Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#301 frezko

frezko
  • 4 postów

Napisano 03 października 2008 - 11:34

czy moze ktos z was udostepnic juz odblokowane oprogramowanie do iphone 3g. bo mam problem z uruchomieniem quickpwn'a. sciagam quickpwn ale mam problem z uruchomieniem go.

#302 soczekpl

soczekpl
  • 3 241 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 października 2008 - 12:54

Da się zmienić rozmiar partycji systemowej na np. 700 MB? W WinPWN się dało chyba. Jaki jest standardowy rozmiar?

#303 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 03 października 2008 - 13:08

czy moze ktos z was udostepnic juz odblokowane oprogramowanie do iphone 3g. bo mam problem z uruchomieniem quickpwn'a. sciagam quickpwn ale mam problem z uruchomieniem go.


Prawdopodobnie musisz zainstalowac Net Framework 3.5. Zgodnie z instrukcją z pierwszej strony.

#304 soczekpl

soczekpl
  • 3 241 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 października 2008 - 14:42

Ja też mam problem, jak już wyskakuje to trzymanie guzika, to na końcu pojawia się Error, że wrong mode in USB...

#305 frezko

frezko
  • 4 postów

Napisano 03 października 2008 - 16:57

po zainstalowaniu Net Framework 3.5 nic sie nie zmienia. ciagle ten sam błąd przy uruchamianiu Quickpwn'a. brak mi pomysłów. ktos się orientuje co i jak?

#306 damian.szym

damian.szym
  • 7 postów
  • SkądGDA

Napisano 04 października 2008 - 11:35

problemy Słuchajcie zrobiłem odblokowanie... Na początku miałem 1.1.4 a zechciałem mieć 2.1 , nie mogłem sobie poradzić z archiwizacją kontaktów bo cały czas jakieś błędy były ale pal licho to....więc zrobiłem aktualizacje do 2.1...a później zrobiłem unlock , jailbreaka , dodałem installera i cycide...wszystko poszło jak po maśle...aż do momentu pierwszej styczności. W domu mam sieć WIFI która odrazu dodałem...wsześniej żadnych z nią problemów nie miałem korzystałem i wogole teraz Safari , Cycida pisze ze nie moga znalezc serwera...a Installer raz zadziała raz nie...patrze jak sie laczy i zamiast WIFI proboje EDGE i przychodzi sms ze niemam srodkow na koncie...i dzieki bogu....nigdy nie bylo problemow co mam zrobic? dodam ze z siecia jest ok zadnych dns i itp bo dzis korzystala moja kobieta ktora tez ma 2.1 i bez problemowo. Podobny problem mam z app store...sciagnalem sobie programy na itunesa chce je synchronizowac z iphone pisze ze wykonalo...i nic nie ma ani na boardzie ani w liscie zaintsalowanych. Probowalem juz wgrywania nowego softu dwa razy i nic...POMOZCIE

#307 krzyzak0

krzyzak0
  • 227 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2008 - 12:07

hej, czy quickpwnem można już zciągnąć simlocka jak ktoś ma iP 3G z Ery? Thx.

#308 DjJuve

DjJuve
  • 10 postów

Napisano 04 października 2008 - 12:16

nie można

#309 dukez

dukez
  • 104 postów

Napisano 04 października 2008 - 18:43

Mam pytanie robiłem jailbreak iPhone 3g i po jailbreaku softu 2.0.2 mi telefon nie wstaje jest juz jabuszko i tak w nieskończoność czy pozostał znowu tylko restore? I czy moze być to spowodowane że przywróciłem już dane z backupu po restore?

#310 omfglolwtf

omfglolwtf
  • 73 postów

Napisano 05 października 2008 - 15:43

Witam, tego problemu chyba nikt nie mial, wiec sie zapytam : (iphone 3G 2.1) Robilem wszystko wg instrukcji i ogolnie wszystko szlo swietnie, ogladalem oprocz tego jakis film na yt, no i mialem taka sytuacje, ze jak sie trzyma 30 s home button, to po 9 s trzymania zaliczylo mi ten krok, wszystko bylo ok, telefon sie zrestartowal, pojawil sie bialy ekran, w qucikpwn tez wszystko gralo i nagle wyskoczyl blad windowsa ... czy to moze miec cos wspolnego z tymi 30 s trzymania czy cos? ; p

#311 marcinn

marcinn
  • 22 postów

Napisano 06 października 2008 - 21:51

wlasnie odblokowalem swojego iphona 3G. Za pomoca jakiego programu moge wrzucic na niego filmy itp?

#312 dukez

dukez
  • 104 postów

Napisano 07 października 2008 - 15:57

marcinn za pomocą iTunesa. :) Trzeba dodać że nie można wgrywać formatu np avi na iPhone tlyko trzeba użyć konwertera. Polecam konwerter WinAVI MP4 Converter

#313 venoGw

venoGw
  • 5 postów

Napisano 07 października 2008 - 16:41

a ja wtrace swoje 5Gr. zrobilem wszystko jak w tutku i : mam ip 3g z softem 2.1 zaraz po kupnie sie zaktualizowal w it . sciagnolem soft z podanych stron w 1 poscie . odpalilem program Qpwn i wskazalem sciezke do pliku z softem 2.1 xxxx zdziwilo mnie ze program odrzuca te paczke [ a pisze ze dziala na soft 2.1 i nawet paczka jest na 2.1 ] wskazalem na soft 2.0 i program sie usmiechnol . wykonalem wszystkie kroki jakie sa w tutku elegancko . caly proces przeszedl bez problemowo , ip sie zrestartowal obudzil i .... programy typu iPhone Browser itp zaraz po podlaczeniu kablem do kompa telefonu zamykaja sie i koncza errorem natomiast uzylem TC i wtyczki i przegladam pliki systemowe , wszystko gra. cydia i instller wcale nie sa widoczne a niby powiinny bo zaznaczylem wgranie i sa w tel w aplikacjach ! ale ikon nie widac ;/ o co chodzi !? a i itunes sciaga darmowe gry itp ale nie wgrywa mi ich do tel twierdzac ze niemam prawa do nich ;/

#314 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2008 - 16:44

Czekaj. Masz 2.1, a zaznaczyłeś 2.0 i dziwisz się, że nie ma Cydii, itd.?

#315 venoGw

venoGw
  • 5 postów

Napisano 07 października 2008 - 18:34

no za 1 razem myslalem ze cos spitolilem , za 3 razem hehe juz wiedzialem ze to nie moja wina :D ale dlaczego QPWN nie pozwala mi zaznaczyc softu 2.1 skoro go posiadalem w momecie kiedy przystepowalem do JB ? zrobilem tez JB winPwn i wszystko dzialalo ale IT ciagle prosil mnie nachalnie o aktualizacje :D co sam tez chcialem bo jednak nowszy soft . a tu napisane jest ze QPWN radzi sobie z softem 2.1 ... pytanie czy ktos mial taka sytuacje czy tylko moj soft 2.1 jest jakis lipny :D bo skoro jest dostepny to czemu qpwn usmiecha sie tylko przy 2.0 ? dopisze zeby nie bylo niedomowien . za kazdym razem robilem przywracanie systemu i aktualizacej do 2.1 w it

#316 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2008 - 18:39

A masz tego QuickPwn z pierwszego postu? Jeśli nie - pobierz właśnie ten i spróbuj jeszcze raz.

#317 Koszka

Koszka
  • 9 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:41

Również się pochwalę, że powiódł się jailbreaking na moim iPhone 3G ;] Szczerze pisząc, przeglądałem te tematy z tydzień, przed dojściem paczki i byłem przerażony tym co niektórzy wypisywali (kilkugodzinne instalacje/restore/oddawanie do serwisu), że praktycznie byłem przygotowany na najgorsze ^^. A ku mojemu zdziwieniu, zajęło mi to chyba raptem 15 minut :) Dzięki za super poradnik i inne równie przydatne tematy :)

#318 venoGw

venoGw
  • 5 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:50

tak z 1 stronki wszystko . robilem kilka razy i caly czas to samo qPWN rzada paczki z softem 2.0 ;/ i robi JB ale nie jest to poprawne do konca. dziala ale nie ma instalera i cydi na pulpicie a pliki sa na telefonie bo je widze :D moze trzeba poczekac az wyjdzie soft 2.2 hehe p.s. nic nie mam do tej metody tutek niesprawial zadnego klopotu i szybko i sprawnie wszystko przeszlo . tylko moj tel ..jakis onkly hehe

#319 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 08 października 2008 - 14:36

Witam,

chcialem wlasnie oglosic ze po przejsciu z 2G 2.0.2 na 2G 2.1 kontakty zaczely wkoncu normalnie dzialac bo wczesniej kazde klikniecie w szukanie kontaktu oznaczalo chwilowy zwic na ok 2-3 sek.

na razie jest OK

Pozdrawiam

---- Dodano 08-10-2008 o godzinie 15:38 ----
jeszcze jedna rzecz.. chyba dziwna troche

mialem JB soft 2.0.2 2G 9iPhone z USA) przez outlooka zrobilem update do 2.1 i....
nie zablokowal mi iPhona. nie mialem simlocka ani nic ;)

pozniej zrobilem JB i wszytstko tez dzialalo tylko byla juz cydia i installer

#320 Zibcio

Zibcio
  • 245 postów
  • SkądK r a k ó w

Napisano 08 października 2008 - 21:09

Bardzo dziwne postepuje zgodnie z 1 wątkiem posciągałem to co trzeba i gdy dochodzi do JB wywala bład i znowu od poczatku i tak w koło Macieju gdy chce zainstalowac gotowy soft wywala blad 6 .Załuje ze zaktualizowałem Iphona z 2.0.2 do 2.1



Tak czytam te wypowiedzi i dochodze do wniosku że z softem 2.1 to wiecej klopotu niz pożytku ani tego się nie da odblokować ,a jak sie juz da to sa problemy z poprawnym dzialaniem oprogramowania


Ps: szukam pomocy do odblokowania Iphona 3 G z softem 2.1 moje gg 9407762

PS: Czy na giełdzie na Balickiej jest ktoś kto odblkokuje mojego fona? proszę o kontakt na gg

#321 magg

magg
  • 180 postów
  • SkądRadom

Napisano 09 października 2008 - 10:53

Witam. Zdecydowałem się przejść na soft 2.1 w moim iPhone 2G. Czy przejście z 1.1.3 na 2.1 QuickPWN będzie możliwe?

#322 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 10:56

tak, musisz normalnie aktualizowac przez itunes iPhona a pozniej zrobic quickpwn

#323 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 13:26

Panowie.... zrobilem update do 2.1, pozniej wlozylem polskiego sim'a, zrobilem quickpwn, i po calej sprawie widze ze dodalo mi cydie i installer'a, ale nadal iP mowi "wykryto inna karte SIM" i prosi mnie o podlaczenie do iTunes'a, a iTunes mowi ze "karta wlozona do telefonu iPhone nie jest obslugiwalna"... Jakies pomysly jak to rozwiazac???

#324 anjszulc

anjszulc
  • 160 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 października 2008 - 13:27

jakiego masz iP 2G/3G ?

#325 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 13:41

2G... A... jesli to cos zmieni, to uzywalem softu sciagnietego przez iTunes... a nie z linka co jest na poczatku tutaoriala... ale to przeciez te same softy,czyz nie!?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych