Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[KONSOLE] Rozmowy ogólne, gry, porady...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
724 odpowiedzi w tym temacie

#701 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 17 września 2013 - 14:18

Także zakupiona, wersja na PS3 w empiku za 199,99zł :)

#702 adrixop95

adrixop95
  • 843 postów
  • SkądSosnowiec, PL

Napisano 17 września 2013 - 16:24

Gram w GTA V od 2/3 godzin i stwierdzam, że jest świetne. Poprawione błędy w porównaniu co do 4, muzyka w radiu dla mnie świetna (rock). Ja posiadam kopię na xklocka i jestem zadowolony. Trochę czekania było ale się opłacało. Poprawiono również model jazdy motorami i samochodami.
Dołączona grafika

#703 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 17 września 2013 - 17:22

Z muzyki znalazłem parę znanych kawałków ale stacje radiowe są najsłabsze z całej serii jednak, muzyka oryginalna za to wymiata - Tangerine Dream się przyłożyło :) Model jazdy jak dla mnie za bardzo poszedł w need for speed, szkoda, że wywalono amerykańskie miękkie resorowanie, samo miasto też jest wg mnie gorsze od Liberty - za puste, ulica jest tak szeroka jak w Liberty City długa, 3 wieżowce na krzyż, same płaskie budynki, torchę za mało wąskich zaułków... albo taki urok LA...

#704 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 17 września 2013 - 21:38

Pograłem z 3 godziny i jak dla mnie gra jest rewelacyjna, uwielbiam te klimaty. Deszcz pada także jak znalazł na wieczorek :)

#705 JJ PartyBoy

JJ PartyBoy
  • 153 postów

Napisano 22 września 2013 - 23:34

Już skończyłem fabułę GTA V , muszę powiedzieć że gra jest niesamowita od początku do końca . :)

#706 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 września 2013 - 07:27

A czymś się różni ta gra na xbox z wersją na ps3?

#707 wolfik41

wolfik41
  • 214 postów

Napisano 23 września 2013 - 07:36

A czymś się różni ta gra na xbox z wersją na ps3?


Zapewne niczym, pewnie będą jakieś exclusive DLC dla obu konsol i tyle. Czasem są pojedyncze różnice w misji jednej albo drugiej.

- - - Połączono posty - - -

A tak na inną notę grał już ktoś w Fifkę 2014 ? :) Mi osobiście się bardziej podoba od 2013, graficznie bardzo podobnie, ale fajniejsze animacje i jest teraz taka jakby szybsza i agresywniejsza :)

#708 lubieherbate

lubieherbate
  • 399 postów

Napisano 23 września 2013 - 07:52

Kupiłem wczoraj w dobej cenie LA Noire, zrobiłem kilka pierwszych epizodów i gra wymiata - nie będzie smutno po ukończeniu GTA :D

#709 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2013 - 09:59

co za głupoty gadacie w róznicach między misjami jedną albo drugą... nie ma żadnych na xboxa jednie można wydać majątek na wersje kolekcjonerską, z czapką i torebką.. na ps3 jest tylko wersja specjalna z wszystkimi dodatkami cyfrowymi - więcej zadań kaskaderskich, samochodów

#710 Dellow

Dellow
  • 3 postów

Napisano 23 września 2013 - 10:31

Wiele portali doszukuje się wyższości oprawy graficznej wersji z jednej konsoli, nad drugą. Może rzeczywiście coś w tym jest, jednak to mało istotne detale.

#711 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 23 września 2013 - 10:50

Cały czas się zastanawiam nad kupnem gry GTA V na XBOX. Ogólnie jakimś zapalonym graczem nie jestem, ale pamiętam, że kiedyś ta gra bardzo mi przypadła do gustu, tyle tylko, że to były dawne dzieje, jeszcze za czasów wersji 2D. Czytam opinie i ciężko znaleźć negatywne. Może się dzisiaj zdecyduje.

#712 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 września 2013 - 11:11

Cały czas się zastanawiam nad kupnem gry GTA V na XBOX. Ogólnie jakimś zapalonym graczem nie jestem, ale pamiętam, że kiedyś ta gra bardzo mi przypadła do gustu, tyle tylko, że to były dawne dzieje, jeszcze za czasów wersji 2D.
Czytam opinie i ciężko znaleźć negatywne. Może się dzisiaj zdecyduje.


Nie ma się nad czym zastanawiać, warto kupić nawet za te 250zł.

#713 webrider

webrider
  • 15 postów

Napisano 23 września 2013 - 16:03

tez mam podobny dylemat, czy kupowac konsole czy nie zwlaszcza ze za miesiac premiera xbox one i ps4, co do gta v nie planuje sie wydania na nowa platforme

#714 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 września 2013 - 18:35

Mam problem, jestem przy misji gdzie trzeba (ukraść śmieciarę, kupić maski, stroje, schować auto). Zrobiłem wszystkie czynności i nagle koniec, żadna postać nie ma żadnych zadań, macie jakieś pomysły czy to jakiś bug. Nie chce sprawdzać w internecie bo zaraz zniszczę sobie zabawę.

#715 lubieherbate

lubieherbate
  • 399 postów

Napisano 23 września 2013 - 19:38

Może spróbuj się przełączyć na inną postać, nie pamiętam czy dowolny bohater mógł rozpocząć tę misję... Albo rób coś innego, może z biegiem wydarzeń misja się pojawi. Nic innego mi do głowy nie przychodzi...

#716 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 września 2013 - 19:40

Może spróbuj się przełączyć na inną postać, nie pamiętam czy dowolny bohater mógł rozpocząć tę misję... Albo rób coś innego, może z biegiem wydarzeń misja się pojawi. Nic innego mi do głowy nie przychodzi...


Wszystkiego próbowałem, gry nie zapisywałem więc jeżeli to jakiś bug to muszę grać praktycznie od nowa...:(

#717 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2013 - 19:48

o rany - wpisz w google nazwę misji i w jakimś poradniku krok po kroku przeczytasz co i jak - nic sobie nie popsujesz przecież, przeczytasz to co już zrobiłeś i następny krok tylko i jak grać od nowa... wcztujesz save poprzedzający tą misje, ile się nagrasz od nowa - pare minut...

#718 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 23 września 2013 - 19:51

o rany - wpisz w google nazwę misji i w jakimś poradniku krok po kroku przeczytasz co i jak - nic sobie nie popsujesz przecież, przeczytasz to co już zrobiłeś i następny krok tylko

i jak grać od nowa... wcztujesz save poprzedzający tą misje, ile się nagrasz od nowa - pare minut...


20% parę procent to parę minut...?

Nie widzę tam żadnego aktualnego save'a, poza tym z którego wczytuję grę.

#719 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2013 - 19:59

to mizernie grasz... przecież gra się pyta zawsze gdzie nagrać postęp, wybierasz napęd i domyślnie zapisuje jako nowy zapis - poza tym w telefonie sam robisz save kiedy chcesz... ja mam save co 10 minut grania chyba - ale co kto lubi... :)

#720 lechiacci29

lechiacci29
  • 15 postów

Napisano 13 października 2013 - 01:16

GTA V- gra ktora osobiscie ubostwiam. Dzieki misjom pobocznym i innym zajeciom niezwiazanym z glownymi misjami mozna bardzo dlugo cieszyc sie rozrywka na free. Smialo mozna polecic ja kazdemu fanowi GTA bez wzgledu czy jest na PS 3 czy na XBOX-a 360 :) Co do samych misji glownych to sa naprawde swietnie skonstruowane. Poza tym gra na gieldzie tez jest calkiem spoko :)

#721 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 października 2013 - 19:19

No i jest pierwsza ofiara GTA 5 - Watch dogs, największy hype na next geny, nowa marka z otwartym miastem - na 5 minut przed premierą!!! zostaje przełożone na wiosnę przyszłego roku w związku z "problemami z zachowaniem jakości produktu i niedopracowaniem niektórych elementów" - co w wolnym tłumaczeniu można przełożyć na: "pograliśmy w GTA5 i watch dogs do pięt jej nie będzie dorastać, więc dajemy sobie pół roku aby spróbować zbliżyć się do jej poziomu" :)

#722 Adinek

Adinek
  • 4 postów

Napisano 08 listopada 2013 - 13:46

witam, Chciałem się zapytać czy jest szansa podłączenia playstation 3 jako napęd dvd dla macbook air? z góry dziękuje za odpowiedź

#723 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 listopada 2013 - 20:12

W ilu wątkach jeszcze powielisz swe pytanie?

#724 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 09 listopada 2013 - 10:06

Jakbyś mu odpowiedział merytorycznie, to może by nie powielał.

#725 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 09 listopada 2013 - 11:17

witam,

Chciałem się zapytać czy jest szansa podłączenia playstation 3 jako napęd dvd dla macbook air?

z góry dziękuje za odpowiedź


tak jest wymontuj naped z ps3 wsadz do jakiejs zewnetrznej kieszani i powinno sie udac...

Kurcze stary jak chcesz korzystac z czegos co jest zablokowane i jest sterowane plyta z PS 3 i miec dostep do tego w komputerze... Takie rzeczy to tylko w Biedronce...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych