Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.X][2G/3G][Mac/Windows] Odblokowanie i aktywacja [QuickPWN]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1501 odpowiedzi w tym temacie

#251 thadeusch

thadeusch
  • 4 postów

Napisano 25 września 2008 - 21:20

---- Dodano 25-09-2008 o godzinie 22:34 ----
Witam,walczę z IP już od tygodnia i nie wiem o co biega.Robię wszystko tak jak na pierwszej stronie i stanąłem na wciskaniu guzików.Pwn w ogóle nie pokazuje mi kiedy mam je zacząć wciskać,jest zapalona pierwsza linijka,a na dole kręci się kółeczko.Kombinowałem już na 100 sposobów z tym wciskaniem,czytam juz 3 forum o Iphonach i lipa.Mam IP z ery 16 GB i soft 2.1.Ktoś pomoże??I jeszcze pytanko,czy karta sim ma być włożona do IP,czy nie??

P.S Po wyjęciu karty dalej nic sie nie dzieje :confused:

#252 zbyszek82

zbyszek82
  • 17 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 25 września 2008 - 22:18

a ja wgralem sobie sft 2,1 do moejdo iphona 2g w wyzej opisanyu sposob i nie mam zasiegu?? jakas pomoc? dzieki

#253 blecz

blecz
  • 11 postów

Napisano 26 września 2008 - 00:03

---- Dodano 25-09-2008 o godzinie 22:34 ----
Witam,walczę z IP już od tygodnia i nie wiem o co biega.Robię wszystko tak jak na pierwszej stronie i stanąłem na wciskaniu guzików.Pwn w ogóle nie pokazuje mi kiedy mam je zacząć wciskać,jest zapalona pierwsza linijka,a na dole kręci się kółeczko.Kombinowałem już na 100 sposobów z tym wciskaniem,czytam juz 3 forum o Iphonach i lipa.Mam IP z ery 16 GB i soft 2.1.Ktoś pomoże??I jeszcze pytanko,czy karta sim ma być włożona do IP,czy nie??

P.S Po wyjęciu karty dalej nic sie nie dzieje :confused:


podłącz do innego USB. Upewnij się że iTunes jest wyłączony. i Net.Framework masz??

pozdro

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 01:14 ----

a ja wgralem sobie sft 2,1 do moejdo iphona 2g w wyzej opisanyu sposob i nie mam zasiegu??
jakas pomoc? dzieki



zrób od nowa. najpierw w iTUNES przywróć do ustawień fabrycznych (Odtwórz) i powoli czytaj i rób zgodnie z programem QuickPWN 2.1 (tu pilnuj przycisków na 5 10 30 sekund. twój iphone powinien na wyświtlaczu wyświetlić coś ala Twardy Dysk (HD) wtedy napewno naciskałeś wszystko poprawnie.

pozdro.

próbuj 10 razy aż będzie tak jak tu napisałem, musisz być przygotowany do naciskania przycisków home i power odrazu po przejściu w QuickPWN w okienko które odlicza czasy.

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 01:25 ----

a jak mozna jeszcze zrobic raz aktualizacje W iTunes Restore do 2.1
bo wgrale nie ten iPhone Firmware 2.0.2 3G :(
i teraz chce znowu zrobic W iTunes Restore do 2.1
i potem grac prawidlowy iPhone1,2_2.1_5F136_Restore.ipsw

tylko nie chce wszystkie stracic bo widze ze iTunes jest opja przywroc fabryczne to pewnie wszystko strace


zrób upgrade przez itunes, nic nie sracisz, kontakty i ustawienia poczty wraz z pocztą będą nie tknięte.
potem rób pokoleji w/g pierwszej strony.

quick PWN 2.1 [url=http://www.zshare.net/download/1906202041cd7858/]zSHARE - quickpwn21-1.zip[/url] (sprawdzone osobiście działa)

iPhone1,2_2.1_5F136_custom_Restore.ipsw [url=http://www.iphone-hacks.com/downloads/file/149]iPhone Downloads | iPhone 3G 2.1 Custom ipsw Download[/url] (sprawdzone osobiście działa)


pozdro

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 01:26 ----

a jak mozna jeszcze zrobic raz aktualizacje W iTunes Restore do 2.1
bo wgrale nie ten iPhone Firmware 2.0.2 3G :(
i teraz chce znowu zrobic W iTunes Restore do 2.1
i potem grac prawidlowy iPhone1,2_2.1_5F136_Restore.ipsw

tylko nie chce wszystkie stracic bo widze ze iTunes jest opja przywroc fabryczne to pewnie wszystko strace


zrób upgrade przez itunes, nic nie sracisz, kontakty i ustawienia poczty wraz z pocztą będą nie tknięte.
potem rób pokoleji w/g pierwszej strony.

quick PWN 2.1 [url=http://www.zshare.net/download/1906202041cd7858/]zSHARE - quickpwn21-1.zip[/url] (sprawdzone osobiście działa)

iPhone1,2_2.1_5F136_custom_Restore.ipsw [url=http://www.iphone-hacks.com/downloads/file/149]iPhone Downloads | iPhone 3G 2.1 Custom ipsw Download[/url] (sprawdzone osobiście działa)


pozdro

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 01:29 ----

Witam,

mam nastepujacy problem, nie moge wogole uruchomic QuickPWN 2.1 od razu wywala mi ze program przestal dzialac.

Mam zainstalowane net framework 3.5 i windows vista.

Ktos ma jakis pomysl co moze byc tego przyczyna??



wyłącz całkowicie twój program antywirusowy i inne niepotrzebne zabezpieczenia

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 01:33 ----

mam ten sam problem ;) poprostu nie zaitalowales dobrego iPhone1,2_2.1_5F136
tyljko problem jest taki ze teraz program QuickPWN nie widzi iPhone1,2_2.1_5F136
i nie wiem jak mozna zresetowac fona zeby widzial i grac od nowa wsystko
mam ten sam problem




zrób upgrade przez itunes, nic nie sracisz, kontakty i ustawienia poczty wraz z pocztą będą nie tknięte.
potem rób pokoleji w/g pierwszej strony.

quick PWN 2.1 [url=http://www.zshare.net/download/1906202041cd7858/]zSHARE - quickpwn21-1.zip[/url] (sprawdzone osobiście działa)

iPhone1,2_2.1_5F136_custom_Restore.ipsw [url=http://www.iphone-hacks.com/downloads/file/149]iPhone Downloads | iPhone 3G 2.1 Custom ipsw Download[/url] (sprawdzone osobiście działa)


pozdro

---- Dodano 26-09-2008 o godzinie 01:41 ----
jak ktoś ma iphona 2G to tutaj po angielsku [url=http://www.iphone-hacks.com/forums/about1773.html]iPhone Forums - iPhone-Hacks.com / How To Jailbreak & Unlock iPhone 2.1, QuickPwn 2.1 for Windows[/url]

#254 zbyszek82

zbyszek82
  • 17 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 26 września 2008 - 07:30

Cytat:Autorem cytatu jest zbyszek82
a ja wgralem sobie sft 2,1 do moejdo iphona 2g w wyzej opisanyu sposob i nie mam zasiegu??
jakas pomoc? dzieki


zrób od nowa. najpierw w iTUNES przywróć do ustawień fabrycznych (Odtwórz) i powoli czytaj i rób zgodnie z programem QuickPWN 2.1 (tu pilnuj przycisków na 5 10 30 sekund. twój iphone powinien na wyświtlaczu wyświetlić coś ala Twardy Dysk (HD) wtedy napewno naciskałeś wszystko poprawnie.

pozdro.

próbuj 10 razy aż będzie tak jak tu napisałem, musisz być przygotowany do naciskania przycisków home i power odrazu po przejściu w QuickPWN w okienko które odlicza czasy.


jak pamietam miałęm taki dysk.
teraz jak powrocilem do ustawien fabrycznych pisze mi "SIM Locked Insert an unlocked and valid SIM to activate iphone" wpisuje pin i sie odblokowuje. tam gdzie jest zasieg pisze no service i jest taki rysunek "wtyczka i plyta z itunes" w itunes pisze ze moja karta nie jest obslugiwana i zeby wlozyc dobra! co teraz mam zrobic? dzieki

#255 maxi33

maxi33
  • 911 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2008 - 11:50

Powiedzcie mi czy jak zrobię to na moim Iphonie 3g to ten sposob aktywuje mojego iphone;a? I czy jak teraz uzywam jednej karty ery to czy inna bedzie potem dzialac bez problemu?Czy itunes bedzie krzyczal? pozdr

#256 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2008 - 15:14

Aktywuje, jeśli zaznaczysz tą opcję. Jako abonent Ery i posiadacz SIM-locka nie powinieneś jej jednak zaznaczać - aktywację zrobisz w iTunes, w innym wypadku iPhone nie odnajdzie sieci. ;)

#257 thadeusch

thadeusch
  • 4 postów

Napisano 26 września 2008 - 19:19

podłącz do innego USB. Upewnij się że iTunes jest wyłączony. i Net.Framework masz??

pozdro


Zmieniłem usb,net.framework mam i to kilka wersji i dalej nie działa(nie zaczyna odliczania)ma ktoś jakieś inne pomysły??

#258 blecz

blecz
  • 11 postów

Napisano 26 września 2008 - 20:35

Zmieniłem usb,net.framework mam i to kilka wersji i dalej nie działa(nie zaczyna odliczania)ma ktoś jakieś inne pomysły??




windows XP

spróbuj u kolegi

#259 fender80s

fender80s
  • 1 postów

Napisano 27 września 2008 - 00:57

Świetny poradnik. Przed chwilą wypróbowane. Na sofcie 2.1 zero problemów :)

#260 Damian2210

Damian2210
  • 59 postów

Napisano 27 września 2008 - 11:10

Koledzy wszystko bajeczka,wgrałem.Ale kiedy mialem Iphona w sofcie 1,1,2 2G to w installerze bylo w brud zabaweczek,gier itd a teraz nic niema czemu?

#261 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 września 2008 - 12:03

Bo to oprogramowanie w wersji 2.1. Teraz jest App Store i Cydia, a Installer to wersja BETA i wg mnie nie warto go instalować.

#262 blecz

blecz
  • 11 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:45

Koledzy wszystko bajeczka,wgrałem.Ale kiedy mialem Iphona w sofcie 1,1,2 2G to w installerze bylo w brud zabaweczek,gier itd a teraz nic niema czemu?





używaj cydia

znajdziesz tam '' REPOSITORIES'' wgraj te które uważasz i będziesz miał więcej opcji do zainstalowania


pozdro

#263 Moriv

Moriv
  • 3 postów

Napisano 27 września 2008 - 18:56

wyłącz całkowicie twój program antywirusowy i inne niepotrzebne zabezpieczenia


Wyinstalowalem wogole program antywirusowy i dalej nic. Probowalem otworzyc QuickPWN nawet w trybie awaryjnym windows i tez od razu wywala.

#264 blecz

blecz
  • 11 postów

Napisano 27 września 2008 - 19:02

Wyinstalowalem wogole program antywirusowy i dalej nic. Probowalem otworzyc QuickPWN nawet w trybie awaryjnym windows i tez od razu wywala.


ten windows vista to syf.

musisz to zrobić na XP.

nie mam visty także tobie nie pomogę.

napewno jest tam coś co blokuje ten program.

szukaj.

pozdro

#265 krzysztoftyper

krzysztoftyper
  • 92 postów
  • SkądBielsko biała

Napisano 27 września 2008 - 19:02

Witam iPhone mnie mile zaskoczyl..... ?!?!?!?! Chcialem zrobic update do 2.1 Wiec wkladam do stacji dokujacej iPhone i robie update po przez iTunes.... iTunes skonczyl prace a iPhone sie uruchomil. I teraz pytanie czemu nie musialem robic trikow z sytemem tylko odrazu iTunes mi zdial simlock ? (nie wlaczalem nawet quickpwn itp. ??) Mam iPhone 2G Karta SIM - ERA

#266 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 września 2008 - 19:06

@blecz:

ten windows vista to syf.
(...)
nie mam visty także tobie nie pomogę.

No, nie ma to jak oceniać coś czego się nie ma. :roll:

Codziennie mam styczność z Windows Vista Ultimate, wiele razy używałem QuickPwn - nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie mam problemów nie tylko z QuickPwn - nie mam problemów z niczym. Tak więc daruj sobie takie komentarze... :|

@Moriv: doinstaluj jeszcze Windows Installer. ;)

#267 michalinho90

michalinho90
  • 51 postów

Napisano 28 września 2008 - 16:36

Jezeli mam iP 3g ERA z lokiem na ta siec, to robie wszystko wg instrukcji a pozniej aktywuje przez iT? to kolegi tel

#268 matusz@icpnet.pl

matusz@icpnet.pl
  • 13 postów
  • SkądPOZNAŃ

Napisano 28 września 2008 - 16:59

Wczoraj wgrałem2.1 na IP i wszystko hula aż miło. Jest jednak jeden problem!!! Wchodząc w iTunes na zakładkę all iPhone applications pokazuje mi jako ostatnio dodane z 15 września. przedtem było tych aplikacji około 130 stron, a teraz jest 86!!! O co chodzi i jak to zrobić, żeby znowu pokazywał aktualnie dodane programy???

#269 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 września 2008 - 17:00

Nie tylko u Ciebie tak jest. Każdy to ma i nie mamy na to wpływu.

#270 matusz@icpnet.pl

matusz@icpnet.pl
  • 13 postów
  • SkądPOZNAŃ

Napisano 28 września 2008 - 17:08

Ale to jest jakiś chwilowy problem ze strony Apple z iTunes, czy jakaś moja ingerencja???

#271 mcmax9

mcmax9
  • 92 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 29 września 2008 - 08:36

Witam

iPhone mnie mile zaskoczyl..... ?!?!?!?!
Chcialem zrobic update do 2.1
Wiec wkladam do stacji dokujacej iPhone i robie update po przez iTunes....
iTunes skonczyl prace a iPhone sie uruchomil.
I teraz pytanie czemu nie musialem robic trikow z sytemem tylko odrazu iTunes mi zdial simlock ? (nie wlaczalem nawet quickpwn itp. ??)

Mam iPhone 2G
Karta SIM - ERA


No własnie - mam iPhone'a 2.0.2 2G - updatowany z 1.1.4 przez quickpwn.

Moje pytanie - chcę zaktualizować go przez iTUNES do 2.1 - czy będę musiał PONOWNIE aktywować / zdejmować simlocka przez quickpwn, czy też już będzie zdjęty automatycznie po aktualizacji? Jak to jest?

Dzięki za odpowiedź.

#272 donalduck

donalduck
  • 82 postów

Napisano 29 września 2008 - 13:07

No własnie - mam iPhone'a 2.0.2 2G - updatowany z 1.1.4 przez quickpwn.

Moje pytanie - chcę zaktualizować go przez iTUNES do 2.1 - czy będę musiał PONOWNIE aktywować / zdejmować simlocka przez quickpwn, czy też już będzie zdjęty automatycznie po aktualizacji? Jak to jest?

Dzięki za odpowiedź.


Ja mialem po updacie z 2.0.2 na 2.1 tak ze simlock nadal byl zdjęty i telefon już odblokowany zgineła tylko cydia i installer wiec trzeba było i tak quickpwn użyć do zainstalowania tych dwóch aplikacji ale już bez zdejmowania simlocka.

#273 Luis_rm

Luis_rm
  • 6 postów

Napisano 29 września 2008 - 17:09

Witam.... Również mam problem. Wszystko jest fajnie ladnie do momentu kiedy pojawia się ekran w którym to należy wciskać kombinację klawiszy. Czekam, czekam, czekam i...czekam i nic się nie zmienia...kółeczko ładowania krąży "Preparing Your device......." Czy ja tak mam czekać aż to zacznie działać? Czy powinienem sam zacząć wciskać kombinacje? Ile Wy czekaliście ?

#274 thadeusch

thadeusch
  • 4 postów

Napisano 29 września 2008 - 17:47

Witam....

Również mam problem. Wszystko jest fajnie ladnie do momentu kiedy pojawia się ekran w którym to należy wciskać kombinację klawiszy.

Czekam, czekam, czekam i...czekam i nic się nie zmienia...kółeczko ładowania krąży "Preparing Your device......."

Czy ja tak mam czekać aż to zacznie działać?
Czy powinienem sam zacząć wciskać kombinacje?
Ile Wy czekaliście ?

Bez szans,ja czekałem ponad godzinę i nic,wciskałem guziki i nic,próbowałem na drugim kompie i nic.Generalnie nikt tu nic mi nie doradził,więc odłożyłem złoma na półkę i czekam.Będziesz już trzecim userem który ma ten problem.:)Może ktoś coś wykombinuje,a nie odeśle do kolegi.Pozdro

#275 jokerziom

jokerziom
  • 7 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 września 2008 - 18:23

To ja jestem 4 osobą która ma z tym problem, kiedy dojdę do operacji wciskania kombinacji klawiszy nawet nie pojawia się kręcące kółeczko czekałem czekałem i nic potem zacząłem kolejno wykonywać operacje i w końcu doszło do tego że musiałem za pomocą ituners'a ponownie zainstalować softa. Orginalnie miałem 2.0.2 teraz 2.1 w iPhone 3G pomóżcie proszę bardzo mi zależy na instalerze i cydii. Dodam że zainstalowałem wszystkie potrzebne rzeczy podane na początku tematu. Z góry dzięki za pomoc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych