Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

SAD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

#101 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 20 lipca 2005 - 14:32

po prost jest to loteria, SAD-yści są nieprzewidywalni :mrgreen:

#102 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2005 - 15:31

SAD-yści są nieprzewidywalni



jak ipod shuffle :mrgreen:

#103 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 20 lipca 2005 - 16:19

ha ha :lol:

#104 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 20 lipca 2005 - 17:34

SAD-yści są nieprzewidywalni


Zgadzam się z tym zdaniem całkowicie!!!
Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani Iwonka z SAD i powiedziała, ze ma dobrą wiadomość, bo wywalczyła dla mnie iBooka :lol: "No bo wie Pan czasem o niektórze rzeczy trzeba walczyć" Jakbym nie siedział to bym upadł, ale siedziałem w fotelu, to tylko się lekko osunąłem i oplułem telefon ze śmiechu. Ale dobrze, ze zadzwoniła i mnie o wszystkim poinformowała. Spodziewałem się, ze jutro będe musiał się dobijac samemu telefonicznie a tutaj miła niespodzianka - i jaka rozrywka do tego
SAD rulezz 8)

#105 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 20 lipca 2005 - 18:02

Shuffle Apple Diller - SAD

#106 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 20 lipca 2005 - 19:40

haha a to dobre "wywalczyła", przecież to chyba ich obowiązek sprzedawanie towaru, dogadzanie klijentowi itp....ehh ciekawe czy jutro w sklepie sprzedawczyni wywalczy mi bułeczke i jogurt :mrgreen:

#107 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 20 lipca 2005 - 23:50

SAD-yści są nieprzewidywalni


Zgadzam się z tym zdaniem całkowicie!!!
Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani Iwonka z SAD i powiedziała, ze ma dobrą wiadomość, bo wywalczyła dla mnie iBooka :lol: "No bo wie Pan czasem o niektórze rzeczy trzeba walczyć" Jakbym nie siedział to bym upadł, ale siedziałem w fotelu, to tylko się lekko osunąłem i oplułem telefon ze śmiechu. Ale dobrze, ze zadzwoniła i mnie o wszystkim poinformowała. Spodziewałem się, ze jutro będe musiał się dobijac samemu telefonicznie a tutaj miła niespodzianka - i jaka rozrywka do tego
SAD rulezz 8)

No to muszę Ci powiedzieć że w TEJ sytuacji... kwiaty to minimum - myślę wręcz, że jeśli nie kolacja, to przynajmniej duuuuża bombonierka : P

:mrgreen:

#108 krismiszcz

krismiszcz
  • 2 414 postów
  • SkądLUBLIN

Napisano 21 lipca 2005 - 07:57

Mac_Abra namawiasz go do łapówki :mrgreen: ....a w naszym kraju to jest zabronione :D ...ale jak ładna to kolacja nie unikniona :)

#109 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 21 lipca 2005 - 09:15

No właśnie, ktoś wie czy ta pani Iwona jest ładna???? Bo głosik ma milutki :D Kolacja dobry pomysł - w myśl zasady: jeśli nie mozesz wroga pokonać to się z nim zbrataj :twisted:

#110 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 21 lipca 2005 - 11:40

Kolacja dobry pomysł - w myśl zasady: jeśli nie mozesz wroga pokonać to się z nim zbrataj



dobra metoda :) jedna czy dwie kolecje i juz nie bedziesz musial czekac na sprzet :) :mrgreen:

#111 Digiface

Digiface
  • 595 postów
  • SkądDeutschland

Napisano 21 lipca 2005 - 14:09

Kolacja dobry pomysł - w myśl zasady: jeśli nie mozesz wroga pokonać to się z nim zbrataj



dobra metoda :) jedna czy dwie kolecje i juz nie bedziesz musial czekac na sprzet :) :mrgreen:


no niezle...ale sie usmialem..... kwiatkie , czekoladni itd... a ja tej pani Iwonce to moge dac lizaka he he he.... :oops:

Ale jazda ...niesamowite...... Pani Iwonka wywalczyla...dobrze ze ranna nie jest......
bo nikt by teraz z SAD-u nie zadzwonil...... he he.... :mrgreen:

#112 waluigi

waluigi
  • 708 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 21 lipca 2005 - 17:38

Co do pani Iwonki, to po głębszym zastanowieniu, to przestaje być smieszne :wink: Jeśli oni musza "walczyć" o sprzęt, to nie ma się co dziwić ze potem mają naprawy z serwisowaniem :mrgreen: . Mnie w sadzie nic nie zrobili (moze dlatego, że nie miałem okazji :wink: ? ), aczkolwiek fakt faktem, na maile nie odpowiadają, a to juz razi :?

#113 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 22 lipca 2005 - 00:07

no niezle...ale sie usmialem..... kwiatkie , czekoladni itd... a ja tej pani Iwonce to moge dac lizaka he he he.... :oops:

Ale jazda ...niesamowite...... Pani Iwonka wywalczyla...dobrze ze ranna nie jest......
bo nikt by teraz z SAD-u nie zadzwonil...... he he.... :mrgreen:


dobre! :lol: :lol: :lol:

(a ta bombonierka to nie tylko satyra satyra z codziennośći, co przy okazji małe nawiązanie do "Misia" ;) )

#114 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 22 lipca 2005 - 16:16

No pani Iwona callkiem niezłego maczka mi wywalczyła:)

[ Dodano: 2005-07-23, 02:57 ]
Oka mam teraz chwilę czasu bo mi się tygrysek instaluje to opisze swoje wrażenia związane z nowym iBookiem. (uprzedzając pytania, Tygryska instaluje jeszcze raz, bo na cholerę mi test drive office i tympodobne pierdoły,a miejsce na dysku się przyda)

Pierwsze wrażenie wizualne bardzo dobre, aczkowiek bateria nie jest dobrze dopasowana do obudowy - dziwnie odstaje i sprawia wrażenie jakby coś z nia bylo nie tak - wielki zawód/

Co do systemu to jest naprawdę!!!! intuicyjny, a jednoprzyciskowa mycha w przypadku touchpadu o niebo wygodniejsza. Sieci nawet konfigurować nie musiałęm, tylko w piecu pogmerałem i już czerpałem necior ze stacjonarnego kompa podłaczonego do neozdrady.

zobaczymy jak dalej będzie przebiegała współpraca, na razie jestem zadowolony, no może za wyjatkiem tej baterii :( ciekawe czy ktoś takie same wrazenie odniósł, a moze tak ma być??

#115 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 05 sierpnia 2005 - 09:45

dorzuce swoje pięc groszy.... chciałem szybko kupić komputer dla mojej pani, miałem juź brać uźywanego mac'a, ale po chwili zastanowienia wybór padł na Mac'a Mini, szybki wgląd na stronki, okazało sięże SAD ma promocje Mac Mini + iPod Shuffle, dzowniłem też do inncyh sklepów w Polsze, ale okazało sie że nie wszędzie jest promocja, a po drugie jak już jest to Mac'a mogą mi sprowadzić za kilka dni, a ja potrzebowałem już (mam ograniczony czas pobytu w polsce)... wybór padł na salon SAD'u w stolicy (musiałem dojechać z Katowic!) na ul. Polnej, mimo tego, źe byłem spóźniony (po godzinach pracy sklepu, ach te korki w stolicy....) pani Emilia poczekała na mnie, wszystkie formalnosci zostały załatwione emaliowo/telefonicznie i wystarczyło podpisać (zdecydowaliśmy się wzięcie komputerka w połowie na raty), w sumie sama wizyta w salonie trwała około 20 minut, w tym około 10 minut to były pogaduszki... reszta to typowe formalności... konkluzja: to był mój pierwszy kontakt z SAD'em - bardzo pozytywny... dostałem szufelke gratis, nowego Mini z fabrycznym 512 MB RAM'u i zaraz odpalam to cudo... :> jak napisałem na moje emile odpowiedzieli (pisałem do wszystkich salonów SAD'u - dostałem odpowiedź od każdego, może to zasługa Gmail'a ? - czyli używać Gmaila!) jak na razie pozytyw, z chęcią wpadnę tam jeszcze raz aby pobawić się video - można, jest tam jeden człowiek od tego razem ze sprzętem, wystarczy przyjść i można męczyć sprzęt i czegoś się nauczyć, pod okiem człowieka który się na tym zna :-)

#116 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 05 sierpnia 2005 - 10:26

Co do tej baterii w iBooku... nieststy to jest jakaś wada fabryczna iB. U mnie też bateria odstaje, tak jakby nie pasowała do kompa...

#117 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 05 sierpnia 2005 - 11:00

Z tą baterią to trochę dali ciała, ale poza tym super. Komp jest dokładnie taki jakk oczekiwałem, no i "laski na niego lecą" - jak mawia mój kolega :mrgreen:

#118 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2005 - 11:27

Co do tej baterii w iBooku... nieststy to jest jakaś wada fabryczna iB. U mnie też bateria odstaje, tak jakby nie pasowała do kompa...

Tu nie chodziło o banalne odstawanie, ale o problemy z przegrzewającymi się bateriami, co mogło prowadzić do pożaru. Na stronie Apple jest z resztą opis problemu.

#119 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 05 sierpnia 2005 - 12:09

Moja na szczęście się nie przegrzewa, tylko odstaje :)

#120 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2005 - 18:43

Moja na szczęście się nie przegrzewa, tylko odstaje


To już chyba było w jakimś wątku? Tak mają wszystkie białe iBooki. Nie tylko Twój i Mój ;)

#121 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 14 sierpnia 2005 - 21:03

ale w moim 1,2 gh nie odstaje. To chyba zajedwabisty fart :D Znalazłem niedawno age of empires II w sklepie internetowym sadu i zamówiłem. Już chciałem biec dokonać przelewu żeby im przesłać faksem ale coś mnie tknęło. Niby piszą że gra dostępna, ale... Wysłałem maila (a jakże, do pani Iwonki), że wolałbym zapłacić przy odbiorze i że czekam 3 dni na odpowiedź. Tego 3 dnia odpowiedź była taka, że tej gry sad nie posiada. Swoją drogą, ciekawe ile czasu bym czekał, gdybym dokonał przelewu :?:

#122 zwirek

zwirek
  • 74 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 sierpnia 2005 - 11:54

w moim przypadku jest tak, ze chyba walczą znowu o ibooki (juz z miesiac chyba). trzymam kciuki ze im sie uda. na obsluge nie narzekam, no moze poza tym, ze tyle trzeba czekac na sprzet (troche abstrakcja dla mnie, bo niby jestesmy w UE, mamy XXI wiek i tak dalej...), jak w wiekszosci panstw osciennych jest dostepny prawie od reki. podobno to wina appla, ktory traktuje SAD po MACoszemu. poki co czekam, bo pewnie za rok, albo dwa mojego ibooka przejmie matka i wtedy przyda jej sie polonizator.

#123 GaryH

GaryH
  • 4 postów

Napisano 18 listopada 2005 - 17:10

troche temat odswieze .. kupilem imaca g5 10 wrzesnia 2005 po 10 dniach roboczych okazalo sie ze ma uszkodzony wyswietlacz bialy pasek na calej dlugosci wysokosci panela ...zadzwonilem do SADu Wroclaw i coz..... nie wymienimy ... serwis i naprawa gwarancyjna.... co juz mnie wqrzylo bo to byl zakup do firmy dla pracownika.... Wyslali do serwisu .. po 10 dniach wrocil i okazalo sie ze komputer jest wolny od wad .... po kilku dniach wrocilem do nich pokazalem dokladnie jak uposledzonym istotom ... wzieli ponownie do naprawy ... i do dzis komputera nie mam w firmie ,,, wszelkie telefony koncza sie bezczelnymi tekstami ze trzeba czekac na czesci ;; display; i komputera jeszcze do dzis nie zrobili (18 listopada)... kierowniczka ze sklepiku wroclawskiego podczas rozmowy wrecz kpila sobie z mojego maila ktory do niej napisalem..... NIGDY WIECEJ u nich zadnego maca nie kupie ... jestem totalnie wnerwiony i nie omieszkam napisac wszedzie aby im narobic zlej reklamy .. co jest pewne zaden z moich klientow u nich sie nie zaopatrzy w sprzet apple.... (prowadze firme komputerowa-instalacje komputerow, programowanie itp ...) ... SAD to nieodpowiedzialna (to malo powiedziane) firma ktora nie dba do dobro marki apple ... to tyle .... mimo to pozdrawiam wszystkich macoholikow ;-).... Gary

#124 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 listopada 2005 - 17:16

Ja kupiłem dwa dni temu PowerBooka w tym samym salonie (Auchan - Bielany Wrocławskie?)
Okazało się że bateria walnięta.
Pogadałem na AIM, bateria dziś została do mnie wysłana a ja uszkodzoną mam odesłać w poniedziałek.
Wszystko załatwine przez AIM na słowo.
Dodam że na maila na adres service@apple.com.pl nikt nie odpowiedział ;)

#125 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2005 - 19:00

i do dzis komputera nie mam w firmie ,,, wszelkie telefony koncza sie bezczelnymi tekstami ze trzeba czekac na czesci ;; display; i komputera jeszcze do dzis nie zrobili (18 listopada)...

Ale wiesz gdzie SAD ma Twoje psucie im opinii na MyApple? Jeżeli chcesz sprawę załatwić porządnie, to zgłoś się z tym do Federacji Konsumentów - z całą dokumentacją problemu - i poproś o bezpłatną poradę prawną. Efekt powinien być nie tylko efektywniejszy, ale również efektowniejszy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych