Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie wiem jak to określić - sami popatrzcie:


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#101 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 19:09

Ale nie odpowiedziałeś na pytanie, dla czego Premium Reseller?

Pomysl poprostu z koszulki od kolegi z cortlandu ktory napisal ten temat :) nie chcialem ich strony tylko motyw mi sie podoba :)

Na samochodzie mam, sporo mniejsze i na klapie bagażnika. Ale dziara - podziwiam odwagę i heroizm;-)


Zadna odwaga trzeba miec poprostu narabene w glowie jak ja i nie przejmowac sie innych zdaniem na ten temat :)

Co kto lubi. Lepsze to niz jakies szlaczki na ramieniu u ludzi ktorzy maja obwod ramienia wiekszy od przecietnego obwodu talii.


Amen bracie

Ja tu widze paru większych fanatyków niż klakier - który - ot zrobil sobie tatuaż ... spoko - jego ciało niech robi z nim co chce - ale te typowo polskie 'zajadłe' komentarze...
nie wiem dlaczego mnie to nie dziwi, wyluzujcie - troche dystansu :)


na gg i blipie ludzie od pana Pawla N jada mnie bardziej bo mu sie nie spodobalo to nazwal to brzydko ja odpisalem no i mam teraz ciekawe wiadomosci :) ... to dopiero fanatyzm a nie moj tatoo ;)

Phew, oryginalny tatuaż i jak dla mnie to się tylko liczy. ;]


i dla mnie tez :)

To trochę przegięcie. Czy ty śpisz z macbookiem i masz z nim małe Iphone'ki ? Jak dla mnie - głupota, sory.


spie z kobieta ewentualnie sam jesli kobiety aktualnie brak ziom :)

a co do tatoo - trzeba miec niezle na... do glowy i bardzo dobrze to ujal maruder w odp. 32


oj a ja nie twierdze ze nie mam :) mam i mam gdzies kto o mnie co pomysli :)

imo chory pomysl, pewnie modlisz sie tez do maca?:P


nie ziomek jestem praktykujacym ateista ... nie wierze w nikogo i nic :)

żenada tatuaż? żenadą są Wasze posty.. no ale to jest Polska (tu się pije.. a nie myśli) a wracając : spoko dziara :)


To jest polska tutaj sie indywidualizm tempi ... wszyscy zaczniemy chodzic przez takich komentatorow w beterach mocherowych

Dopisz sobie "Designed by Apple in California, Asseembled in Poland" ;]


Szczerze ZAJEBISTY POMYSL

W sumie pomysł jest denny, a więc wiele hałasu o nic.
Dla mnie sensacją byłoby, gdyby klakier wytapetował sobie wielkie jabłko na pośladkach i wbiegł goły na murawę stadionu piłkarskiego.
A tak -szkoda gadać.


na pieszczorty trzeba sobie zasluzyc ziom ;)

#102 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:17

też gdybym miał taką ciekawą fuchę to bym chętnie się pochwalił

bez komentarza

Jesli moje posty maja wywolywac takie niezdrowe reakcje u "STARSZYCH" osób.. to chyba faktycznie lepiej przestac pisac

"Starsze osoby" już tak mają, że muszą wszędzie widzieć defekty rzeczywistości. ;) A poważnie, Codders, przecież to jest tylko spostrzeżenie, możesz pisać o czym chcesz, jesteśmy w wolnym kraju. Napisałem "ja na Twoim miejscu" a nie "rób to a to" - w dobie internetu niestety rośnie analfabetyzm wtórny, często "wychowankowie internetu" nie wiedzą co czytają, bo czytają po łebkach, tak samo jak po łebkach się wypowiadają co widać powyżej.
Nie wiem jak długo pracujesz w Apple, ale sądzę że niezbyt dłlugo. Niezależnie od tego warto pamiętać, że wypowiadasz się na forum poświęconym Twojemu pracodawcy (nie wspominając restrykcyjnych standardach pracy, które są normą na Zachodzie - inaczej państwa zachodnie doszłyby tylko do poziomu pustej Irlandii Tuska). Zajmujesz się produktami, o których ploty i mity krążą po sieci. Jeśli napiszesz parę słówek, zaraz chmara podrostków będzie Cię ciągnąć za język "napisz to, a napisz tamto, a stwórz nowy wątek." Kolego, ja piszę o Twoim komforcie - jak zaczniesz się wypowiadać dla fanatycznie nastawionej gawiedzi wejdziesz na grząski grunt. Chyba, że chcesz być szarą eminencją.
Ale myślę, że sam wiesz co robisz, więc odbierz moje słowa tylko jako spostrzeżenie ("na Twoim miejscu") a nie jako rady.
Pozdrawiam kolegę i życzę dużo słońca, które nie jest normą w tamtej części świata. :)

#103 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:21

chyba robicie już OT ... co ma praca Coddersa do tatuażu klakiera ..

#104 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:24

@Klakier

To jest polska tutaj sie indywidualizm tempi


Drogi Klakierze, Twój "indywidualizm" jest już tak tępy, że bardziej stępić nie można.
Są jeszcze przytomni ludzie, którzy potrafią nazwać Twój "wyczyn" po imieniu. Ty masz tatuaż a my swoje opinie.

#105 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 19:34

@Klakier

Drogi Klakierze, Twój "indywidualizm" jest już tak tępy, że bardziej stępić nie można.
Są jeszcze przytomni ludzie, którzy potrafią nazwać Twój "wyczyn" po imieniu. Ty masz tatuaż a my swoje opinie.


sa ludzie ktorzy nazwa twoj post typowy dla polaka = buraka :) ale nikt ci tego nie wytyka ja sam przyznaje sie ze jestem jebniety i sobie to zrobilem skoro jeszcze macie ochote po mnie jechac to pokazujecie swoj iloraz inteligencji przyblizony do uposledzonej ameby na prochach ;)

pozdrawiam ;)

#106 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 października 2008 - 19:45

uposledzonej ameby na prochach ;)

pozdrawiam ;)

dobre, muszę zapamiętać;)

#107 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 19:50

na pieszczorty trzeba sobie zasluzyc ziom ;)


Mój wpis na temat biegania na golasa po stadionie był wyrazem zboczenia zawodowego, a nie żadnego innego. ;)

Po prostu o czymś takim można by napisać w gazetach, a taki żadny tatuaż to żaden temat. :-D

#108 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:52

@Klakier: Ostro zagrałem, wiem. Przepraszam. Chodziło mi o to, że szalone czy głupie pomysły są szalonymi czy głupimi pomysłami. Wyróżniłeś się z tłumu, pewnie o to Ci chodziło w nagłośnieniu całej sprawy. A jak się ktoś wyróżnia nie może liczyć na same pochwały, tym bardziej jeśli wyróżnia się w mało wyrafinowany sposób (to moja opinia, żeby było jasne). Pozdrawiam, bez urazy. :)

#109 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 19:53

Mój wpis na temat biegania na golasa po stadionie był wyrazem zboczenia zawodowego, a nie żadnego innego. ;)

Po prostu o czymś takim można by napisać w gazetach, a taki żadny tatuaż to żaden temat. :-D


zgadzam sie z toba :) moj kolega chcial tak z beki wstawic fotke moja tu bo sam nie dowierzal a zrobilo sie z tego jakies kurde wielkie halo ... ludzie macie swoje zdanie spoko ja mam swoje i chyba tez dobrze co nie ? ja nie chce byc wami wy nie chcecie byc mna koniec tematu :) a jesli komus sie to podoba to bardzo mi milo z eng strony uslyszalem same pozytywy na temat tego co zrobilem ... takie jazdy jak tu to tylko w polsce

#110 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 października 2008 - 19:56

zgadzam sie z toba :) moj kolega chcial tak z beki wstawic fotke moja tu bo sam nie dowierzal a zrobilo sie z tego jakies kurde wielkie halo ... ludzie macie swoje zdanie spoko ja mam swoje i chyba tez dobrze co nie ? ja nie chce byc wami wy nie chcecie byc mna koniec tematu :) a jesli komus sie to podoba to bardzo mi milo z eng strony uslyszalem same pozytywy na temat tego co zrobilem ... takie jazdy jak tu to tylko w polsce


a co z moim pomysłem? ;)

#111 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:59

takie jazdy jak tu to tylko w polsce


...chodzenie w moherowych beretach też masz na myśli ?

#112 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 19:59

a co z moim pomysłem? ;)


ciii to juz na prv obmyslimy gdzie to wstawic przy reszcie tatoo :) bo jak mowilem to jest zajawka a tatuaz bedzie wiekszy w centrum mialo bys apple poprostu :) w koncowej wersji nawet napisu pewnie nie bedzie :)

...chodzenie w moherowych beretach też masz na myśli ?

to taka przenosnia chyba co :) moim zdaniem nawet i mochery maja w polsce swoje miejsce i swoja wiare swoje poglady jak bardzo chore by nie byly mozemy byc przeciwko ale konfrontacja bezwzgledna prowadzi tylko do wojny ... na zachodzie to wiedza u nas jeszcze nie

#113 W T F

W T F
  • 2 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:06

mohery są i będą nic na to nie poradzicie;) na nich jest też miejsce btw niezły ten tatuaż ludzka wyobrażnia nie zna granic

#114 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 01 października 2008 - 20:08

.."ciemna strona mocy" nie spi! :cool:

#115 Iro

Iro
  • 6 955 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 01 października 2008 - 20:12

Idiotyzm :)


@Klakier

Drogi Klakierze, Twój "indywidualizm" jest już tak tępy, że bardziej stępić nie można.
Są jeszcze przytomni ludzie, którzy potrafią nazwać Twój "wyczyn" po imieniu. Ty masz tatuaż a my swoje opinie.


Za podobne słowa w tym temacie, tylko dosadniej dostałem ostrzeżenie od moderatora jako: Zniewaga innego użytkownika.
Ciekawe ile takich ostrzeżeń zostało wysłanych?
Sorry Klakierku, nie doczytałem, że to ty we własnej sobie. Wiesz, że cię lubię.

#116 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 20:33

Za podobne słowa w tym temacie, tylko dosadniej dostałem ostrzeżenie od moderatora jako: Zniewaga innego użytkownika.
Ciekawe ile takich ostrzeżeń zostało wysłanych?
Sorry Klakierku, nie doczytałem, że to ty we własnej sobie. Wiesz, że cię lubię.


ziom przeciesz wiem :) nic ci na gg przeto nie pisalem :P karzdy ma swoje zdanie jedni mysla ze to glupota robic tatoo jedni mysle fajnie ja sobie zrobilem to bo jestem glupi/porabany/hory psychicznie/ niepotrzebne skreslic :) dla mnie wazne jest to ze to jest moje i tylko moje :)

@Klakier: Ostro zagrałem, wiem. Przepraszam. Chodziło mi o to, że szalone czy głupie pomysły są szalonymi czy głupimi pomysłami. Wyróżniłeś się z tłumu, pewnie o to Ci chodziło w nagłośnieniu całej sprawy. A jak się ktoś wyróżnia nie może liczyć na same pochwały, tym bardziej jeśli wyróżnia się w mało wyrafinowany sposób (to moja opinia, żeby było jasne). Pozdrawiam, bez urazy. :)


ziom :) ale ja nie rozpoczelem tego tematu :) i to jest najsmieszniejsze ze wszystkiego :) polowa ludzi mysli mowi i wmawia ze szukam rozglosu ... dzieki ale to jedyne czego wlasnie nie szukam w sieci :)

#117 ERNI

ERNI
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:42

klakier napisze tak: więcej znajduje rzeczy negatywnych (jak dla mnie) w Twoim wyczynie ale ponieważ trzeba patrzeć na życie jak najlepiej to GRATULUJE LUZU I DYSTANSU DO SIEBIE! wielu tego brakuje! makojadzie do fanatyzmu mi daleko! ale tak męczę trochę Coddersa bo chcę trochę info jakby z pierwszej ręki aby właśnie wyrobić własne zdanie na temat i tyle!

#118 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:59

ziom :) ale ja nie rozpoczelem tego tematu :) i to jest najsmieszniejsze ze wszystkiego :) polowa ludzi mysli mowi i wmawia ze szukam rozglosu ... dzieki ale to jedyne czego wlasnie nie szukam w sieci :)

Ach, rozumiem, kobieta przyszła, zapuściła Ci na MacBooka aplikację do hipnozy i zrobiła tatuaż. A fotki są z ukrytej kamery naturalnie. Tylko współczuć, że Cię tak wkręcili. ;)

#119 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 21:41

Ach, rozumiem, kobieta przyszła, zapuściła Ci na MacBooka aplikację do hipnozy i zrobiła tatuaż. A fotki są z ukrytej kamery naturalnie. Tylko współczuć, że Cię tak wkręcili. ;)


ziom nie chodzi kto namowil :) tylko kto temat zapuscil :)

#120 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 22:06

ziom nie chodzi kto namowil :) tylko kto temat zapuscil :)


hmm, nie widziałem żadnej opozycji z Twojej strony, wręcz przeciwnie - spójrz sobie na post nr 4 tej dyskusji i nie rób nas wszystkich w konia marudzeniem "to nie ja" :)

post nr 4:

nie krzywo .... zaleznie od tego jak sie skora ulozy tak wyglada xD

http://img232.images.../dsc3383dv6.jpg
http://img232.images.../dsc3384lb5.jpg



#121 Sledziu

Sledziu
  • 430 postów
  • SkądWr

Napisano 01 października 2008 - 22:18

proponuje dokleic sonde: "Czy klakier jest godny potepienia" Tak-Nie. Osobiscie uwazam ze samo jabłko jest ok. ale napis premium reseller jest trochę właśnie jakbyś sobie akutalny cennik wytatułował. Choć gdy napisałeś, że zainspirowała Cie koszulka kolegi, popatrzyłem na z zupełnie innej strony..

#122 Piurek

Piurek
  • 8 postów

Napisano 01 października 2008 - 22:27

wiocha na maksa.... buraki robią sobie tatuaże z fajką nike i trzema paskami adidasa... teraz przyszła era na cześków z jabłkiem... porażka...

#123 db

db
  • 771 postów

Napisano 01 października 2008 - 22:59

@ makojad sory ,że tak dosadnie - ale czy prowadzenie blogaska strikte o Apple - których notabene jest już multum w śieci też nie podchodzi pod pewien objaw fanatyzmu ? Cienką granicę między fascynacją a applefilią jest łatwo przekroczyć - zastanawiałeś się kiedyś czy może Ty nie jesteś także po jej drugiej stronie? Oceniać jest łatwo, gorzej ze spojrzeniem na siebie z dystansem ;)

#124 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 02 października 2008 - 03:17

Nie rozumiem jednego: czym sie rożni ten tatuaż od pięknego obrazka na całych plecach ???? Na starość i jedno i drugie będzie ,,spływać,, z pleców jak skórzana tapicerka z 40-letniego fotela kiepskiej jakości. Jedno i drugie ohyda - chyba, ze oglądający będzie łapał za skore na barkach i przypinał spinaczami do sznura od bielizny :)
Dziwią mnie (chodź jestem już dawno po wieku Chrystusowym) tez wypowiedzi typu: idź do psychiatry, to żenada itd. - czemu większość ludzi nie potrafi napisać po prostu, ze im się to nie podoba i sami by czegoś takiego nigdy nie zrobili tylko muszą jechać po kimś na granicy bluźnierstwa ??? Klakier sobie zrobił ten tatuaż czy możne kogoś zmusił do tego aby on sobie zrobił ??? Jego ciało - jego wybór, on będzie z tym żył a nie inni.
Ja bym sobie takiego nie zrobił - ale szacun dla klakiera za odwagę i oryginalność.
P.S. Tatuaże u kobiet typu: motylki, kwiatuszki, delfinki, serduszka, słoneczka itd tez są ohydne na starość a poza tym mi bynajmniej mówią, ze dana osoba MUSI się w taki czy inny dowartościować bo nie potrafi się w inny sposób wyróżnić z tłumu. To samo tyczy się celtyckich wzorków, czy chińskiego znaku doskonałości (u mężczyzn tez) - jedyne uzasadnione wytłumaczenie jakie mi się nasuwa w kwestii tatuaży to chęć pokazania, ze przynależy się do jakieś społeczności ... kulturowej (np. Maorysi), podkultury (członkowie klubów motocyklowych, żołnierze danego rodzaju wojsk-jednostek, kryminaliści, itd.) A tak już całkiem jako ciekawostkę podam, ze w środowisku grypsery więziennej tatuaż przedstawiający kwiat rożny oznacza przebyta chorobę weneryczna (jeden kwiat - jedna przebyta choroba) ...natomiast każdy pak róży to jedna zarażona osoba ... :)

#125 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 02 października 2008 - 04:08

jesli to zrobil z czystej pozytywnie rozumianej glupoty to spox kazdy robi to co lubi jak i gdzie sobie tylko ma nato ochote... ale jesli z tak zwanego "fanboystwa" to wspolczuje...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych