Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Ultra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
420 odpowiedzi w tym temacie

#26 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 08 września 2022 - 20:23

U mnie dostawa na 23.09 :) chyba nie ma dużego zainteresowania . Dobrze, że paski będą pasować

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#27 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 08 września 2022 - 20:37

Ja jeszcze zdążyłem na dostawę 23.9

#28 kummer

kummer
  • 1 999 postów
  • SkądBydgoszcz,Osielsko

Napisano 09 września 2022 - 03:33

Ja ma 26.09.

#29 accept

accept
  • 26 postów

Napisano 09 września 2022 - 07:34

Hm... jeśli kupię w Kanadzie albo w USA, to czy będę mógł korzystać z polskiego eSima w Pl?

Znalazłem coś takiego i niewiele mi to mówi...



#30 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 września 2022 - 08:09

Jest ok. Pasma są i Nasze. Z resztą ja co roku sprowadzam sobie sprzęty od Jankesów i jest w porządku.


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 09 września 2022 - 08:09


#31 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 09 września 2022 - 08:14

Pewnie tak, ale widać, że w amerykańskim nie ma pasma 900, które jest wykorzystywane w Polsce. Raczej nie jako jedyne, ale jest. Poza tym jest ryzyko problemów z operatorem, skoro Apple wyraźnie wymienia operatorów wspieranych przez dany model zegarka, a Ameryka to inny model. Wybacz, że tak teoretyzuję - nie sprawdziłem osobiście. Doświadczenie z poprzednim modelem może być wartościowe. Ale ryzyko jest. 



#32 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 września 2022 - 08:43

900 to chyba tylko w plusie 3g o ile się nie mylę. U wszystkich LTE masz głównie na 1800 i 2100, jest jeszcze 2600 ale tu plus wydzielił na 5g którego zegarek nie wspiera.  Nie widzę różnicy w pasmach z zeszłego roku i te wymienione są u Nas więc śmiało też tam kupię i w tym roku. Mam tylko nadzieje że w przypadku iPhonów gdzie nie ma tacki czy tu nic nie namieszali swoją nowością.



#33 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 09 września 2022 - 17:54

Reakcja Garmina na nowego aw: „We Measure Battery Life in Months. Not Hours.”

#34 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 09 września 2022 - 18:18

Reakcja Garmina na nowego aw: „We Measure Battery Life in Months. Not Hours.”

Bez sensu te porównania. Jak Lamborghini do Mana mniej więcej.

#35 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 09 września 2022 - 18:31

Bez sensu. Ale jednak trochę Apple medialnie celowało w te Garminy. Stąd pewnie teraz wysyp podobnych komenatrzy.

#36 accept

accept
  • 26 postów

Napisano 10 września 2022 - 07:54

Dziękuje za pomoc.

 

Co do Garmina i reszty, to dobrym objawem jest sam fakt, że zaczęli widzieć konkurencję w Apple, bowiem do tej pory udawali, że ignorują Apple, co marketingowo im oczywiscie utrzymało klientów. No ale zobaczymy przy 4 generacji Apple Watcha czy Garmin (którego zresztą lubię) też będzie tak sarkastyczny...



#37 kyuzo87

kyuzo87
  • 83 postów

Napisano 16 września 2022 - 20:16

Czy ktoś z was planuje ubezpieczać zegarek? Czy raczej nie?

#38 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2022 - 08:32

Czy ktoś z was planuje ubezpieczać zegarek? Czy raczej nie?


Ja nie - nigdy nie miałem ubezpieczonego żadnego Apple Watch stalowego, a miałem od 4, AW Ultra też nie będę. Te ubezpiecznie nie są takie fantastyczne, jak się może wydawać. Oczywiście to zależy gdzie, ale tam jest tak dużo wyłączeń, że później okazuje się, że mogą coś wymienić lub naprawić, ale płacisz prawie kwotę sprzętu. Już nie mówiąc o oczekiwaniu na rozpatrzenie wniosków, naprawy itd. No chyba, że ktoś ma jakieś inne doświadczenia :)

#39 soczekpl

soczekpl
  • 3 182 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2022 - 08:35

Nie ma sensu. Jak się zepsuje to się kupuje i tyle, c'nie :P 


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#40 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 19 września 2022 - 08:41

Ja nie - nigdy nie miałem ubezpieczonego żadnego Apple Watch stalowego, a miałem od 4, AW Ultra też nie będę. Te ubezpiecznie nie są takie fantastyczne, jak się może wydawać. Oczywiście to zależy gdzie, ale tam jest tak dużo wyłączeń, że później okazuje się, że mogą coś wymienić lub naprawić, ale płacisz prawie kwotę sprzętu. Już nie mówiąc o oczekiwaniu na rozpatrzenie wniosków, naprawy itd. No chyba, że ktoś ma jakieś inne doświadczenia :)

Lepiej kupić gdzie jest Apple Care+ Serwisy w PL bez problemu respektują. 



#41 kyuzo87

kyuzo87
  • 83 postów

Napisano 19 września 2022 - 10:09

A jak z waszymi zamówieniami? Szukałem wczoraj gdzie można zamówić i zapłacić i padło na xkom dodałem, zapłaciłem bo była informacja dostępność od 23. Dziś meil z datą 3 pazdziernika i telefon ze date musieli jakas wpisac i moze byc wczesniej lub pozniej bo sami nie wiedza:/ a jakbym chcial wplate wycofac maja 14 dni:/

#42 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2022 - 10:43

A jak z waszymi zamówieniami? Szukałem wczoraj gdzie można zamówić i zapłacić i padło na xkom dodałem, zapłaciłem bo była informacja dostępność od 23. Dziś meil z datą 3 pazdziernika i telefon ze date musieli jakas wpisac i moze byc wczesniej lub pozniej bo sami nie wiedza:/ a jakbym chcial wplate wycofac maja 14 dni:/


Ja zamówiłem od razu po konferencji w Apple online store z datą na 23/09. Status - przygotowanie do wysyłki.

#43 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 19 września 2022 - 10:53

ja mialem przygotowanie do wysyłki w piątek już :D dostawa na piątek :D nie mogę się doczekać :D czy ktoś już gdzieś widział szkła na ekran ?


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#44 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2022 - 11:43

ja mialem przygotowanie do wysyłki w piątek już :D dostawa na piątek :D nie mogę się doczekać :D czy ktoś już gdzieś widział szkła na ekran ?


Nie rekomenduję - nigdy nie miałem, a robię z zegarkiem różne rzeczy. To jest teoretycznie szafir, jak w każdym stalowym, więc wszelkie folie dla mnie zbędne. I tak po basenie czy prysznicu wszystko odpada, cokolwiek byś tam miał. Bardziej martwię się o ten tytan, bo to się będzie rysować niesamowicie.

#45 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 757 postów

Napisano 19 września 2022 - 12:55

Miałem inny tytanowy zegarek z szafirowym szkłem (z takim szkłem to kilka) - Prawdziwy szafirowy kryształ (a stalowe Apple Watch chyba nie mają takiego, ale jakąś powłokę - z Ultra nie wiadomo) nie rysuje się przez lata. Można gwoździem jeździć i nic. Tytan to gorzej, ale z godnością się starzej - moim zdaniem lepiej niż polerowana stal. Trzeba jednak liczyć na ślady na krawędzi koperty przy ekranie. https://www.youtube....h?v=9EBgaxFfDA0


Użytkownik WojtekWojtek edytował ten post 19 września 2022 - 13:00


#46 kyuzo87

kyuzo87
  • 83 postów

Napisano 19 września 2022 - 13:50

Nie wiem czy ktoś z was widział ale wygląda, że można troche wypolerować tytan https://youtu.be/WKI9Z6bnN50

#47 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 września 2022 - 14:00

Miałem inny tytanowy zegarek z szafirowym szkłem (z takim szkłem to kilka) - Prawdziwy szafirowy kryształ (a stalowe Apple Watch chyba nie mają takiego, ale jakąś powłokę - z Ultra nie wiadomo) nie rysuje się przez lata. Można gwoździem jeździć i nic. Tytan to gorzej, ale z godnością się starzej - moim zdaniem lepiej niż polerowana stal. Trzeba jednak liczyć na ślady na krawędzi koperty przy ekranie.


Tak - dlatego napisałem, że teoretycznie szkło szafirowe. Ja mam tytanowego Garmin Fenix 7x Solar Sapphire. Lekki jest, to fakt, ale do wytrzymałości 6x Sapphire stalowego z powłoka DLC to mu bardzo daleko. Są też wersje 7x Solar Sapphire Tytanowe z powłoka DLC (ale to są bez tych dodatkowych pasków, które ja już miałem), ale tam ta powłoka też dużo nie wnosi.

#48 kyuzo87

kyuzo87
  • 83 postów

Napisano 20 września 2022 - 08:25

Ciekawe kiedy pojawią się pierwsze recenzje może wtedy coś więcej bedziemy wiedzieć o wytrzymałości szkła i obudowy

#49 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 20 września 2022 - 08:31

pewnie standardowo jutro  tak jak było z iPhone :)


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#50 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 20 września 2022 - 09:19

Ciekawe kiedy pojawią się pierwsze recenzje może wtedy coś więcej bedziemy wiedzieć o wytrzymałości szkła i obudowy


Chyba jutro można już legalnie publikować wstępne recenzje, zatem DesFit lub DC Rainmaker coś będą pokazywać na YouTube. Ja im dłużej czekam, tym bardziej się zastanawiam, czy ten AW będzie dla mnie :) najwyżej zrobię sobie test i wyślę w drogę powrotną do Apple :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych