Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 16/16 Pro - status zamówienia, opłaty, kurierzy, zwroty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#101 Regiss

Regiss
  • 2 932 postów
  • SkądRadom

Napisano wczoraj, 06:49

Zaczęło się :
Przesylka DHL Express xxx od APPLE jest w drodze. Wymagany jest podpis. Mozesz odebrac w Service Point lub skorzystac z innej opcji doreczenia.

Przewidywana data doręczenia
20 września 2024 - Do końca dnia.

Użytkownik Regiss edytował ten post wczoraj, 06:53

  • otuadiordna lubi to

iPhone 15 Pro


#102 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 754 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano wczoraj, 07:23

W USA to dopiero mają zabawę:
FlightAware uruchomiło stronę, na której można śledzić loty samolotów UPS załadowanych iPhone'ami.

„Zakładając, że w samolocie 747-8F zmieściłoby się około 300 000 iPhone'ów, to samoloty jednej grupy w pobliżu Alaski przewoziły dziś rano iPhone'y warte 2 330 200 000 dolarów (2,3 miliarda dolarów).”

Link do trackingu:
https://www.flightaw...com/live/iphone

 

Niezła spirala spier...nia umysłowego. Normalnie jakby E.T. miał wylądować ;)


  • zboras lubi to

 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#103 _Artek_

_Artek_
  • 1 030 postów

Napisano wczoraj, 07:37

Mój i tak dojdzie w poniedziałek wieć już mi przeszedł entuzjazm :D ale jak przez 3 dni prześledzę główny wątek o 16 pro to już będę wiedział czego. się spodziewać :D 


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 16 Pro   AirPods MAX


#104 Danio02

Danio02
  • 365 postów

Napisano wczoraj, 08:18

W Media Expert cisza - dwa lata temu już w środę w nocy była informacja o zmianie statusu zamówienia z „Nowe zamówienie” na „Przygotowywanie do wysyłki” i „Pakowanie”. Oby dzisiaj było info. Szkło i case zamówione :)

#105 _Artek_

_Artek_
  • 1 030 postów

Napisano wczoraj, 08:22

Co ciekawe według trackingu pokrowca z warszawy idzie bezpośrednio do mnie i nie zatrzymuje się w Lublinie. 


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 16 Pro   AirPods MAX


#106 Regiss

Regiss
  • 2 932 postów
  • SkądRadom

Napisano wczoraj, 08:33

Co ciekawe według trackingu pokrowca z warszawy idzie bezpośrednio do mnie i nie zatrzymuje się w Lublinie. 

Tak to wygląda przy DHL express na premierę . Normalnie paczki DHL do mnie idą przez bazę w Radomiu i do mojej wioski. iPhony od 3 lat jadą prosto z bazy na lotnisku Chopina samochodem do mnie (no i innych oczywiście ). Zresztą nie wiem czy to nie jakieś specjalne kursy bo zawsze na pace było prawie pusto i same pudełka od Apple i pojedyncze inne paczki. 


Użytkownik Regiss edytował ten post wczoraj, 08:34

iPhone 15 Pro


#107 _Artek_

_Artek_
  • 1 030 postów

Napisano wczoraj, 08:41

Ciekawe:) więc może jutro?:D ale nie sądzę. 


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 16 Pro   AirPods MAX


#108 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 897 postów
  • SkądŻory

Napisano wczoraj, 08:56

Mój i tak dojdzie w poniedziałek wieć już mi przeszedł entuzjazm :D ale jak przez 3 dni prześledzę główny wątek o 16 pro to już będę wiedział czego. się spodziewać :D

 

To samo [kupa] co w przypadku 15 pro, 14 pro, 13 pro, 12 pro... Jedynie większa średnica szkiełek od obiektywów, i mniejszy nocz, potem pastylek. Czym się tu ekscytować?


Użytkownik zboras edytował ten post wczoraj, 08:56

„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#109 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 054 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano wczoraj, 08:59

Zacytuję Twoją sygnaturkę: "Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?".

Daj się ludziom pocieszyć, nie hejtuj.


  • zboras lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#110 slimexx

slimexx
  • 75 postów

Napisano wczoraj, 09:04

W Media Expert cisza - dwa lata temu już w środę w nocy była informacja o zmianie statusu zamówienia z „Nowe zamówienie” na „Przygotowywanie do wysyłki” i „Pakowanie”. Oby dzisiaj było info. Szkło i case zamówione :)

 
Właśnie dostałem wiadomość od ME, że zamówienie jest w trakcie pakowania i powinno dotrzeć w ciągu dwóch dni roboczych. Wygląda spoko. Zamawiałem na raty 0% z przesyłką kurierską bo inaczej się nie da kupić na raty. 



#111 _Artek_

_Artek_
  • 1 030 postów

Napisano wczoraj, 09:05

To samo [kupa] co w przypadku 15 pro, 14 pro, 13 pro, 12 pro... Jedynie większa średnica szkiełek od obiektywów, i mniejszy nocz, potem pastylek. Czym się tu ekscytować?

15 pro mam 128 16 pro 512 :D tym, baterią, ekranem i aparatami. :D ale gdybym miał 15 pro 256 to nie wymieniałbym na 16 pro.  


 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 16 Pro   AirPods MAX


#112 Danio02

Danio02
  • 365 postów

Napisano wczoraj, 09:10

Właśnie dostałem wiadomość od ME, że zamówienie jest w trakcie pakowania i powinno dotrzeć w ciągu dwóch dni roboczych. Wygląda spoko. Zamawiałem na raty 0% z przesyłką kurierską bo inaczej się nie da kupić na raty.

U mnie tak samo :)

#113 otuadiordna

otuadiordna
  • 183 postów

Napisano wczoraj, 09:14

Prawilni resellerzy, przynajmniej w sklepach na miejscu, nie zarzekają się, że coś dostaną. Nawet mając znajomego w iSpot, jak sam twierdzi, oni nie mają bladego pojęcia co i w jakiej ilości przyjdzie w dniu premiery na sklep.

ale to trzeba mieć znajomego ;) inaczej gruszki na wierzbie potrafią obiecywać albo po prostu ściemniają tak żeby nie powiedzieć wprost że Apple nawet ich ma gdzieś. Choć Apple to już samego dystrybutor polskiego może mieć gdzieś.

 

P.S. Moje zamówienie z AOS niby ma dotrzeć jutro ale jeszcze nie ruszyło. Niemniej kasę pobrali.


Użytkownik otuadiordna edytował ten post wczoraj, 09:18


#114 zboras

zboras

    GieKSiarz, culé

  • 897 postów
  • SkądŻory

Napisano wczoraj, 09:23

Zacytuję Twoją sygnaturkę: "Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?".

Daj się ludziom pocieszyć, nie hejtuj.

 

Cytujesz cytat ;) 

Uwierz że tutaj się mocno hamuję, hejt idzie na grupie na telegramie :)

BTW - przy pierwszych przeciekach z grania np. w Genshin Impact nowe 16ki pro, czy pro max - nie parzą w łapy, może tutaj będzie progres. Czy to będzie warte wymiany - wątpię.

Ale luźno, cieszcie się :) 


„Czemu masz ten uśmiech tylko kiedy trzymasz iPhone?”


#115 Omega55

Omega55
  • 338 postów

Napisano wczoraj, 09:40

U mnie status się nie zmienił. Ale jest napisane, że dostawa jest jutro

#116 Lubanski

Lubanski
  • 24 postów
  • SkądMława

Napisano wczoraj, 09:51

U mnie tak samo :)

O której zamawialiście i jaki model? Ja mam zamówienie z 13:59 odbiór osobisty z płatnością na miejscu Media Expert. Zamawiałem pro 128 czarny. Na razie brak info, a status nowe zamówienie.


Użytkownik Lubanski edytował ten post wczoraj, 09:55


#117 tomczii

tomczii
  • 913 postów

Napisano wczoraj, 09:55

Ja mam dostawę na 23 września i status nadal przygotowanie do przesyłki pewnie dziś się zmieni na wysłane może wieczorem :D


Iphone 16 pro max , AW ultra 49mm


#118 Kamil2371

Kamil2371
  • 27 postów
  • SkądPoznań

Napisano wczoraj, 10:08

U mnie tak samo :)


I u mnie :) Ruszyło się. Fajnie, jakby wyrobili się na jutro, ale poniedziałek też będzie w porządku.
 iPhone 14 Pro 128GB |  MacBook Pro 13” 2019 |  iPad Pro M2 |  Watch Ultra |  AirPods Pro 2

#119 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 054 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano wczoraj, 10:09

Właśnie do mnie UPS napisał, że jutro przyjedzie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#120 Vanshir

Vanshir
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 10:14

O której zamawialiście i jaki model? Ja mam zamówienie z 13:59 odbiór osobisty z płatnością na miejscu Media Expert. Zamawiałem pro 128 czarny. Na razie brak info, a status nowe zamówienie.

O której zamawialiście i jaki model? Ja mam zamówienie z 13:59 odbiór osobisty z płatnością na miejscu Media Expert. Zamawiałem pro 128 czarny. Na razie brak info, a status nowe zamówienie.


U mnie też dopiero się ruszyło, zamawiałem po godzinie 17. Pustynny 16 pro max 256 GB. Jakby nie patrzeć Media Expert wysyła paczki późnym wieczorem.

#121 Giedomb

Giedomb
  • 2 postów

Napisano wczoraj, 10:20

Ja zamawiałem w ME na raty 0% i mam status nowe zamówienie, a w moich zamówieniach mam w kategorii „czeka na opłacenie”. Zamówienie składałem 13.09

#122 otuadiordna

otuadiordna
  • 183 postów

Napisano wczoraj, 10:35

Właśnie do mnie UPS napisał, że jutro przyjedzie.

U mnie również mail z 11:20 że UPS pojawi się jutro. 



#123 PL95

PL95
  • 233 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano wczoraj, 10:37

U mnie tradycyjnie nic (AOS), ale zawsze byłem ostatni w kolejce jeśli chodzi o te wszystkie powiadomienia  :D


 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#124 gruby19

gruby19
  • 19 postów

Napisano wczoraj, 10:37

O której zamawialiście i jaki model? Ja mam zamówienie z 13:59 odbiór osobisty z płatnością na miejscu Media Expert. Zamawiałem pro 128 czarny. Na razie brak info, a status nowe zamówienie.

 

U mnie też dopiero się ruszyło, zamawiałem po godzinie 17. Pustynny 16 pro max 256 GB. Jakby nie patrzeć Media Expert wysyła paczki późnym wieczorem.

 

Ja zamawiałem w ME na raty 0% i mam status nowe zamówienie, a w moich zamówieniach mam w kategorii „czeka na opłacenie”. Zamówienie składałem 13.09

Ja zamawiałem w ME o 16. z dostawą do sklepu i płatnością przy odbiorze, ale jeszcze nie mam info na temat zmiany statusu zamówienia :(
Drugie zamówienie składałem w MM o 15. też z dostawą do sklepu i płatnością przy odbiorze, ale też nie ma żadnych informacji na temat statusu :( 



#125 tomczii

tomczii
  • 913 postów

Napisano wczoraj, 10:40

miałem dostawę na 23 września a teraz przyszedł mail , że UPS jutro dostarczy sprzęt :D


Iphone 16 pro max , AW ultra 49mm





Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

1 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych


    Mozolekks