Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nie wiem jak to określić - sami popatrzcie:


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
140 odpowiedzi w tym temacie

#76 stealth1947

stealth1947
  • 591 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:53

Jeszcze sie okaze ze Stefan zostanie drugim Lyzwinski.

#77 Codders

Codders
  • 50 postów

Napisano 01 października 2008 - 15:57

On rzadko pojawia sie nawet w HQ w Cuppertino.. juz czesciej przebywa w Pixar Studios. Z Apple zwiazany jestem juz od dawna. wczesniej na zewnetrznym kontrakcie, teraz pracuje juz wewnatrz. Moje odczucie generalnie jest takie, ze to co dzieje sie w tej firmie, nigdzie indziej nie mialoby racji bytu. Firma jest arogancka, tak samo jak jej CEO ;) Ale... dbaja o swoich.. i to w sumie dla mnie zaczelo sie liczyc. Steve moze sobie byc kim chce.. jak nam przydzieli obiecane dodatkowe 3 dni urlopu (na dniach) to bedzie dla mnie the best. Proste :)

#78 ERNI

ERNI
  • 39 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:39

w Pixar? przecież Pixar już chyba nie jego co? Kurcze troche tu OT niezły robimy :-( Zacznij gdzieś nowy wątek PLIZ!

#79 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:39

@Codders: Podajesz bracie ploteczki o Stevie, bo tylko ploteczki znasz. Zresztą Cork to Irlandia, więc chyba udziela się atmosfera miejsca, bo Irlandczycy to królowie plotkarzy, szczególnie w miejscach pracy. Obserwuję Twoje wypowiedzi Codders i na Twoim miejscu pisałbym o wszystkim innym, tylko nie o pracy. Rozumiem typowo polskie parcie na pochwalenie się rodakom "jak wielkim specem jestem". Zredaguj to parcie w osobny artykuł, albo zamieść je na własnej stronie. Pisanie plotek o pracy, szefie, itp. na forach internetowych nie świadczy o Tobie dobrze ani w oczach i umysłach co bardziej inteligentnych czytelników, ani pracodawcy. Poza tym, że jeśli myślisz, iż język polski jest przeszkodą dla Twoich przełożonych w dotarciu do tego co piszesz o firmie na forach, możesz się rozczarować. Jestem przekonany, że zdajesz sobie sprawę, iż Twoi przełożeni woleliby byś skupił się na pracy. Życzę sukcesów w pracy nad dobrymi produktami. Pozdrowienia, trzymanko. :)

#80 japanicz

japanicz
  • 146 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:46

Na samochodzie mam, sporo mniejsze i na klapie bagażnika. Ale dziara - podziwiam odwagę i heroizm;-)

#81 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 01 października 2008 - 16:51

Co kto lubi. Lepsze to niz jakies szlaczki na ramieniu u ludzi ktorzy maja obwod ramienia wiekszy od przecietnego obwodu talii.

#82 db

db
  • 771 postów

Napisano 01 października 2008 - 16:59

Ja tu widze paru większych fanatyków niż klakier - który - ot zrobil sobie tatuaż ... spoko - jego ciało niech robi z nim co chce - ale te typowo polskie 'zajadłe' komentarze... nie wiem dlaczego mnie to nie dziwi, wyluzujcie - troche dystansu :)

#83 ^(gK.)^_V.1.z.^.V

^(gK.)^_V.1.z.^.V
  • 332 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 października 2008 - 16:59

Phew, oryginalny tatuaż i jak dla mnie to się tylko liczy. ;]

#84 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 01 października 2008 - 17:03

Klakier, fajny tatuaż ;)
Pomysłowy! Sam bym się na to nie zdecydował, ale nie będę Tobie prawił morałów :D

Gratuluję odwagi ;)

#85 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 października 2008 - 17:12

To trochę przegięcie. Czy ty śpisz z macbookiem i masz z nim małe Iphone'ki ? Jak dla mnie - głupota, sory.

#86 iseeu

iseeu
  • 70 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:12

Heh no sam chcialem sobie zrobic Jabuszko :) ale jakos profesionalnie a nie taka zenada :/

#87 Slawus

Slawus
  • 525 postów
  • SkądCzłuchów

Napisano 01 października 2008 - 17:12

nie no konkret ;d naprawde gratuluje odwagi ;)

#88 heit

heit
  • 10 postów
  • Skąd^-^^---^^^-^-^

Napisano 01 października 2008 - 17:15

z gory sorki za malego oT @makojad - no spadlem z krzesla, moze jeszcze powiesz Codders'owi kogo ma bzykac, co jesc i w co sie ma ubrac etc... czemu ty mu prawisz kazania??? zarzucasz mu parcie na "chwalenie sie" a ja wyczuwam ze mu troche zazdoscisz, tylko nie wiem czego. niech pisze co chce bo robi to normalnie. a co do plotek, to jakby zebrac te wszystkie niusy i komenty o nadchodzacych ipodach, iponach, mb itp. to dopiero ploty. i co bedziesz ich wszystkich pouczal??? To o tobie nie swiadczy dobrze. a co do tatoo - trzeba miec niezle na... do glowy i bardzo dobrze to ujal maruder w odp. 32

#89 thepeha

thepeha
  • 36 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:19

imo chory pomysl, pewnie modlisz sie tez do maca?:P

#90 HanSolo

HanSolo
  • 16 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:33

Mi się podoba, ale lepiej by wyglądało bez PR, chyba że masz jakiś większy zamysł i projekt :P

#91 syndrom18

syndrom18
  • 633 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:40

imo chory pomysl, pewnie modlisz sie tez do maca?:P



lol. a co Cie to obchodzi.. może i modlić się do kubka z herbatą...

żenada tatuaż? żenadą są Wasze posty.. no ale to jest Polska (tu się pije.. a nie myśli)

a wracając : spoko dziara :)

#92 makojad

makojad
  • 60 postów

Napisano 01 października 2008 - 17:45

@heit: Młody człowieku, nie gorączkuj się, wiem co napisałem. Myślę, że Codders zrozumiał, w przeciwieństwie do Ciebie. Nie mam piętnastu lat, by czerwienić się z zazdrości, mam też na tyle rozumu by odróżnić newsy i plotki na blogach od plotek pracowników nt ich miejsca pracy. Jak dorośniesz, zobaczysz dlaczego jest to istotna różnica. Życzę młody człowieku więcej przenikliwości i przepraszam za potraktowanie Cię z góry - niestety z racji poziomu Twojej wypowiedzi było to nieuniknione. Pozdrawiam.

#93 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 01 października 2008 - 18:06

@makojad, myślę że przesadzasz odnośnie Coddersa, sam chcesz pokazać jaki jesteś fajny pouczając go np żeby skupił się na pracy a nie pisał na forum - zapewne Codders bardzo dobrze o tym wie i nie pisze na forum w godzinach pracy, a skoro pracę cały czas ma, to znaczy że jest potrzebny w firmie. A to że pisze swoje opinie itp, nie ma się czemu dziwić, Apple wzbudza ciekawość podobnie jak google itp, tyle że Ci pokazują jak pracują etc. nie podoba mi się ton Twoich wypowiedzi - jakbyś miał monopol na właściwe zachowanie i dobre zasady jednocześnie odbierając je innym... brakuje Ci trochę dystansu do wypowiedzi innych i do świata. Codders nie powiedział nam właściwie nic (ech... kocham podwójne zaprzeczenia...), jedyne co to wzbudził zainteresowanie - i fajnie, też gdybym miał taką ciekawą fuchę to bym chętnie się pochwalił. Stąd moje niezrozumienie w stosunku do Twojej contry jego wypowiedzi... po co to wszystko?

#94 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 października 2008 - 18:07

Makojad, zabawny jesteś. Dołączona grafika

a odnośnie tematu... dobrze, że myapple to nie 4chan... tam wklejenie swojej fotki mogłoby się źle skończyć

#95 yidam

yidam
  • 110 postów
  • SkądSpod samiuśkich Ta.. gór Skalistych

Napisano 01 października 2008 - 18:28

Też tam pracowałem. W dziale finansowym AS. Wielkie halo, miejsce pracy jak każde inne, tylko płacą poniżej rynkowej, a żarcie w stołówce też mogłoby być lepsze.

#96 proletariat

proletariat
  • 17 postów

Napisano 01 października 2008 - 18:30

Watek jajeczny a takie nerwowe wypowiedzi. Panowie są koguty?

#97 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 października 2008 - 18:32

Dopisz sobie "Designed by Apple in California, Asseembled in Poland" ;]

#98 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 18:35

W sumie pomysł jest denny, a więc wiele hałasu o nic. Dla mnie sensacją byłoby, gdyby klakier wytapetował sobie wielkie jabłko na pośladkach i wbiegł goły na murawę stadionu piłkarskiego. A tak -szkoda gadać.

#99 Codders

Codders
  • 50 postów

Napisano 01 października 2008 - 18:50

:) Jesli moje posty maja wywolywac takie niezdrowe reakcje u "STARSZYCH" osób.. to chyba faktycznie lepiej przestac pisac :) Yidam w jakim dziale finansowym AppleStore konkretnie pracowales? O ile wiem to jest dosc duzy. OrderManagement, Fraud Department ? i moze napisz dlaczego juz tam nie pracujesz? :) male pieniadze? szczerze mowiac nie wiem ile tam placa.

#100 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:05

Codders, a czym dokładnie się zajmujesz? nie pytam o żadne szczegóły dotyczące projektów firmy tylko po protu na czym polega Twoja robota tam? jesteś grafikiem, rysownikiem, plastykiem, ekonomistą?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych