Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 16/16 Pro - status zamówienia, opłaty, kurierzy, zwroty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
181 odpowiedzi w tym temacie

#126 wannabe

wannabe
  • 28 postów
  • SkądGdańsk

Napisano dziś, 10:41

u mnie cisza, nawet hajsu nie pobrali. Nie wiem może jakiś gratisowy iPhone się trafi ;)


 MacBook Pro 14" M3 Pro, 36GB/1TB |  iPhone 13 Pro 128GB |  Watch Series 7 SS |  AirPods 2 Pro


#127 Giedomb

Giedomb
  • 2 postów

Napisano dziś, 10:46

Przyszła aktualizacja z ME i zamówienie jest w trakcie pakowania. Jutro ma być dostawa.

Użytkownik Giedomb edytował ten post dziś, 10:50


#128 MarXino

MarXino
  • 3 postów

Napisano dziś, 10:50

U mnie AppleStore: Przygotowanie do wysyłki 



#129 alladyn21

alladyn21
  • 1 204 postów

Napisano dziś, 10:54

A czy ktoś z odbiorem osobistym w ME ma zmianę statusu?

#130 soczekpl

soczekpl
  • 3 219 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano dziś, 10:57

Też dostałem mejla, że jutro dostawa via UPS.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPad Pro '11 M4 Cellular / iPhone 16 Pro / Apple Watch series 7 SS 45mm / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#131 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 053 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano dziś, 11:04

Powiem Wam, że ja się zwykle śmiałem z tych wątków, bo nie miałem tej podniety w sobie. Teraz czuję to wszystko, co Wy (zapewne) i Was w pełni rozumiem. Przepraszam za wcześniej!


  • SilentPL, krystek82 i PL95 lubią to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#132 Lubanski

Lubanski
  • 24 postów
  • SkądMława

Napisano dziś, 11:24

A czy ktoś z odbiorem osobistym w ME ma zmianę statusu?

Wyżej dwie osoby pisały, że już ok 2 godz. temu zmienił im się status. Ja zamawiałem tak jak Ty z odbiorem w sklepie ME i cisza. Już się zaczynam obawiać :) 



#133 alladyn21

alladyn21
  • 1 204 postów

Napisano dziś, 11:26

Wyżej dwie osoby pisały, że już ok 2 godz. temu zmienił im się status. Ja zamawiałem tak jak Ty z odbiorem w sklepie ME i cisza. Już się zaczynam obawiać :)

te osoby wyżej miały wysyłkę ;p a ja pytam o odbiór osobisty. Nam się pewnie zmieni jutro :( albo i nie hehehe

Użytkownik alladyn21 edytował ten post dziś, 11:30

  • Lubanski lubi to

#134 Lubanski

Lubanski
  • 24 postów
  • SkądMława

Napisano dziś, 11:31

te osoby wyżej miały wysyłkę ;p a ja pytam o odbiór osobisty. Mam się pewnie zmieni jutro :( albo i nie hehehe

Jak zamawiałem w ME z odbiorem osobistym dwa lata temu to miałem zmianę statusu dzień przed ok 11. w ubiegłym roku nie zrealizowali. Status nie zmienił się przez miesiąc, aż w końcu zadzwonili i pytali czy nadal chcę czekać:) na szczęście równolegle zamówiłem w Neonet i tam zrealizowali. W tym roku mam nadzieję, że nie będzie jak w tamtym roku. A Neonet w tym roku nie robił przedsprzedaży. 



#135 tomczii

tomczii
  • 913 postów

Napisano dziś, 11:36

mialem zarezerwowany w ispot iPhone 16 pro max 256gb i dzwonili do mnie ,ze jutro będzie ale odmówiłem bo wole odebrać z ASO :D


Iphone 16 pro max , AW ultra 49mm


#136 alladyn21

alladyn21
  • 1 204 postów

Napisano dziś, 12:00

Jak zamawiałem w ME z odbiorem osobistym dwa lata temu to miałem zmianę statusu dzień przed ok 11. w ubiegłym roku nie zrealizowali. Status nie zmienił się przez miesiąc, aż w końcu zadzwonili i pytali czy nadal chcę czekać:) na szczęście równolegle zamówiłem w Neonet i tam zrealizowali. W tym roku mam nadzieję, że nie będzie jak w tamtym roku. A Neonet w tym roku nie robił przedsprzedaży.


Obyś nie wykrakał :P ja zamówiłem równo o 14:00 więc trzeba zapytać tych co mają wysyłkę o której zamówili?

#137 Lubanski

Lubanski
  • 24 postów
  • SkądMława

Napisano dziś, 12:03

Obyś nie wykrakał :P ja zamówiłem równo o 14:00 więc trzeba zapytać tych co mają wysyłkę o której zamówili?

Ja mam zamówienie 13:59. Dzwoniłem do nich to nic nie wiedzą.



#138 Kamil2371

Kamil2371
  • 27 postów
  • SkądPoznań

Napisano dziś, 12:14

Obyś nie wykrakał :P ja zamówiłem równo o 14:00 więc trzeba zapytać tych co mają wysyłkę o której zamówili?


Ja zamówiłem o 16:26 i mam w tej chwili status „Pakowanie przesyłki” i dostawę ustawioną przez sklep na jutro.
 iPhone 14 Pro 128GB |  MacBook Pro 13” 2019 |  iPad Pro M2 |  Watch Ultra |  AirPods Pro 2

#139 MarXino

MarXino
  • 3 postów

Napisano dziś, 12:15

Nadawca jeszcze fizycznie nie przekazał nam przesyłki, jedynie przygotował list przewozowy w systemie elektronicznym,
czwartek, 19 września 2024 05:38 (UTC +02:00), PRAGUE - CZECH REPUBLIC, THE

Pochodzenie Service Area : PRAGUE - CZECH REPUBLIC,  Miejsce przeznaczenia Service Area : KATOWICE - POLAND

 

 

 

Coś ruszyło z ASO, Jak myślicie jutro będzie ? :)  


Użytkownik MarXino edytował ten post dziś, 12:16


#140 gruby19

gruby19
  • 19 postów

Napisano dziś, 12:28

Ja zamówiłem o 16:26 i mam w tej chwili status „Pakowanie przesyłki” i dostawę ustawioną przez sklep na jutro.

Lol... to zdecydowanie nie wygląda jak realizacja według kolejności zamówień... 

A płaciłeś wcześniej czy dopiero przy odbiorze? Bo jeszcze to może mieć znaczenie...



#141 slaweuszek

slaweuszek
  • 73 postów
  • SkądGorzów Wlkp

Napisano dziś, 12:40

Żony zamówienie z Media Expert także w trakcie pakowania, więc jest opcja, że jutro 16 Pro Max będzie.

Użytkownik slaweuszek edytował ten post dziś, 14:31

Iphone 15 Pro Max / MacBook Pro 2022 / Apple Watch Ultra / AirPods Pro 2 gen.


#142 slimexx

slimexx
  • 75 postów

Napisano dziś, 13:00

Obyś nie wykrakał :P ja zamówiłem równo o 14:00 więc trzeba zapytać tych co mają wysyłkę o której zamówili?

 

Zamówienie złożyłem równo o 14:00. Mam już status, że jest gotowe do wysyłki, a przewidywana data dostawy to 20.09, więc jutro powinno być u mnie. Jak tak faktycznie będzie to w przyszłym roku olewam odświeżanie stronki i aplikacji AOS o 14:00 tylko kupię w ME albo innym elektromarkecie. 



#143 Lubanski

Lubanski
  • 24 postów
  • SkądMława

Napisano dziś, 13:12

Zamówienie złożyłem równo o 14:00. Mam już status, że jest gotowe do wysyłki, a przewidywana data dostawy to 20.09, więc jutro powinno być u mnie. Jak tak faktycznie będzie to w przyszłym roku olewam odświeżanie stronki i aplikacji AOS o 14:00 tylko kupię w ME albo innym elektromarkecie. 

Jaki model i kolor zamówiłeś? Na infolinii powiedzieli, że rodzaj płatności i dostawy nie ma wpływu na realizację tylko model tel. Rożne ilości dostają. Ja zamówiłem 13:59 16pro 128 czarny i brak statusu realizacji.



#144 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24 053 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano dziś, 13:22

Myślę, że dorabianie teorii 'zamówił 2 godziny potem a już ma maila, traktujo nas jak chco!' to, well, dorabianie teorii - no, oprócz tego o traktowaniu jak chcą, bo to prawda :P

 

Mają X zamówień, dzielą je zapewne na batche zależne od modelu, kolory i tak dalej i procesują. W sumie nie 'oni', tylko jakiś magiczny system. Dane ze skanera pikającego paczki w różnych magazynach też mogą przychodzić z różną częstotliwością lub opóźnieniem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#145 slimexx

slimexx
  • 75 postów

Napisano dziś, 13:34

Jaki model i kolor zamówiłeś? Na infolinii powiedzieli, że rodzaj płatności i dostawy nie ma wpływu na realizację tylko model tel. Rożne ilości dostają. Ja zamówiłem 13:59 16pro 128 czarny i brak statusu realizacji.

 

iPhone 16 Pro Max 256 tytan naturalny.


  • Lubanski lubi to

#146 gruby19

gruby19
  • 19 postów

Napisano dziś, 13:38

ja mam jeszcze AWU2 w ME jako osobne zamówienie. Zainteresowanie nim jest z pewnością mniejsze, niż 16 Pro, a też nie dostaję żadnych aktualizacji.



#147 wannabe

wannabe
  • 28 postów
  • SkądGdańsk

Napisano dziś, 13:44

Macie konkretne daty czy zakres dat?

mi podali zakres


 MacBook Pro 14" M3 Pro, 36GB/1TB |  iPhone 13 Pro 128GB |  Watch Series 7 SS |  AirPods 2 Pro


#148 gruby19

gruby19
  • 19 postów

Napisano dziś, 13:49

O, właśnie wpadł update dla AWU2


Szanowny Kliencie,
z przyjemnością potwierdzamy przyjęcie do realizacji Twojego zamówienia

Zleciliśmy transport produktów z magazynu do naszego Centrum Dystrybucji. Napiszemy do Ciebie ponownie, gdy dotrą one na miejsce.

 

Informacje o zamówieniu
Forma płatności: Płatność w sklepie

Informacje o dostawie
Wybrana data dostawy: ​ 2024-09-20


Użytkownik gruby19 edytował ten post dziś, 13:55

  • alladyn21 lubi to

#149 Kamil2371

Kamil2371
  • 27 postów
  • SkądPoznań

Napisano dziś, 14:21

Lol... to zdecydowanie nie wygląda jak realizacja według kolejności zamówień... 
A płaciłeś wcześniej czy dopiero przy odbiorze? Bo jeszcze to może mieć znaczenie...


Wziąłem raty 0% i bank w sobotę przekazał płatność do sklepu. Myślę, że jeśli zamówiliście o 14:00 z odbiorem w sklepie, to nie ma możliwości, żebyście nie dostali maila z zaproszeniem do odbioru na jutro. Wysyłki siłą rzeczy muszą obsłużyć dzień wcześniej, mail z odbiorem może przyjść nawet jutro rano.
 iPhone 14 Pro 128GB |  MacBook Pro 13” 2019 |  iPad Pro M2 |  Watch Ultra |  AirPods Pro 2

#150 gruby19

gruby19
  • 19 postów

Napisano dziś, 14:37

Mail z informacją o odbiorze owszem, przyjdzie jak faktycznie zamówienie będzie gotowe do odbioru w sklepie. 
Natomiast informacja o zmianie statusu, wysyłce, itd powinna pojawić się dzisiaj. Być może w nocy, ale mimo wszystko dzisiaj






Użytkownicy przeglądający ten temat: 11

3 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych


    Danio02, pimik, barty96