Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Palringo, klient sieci IM | GG | Jabber | MSN | AIM | YIM | iChat | GTalk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#51 celtyk88

celtyk88
  • 3 postów

Napisano 31 lipca 2008 - 21:54

to moj pierwszy post a wiec witam wszystkich;) koledzy mam problem z palringo na iPhonie;/ a mianowicie pobralem palringo z AppStore ale nie moge zalozyc mojego konta gg ani nawet dodac kontaktow;/ moglby ktos podpowiedziec jak to zrobic? z gory dziekuje:)

#52 mantee78

mantee78
  • 176 postów
  • SkądUK

Napisano 31 lipca 2008 - 23:07

Wypadałoby najpierw poczytać Forum, a potem, jak nie znajdziesz odpowiedzi, zadać pytanie na Forum. To, że jesteś nowy Cię nie tłumaczy, ponieważ takie zasady obowiązują chyba na wszystkich forach. Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury. Proponuję zacząć od FAQ.

#53 KasiaiPhone

KasiaiPhone
  • 53 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 22:50

to moj pierwszy post a wiec witam wszystkich;)

koledzy mam problem z palringo na iPhonie;/ a mianowicie pobralem palringo z AppStore ale nie moge zalozyc mojego konta gg ani nawet dodac kontaktow;/ moglby ktos podpowiedziec jak to zrobic? z gory dziekuje:)


a jak ci sie udalo wogole sciagnac parlingo??? ja tez nowa w tym temacie jesli mozesz tak prostym jezykiekiem krok po kroku..... z gory dziekuje

---- Dodano 09-08-2008 o godzinie 00:53 ----
hey jak ci sie udalo wgrac gg? ja jestem nowa w tym temacie i nie doszlam do tego :( nawet mam problem z zainstalowaniem parlingo na iPhone :(

#54 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 postów

Napisano 08 sierpnia 2008 - 22:54

Na tym drugim watku o GG na iP dostalas instrukcje krok po kroku.

#55 swiety74

swiety74
  • 773 postów
  • SkądKatowice

Napisano 13 sierpnia 2008 - 08:18

Jest update Palringo. Wprowadza kilka ciekawych funkcji: - wysyłanie wiadomości głosowych - wysyłanie większych zdjęć - poprawiona stabilność oraz interfejs

#56 Ronnie

Ronnie
  • 84 postów

Napisano 13 sierpnia 2008 - 09:24

A ja w nowej ver. nie mogę usunąć użytkownika gg

#57 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 13 sierpnia 2008 - 17:23

Nie ma zmiany statusu dla GG, emotikon też nie ma. Po naciśnięciu Home aplikacja się zamyka.


jak to nie ma zmiany statusu ? oczywiscie że jest i to od początku :P:P [zmiana każdego konta jak się chce :)]

#58 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 14 sierpnia 2008 - 11:25

jak to nie ma zmiany statusu ? oczywiscie że jest i to od początku :P:P [zmiana każdego konta jak się chce :)]

Podejrzewam, że chodziło o status opisowy, a nie status sam w sobie. Albo o automatyczną zmianę statusu na zaraz wracam po pewnym czasie

#59 dzikigrafika

dzikigrafika
  • 136 postów
  • SkądSosnowiec-Centrum

Napisano 17 sierpnia 2008 - 12:55

a ja mam takie pytanie umnie zamiast opisu osoby sa same numery gg co cza zrobic byl normalny opis osoby ?? gg mam na macu adium

---- Dodano 17-08-2008 o godzinie 14:29 ----
spoko dalem rade przezucilem kontakty do kadu i wyslalem na serwer gg i pozniej odpalilem palringo i wszytsko dziala

#60 AppleFAN

AppleFAN
  • 371 postów
  • SkądKielce

Napisano 20 sierpnia 2008 - 09:05

a skad pobrac palringo jesli nie ma sie Appstore?

#61 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 sierpnia 2008 - 09:40

@LoBo: ten opis widzą tylko posiadacze Palringo, na Palringo (GG w Palringo już tego nie widzi). ;)

#62 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 20 sierpnia 2008 - 16:30

Mnie ten upgrade się nie podoba :/ Przycisk Wyślij dodali w klawiaturze na miejscu Return (tak jak w mGadu było) i czasami się przez przypadek wyśle. Drugą "kiepską" zmianą jest okienko rozmowy i te chmurki, które wyglądają tragicznie, w poprzedniej wersji było tylko odkreślone linią i wyglądało o niebo lepiej.

#63 pchlaa

pchlaa
  • 49 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 14:27

potrzebuje pomocy - jak zaimportowac liste kontaktow?

#64 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 21 sierpnia 2008 - 17:51

same sie zaimportuja

#65 pchlaa

pchlaa
  • 49 postów

Napisano 23 sierpnia 2008 - 14:35

a no wlasnie nie chca sie zaimportowac.gg dziala ale konktatky moge dodawac jako same numerki:/

#66 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 sierpnia 2008 - 15:48

@pchlaa ... a na pewno wyeksportowałeś kontakty na serwer :?:

#67 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 sierpnia 2008 - 16:15

Raczej nie, bo import robi się automatycznie, o ile kontakty są na serwerze. ;)

#68 maxld

maxld
  • 636 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 sierpnia 2008 - 13:25

No raczej może i tak, bo mam eksport listy od kilku lat i Parlingo mi ich nie pobiera :)

#69 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 24 sierpnia 2008 - 13:29

Do tej pory nie znalazłem odpowiedzi, nawet na stronie Palringo. W jaki sposób ręcznie dodać / edytować / usunąć kontakt ?? Proszę o instrukcje, może być łopatologia.

#70 Nasedo

Nasedo
  • 1 743 postów
  • SkądLondyn

Napisano 24 sierpnia 2008 - 13:34

W kontaktach nie mogą być niedozwolone znaki. Jeżeli w liście na komputerze macie wpis >>PySi4cZ3K<< to zmieńcie go sobie na PySi4cZ3K - pomoże. Usuńcie wszystko co jest niepotrzebne, zbędne znaki, spacje, np. "Adam (z imprezy u Joli)".

#71 ar3k

ar3k
  • 493 postów
  • Skądfrom apple

Napisano 24 sierpnia 2008 - 22:41

Do tej pory nie znalazłem odpowiedzi, nawet na stronie Palringo.
W jaki sposób ręcznie dodać / edytować / usunąć kontakt ??
Proszę o instrukcje, może być łopatologia.


W oknie z kontaktami na gorze po prawej masz przycisk add

niesety u mnie jest jakis blad i niemoza dodoawac kontaktow na GG , ale kontakty Parlingo można dodawac.

#72 coxis

coxis
  • 28 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2008 - 14:06

No mi gg nie działa cały czas. Zmieniłem nawet hasło na same cyfry i nadal błąd z połączeniem. Robie oczywiście wszystko tak jak w instrukcji :-)

#73 westu

westu
  • 203 postów
  • SkądChrzanów / Kraków

Napisano 26 sierpnia 2008 - 11:56

Wczoraj zainstalowałem tą aplikacje z AppStore (free). Założyłem konto na Parlingo, wklepałem w ustawienia swoje dane do sieci GG i... wszystko w porządku ;) Żadnych, jakichkolwiek problemów nie miałem. Przeprowadziłem testową rozmowę i też wszystko było w porządku. Polecam ;) A jeśli już napisałem posta to mam pytanie: - czy lista kontaktów zapisuje się po pierwszym połączeniu na iphona czy za każdym razem ściąga ją z serwera? jest możliwość edycji kontaktów? Jak wiadomo Adium nie zapisuje na serwerze nazw kontaktów i mam same numerki zamiast imię_nazwisko ;P

#74 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 sierpnia 2008 - 15:48

listę kontaktów ściąga z serwera i bynajmniej na razie nie można jej edytować

#75 iTommy

iTommy
  • 50 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 27 sierpnia 2008 - 18:48

Witam, jestem nowicjuszem i nie wiem jak usunąć palringo z iphone ? prosze o pomoc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych