Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie wiem jak to określić - sami popatrzcie:


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#51 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:34

Sam bym sobie tego nie zrobił.. ale podoba mi się :D Tylko nie rozumiem dlaczego "premium reseller".. :?

#52 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 01 października 2008 - 12:40

Nie wiem skąd tyle agresji w negatywnych komentarzach. Faktycznie można to pociagnac pod fanatyzm, ale czy robi komuś tym krzywdę?
Jak już inni pisali: każdy lubi co innego i o gustach sie nie dyskutuje.

PS. Szczerze dziara wygląda amatorsko mimo wszystko.

PS2. Pozwolicie ze sie zareklamuje :P: mam gre na sprzedaz, link do watku:
http://www.myapple.p...ersal-nowa.html

#53 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 01 października 2008 - 12:41

Sam bym sobie tego nie zrobił.. ale podoba mi się :D
Tylko nie rozumiem dlaczego "premium reseller".. :?


Dzisiaj Klakier poszedł zrobić z przodu tatuaż "iSpot" i będzie uderzał z CV do SADu.

#54 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 12:44

powiem to tak :) skoro mozna tatuowac sobie imie laski ... lub jakies bezsensowne tribale trupy krzyze motylki brrrr i inne to czemu nie to co ja zrobilem ? :) niektorzy mowia ze fanatyzm .... hmmm wiecie co wam powiem :) nie to nie fanatyzm bo korzystam z windy i to czesto a chyba fanatyk apple tego by nie robil :) wiecie czemu taki tatuaz ? bo chcialem sobie cos zrobic :) ale nie cos co ma co 2 osoba z tatuazem :) czuje sie orginalny i bede robil wszystko by byc orginalna osoba czysto we wlasnym stylu :) ps. pozatym tatuaz bedzie rozbudowywany od tego miejsca apple ma byc jego sercem :) ps. 2 nie mam plakatu Jobsa njad luzkiem :) tylko jedna z prac Louisa Royo z serii Tatoo obok pare obrazow mapa srodziemia po 2 stronie 2 nagie panny i masa malych obrazkow z DA nad kompem :) moge pokazac zdiecia dla niedowiarkow xD

#55 Maruder

Maruder
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:48

"czuje sie orginalny i bede robil wszystko by byc orginalna osoba czysto we wlasnym stylu". Gracjan też pewnie czuje się oryginalny :D Łapiesz?

#56 Codders

Codders
  • 50 postów

Napisano 01 października 2008 - 12:51

Ooo pracujesz w Apple? I możesz pisać na forum?;)


Dlaczego niby nie moge pisac? Tajemnic firmy nie zdradzam.

#57 latarnik

latarnik
  • 54 postów
  • SkądPoznan, Poland

Napisano 01 października 2008 - 13:14

Jeśli miarą "sukcesu" jest dla Ciebie ilość*informacji a nie ich treść to rozumiem, że Twoimi idolami są Lepper, Kononowicz, Doda i Gracjan Roztocki? :D


Cóż, widzę, że jednak nie zrozumiałeś ;) Żadna z wymienionych przez Ciebie osób nie rozświetla mi mroków codzienności, a chodziło mi o to, co po części wytłumaczył później sam właściciel tatuażu niezgody ;)

Naśmiewam się z tego, że wytatuowanie sobie wszelkiego rodzaju tribali, skandynawskich zawijasów, smoków, tygrysów, chińskich znaków, psów, wilków, panienek, napisów w innym niż nasz alfabecie jest ok ale tatuaż z jabłkiem i napisem PR, to idiotyzm, obraza uczuć religijnych i wartości narodowych ;)

Poza tym, z tego co mi się udało wyczytać, w nieszczególnie ukrytych treściach, napis i ramka są tymczasowe, stąd zamieszanie wokół ich istnienia rozbawia mnie jeszcze bardziej ;)

Moim zdaniem apple'owskie nagryzione jabłuszko jest symbolem bardzo estetycznym i klakier fajnie wybrał. ;)

Pozdrawiam

#58 Maruder

Maruder
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 13:17

@Codders: Na każdym listku papieru toaletowego każdej rolki w ubikacjach każdej z siedzib Apple są zastrzeżenia prawne. W paragrafie pierwszym jest wpis, który mówi, że korzystanie z tego papieru oznacza akceptację wszystkich zastrzeżeń prawnych. Surowy zakaz udziału w blogosferze jest w punkcie 2 paragrafu 6, tuż obok zobowiązania do stawiania klocków tylko i wyłącznie w kształtach zgodnych z aktualnie obowiązującą linią produktów iPod i iPhone. Załącznik "iPoop" precyzuje wszystkie obostrzenia i warunki licencyjne. :)

#59 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 01 października 2008 - 13:24

EDIT: CO TO KURNA ZA RÓŻOWA PLAKIETKA "JESTEM CZUJNY"? nie brałem chyba w tym udziału, a nawet gdyby to czemu akurat różowy. Skąd tyle zła?

nicomsw - plakietka jest chwilowa, więcej info masz w poście nr 84 (chyba) tu: MyApple.pl Polish Mac Community nie chcieliśmy umieszczać różowej beleczki z napisem ,,Jest aktywny,, bo zalatywało nam to trochę hardcorem :-D

Heh, niezły model, może czymś takim to jeszcze pomalować? ;-)
Farba fluorescencyjna Night Color

Tez o tym myślałem, pisząc wcześniej posta z zapytaniem czy klakier ma zamiar jakoś podświetlić to jabłuszko - z tym tylko, ze Ty podales preparat do drewna a nie skory :-D !!!

#60 Dominikmaniak

Dominikmaniak
  • 251 postów
  • SkądKraków 

Napisano 01 października 2008 - 13:49

Dołączona grafika
popatrzcie ...

#61 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 01 października 2008 - 13:52

Apple Logo on Flickr - Photo Sharing!
popatrzcie ...


No co? Reklama Tachobisu...

#62 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 01 października 2008 - 13:52

Apple Logo on Flickr - Photo Sharing!
popatrzcie ...


Nice o wiele lepszy od mojego :)

#63 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 14:14

powiem to tak :) skoro mozna tatuowac sobie imie laski ... lub jakies bezsensowne tribale trupy krzyze motylki brrrr i inne to czemu nie to co ja zrobilem ? :)

Ale nie odpowiedziałeś na pytanie, dla czego Premium Reseller?

wiecie czemu taki tatuaz ? bo chcialem sobie cos zrobic :) ale nie cos co ma co 2 osoba z tatuazem :) czuje sie orginalny i bede robil wszystko by byc orginalna osoba czysto we wlasnym stylu :)


No to się chyba nie udało:
Flickr: Search
apple - Wyszukiwarka Grafiki Google tatoo

#64 lukoliczan

lukoliczan
  • 37 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:21

ehh mogles juz tego premium reseller nie dawac to by bylo duzo ladniejsze :) swoja droga zadne tatuaze mi sie nie podobaja, no ale coz twoj wybor....

#65 Dominikmaniak

Dominikmaniak
  • 251 postów
  • SkądKraków 

Napisano 01 października 2008 - 14:22

ale na pewno nie ma co 2 osoba takiego tatuaża

#66 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 14:31

ale na pewno nie ma co 2 osoba takiego tatuaża

Generalnie to nie ma takiego tatuaża, który miałaby co druga osoba.

#67 dair

dair
  • 67 postów
  • SkądGDSK

Napisano 01 października 2008 - 14:35

generalnie to nic oryginalnego Flickr: The apple-tattoo Pool to cos na zasadzie jakbym mial sobie wydziarac kod paskowy, niby nikt nie ma takiego samego...

#68 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 14:46

Ludzie chcą się wyróżnić rozmaitymi rzeczami - jedni rozumem, inni jego brakiem. W tym wypadku kolega brak rozumu wytatuował sobie na plecach. Następnym logicznym krokiem - jeśli mogę podpowiedzieć - byłoby np. przyklejenie MacBooka na stałe do brzucha - ot taka mobilna stacja Apple. Poza tym proponuję jeszcze naklejki apple na oczy, Airport na głowę, iPoda Classic Kropelką na ramię, a na nos i na palce zatknąć sobie po iPodzie Shuffle. Potem stanąć sobie w witrynie iSpota i mrugać naklejkami Apple na oczach do przechodniów.

#69 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 01 października 2008 - 14:53

BTW: Tacy fani Apple, a nikt nie ma tego... http://www.digibarn....-apple-logo.gif :D

#70 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:13

. przyklejenie MacBooka na stałe do brzucha - ot taka mobilna stacja Apple.


Na szczescie Stefan pomyslal o takich biedakach i dal swiatu iPhone'a coby sie chlopaki nie meczyly..

#71 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:17

Na szczescie Stefan pomyslal o takich biedakach i dal swiatu iPhone'a coby sie chlopaki nie meczyly.

.
Dla iPhone'a na tej choince miejsce też by się znalazło ;)

#72 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 15:28

proponuje żebys sobie wydziarał jeszcze pod tym logosem aktualny cennik . jak dla mnie żenada. tatuaż ma zdobić skórę a nie ją szpecić


coś w tym jest.... ;)
ba! zrobić tatoo aktualnego cennika i stanąć na ulicy, albo pod z jednym z iSpotów!

#73 Codders

Codders
  • 50 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:29

@Codders: Na każdym listku papieru toaletowego każdej rolki w ubikacjach każdej z siedzib Apple są zastrzeżenia prawne. W paragrafie pierwszym jest wpis, który mówi, że korzystanie z tego papieru oznacza akceptację wszystkich zastrzeżeń prawnych. Surowy zakaz udziału w blogosferze jest w punkcie 2 paragrafu 6, tuż obok zobowiązania do stawiania klocków tylko i wyłącznie w kształtach zgodnych z aktualnie obowiązującą linią produktów iPod i iPhone. Załącznik "iPoop" precyzuje wszystkie obostrzenia i warunki licencyjne. :)


Niezle story.
Niestety musze Cie rozczarowac..

Jestem w departamencie rozwoju nowej technologii, i mam dostep do projektow o ktorych nie moge rozmawiac nawet z wspolpracownikami (podobnie oni nie moga ze mna o swoich...
wiem co podpisywalem ;)

pozdrawiam

#74 MotoGP

MotoGP
  • 244 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:34

a jednej z pracownic w kantynie rzucil tekstem "let me pay for your weight-loss programme" o.O
aaaa


I bardzo dobrze :D Może będzie mniej grubasów :lol:

#75 ERNI

ERNI
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:39

Codders to powinieneś napisać o wszystkim o czym możesz i dla większości będzie to ciekawsze niż większość newsów :) A tak wogle to już troche zepsułeś wizerunek wielkiego SJ a wiesz że to w 90% dzięki jemy wszystko się sprzedaje :lol: Poznałes go może osobiście czy tylko zasłyszane historie znasz? A jeśli tak to skąd skoro nigdy go u was nie było? Nie to żebym sie czepiał poprostu interesuje mnie wszystko :) Może wątek załpż albo mały felietonik? pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych