Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HomePod mini


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#76 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 656 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 10 kwietnia 2022 - 20:45

@Camaro, przesiadłem się ostatecznie na 2 x Sonos One SL i te głośniki zamiatają "Mini'acze" doszczętnie. Polecam. 


 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#77 Szary86

Szary86
  • 1 postów

Napisano 12 maja 2023 - 17:14

Cześć, mam HomePoda mini i nie ma szans żeby używać go jako głośnika do videorozmow skype, FT i inne. W każdej sytuacji opóźnień o 3-4 sekundy. Sprawdzałem na Macu, w trybie bezpiecznym, w różnych sieciach wifi, na różnych kontach i już nie wiem o co chodzi. HomePod tak ma czy ja mam wadliwa wersje. Help

#78 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 maja 2023 - 19:27

Bluetooth tak ma. Używanie głośnika podłączonego inaczej, niż kablem zawsze da opóźnienie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#79 winmaciek

winmaciek
  • 6 498 postów
  • Płeć:

Napisano 12 maja 2023 - 21:15

HomePod, także mini, akurat leci po Wi-Fi, także tutaj będzie tyle opóźnienia. Na Bluetooth byłoby mniej, na pewno nie kilka sekund. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#80 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 12 maja 2023 - 21:36

Oj, oczywiście, wi-fi, źle mi się napisało. Ale to już nie będę edytował, niech sobie wisi dowód błędu ;-)


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych