Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 12 - status zamówienia, opłaty, kurierzy, zwroty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
885 odpowiedzi w tym temacie

#876 Wojciech Nowaczyk

Wojciech Nowaczyk
  • 2 postów

Napisano 11 stycznia 2021 - 11:41

Pozwólcie że ja się wstrzymam od oceny obsługi tego zamówienia. Sami sobie wyróbcie opinię. Dotyczy Iphone 12 pro graphite 128GB.



#877 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2021 - 13:31

Ale jakiego zamówienia? Twój pierwszy (i póki co: jedyny) post to 'w sumie mam historię, ale jej nie opiszę, sami se oceńcie'. To co mamy ocenić?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#878 Wojciech Nowaczyk

Wojciech Nowaczyk
  • 2 postów

Napisano 11 stycznia 2021 - 16:53

Ale jakiego zamówienia? Twój pierwszy (i póki co: jedyny) post to 'w sumie mam historię, ale jej nie opiszę, sami se oceńcie'. To co mamy ocenić?

Wybacz Załącznik widocznie był za duży.

 

 

x-kom.pl   pt., 30 paź 2020, 16:29

Dzień dobry, co najmniej jeden produkt z Twojego zamówienia nie jest jeszcze gotowy do wysłania. Więcej informacji znajdziesz poniżej, w tabeli ze szczegółami z

 

Wojciech Nowaczyk   sob., 2 sty, 21:59 (9 dni temu)

Witam. Czy mogę prosić o informację jako które w kolejce do wysyłki jest moje zamówienie? Czy mają Państwo jakiekolwiek informacje od producenta o możliwych ter

 

x-kom   pon., 4 sty, 20:19 (7 dni temu)

Dzień dobry. Na obecny moment nie mamy dostępu do takich informacji. Daty najbliższych dostaw również nie są obecnie znane. W przypadku dodatkowych pytań pozost

 

Wojciech Nowaczyk   pt., 8 sty, 10:54 (3 dni temu)

Witam. Rezygnuję z całego zamówienia. Prosze o zwrot środków na konto. Pozdrawiam.

 

x-kom   pt., 8 sty, 12:39 (3 dni temu)

Dzień dobry, uprzejmie informuję, iż najbliższa dostawa zamawianych produktów przewidziana jest na dzień jutrzejszy. Realizacja zamówienia mogłaby nastąpić na p

 

x-kom

8 sty 2021, 13:45 (3 dni temu)

Uprzejmie informuje, iż wskazane zamówienie zostało skompletowane, w chwili obecniej znajduje się w trakcie nadania do firmy kurierskiej.    



#879 snopek964

snopek964
  • 29 postów

Napisano 17 stycznia 2021 - 12:08

Witam. Ma ktoś dzisiaj problem z odczytaniem swojego zamówienia na stronie Apple. Logując się na na stronie lub przez aplikacje Pokazywało stan przetwarzanie od dnia 12.01.2021 pieniędzy nie blokowało na koncie. Dzisiaj nagle pokazuje "Wystąpił błąd. Wystąpił błąd z Twoim zleceniem. Spróbuj ponownie." Ktoś ma taki sam błąd? Może lepiej zadzwonić na infolinię i zapytać o wyjaśnienie? Zamawiany iPhone 12 Pro.



#880 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 stycznia 2021 - 13:21

Witam. Ma ktoś dzisiaj problem z odczytaniem swojego zamówienia na stronie Apple. Logując się na na stronie lub przez aplikacje Pokazywało stan przetwarzanie od dnia 12.01.2021 pieniędzy nie blokowało na koncie. Dzisiaj nagle pokazuje "Wystąpił błąd. Wystąpił błąd z Twoim zleceniem. Spróbuj ponownie." Ktoś ma taki sam błąd? Może lepiej zadzwonić na infolinię i zapytać o wyjaśnienie? Zamawiany iPhone 12 Pro.

 

Czasami tak się dzieje, miałem to wielokrotnie. Spróbuj później


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#881 goandbeoffski

goandbeoffski
  • 2 postów

Napisano 25 lutego 2021 - 12:21

Cześć! Obecnie w większości dużych sieci brakuje iPhonów 12 pro, np. Cortland czeka na dostawy, w Mediamarkt 90% to ekspozycyjne. Czy obecnie jest jakaś zasada co do częstotliwości dostaw? Kiedy można spodziewać się dostępności? Interesuje mnie szczególnie Mediamarkt, w zw. z możliwością wzięcia na firmę na raty 0%.



#882 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 lutego 2021 - 12:31

No to chyba najsensowniej będzie zapytać w MediaMarkt. My tam nie pracujemy ;-)

 

Btw. nie wiedziałem, że _nadal_ nie ma pro dostępnych. Ciekawe dość, tak mało wyprodukowali, czy ciągle taki duży popyt?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#883 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 25 lutego 2021 - 12:37

Nie chciałbym być na miejscu resellerów, szczególnie tych wyspecjalizowanych w Apple, jak iSpot itp. Nie dość, ze sklepy stacjonarne pozamykane, to jeszcze nie są w stanie normalnie sprzedawać sprzętu, który miał premierę ponad 4 miesiące temu. Masakra, trochę przypomina cyrk z dostępnością nowych konsol.

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 25 lutego 2021 - 12:38


#884 Remi73

Remi73
  • 141 postów

Napisano 25 lutego 2021 - 15:11

Cześć! Obecnie w większości dużych sieci brakuje iPhonów 12 pro, np. Cortland czeka na dostawy, w Mediamarkt 90% to ekspozycyjne. Czy obecnie jest jakaś zasada co do częstotliwości dostaw? Kiedy można spodziewać się dostępności? Interesuje mnie szczególnie Mediamarkt, w zw. z możliwością wzięcia na firmę na raty 0%.

Wpisujesz emaila w pole poinformuj mnie o dostępności produktu jak pojawi się na stanie przy interesującym Ciebie wersji iphona 12 pro i po sprawie. Kupiłem tak 2 telefony u nich...musisz tylko pamiętać, że takie powiadomienie trafia nie tylko do Ciebie i liczy się refleks :)
Co do iSpot...żenada, w ubiegłym tygodniu byłem w iSpot Stary Browar w Poznaniu i sprzedawca poinformował mnie, że obecnie realizują zamówienia z listy kolejkowej (sic!) z końca grudnia/początku stycznia i nadal dostają po parę sztuk co jakiś czas.

#885 premislausg

premislausg
  • 311 postów

Napisano 25 lutego 2021 - 17:02

W AOS iPhony 12 Pro są dostępne od ręki.

#886 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 25 lutego 2021 - 18:14

Kupiłem właśnie w oficjalnym sklepie Apple online iPhone 12 Pro Max. Telefon dostępny od ręki, po dwóch dniach był w domu.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych