Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MyApple TV #1 Subiektywnym okiem Matdysa odc. 1: iPod nano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 maja 2008 - 20:45


Subiektywnym okiem Matdysa: iPod nano from MAtv on Vimeo.



#2 seba22

seba22
  • 421 postów
  • SkądKensington Beach

Napisano 13 maja 2008 - 20:54

GENIALNE! Wybaczcie określenie, ale to jest prawdziwa zaj**ioza! Maruderzy na drzewo! :) Od początku wierzyłem w ten projekt. Od zapowiedzi minęło sporo czasu, wiele osób krytykowało poprzedni filmik, jednak nikt nie zdecydował się na stworzenie czegoś równie dobrego. 8-) Bardzo mi się podoba, matdys, dawaj dalej! :-)

#3 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 13 maja 2008 - 20:58

Świetne!

Gratuluje autorowi! ;)


#4 tomasz

tomasz

  • 10 980 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 13 maja 2008 - 21:32

Obejrzałem z przyjemnością :)

#5 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 13 maja 2008 - 21:42

Dobra Robota matdys - Oby chęci i zapału nie zabrakło do kolejnych odcinków :)

#6 KrisP

KrisP
  • 802 postów

Napisano 13 maja 2008 - 22:10

Miało być śmiesznie ? Mnie nic nie bawiło. Miały być wywiady/opinie innych 'spotkanych' na ulicy osób? Wyszło żałośnie sztucznie. Miało być poważnie ? Nie było. Tak samo irytujący głos tworzącego ten 'filmik' jak w poprzedniej jego 'twórczości'. Jedyny plus - podkład muzyczny (jeden nawet kojarzę z TRS i nie wiem czy to publiczny utwór który możesz wykorzystać matdys w swojej 'produkcji' czy coś co po prostu im zabrałeś bez pozwolenia). Moja subiektywna ocena: 1/10. Jeśli w podobnym stylu chcą właściciele tego forum prowadzić swój nowy twór 'MAtv' to niestety ale ja tego oglądać nie będę.

#7 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 maja 2008 - 22:12

yyy... a od kiedy Songbird jest twórców Firefoxa? on bazuje na Mozilli - fakt, ale na tym 'wspólni twórcy' się kończą średnio mi się podobało ale na pewno lepsze niż trailer...

#8 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 13 maja 2008 - 22:16

Gratuluje Matdys! Kawał dobrej roboty! Świetnie dobrana muzyka :)
Jedyne do czego mogę się przyczepić to propagowanie piractwa. Miejmy nadzieję że w kolejnych odcinkach już tego nie będzie ;)

Tak samo irytujący głos tworzącego ten 'filmik' jak w poprzedniej jego 'twórczości'.


Wyluzuj. Chłopak ma jeszcze mutacje.

Miało być śmiesznie ? Mnie nic nie bawiło.


A mnie bawiło. Np. z tą wagą :grin:

#9 pafkoo

pafkoo
  • 276 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków

Napisano 13 maja 2008 - 22:33

Film jak najbardziej udany. Pamiętajcie że to dopiero pierwszy odcinek, więc krytyka jak najbardziej wskazana ;)

#10 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 13 maja 2008 - 22:57

9/10 Panie, rewelka! :D

#11 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 maja 2008 - 23:56

Ja również obejrzałem z przyjemnością i gratuluję. Różnica jakościowa jest znaczna i zdecydowanie na plus. Gdyby jeszcze autor nie podkreślał na każdym kroku, że jest w wieku, gdy hormony sterują myśleniem, byłoby idealnie. PS: od razu zastrzegam, że to żaden powrót. Jedynie uczciwość wymaga pochwalić, gdy autor sobie zasłużył na pochwały równie mocno, co na słowa krytyki za pierwszy występ.

#12 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 14 maja 2008 - 00:01

PS: od razu zastrzegam, że to żaden powrót. Jedynie uczciwość wymaga bla, bla, bla...

:lol:

#13 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 14 maja 2008 - 00:16

Jedynie uczciwość wymaga pochwalić, gdy autor sobie zasłużył na pochwały równie mocno, co na słowa krytyki za pierwszy występ.


Miło że jednak zaglądasz i pozostaję mieć nadzieje że częściej będziesz miał ku temu powody ;)

#14 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 14 maja 2008 - 00:35

Cześć Heidi :) A jesli zas chodzi o filmik. Tak, po obejrzeniu snieznego trailera wolalem "o zgrozo!". Dzisiejszy film oceniam na 8/10. Smieszne momenty o dziwo mnie smieszyly. Szczypta abstrakcji w postaci swinskiej nogi zdecydowanie pomogla :-) Calkiem sprawnie zmontowane, niemonotonnie, dobrze napisany 'scenariusz'. A czyzbym dobrze zrozumialem, ze w songbirdzie mozna sciagac utwory? Bo w iTunes przy slowie Pobierz pojawialy sie $$, tutaj nie.. Legalne to to, nielegalne? Powodzenia i z checia obejrze kolejne MAtv o produktach ze stajni apple.

#15 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 14 maja 2008 - 04:32

spoko fajnie sie to ogladalo...!

#16 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 maja 2008 - 07:46

lekkie i przyjemne. lepszy głos.

#17 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 maja 2008 - 14:24

naprawde udana wersja. moja ocena: 7.5/10

gdybyście na początku z maTV nie robili takiej tajemicy, tylko wysłuchali pomysłow i oczekiwań - nie byłoby takiego żałosnego falstartu :(

teraz jest naprawde OK, ale niesmaczek po trailerze został :(

---- Dodano 14-05-2008 o godzinie 14:27 ----
co do śmieszności - śmieszne wdł. mnie nie było, ale glupie czy coś tez nie. w sam raz - niektorych moze rozbawić, napewno nikogo nie powinno zrażać

#18 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 14 maja 2008 - 14:39

Części forumowiczów (w tym mnie) trailer też się podobał, więc takim falstartem tego nazwać nie można ;)

#19 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 maja 2008 - 15:15

Części forumowiczów (w tym mnie) trailer też się*podobał, więc takim falstartem tego nazwać*nie można ;)


jaaasne ;) szkoda, że niektorzy nie umieją spojrzeć obiektywnym okiem czy coś było udane czy nie.


ps. czemu z tego nie ma newsa zrobionego? takie wielkie wydarzenie na forum a tu nic :roll: :roll:

ładowarka byla, a maTV nie? :shock: :shock:

#20 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 14 maja 2008 - 15:20

jaaasne ;) szkoda, że niektorzy nie umieją spojrzeć obiektywnym okiem czy coś było udane czy nie.

Obiektywnym okiem? :lol:

A ja myślałem, że obiektywne są tylko fakty, a opinie, wrażenia, poczucie humoru mogą być tylko subiektywne... ;)

#21 max.milion

max.milion
  • 186 postów
  • SkądWWA <gównie>

Napisano 14 maja 2008 - 15:27

jest dobrze !

#22 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 14 maja 2008 - 15:28

Mnie osobiście kilka rzeczy bawiło - chociażby taniec Matdysa gdzieś na rynku :)

#23 butthead

butthead
  • 165 postów
  • SkądJózefów, Warszawa, Poland, Poland

Napisano 14 maja 2008 - 15:29

jest lepiej, znacznie lepiej, ale jeszcze trochę .... oceń w skali 1-10 [ ] 1 [ ] 2 [ ] 3 [ ] 4 [ ] 5 [ ] 6 [x] 7 [ ] 8 [ ] 9 [ ] 10

#24 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 maja 2008 - 15:32

Mnie osobiście kilka rzeczy bawiło - chociażby taniec Matdysa gdzieś na rynku :)


fakt, przegapiłem, ale faktycznei sie uśmiechnąlem

---- Dodano 14-05-2008 o godzinie 15:48 ----

Obiektywnym okiem? :lol:

A ja myślałem, że obiektywne są tylko fakty, a opinie, wrażenia, poczucie humoru mogą być tylko subiektywne... ;)


i to właśnie jest twój problem. wszytko bierzesz dosłownie

#25 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 14 maja 2008 - 19:19

od razu zastrzegam, że to żaden powrót. Jedynie uczciwość wymaga pochwalić, gdy autor sobie zasłużył na pochwały równie mocno, co na słowa krytyki za pierwszy występ.


Dziekujemy, ze raczyles nas o tym poinformowac, bo ja osobiscie umieralem z ciekawosci.

Matdys - dobra robota.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych