Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 16 Pro/16 Pro Max – dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#151 mikoko

mikoko
  • 496 postów

Napisano dziś, 18:14

Nikt nic nie napisał bo prawda jest taka że nie ma za bardzo o czym pisać. Przesiadłem sie z 12 pro i jedyna różnica jaką widzę to o połowę niższe użycie procka czyli mniejsze użycie prądu. I to by było na tyle.

 

W skrócie dupy nie urywa - dla mnie powód do zmiany to kiepska bateria w 12 pro (78% skuteczności) i w miare atrakcyjna cena bo za rok może być drożej.

 

Ja też mam 12 pro max i powiem ci że cieszę się że wymieliłem w swoim baterie w promocji na nową w iSpot. Niczego mi nie brakuje, zdjęć telefonem nie robię



#152 Starzom

Starzom
  • 47 postów
  • SkądWarszawa

Napisano dziś, 20:10

Ja też mam 12 pro max i powiem ci że cieszę się że wymieliłem w swoim baterie w promocji na nową w iSpot. Niczego mi nie brakuje, zdjęć telefonem nie robię

Ja tez wymienię w 12 pro baterie i dam matce będzie miała do dzwonienia jak znalazł (to nadal świetny telefon). Jeśli Apple nie wymyśli niczego nowego to pewnie ta 16 zostanie ze mną na kolejne 4-5 lat.


iPhone 16 Pro 256GB Desert Titanium, Apple Watch Ultra 2 Black Titanium, AirPods Pro


#153 ami_go

ami_go
  • 58 postów
  • SkądCaerdydd

Napisano dziś, 20:59

Od lat kupuję co drugi parzysty model. W tym roku podtrzymam tę nową świecką tradycję. 
Jak w końcu trafi do sklepów, to 16 Pro Max będzie mój :-)


Użytkownik ami_go edytował ten post dziś, 20:59





Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

2 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych


    chrobro, Zielony_M