Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HomePod mini

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#51 mariuszrk

mariuszrk
  • 140 postów

Napisano 29 stycznia 2021 - 11:21

HomePod mini dotarł i tak na szybko dwie kwestie:

1. jak na swój rozmiar gra lepiej niż dobrze, jestem autentycznie zaskoczony. Nie spodziewałem się takiej jakości dźwięku, kupiłem go głównie do obsługi Domu.

2. Siri działa fantastycznie! "Hej Siri" np. na iPhone w porównaniu do "Hej Siri" na HomePod mini to dwa różne światy. Muszę dodać, że mój angielski jest bardzo daleki od dobrego...

#52 mariuszrk

mariuszrk
  • 140 postów

Napisano 03 lutego 2021 - 08:50

Do posiadaczy, macie problem z przekazywaniem muzyki poprzez zbliżenie do homepoda?  Zaraz po pierwszym podłączeniu działało, teraz gdy zbliżam telefon informuje ale nie przełącza się na głośnik. W tel mam włączoną opcję, przekaż poprzez stuknięcie.

Miałem podobny problem. Pomógł najstarszy na świecie sposób - wyjęcie zasilacza z gniazdka i ponowne go tam umieszczenie. Po chwili funkcja powróciła.

• bzyku_flashi lubi to

#53 kdworaczyk

kdworaczyk
  • 259 postów
  • SkądPsary

Napisano 09 lutego 2021 - 12:47

Zastanawiam się na zakupem kilku homepodów mini i mam pytanie do użytkowników. Chce zakupić 3 homepody mini tylko że każdy będzie w innym pomieszczeniu i każdy będzie podpięty do innego konta. Na dole będę miał swojego homepoda mini podpiętego do mojego konta każdy z synów w soim pokoju będzie miał swojego "miniaka" skonfigurowanego ze swoim kontem. Wszystkie będą w jednej sieci WIFI. Pytanie czy idą do pokoju syna głośnik będzie reagował na komendę Hey Siri wypowiedzianą przeze mnie. Czy każdy może wywołać działanie SIRI czy tylko osoba która jest "właścicielem" głośnika. Pytanie drugie czy interkom będzie wysyłał komunikaty do wszystkich homepodów? 

Użytkownik kdworaczyk edytował ten post 09 lutego 2021 - 12:48

#54 lousylucky

lousylucky
  • 288 postów
  • SkądGrenoble, FR

Napisano 10 lutego 2021 - 09:44

Nie wiem jak z intercomem, ale pytanie pierwszy każdy może wywołać działanie Siri, tzn, ona niby rozpoznaje osoby w praktyce jednak nie za bardzo. 

• kdworaczyk lubi to

Sony Ericsson Arc S -> Iphone 4 -> Xperia Z2 -> Xperia Z5 -> Iphone 6s -> Iphone X -> Iphone Xs -> Iphone 12 Pro Max

#55 donvictorio88

donvictorio88
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 czerwca 2021 - 23:03

Siema, nie zakładam nowego tematu, zapytam tutaj… Posiadam 2 sztuki HomePod Mini i zaciekawiła mnie informacja zamieszczona na stronie iMagazine.pl. Oglądałem relację „na żywo”, ale co jakiś czas zdarzały się przeskoki co kilkadziesiąt sekund (modem LTE). Szukałem więcej info i nie znalazłem, ktoś może to potwierdzić bądź podesłać link gdzie znajdę więcej info?

HomePod Mini otrzyma SpatialAudio dla Apple TV 4K

Bardzo ważną informacją z WWDC 2021 jest zapowiedź wsparcia dla przestrzennego audio (Spatial Audio) w parze urządzeń HomePod Mini. Do tej pory dotyczyło to jedynie dużych głośników HomePod. Teraz funkcja ta będzie dostępna również w HomePodach Mini.

#56 yasec

yasec
  • 180 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 czerwca 2021 - 07:29

Z tego co ja słyszałem to HomePod mini będzie mógł być domyślnym głośnikiem Apple TV. Do tej pory miał to tylko duży HomePod, a mini można było podłączyć przez AirPlay

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych