Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes się nie uruchamia & nie włącza mi się itunes... dlaczego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#26 szturm

szturm
  • 156 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 23:02

zapewne winda. Sprawdź w menedżerze zadań, czy ci w ogóle proces rozpoczyna. I czy nie masz np. innych dość zamulających programów chodzących. U mnie np. nie mogą na raz chodzić firefox i iTunes, bo mają taki zgryz, że iTunes nie działa totalnie.

#27 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 23:23

szturm, ff2 jest bardzo pamieciozerny, ale z tego co wiem w ff3 to poprawili - moze sprobuj z beta? czy nie fajnie posluchac muzyki przegladajac www? :D

#28 szturm

szturm
  • 156 postów

Napisano 29 lutego 2008 - 23:25

warto. ale od tego mam iPoda i 2 kolumny. na dysku nie mam wszystkiego, nawet mniejszą część. Poza tym, nie tylko ff2 żre tyle. iT też z iPodService i tym drugim mulą nieźle.

#29 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 marca 2008 - 03:05

ja mam troche fusow na dnie kubka wiec:

firewall blokuje uruchomienie itunes jednej z wymaganych do dzialania itunes uslug itp.
itunes jest zle zainstalowane.
quicktime jest zle zainstalowany i/lub inny program gryzie sie z quicktime.

ps Jak mądrze zadawać pytania

#30 szturm

szturm
  • 156 postów

Napisano 01 marca 2008 - 11:02

ja mam troche fusow na dnie kubka wiec:

quicktime jest zle zainstalowany i/lub inny program gryzie sie z quicktime.


w tym przypadku wyświetla się komunikat o wymaganej re-instalacji qt.

#31 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 marca 2008 - 11:17

czasem nawet tego nie ma. pomieli, pomieli i sie zamyka bez pokazania okienka.

#32 marcinnek123

marcinnek123
  • 54 postów

Napisano 03 marca 2008 - 20:28

w menadżerze nie pokazuje sie ze mam uruchomionego ituns's (w aplikacjac nie ale w procesach..) nie jestem zwolennikiem mac'ow itp. appla mam tylko ipoda :] i nie uzywam firefoxa tylko opery :]

#33 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 03 marca 2008 - 20:33

nie jestem zwolennikiem mac'ow itp. appla mam tylko ipoda :]


chyba pora to zmienić z komputerem apple jest o wiele mniej problemów niż z PC.

#34 marcinnek123

marcinnek123
  • 54 postów

Napisano 03 marca 2008 - 20:35

na pewno?? moze i tak... ale mam malo kasy i noego PC'ta :]

---- Dodano 03-03-2008 o godzinie 20:43 ----
nowego sorka

---- Dodano 03-03-2008 o godzinie 21:09 ----
przez tego ituns'a znienawidze appla ale podejrzewam ze jak zadziala to go znowu polubie :]

#35 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 marca 2008 - 19:04

taaak, kup nowy samochod bo ci wycieraczki skrzypia. genialne, zaiste. :) skoro wstaje proces itunes ale na tym sie konczy to powiedzialbym, ze moje propozycje sa calkiem prawdopodobne. jakis proces z systemu uniemozliwia wykonanie jakiejs akcji ktrara musi wykonac itunes przy uruchamianiu (np wystartowanie z pomocniczym procesem ituneshelper). u mnie taki przypadek wystepowal z wlaczonym bitdefenderem i uruchamianie itunes trwalo jakies 5 minut bo antywirus costam sobie sprawdzal w tle.

#36 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 marca 2008 - 22:11

ja też dziś miałem problem z iTunes - "nie można było przeczytać pliku iTunes Library.itl" etc. ...
na szczęście pomogło samo tylko skasowanie iTunes Library.itl oraz iTunes Music Library.xml i program ruszył jak nowy Dołączona grafika

#37 marcinnek123

marcinnek123
  • 54 postów

Napisano 08 marca 2008 - 17:42

heh to swiadczy o jakosci ituns'a :] mam tez pytanie dla czgo na ipodzie 3 gen nie mozna miec rockbox'a :(

#38 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 08 marca 2008 - 17:45

Bo ma zakodowany soft. To nie świadczy o jakości iTunes, bo milionom osób działa na Win$hicie. Tylko oc najwyżej chodzi o jakiś syf na PCcie.

#39 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 marca 2008 - 20:24

jak to stwierdzila kiedys jakas madra osoba:

problem lezy zazwyczaj miedzy krzeslem klawiatura.

to uzytkownicy robia smietnik z systemu. samo sie nic nie psuje. :)

#40 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 08 marca 2008 - 20:26

to uzytkownicy robia smietnik z systemu. samo sie nic nie psuje. :)

Swieta prawda. Od systemu zależy tylko jak szybko go zepsujemy ;D

#41 marcinnek123

marcinnek123
  • 54 postów

Napisano 08 marca 2008 - 23:02

ja mam niedawno sformatowany dysk wiec jakiegos wielkiego smietnika nie mam... :P ale wszystkie inne programy działaja szybko i bez problemow a itunes NIE

#42 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 09 marca 2008 - 01:28

A ja mam laptopa PC i nie mam żadnych problemów z iTunes. Tak samo na Maku. Zaiste, ciekawe. Dodam, że Win$hit tydzień po reinstalu.

#43 marcinnek123

marcinnek123
  • 54 postów

Napisano 11 marca 2008 - 20:22

AHA I WAŻNE (chyba) jak wylaczam kompa to mi sie wyswietla takie okienko zeby albo zakoncz teraz albo cos tam innego i na miejscu obrazka jest ikona iTuns'a

#44 Mazi18

Mazi18
  • 21 postów
  • SkądBolesławiec - Bydgoszcz

Napisano 03 sierpnia 2008 - 09:18

Witam wszytkich

Od niedawna jestem posiadaczem iPoda-a Nano (4GB) i juz niestety mam problemy.
Po zainstalowanieu iTunes 7.7.1 nie mogę go wogóle odpalić. Od 3 trzech dni nad tym siedzę i nic. Przeczytałem dziesiątki ston z różnych forum, także z tego ale niestety nic mi to nie pomogło. Wykonywałem już różne czynności:
- przeinstalowywałem program
- czyściłem rejestr
- resetowałem kompa setki razy
- wykonywałem różne czynności, nawet te opisane wyżej
- powyłączałem wszystkie procesy i programy uruchomione w tle zostawiając tylko iTunes-a i QuickTime-a bo wyczytałem na stronce Appla że pewne programy mogą po prostu blokować włączanie się tych programików ale niestety odniosłem porażke
- doszło do tego, że nawet dwa razy instalowałem system na nowo (instalując tylko niezbędne sterowniki a następnie iTunes-a i QuickTime-a) i dalej nie chciał się uruchomić.

Jak próbuję go odpalić to pojawia się tylko klepsydra na wskaźniku myszki (że niby coś się włącza) a następnie cisza. Gdy sprawdzę uruchomione usługi czy programy (ctrl + alt + del ) to iTunes widnieje tam jako uruchomiony.
Nie próbowałem odpalać go na innym kompie ponieważ nie miałem takiej możliwości.

Panowie powiedzcie mi o co w tym wszystkim chodzi bo naprawdę mam już dość tego iPod-a. Instalacja wydawała mi się bardzo prosta, ale może to ja jestem za głupi do tego programu.
A fajnie by było korzystać z niego i z urządzenia które posiadam.

Już naprawdę skończyły mi się pomysły.

Proszę o pomoc.

---- Dodano 03-08-2008 o godzinie 19:56 ----
Dzisiaj kolejny dzień zmagań. Postanowiłem odinstalować wszystkie programy audio i video a także kodeki. No i niestety znowu porażka.

Zastanawia mnie tylko jedno, dlaczego podczas instalacji nie wyskakują żadne błędy.

#45 Mazi18

Mazi18
  • 21 postów
  • SkądBolesławiec - Bydgoszcz

Napisano 04 sierpnia 2008 - 15:12

Witam ponownie Udało mi sie uruchomić iTunes na drugim kompie i już wiem że to wina mojego lapsa. Może czas w końcu kupić oryginalny system :-) pozdrawiam

#46 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 sierpnia 2008 - 16:04

Mazi musisz usunac plik biblioteki iTunes, nie wiem gdzie on sie dokladnie znajduje na windowsie, ale ktorys z forumowicz pewnie powie

#47 Mazi18

Mazi18
  • 21 postów
  • SkądBolesławiec - Bydgoszcz

Napisano 06 sierpnia 2008 - 20:42

ja chyba mam cos nie tak z lapsem. zaistalowalem na drugim kompie i wszystko smiga jak trzeba. przeinsalowalem jeszcze raz windowsa i jakis blad wyskoczyl, moze to jest powodem., bo drukarki tez nie moge zaistalowac.

---- Dodano 07-08-2008 o godzinie 11:29 ----
bardzo hętnie to bym zrobil ale nie moge go znaleźć. Na drugim kompie znajduje się on chyba w moich dokumentach jeżeli dobrze pamiętam. a u mnie na lapsie wogóle go nie ma. wydaje mi się że to jednak wina mojego sprzętu. przypomniałe mi się że podczas instalacji windowsa pokazał się jakiś błąd i teraz to nawet nie moge głupiej drukarki zainstalować.

Pomęcze się trochei jak coś uda mi się wymyślić to dam znać

#48 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 sierpnia 2008 - 16:24

biblioteka itunes jest zazwyczaj tutaj: C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Apple Computer\iTunes administrator to nazwa profilu ktorego uzywasz w systemie.

#49 Mazi18

Mazi18
  • 21 postów
  • SkądBolesławiec - Bydgoszcz

Napisano 08 sierpnia 2008 - 16:32

Dobra Koledzy i Koleżanki uporałem się z problemem. Okazało się że moja wersja systemu którą posiadałem była jakaś trefna, przez co miałem problemy z instalacją m.in. iTunes. Zainwestowałem (niestety) w nowy system i wszystko działa jak ta lala. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

#50 wer

wer
  • 6 postów

Napisano 04 października 2008 - 10:11

ja mam wielki problem z iTunes. Zawsze mi działał na Windowsie i nagle pewnego dnia w ogóle nie chciał sie otworzyć. Jest zainstalowany, ikona jest na pulpicie i jak chce go włączyć to nic sie nie dzieje. A jak wyłączam komputer wyświetla sie "iTunes nie odpowiada "zakończ teraz" ". Jak komputer oddałam do naprawy to pierwszy raz po naprawie jak uruchomiłam iTunes, to się włączył potem już nie. Koniecznie prosze o pomoc, ponieważ cały zcas żeby coś wgrać na iPhone musze nagrywać wszystko na płyty i latać do iSpota, żeby powgrywać rzeczy. To jest strasznie męczące ;/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych