Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#276 basior

basior
  • 378 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 29 września 2008 - 19:32

Witam,

Zaktualizowałem soft z wersji 2.0.2 do wersji 2.1 przez iTunes. Nastepnie po kolei kroki z tutoriala, aby odblokować i aktywować mojego iPhone'a. Niestety pojawił się "drobny" problem. Podczas ostatniego kroku (tj. krok nr. 9: "Gdy iPhone się zrestartuje uruchomi się na nim program BootNeuter, spokojnie, to jak najbardziej prawidlowy objaw, cierpliwie poczekaj na kolejny restart telefonu i ...") iPhone "rebootuje" się non-stop, okno programu QuickPwn "stoi" na informacji "finished"

Dołączona grafika

... tak można czekać godzinami (sprawdzone). Próba ponownego "odblokowania i aktywacji" nic nie zmienia. Jeśli możecie to pomóżcie.

Z góry dziekuje i pozdrawiam, czekając na rychłą odpowiedź i pomoc :)

Basior.

#277 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 września 2008 - 20:11

Witam, mam kilka pytań. -Czy można tą metodą ściągnąć simlocka z Orange z Iphona (kupiony w Polsce). Jeśli nie tą metodą to jest jakaś inna ? -Czy można uszkodzić tym telefon tak, że stranie sie bradzo drogim przyciskiem do papieru ?

#278 Wojtek_M1

Wojtek_M1
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 września 2008 - 20:13

a czy jak wgram oprogramowanie 2.1 to będzie w języku polskim czy nie??

#279 donalduck

donalduck
  • 82 postów

Napisano 29 września 2008 - 20:24

Chlopaki majacy problem z zawieszka programu przy wciskaniu kolejnych przyciskow moze sprobujcie na innym kompie, laptoopie u kumpla np. i moze wtedy sie uda ja juz dwa razy bawilem sie tym programem na Viscie i nie mialem najmniejszych problemow.Mleg simlocka nie da sie sciagnac w iphonie 3G przynajmniej na dzien dzisiejszy jest to niemozliwe.Tym programem nie uszkodzisz telefonu jesli nie bedziesz probowal sciagac simlocka a tylko sobie telefon odblokujesz, bo tylko to jest teraz mozlwe w 3G.Zawsze mozna telefon przywrocic ponownym wgraniem orginalnego softu przez itunes. Wojtek_M1, jak wgrasz 2.1 bedziesz mial wszystko po polsku wystarczy tylko zmienic jezyk w settings.Powodznia posiadacze iphone`ów :).

#280 basior

basior
  • 378 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 29 września 2008 - 20:46

Jeśli chodzi o mój problem, to nie jest kwestia "wciskania klawiszy", gdyż ten proces przebiegł bez żadnego problemu. "Zawieszka" programu (i iPhone'a) następuję po kolejnym reboocie i nie jest ona spowodowana przez nieprawidłowe wciskanie klawiszy, lub też błędną instalacje (odblokowanie, aktywacje) nowego softu (tak przynajmniej mi się wydaje, gdyż każdy kolejny krok z tutoriala przebiegł bez żadnych zastrzeżeń). iPhone pozostaje wciąż "martwy", stres, frustracja narasta, w głowie rodzą się coraz czarniejsze myśli więc proszę o promyk jasnego światła który rozświetli moje niebo i powróci do żywych moje cacuszko :)

#281 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 30 września 2008 - 08:19

Witam, wszystkich. Jestem nowy na forum... Zrobiłem wszystko tak, jak w turtorialu - wszystko przebiegło pomyślnie no i teraz chciałem zapytać co i jak mam zrobić, aby wgrać aplikację z komputera Iphone'a, dodam, że nie mam połączenia WiFi, zainstalowałem T-PoT.wfx i widzi Iphone'a, ale nie wiem, jak coś na niego wgrać. Proszę o pomoc, dziękuję :)

#282 Wojtek_M1

Wojtek_M1
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 września 2008 - 20:03

I co mam zrobic wgralem oprogramowanie przrez itunes i mi pisze ze nie karta sim wlozona do telefonu nie jest obsugiwana !!:( nie wiem jak dalej zrobic jak wgrac dalsza czesc

#283 ecclipsee

ecclipsee
  • 31 postów

Napisano 30 września 2008 - 20:45

Mi wszystko przebiegło aż podejrzanie łatwo..Nie musiałem wskazywac bl39_46 ( ale w 3G z tego co wyczytałem nie zawsze się to pojawia ), co więcej ostatniej fazy "przytrzymywania" home nie ukończyłem bo przy 22s do końca zaczął mi sam fleshować Iphone'a ;) Później się zrestartował i wszytsko mam to co miałem plus Installer i Cydia :) wielkie podziękowania za ten jakże pomocny tutek :)

#284 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 30 września 2008 - 21:25

no ok, też odblokowałem, ale co dalej? mam na kompie pliki aplikacji w formacie apple i jak je wgrać za pomocą USB bo WiFi nie posiadam i raczej się nie zapowiada na to żebym je w najbliższym czasie miał - proszę o pomoc.

#285 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 30 września 2008 - 21:40

no ok, też odblokowałem, ale co dalej? mam na kompie pliki aplikacji w formacie apple i jak je wgrać za pomocą USB bo WiFi nie posiadam i raczej się nie zapowiada na to żebym je w najbliższym czasie miał - proszę o pomoc.


synchronizacja przez iTunes

#286 Kintuh

Kintuh
  • 66 postów
  • SkądKatowice

Napisano 30 września 2008 - 21:43

LoBo: też tak myślałem, ale niestety piszę, że aplikacja nie może zostać rozpoznana :(

#287 Wojtek_M1

Wojtek_M1
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 września 2008 - 21:48

pisze mi cos takiego [url]http://img218.imageshack.us/my.php?image=myappplrlv2.pngi[/url] co teraz zrobic wyskakuje jakis error !! aha i czy to dobry obiaw jak na wyswietlaczu mam logo itunes i kabel usb??

#288 ecclipsee

ecclipsee
  • 31 postów

Napisano 30 września 2008 - 21:51

Ja mam z kolei inny problem. JB poszedł bez porblemu, ale co wgram cos z Cydii czy Installera to mi sie to nie pojawia na SB, pisze installing po zakonczeniu return to Cydia, poźniej daje Home i nic sie nie dodało :/ Zrobiłem coś źle podczas JB? Z gory thx za odp. Pozdr.

#289 Wojtek_M1

Wojtek_M1
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 września 2008 - 21:54

nie wiem ja mam taki problem za kazdym razem i nie wiem juz co zrobic :/:/

---- Dodano 01-10-2008 o godzinie 17:37 ----
juz po problemie ciesze się nowym softem 2.1 xD

#290 frezko

frezko
  • 4 postów

Napisano 01 października 2008 - 18:11

ja mam problem z Quickipwn'em. otóż nie moge go uruchomic pod vistę. nawet nie pomaga uruchamianie jako administrator.w czym jest problem? wyskakuje komunikat ze QuickPwn przestał działać i trwa wyszukiwanie rozwiazania... jakies sugestie??

#291 ecclipsee

ecclipsee
  • 31 postów

Napisano 01 października 2008 - 19:38

Powiedzcie mi czy po zrobieniu JB Iphone może chodzić wolniej ? Wczoraj zrobilem i bylo wszystko ok, a dzisiaj juz zauwazyłem, że przy właczaniu sms tudziez zdjęć myśli o dobre 3-4 s dłuzej, co może być przyczyną?

#292 quest

quest
  • 248 postów
  • SkądTrójmiasto

Napisano 01 października 2008 - 20:35

Zresetuj iP powinno pomoc bynajmniej doraznie. Z drugiej strony nie zauwazylem spowolnien w dzialaniu iP przed i po JB, tak i tak dziala w ten sam sposob

#293 ecclipsee

ecclipsee
  • 31 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:59

Restartowałem i rzeczywiście masz rację do teraz było ok, ale przed chwilą w Cydii złapał taką zwiechę, że się nie obyło bez ponownego reset..nic obejrze jeszcze przez kilka dni jak sie "zachowuje"

#294 iDiver

iDiver
  • 11 postów

Napisano 02 października 2008 - 11:20

Umieszczam ten wpis tutaj ponieważ powinien służyć ku przestrodze. Jeżeli jestem przypadkiem odosobnionym to można to wywalić do Pomocy. Jeżeli komuś uda się to powtórzyć to znaczy że korzystając z tego tutoriala, bez uwzględnienia specjalnej na pewno rzadkiej konfiguracji IP można sobie narobić utrudnień. Żeby było Jasne - Tutorial działa super i bez problemowo - efekty wcześniejszej konfiguracji iPhona mogą być różne po zastosowaniu się. O konfiguracji Ponieważ nie lubię za dużo ikon na pulpicie a tym bardziej za dużo pulpitów więc dosyć gęsto używałem aplikacji do chowania ikon (poof) dodatkowo BigBossPref. skonfigurowałem pod dwu krotnym kliknięciem guzika. Ikony takich programów jak Cydia czy poof, terminal itp, były pochowane lub na panelu ikon BBP. Po wykananiu upgreadu w Itunes, oraz skorzystaniu z powyższego Tutorialu teoretycznie wszystko gra. Teoretycznie ponieważ nie mam dostępu do BBP a co za tym idzie do poof'a Cydi i innych aplikacji które są zainstalowane ale nie ma jak się do nich dostać... Przestroga dla potomnych ? -napewno trzeba mieć Ikone cydi na pulpicie (ikona Instalera była dlatego ten się dodał) -poof na pulpicie - BBP i BBT na pulpicie Jak temu zaradzić i dobrać się do aplikacji do których nie ma ikon ? - można by je zainstalować od nowa - ale nie ma również dostępu do Cydi - nie wiem czekam na propozycje

#295 Kazampl

Kazampl
  • 2 postów

Napisano 02 października 2008 - 21:55

Witam, mam takie pytanie moze nie do konca zwiazane z tematem. Kupilem nowego nie odpakowanego iphona 3g z simlockiem w erze mam plusa. Co powinienem najpierw zrobic? domyślam sie że zdjac simlocka a opozniej odblokowac iPhona przez jailbreaka? Czy moge pojść do ery z tym telefonem zeby mi zdjeli simlocka? Czy musze sie bawic nakladkami na karte sim? pzdr.

#296 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 03 października 2008 - 00:41

Takie rzeczy to tylko w erze.

#297 gorlik

gorlik
  • 4 postów

Napisano 03 października 2008 - 00:48

witam, problem ze sprawdzeniem wersji firmware :/ wklepuje *3001#12345#* i daje zielona sluchawke i nic sie nie dzieje :/ fon jest z orange :/ a chce sciagnac simlocka i aktywowac tyle ze nie moge sprawdzic wersji softu :/ ehhhh jakis pomysl? Pozdrawiam

#298 Drankun

Drankun
  • 4 postów

Napisano 03 października 2008 - 08:03

Dzieki za temat, troche sie meczylem zeby odblokowac iphone, a tu prosze tak dobrze wytlumaczone, i okazalo sie ze mozna zrobic szybko i latwo:) Dzieki:)

#299 frezko

frezko
  • 4 postów

Napisano 03 października 2008 - 11:24

drunkun odblokowales iphone 3g?

#300 pawel_bujakowski

pawel_bujakowski
  • 4 postów

Napisano 03 października 2008 - 11:29

witam czy te operacje powoduja utrate gwaracjii ?? Jak tak to które? bo wgrałem tą metoda installera do 3g i teraz mam dylemat bo gwaracja jest mi potrzebna




Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych