Dodali w cennikudla stałych abonentów pakiety danych, jak się je przekroczy to zmniejszają transfer a nie doliczają kasę. Ktoś może wie jak naliczają pakiety?
W ramach usługi dodatkowej Blueconnect i5GB Operator zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów technicznych świadczonej usługi po przekroczeniu 5 GB transferu w danym Cyklu rozliczeniowym. Dane naliczane są za każdy rozpoczęty 1 kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP). Po zakończeniu połączenia lub o godz. 24.00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej – 1 kB. Niewykorzystane dane nie przechodzą na kolejny Cykl rozliczeniowy.
e) W ramach usługi dodatkowej Blueconnect i2GB Operator zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów technicznych świadczonej usługi po przekroczeniu 2 GB transferu w danym Cyklu rozliczeniowym. Dane naliczane są za każdy rozpoczęty 1 kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP). Po zakończeniu połączenia lub o godz. 24.00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej – 1 kB. Niewykorzystane dane nie przechodzą na kolejny Cykl rozliczeniowy.
f) W ramach usługi dodatkowej Blueconnect i500MB Abonent otrzymuje pakiet 500 MB danych do wykorzystania w danym Cyklu rozliczeniowym. Dane naliczane są za każde rozpoczęte 100 kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP). Po zakończeniu połączenia lub o godz. 24.00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej – 100 kB. Po wykorzystaniu pakietu 500 MB opłata za każde 100 kB wynosi 0,12 zł z VAT, a dane naliczane są za każde rozpoczęte 100 kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP). Niewykorzystane dane nie przechodzą na kolejny Cykl rozliczeniowy.
Na chłopski rozum taryfy i5GB i2GB są jak usługa blueconnect po przekroczeniu limitu zwalnia do gprs ale nic nie dopłacasz.
W i500MB po przekroczeniu płacisz.
Pracuję się w erze to się wie