Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MyApple TV #1 Subiektywnym okiem Matdysa odc. 1: iPod nano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#51 arkadiusm

arkadiusm
  • 544 postów
  • SkądKraków / StalowaWola

Napisano 14 maja 2008 - 20:55

Mam pytanie czy po za słuchawkami, kablem i płytką instalacji iTunes iPody dawniej miały np. ładowarkę ... ?

#52 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 14 maja 2008 - 20:56

Tak, były pakowane w wielkie pudła, wszystkie iPody do Mini IIgen. miały ładowarkę w zestawie:)

#53 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 maja 2008 - 20:57

Mam pytanie czy po za słuchawkami, kablem i płytką instalacji iTunes iPody dawniej miały np. ładowarkę ... ?


Nie jestem pewien ale powinny miec. To jest urzadzenie przenosne a uzaleznia wlasciciela od komputera.

#54 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 14 maja 2008 - 20:58

Nie podobało mi się to prównanie do królowej i wstawki z dziewczynami. Taniec był śmieszmy, ale powiedzcie mi po co robić filmik o ipodzie nano którego wszyscy znają dobrze a jeśli nawet nie to na you tubie jest pierdyliard (“ipod nano” filmy wideo - wyniki 1-20 z około 6670) takich filmików. Spodziewałem się czegoś więcej, ale pożyjemy zobaczymy.

#55 jajcys

jajcys
  • 350 postów

Napisano 14 maja 2008 - 21:00

Obejrzalem ten film z mieszanymi uczuciami. Nastepne dzielo radze powierzyc rezyserowi, ktory skonczyl minimum 25 lat. Zrobcie cos profesjonalnego zamiast np. : porownywania wagi nogi swini do Ipoda. Kolejna kwestia zwiazana z przechodniami. Sadze ze to znajomi z klasy gimnazjalnej zamiast zwyklych codziennych przechodniow.
Pozdrawiam


No i co z tego ze znajomi? Materiał jest fajny. Nie jest to żadna sonda uliczna na zlecenie itp ;) a jakbys zapytal przechodniow w wieku 16-25 powiedzieliby to samo.

Jestes profesjonalnym reżyserem, masz pomysł, czekamy na Twoje wielkie dzieło.

To jest SUBIEKTYWNE. Dla matdysa porównywanie wagi nogi świni do wagi iP może być profesjonalne a dla Ciebie nie.

#56 mackr

mackr
  • 146 postów

Napisano 14 maja 2008 - 21:08

Podoba mi się ten materiał. Jest naprawde profesjonalnie zrobiony. Nie dokońca zgadzam się ze stwierdzeniem, że iPod nano stracił ipodową duszę. Może nie jest już to samo co nano 1gen, ale jednak jest to coś znacznie innego niż mp3 / mp4 innych firm. Ten iPod ma jeszcze coś takiego w sobie.

#57 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 14 maja 2008 - 21:08

Bardzo pozytywnie - 8/10. Ale scenę koło "największej cipy" mogłeś trochę rozwinąć, mogłeś pójść na dworzec i tam pytać przechodniów. Ale jest dobrze, do MTV możesz iść, do Wiadomości czy Teleexpresu jesteś za młody ale Viva, 4fun czy MTV jak najbardziej - styl podobny. Pamiętaj na następny raz - musisz chodzić tam gdzie jest dużo różnych ludzi, nie tylko skaterzy czy rolkarze koło tego pięknego pomnika o wspomnianej już wcześniej nazwie:) Możesz pójść do galerii, przejść się koło knajp, ogólnie pochodzić. Pokazuj bardziej funkcje, nie tylko śmiesznie kręcone scenki. Mogłeś na początku wymienić wszystkie funkcje, opisać je i powiedzieć dlaczego akurat wolisz iPoda od innych podobnych produktów.

#58 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 14 maja 2008 - 21:10

Mam pytanie czy po za słuchawkami, kablem i płytką instalacji iTunes iPody dawniej miały np. ładowarkę ... ?

Były, ale z tego co wiem wtedy ładowarki sieciowe były niezbędne do postawienia iPod'a na nogi po restore, więc może stąd to wynika?

Mi tam szczerze mówiąc pasuje ładowanie z komputera i wcale nie tęskno mi za ładowarką sieciową ;P

#59 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 14 maja 2008 - 21:12

Łapa świni najlepsza. Sonda bez sensu, poza tym jeśli już to powinna być na końcu - jako podsumowanie. Ogólnie 6/10 - w końcu miało być subiektywnie ;-) Pozdrawiam

#60 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 14 maja 2008 - 21:12

No, bardzo fajne toto :) Trailer mnie zniechęcił i klikałem w link z mieszanymi uczuciami. Ale rozwiały sie po pierwszej minucie. Świnia taka Floydowa była :P Co do duszy - zgadzam się. Jak się odpakowywało Nano 1G albo Video to było coś... A teraz jak iPhone'a odpakowywałem, to już nie to samo. Tak czy owak bardzo fajne :)

#61 OloUnited

OloUnited
  • 194 postów
  • SkądKonin

Napisano 14 maja 2008 - 21:14

Mi sie to jaknajbardziej podoba jestem za tym żeby cos takiego dalej było realizowane,jest kilka rzeczy do których można na upartego sie przyczepić ale jak na początek wypadło bardzo dobrze z czasem sie to rozwinie mam nadzieje i taka recenzja bedzie na poziomie Davida Pogue [o ile sie nie mylę].Ciekawa recenzja ,prowadzący Ok ,jestem na Tak :)

#62 mackr

mackr
  • 146 postów

Napisano 14 maja 2008 - 21:14

o czym następny materiał?

#63 skrzecior

skrzecior
  • 38 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 maja 2008 - 21:19

Bardzo ciekawy filmik:) Gratulacje, fragment z kuchni boski , choć martwi mnie ta pistacja:) Krytykom proponuje zdrowe współzawodnictwo w postaci produkcji konkurencyjnych filmów:)

#64 freshman

freshman
  • 134 postów
  • SkądKrakow

Napisano 14 maja 2008 - 21:21

ekstra oby tak dalej :D ... czekam na wiecej ...

#65 ssacz123

ssacz123
  • 40 postów

Napisano 14 maja 2008 - 21:54

o kurde jeśli mam być szczery to też mnie głos irytuje i specyficzna maniera autora. jakos tak za bardzo elo chyba :/ to co mi sie podobało to gagi i przygotowanie całości - semi-professional. i juz wiem co mnie denerwuje. na tvn24 jest taki koles, co prowadzi programy o jakichś starych akcjach z PRL'u i ten filmik o nano wydaje mi się być utrzymanym w tej samej konwencji. moja subiektywna ocena: 4/6

#66 nikt_inny

nikt_inny
  • 136 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 maja 2008 - 22:00

Teksty fajne z humorem i polotem, ale stary... przed nagraniem głosu lektor musi pamiętać o opróżnieniu pęcherza, bo mówi tak szybko jakby mu się gdzieś spieszyło... dlatego na pysk poleciała dykcja... to jedyne do czego można się przyczepić. Montaż bardzo dynamiczny, ok. pozdrawiam i życzę więcej ;)

#67 mr-hammond

mr-hammond
  • 479 postów

Napisano 14 maja 2008 - 22:25

Świetny masz vocal :) w sam raz do tego typu rzeczy. Miło sie słucha. Pozdrawiam i dzieki za filmik.

#68 Orksos

Orksos
  • 164 postów

Napisano 14 maja 2008 - 22:28

Całkiem fajne, troche głupkowate momentami (co nie jest minusem) idealne na chwile wytchnienia między tymi tomami wiedzy co mi maca zasłaniają ;-) Dla mnie 7/10. No i czekam na następny :-D Do trailera nie porównuję. Kurcze rozumiem gimnazjum? No w tedy to się miało czasu......

#69 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 maja 2008 - 23:28

Fajne, przyjemnie się oglądało, choć w sumie niczego nowego się nie dowiedziałem. Jednak rzecz, która mnie generalnie trochę śmieszy... inaczej niż inni to muzyki słuchał Bethoven Większość jednak słucha uszami, a jeśli chodzi o odtwarzacze mp3 w tym i IPod-y, to uszami poprzez słuchawki. Jabłko nie stawia nikogo wyżej od innych.

#70 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 14 maja 2008 - 23:37

9/10 scena z kuchni mistrzowska!

#71 mpConroe

mpConroe
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 maja 2008 - 23:52

Ujdzie, widzę że autobusy miały swoje pięć minut ;) . Po prostu coś mi tu nie pasuje... Już wiem! Prowadzący powinien być dorosły (w tedy już nie pachnie amatorką), ale poza tym - świetnie zmontowane!

#72 matkamateria

matkamateria
  • 39 postów

Napisano 15 maja 2008 - 00:04

nie czytałem wszystkich wpisów, ale sądząc po pierwszych trzech stronach pewnie pochwalono cię już za montaż, scenariusz, pomysły - i dobrze, zasłużyłeś sobie. mnie najbardziej podszedł pomysł "żywego tła" czyli komentarzy innych ludzi. to dobry trop jak sądzę i jeśli tylko autor wyjdzie poza swoich znajomych lub ludzi ze swojego wieku może być naprawdę ciekawie.

#73 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 15 maja 2008 - 01:30

o czym następny materiał?


Odpowiadając dyplomatycznie - O Apple ;)

Widać włożony trud opłacał się :) Praca nad kolejnym odcinkiem trwa i zostaną w nim uwzględnione Wasze sugestie i pomysły .... Także komentarze są jak najbardziej mile widziane ;) Chętnych do współudziału w realizacji tego projektu zapraszamy :)

#74 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 maja 2008 - 02:25

no rewelka jak dla mnie :) Widzę, że "trailer" to była typowa "choroba wieku dziecięcego". Matdys na prawdę ekstra :)

#75 Rover75

Rover75
  • 85 postów
  • SkądLondon, United Kingdom, United Kingdom

Napisano 15 maja 2008 - 07:27

no sudenko !!!!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych