posta ze str. 11 Wywalilem przez Cydie mobile substrate i jednoczesnie WinterBoard. Skype nagle zaczal smigac bez jakichkolwiek problemow po WiFi. 1G, 2.2.1, JB

#114 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 kwietnia 2009 - 20:36

Dzisiaj trochę porozmawiałem i muszę przyznać, że jakość dźwięku naprawdę dobra. Pomijam już to, że wcale, ale to wcale nie przerywa. Sama w sobie aplikacja też jest dobra - ładnie wygląda, czysto, prosto i przejrzyście. Bardzo mi się podoba.

#115 odra27

odra27
  • 549 postów
  • SkądBerlin/Szczecin

Napisano 03 kwietnia 2009 - 21:20

Dzisiaj trochę porozmawiałem i muszę przyznać, że jakość dźwięku naprawdę dobra. Pomijam już to, że wcale, ale to wcale nie przerywa. Sama w sobie aplikacja też jest dobra - ładnie wygląda, czysto, prosto i przejrzyście. Bardzo mi się podoba.


Podpisuję się pod twoją wypowiedzią: jakość rozmów i dźwięku jest w porównaniu do innych programów bardzo dobra. Jak narazie program ten jest hitem w AppStore: w przeciągu 4 dni został on ściągnięty już ponad milion razy. Mam nadzieję, że w czerwcu wraz z 3 wersją systemu pojawią się dodatki tak jak np.: tryb landscape czy graficzne emotikony.

#116 InvIsible

InvIsible
  • 20 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 22:04

Ludzie co wy tu wypisujecie co wy myslicie ze zrobicie pirata po JB i myslicie ze bedzie wam wszytsko gralo jak na orginalnym zartujecie chyba mam orginalnego z salonu orange w abonamencie i wszytskie programy dzialaja cudnie Skype poprostu rewelacja wiec prosze nie pisac bzdur a dla PIRATOW! osobne forum powinno byc bo pisza bzdury Pozdro.

#117 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 kwietnia 2009 - 22:06

Jakich piratów? Skype jest darmowy. Poza tym - ja mam zrobiony jailbreak i działa wyśmienicie - jak to sie ma do tego co napisałeś?

#118 InvIsible

InvIsible
  • 20 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 22:18

Jak ktos potrafi dobrze zrobic JB to jego sprawa ale denerwuja mnie komenatrze ludzi ktorzy cos zainstaluja i oczywiscie wina programu najlepiej zawsze zwalic na program poprostu ten kto ma JB i cos mu nie dziala nie powinien miec prawa do komentowania programu takie jest moje zdanie. Tak samo w Appstore jeszcze niedawno mozna bylo oceniac apliakcje ktorych wogole sie nie sprawdzilo i apliakcja ktora naprawde jest ok tylko uzytkownik nie potrafi wykorzystac jej potencjalu nawet w 10% ocenia cos bezpodstawnie.

#119 odra27

odra27
  • 549 postów
  • SkądBerlin/Szczecin

Napisano 03 kwietnia 2009 - 22:40

Jak ktos potrafi dobrze zrobic JB to jego sprawa ale denerwuja mnie komenatrze ludzi ktorzy cos zainstaluja i oczywiscie wina programu najlepiej zawsze zwalic na program poprostu ten kto ma JB i cos mu nie dziala nie powinien miec prawa do komentowania programu takie jest moje zdanie. Tak samo w Appstore jeszcze niedawno mozna bylo oceniac apliakcje ktorych wogole sie nie sprawdzilo i apliakcja ktora naprawde jest ok tylko uzytkownik nie potrafi wykorzystac jej potencjalu nawet w 10% ocenia cos bezpodstawnie.


Przestań już męczyć!

#120 InvIsible

InvIsible
  • 20 postów

Napisano 03 kwietnia 2009 - 22:57

Przestań już męczyć!

Nie masz nic sensownego do powiedzenia wiec zamilcz Retardzie!

#121 odra27

odra27
  • 549 postów
  • SkądBerlin/Szczecin

Napisano 03 kwietnia 2009 - 23:50

Nie masz nic sensownego do powiedzenia wiec zamilcz Retardzie!


Chyba masz siebie na myśli. Przestań nudzić i wypisywać bzdury bo poza nimi nie wnosisz nic konstruktywnego na tym forum. A jeśli zamierzasz coś poważnie komentować to najpierw przeczytaj z uwagą posty innych.

#122 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 04 kwietnia 2009 - 07:43

Na 2.2.1 nie mogłem dzwonić przez sieć, a teraz na 3.0 mogę. Potwierdzam słowa autora wątku.

#123 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 04 kwietnia 2009 - 19:36

Muszę przyznać, że zdumiewa mnie nieustannie polityka Apple. Rzeczy nad wyraz niepoprawne jeszcze wczoraj, że wymienię sztandarowe bluetooth czy chociażby voip/skype przez 3G/EDGE nagle stają się koszerne. Nagle konwulsyjna dbałość o interesy kontrahetów (wytwórnie muzyczne czy providerzy telekomunikacyjni) staje się bardziej gumowa. No proszę, co to jeden PalmPre potrafi zrobić.

#124 odra27

odra27
  • 549 postów
  • SkądBerlin/Szczecin

Napisano 04 kwietnia 2009 - 21:39

Muszę przyznać, że zdumiewa mnie nieustannie polityka Apple. Rzeczy nad wyraz niepoprawne jeszcze wczoraj, że wymienię sztandarowe bluetooth czy chociażby voip/skype przez 3G/EDGE nagle stają się koszerne. Nagle konwulsyjna dbałość o interesy kontrahetów (wytwórnie muzyczne czy providerzy telekomunikacyjni) staje się bardziej gumowa.
No proszę, co to jeden PalmPre potrafi zrobić.


Sam Palm Pre nie ma z tym wiele wspólnego. To wciąż wzrastające zapotrzebowania rynku oraz konkurencja, która nie śpi tylko ciągle prze do przodu. Wymagania konsumentów rosną, a produkty bez minimalnych standardów są odrzucane.

#125 MSQ.

MSQ.
  • 187 postów

Napisano 04 kwietnia 2009 - 22:12

Sam Palm Pre nie ma z tym wiele wspólnego.(...) konkurencja, która nie śpi tylko ciągle prze do przodu.

Sam sobie przeczysz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych