Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Series 6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#226 ma_ko

ma_ko
  • 36 postów

Napisano 28 listopada 2020 - 18:43

Mam pytanko użytkowników AW6 czy też tak macie, że zegarek nie zawsze pokazuje połączenie przychodzące lub wychodzące ? Wcześniej w AW5 miałem taką samą przypadłość. Zegarek ma system Watchos 7.1 a telefon iOS 12.2.1 wcześniej na iOS 11 nie miałem czegoś takiego. Wykonywałem resety zegarka telefonu itd i niestety raz działa raz nie zależy - pomoże ktoś czy też ktoś tak ma ?

Dokładnie tak jest , u mnie podobnie pełna loteria...


  • Sag lubi to

#227 Mihao

Mihao
  • 137 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 listopada 2020 - 19:56

Problem takiego typu. 

 

AW6 robię odtwarzanie z kopii zapasowej nie widzi tej z dzisiaj tylko z 2019 roku. 

Gdy robię odtwarzanie na AW4 widzi kopie z dziś. 

 

Gdzie leży problem? Nie mogę odtworzyć kopii z 4 na 6? 



#228 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 28 listopada 2020 - 20:00

Dokładnie tak jest , u mnie podobnie pełna loteria...

Apple na wsparciu mówi, że naprawa tego może potrwać nawet rok zanim znajdą to w sofcie...


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#229 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 listopada 2020 - 20:43

@Mihao kopia zapasowa zegarka, gdzie do ustawienia jest tylko tarcza i trzy opcje na krzyż? Już zrób ręcznie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#230 Mihao

Mihao
  • 137 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 listopada 2020 - 21:42

@Mihao kopia zapasowa zegarka, gdzie do ustawienia jest tylko tarcza i trzy opcje na krzyż? Już zrób ręcznie.

Sądziłem, że nie skopiują się aktywności z poprzednich miesięcy. Udało się zrobić tak jak napisałeś wyżej. 



#231 tejotte

tejotte
  • 5 postów

Napisano 29 listopada 2020 - 22:48

Mam pytanie odnośnie wysyłki Apple Watch kupionego w Apple store. Kupiłem w środę drugiego AW 6 wersje stalowa przez infolinie w AOS, zegarek początkowo miał być na następny dzień ale termin zmienił się na 3-10 Grudzień, ponoć wysyłka z Chin. Jakie macie doświadczenia z wysyłka z Chin? Pieniądze tylko zablokowane mam na koncie, śledzenia wysyłki dalej brak. Ktoś tu wcześniej pisał ze nie miał możliwości śledzenia dopóki zegarek nie trafił do Europy?

Ogólnie to trochę Apple leci w pręta. Niby mogę teraz zamówić grafitowego stalowego z dostawa na 1 grudnia. A mój ten sam ma status 3-10.12, wg infolinii dlatego tak jest bo zamówienie biznesowe obsługiwane jest przez inny magazyn. Ale w momencie zamawiania termin był inaczej określony.

Jakie doświadczenia? Mogę powiedzieć, że niezbyt miłe ponieważ przesyłka po wysłaniu czeka na lepsze czasy ze względu na opóźnienia "spowodowane koronawirusem" - tak twierdzi UPS. Gdyby nie to, że brałem Braided Loop to już dawno bym kupił w jakimś iSpocie i miał z głowy. A tymczasem zamówiony 02.10, opłacony 19.11 został wysłany 21.11 i wyglądało to tak:

  • 21.11 Jiaxing, Chiny - Wysyłka
  • 21.11 Jiaxing, Chiny - Wyjazd z obiektu
  • 21.11 Shanghai, Chiny - dotarło do obiektu, aplikacja webowa pokazuje status "w transporcie" natomiast aplikacja mobilna pokazuje trochę więcej info bo jest "Opóźnienie paczki. Data doręczenia zostanie zmieniona. Spróbuj później lub otrzymuj aktualizacje w UPS My Choice.". Doczytałem to dopiero później, po instalacji aplikacji po czasie
  • 23.11 brak_lokalizacji - Paczka została zwolniona przez agencję celną. Na początku myślałem, że to status po stronie europy a nie chin a tymczasem paczka dalej była w azjii.
  • 26.11 Shanghai, Chiny - Dotarło do obiektu. Tego samego dnia dzwoniłem do UPS na Infolinię i dowiedziałem się o ww. opóźnieniu
  • 27.11 Jiaxing, Chiny - Wyjechało z obiektu (tak, to nie błąd. Dotarło do Szangaju a wyjechało z Jiaxing)
  • 27.11 ZhengZhou, Chiny - Dotarło do obiektu
  • 27.11 ZhengZhou, Chiny - Wyjechało z obiektu
  • 27.11 Incheon, Korea Południowa - Dotarło do obiektu
  • 29.11 Incheon, Korea Poługniowa - Wyjechało z obiektu
  • 29.11 Koeln, Niemcy - Dotarło do obiektu
  • 29.11 Koeln, Niemcy - Skan importowy
     

Zaplanowane doręczenie na 01.12 ale po cichu liczę, że będzie jutro


Użytkownik tejotte edytował ten post 29 listopada 2020 - 22:48


#232 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 29 listopada 2020 - 23:18

Nie, nie będzie.
Jak Ci przyjdzie braided loop, możesz zmierzyć szerokość i wrzucić ją do tego wątku?

I na przyszłość: kolor czerwony w postach pozotawmy zarezerwowany dla moderacji, poproszę.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#233 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 listopada 2020 - 07:13

Jakie doświadczenia? Mogę powiedzieć, że niezbyt miłe ponieważ przesyłka po wysłaniu czeka na lepsze czasy ze względu na opóźnienia "spowodowane koronawirusem" - tak twierdzi UPS. Gdyby nie to, że brałem Braided Loop to już dawno bym kupił w jakimś iSpocie i miał z głowy. A tymczasem zamówiony 02.10, opłacony 19.11 został wysłany 21.11 i wyglądało to tak:

  • 21.11 Jiaxing, Chiny - Wysyłka
  • 21.11 Jiaxing, Chiny - Wyjazd z obiektu
  • 21.11 Shanghai, Chiny - dotarło do obiektu, aplikacja webowa pokazuje status "w transporcie" natomiast aplikacja mobilna pokazuje trochę więcej info bo jest "Opóźnienie paczki. Data doręczenia zostanie zmieniona. Spróbuj później lub otrzymuj aktualizacje w UPS My Choice.". Doczytałem to dopiero później, po instalacji aplikacji po czasie
  • 23.11 brak_lokalizacji - Paczka została zwolniona przez agencję celną. Na początku myślałem, że to status po stronie europy a nie chin a tymczasem paczka dalej była w azjii.
  • 26.11 Shanghai, Chiny - Dotarło do obiektu. Tego samego dnia dzwoniłem do UPS na Infolinię i dowiedziałem się o ww. opóźnieniu
  • 27.11 Jiaxing, Chiny - Wyjechało z obiektu (tak, to nie błąd. Dotarło do Szangaju a wyjechało z Jiaxing)
  • 27.11 ZhengZhou, Chiny - Dotarło do obiektu
  • 27.11 ZhengZhou, Chiny - Wyjechało z obiektu
  • 27.11 Incheon, Korea Południowa - Dotarło do obiektu
  • 29.11 Incheon, Korea Poługniowa - Wyjechało z obiektu
  • 29.11 Koeln, Niemcy - Dotarło do obiektu
  • 29.11 Koeln, Niemcy - Skan importowy
     

Zaplanowane doręczenie na 01.12 ale po cichu liczę, że będzie jutro

 

Ja zamawiałem 25.11.2020 Apple Watch Series 6 GPS + Cellular • 44 mm ze stali nierdzewnej, mocny grafit • Bransoleta mediolańska, mocny grafit oraz Opaska Solo z edycji (PRODUCT)RED do koperty 44 mm – rozmiar 7

 

Wszystko miało być na następny dzień u mnie, pieniądze zablokowali odrazu. Po 1 dniu zmienili datę na 3-10 grudzień. Tylko ja kupowałem przez biznesowy sklep apple, bo mam tam zniżki. Ale dalej w statusie zamówienia nie mam śledzenia a dodatkowo pieniądze dalej zablokowane. Trochę denerwujące to jest, że pokazuje na dzień dzisiejszy, że ten sam zegarek jest dostępny z wysyłką na 2 grudnia... 


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#234 bysio

bysio
  • 216 postów
  • SkądBytom, Poland

Napisano 30 listopada 2020 - 07:23

Problem takiego typu. 

 

AW6 robię odtwarzanie z kopii zapasowej nie widzi tej z dzisiaj tylko z 2019 roku. 

Gdy robię odtwarzanie na AW4 widzi kopie z dziś. 

 

Gdzie leży problem? Nie mogę odtworzyć kopii z 4 na 6? 

A jakie masz wersje softu na obu zegarkach? Mi się tak działo tylko w przypadku gdy zegarek, na który odtwarzałem kopię miał niższy soft niż ten, z którego była kopia.  


McBook Pro 15" Touch Bar  / iPhone 11 Pro / iPad 11 Pro LTE / Apple Watch 5 SS


#235 tejotte

tejotte
  • 5 postów

Napisano 30 listopada 2020 - 13:04

Nie, nie będzie.
Jak Ci przyjdzie braided loop, możesz zmierzyć szerokość i wrzucić ją do [url=https://myapple.pl/forums/topic/273378-nasze-paski-do-apple-watch/]tego wątku[/url]?

I na przyszłość: kolor czerwony w postach pozotawmy zarezerwowany dla moderacji, poproszę.

będzie będzie bo dotarł.



#236 notedeagle

notedeagle
  • 599 postów

Napisano 30 listopada 2020 - 14:43

Zamawiał ktoś może ostatnio Apple Watcha i miał wysyłkę DHLem? Niby 25 listopada dostałem już link do śledzenia paczki, ale jedyne co pokazuję od 5 dni to to, że otrzymali dane przesyłki (w Holandii), nic więcej. Apple niby podaję dostawę na 4 grudnia, więc powinno się coś niedługo ruszyć.  


MacBook Air 2017, iPhone X, Airpods Pro


#237 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 listopada 2020 - 15:05

Zamawiał ktoś może ostatnio Apple Watcha i miał wysyłkę DHLem? Niby 25 listopada dostałem już link do śledzenia paczki, ale jedyne co pokazuję od 5 dni to to, że otrzymali dane przesyłki (w Holandii), nic więcej. Apple niby podaję dostawę na 4 grudnia, więc powinno się coś niedługo ruszyć.


Takiego zamieszania jak przy obecnym zamówieniu nie miałem jeszcze. Szczerze to nic nie wiadomo. Produkty zamówione w czwartek które miały termin dostawy 10-15 grudzień dziś doszły. A produkt który mil być na czwartek/piątek nie dotarł i data na 3-10 grudzień.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#238 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 listopada 2020 - 18:05

Teraz mi się zmienił termin na 15-22 grudnia!! A w Apple online store zamawiając dziś mam na 2 grudzień!!!

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#239 notedeagle

notedeagle
  • 599 postów

Napisano 30 listopada 2020 - 20:23

Ciekawa sprawa, ja kilka godzin temu dostałem smsa od dhl, że jutro będzie kurier, a na śledzeniu przesyłki dalej ten sam status od 25 listopada. Apple Watch jedzie z Holandii.

 

Zamawiałem też wczoraj 20W zasilacz od Apple ten już normalnie dzisiaj został wysłany, ups'em i jutro ma być, także wygląda na to że z Apple Watchami jest jakieś zamieszanie. 


MacBook Air 2017, iPhone X, Airpods Pro


#240 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 30 listopada 2020 - 22:50

Ciekawa sprawa, ja kilka godzin temu dostałem smsa od dhl, że jutro będzie kurier, a na śledzeniu przesyłki dalej ten sam status od 25 listopada. Apple Watch jedzie z Holandii.

Zamawiałem też wczoraj 20W zasilacz od Apple ten już normalnie dzisiaj został wysłany, ups'em i jutro ma być, także wygląda na to że z Apple Watchami jest jakieś zamieszanie.


A jaka masz datę dostawy na śledzeniu przesyłki na Apple?

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#241 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 01 grudnia 2020 - 12:35

Dziś anulowałem to zamowienie, przez infolinię zrobiłem nowe na stalowego, tym razem bez dodatkowego paska i zamówienie już przygotowane do wysyłki jest :) termin na jutro.


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#242 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 09 grudnia 2020 - 16:05

Koledzy, koleżanki czy wy też tak macie, że apple watch 6 nie pokazuje wam wszystkich powiadomień odnośnie połączeń przychodzących wychodzących? Mimo resetów zegarka, telefonu - Restore, rozparowanie, sparowanie zegarka , usunięcie aplikacji zegarka instalacja ponowa i dalej dupa żyje to swoim życiem i tylko wyłącznie problem jest przy połączeniach. NIejednokrotnie jestem na spotkaniach telefon dzwoni w kieszeni wibracja a zegarek nie pokazuje a mam włączone klonowanie z telefonu... Rozkładam na to ręce - wczoraj wrzuciłem iOS 14.3 i watchOS 7.2 łudząc się, że to coś rozwiąże ale jednak nie...


Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#243 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 09 grudnia 2020 - 17:41

U mnie wszystko i zawsze pokazuje jak należy. Może masz coś z powiadomieniami na telefonie zle ustawione? AW kopiuje te ustawienia z iPhone.

MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#244 tomczii

tomczii
  • 901 postów

Napisano 09 grudnia 2020 - 18:50

Ustawione mam aby kopiowało z iPhone na zegarek. To jest dziwne moje problemy zaczęły się wraz z iOS 14 i watchOS 7. Wcześniej na 11 pro Max i aw 5 było to samo.

Użytkownik tomczii edytował ten post 09 grudnia 2020 - 18:51

Iphone 15 pro max , AW ultra 49mm


#245 Zygal

Zygal
  • 299 postów

Napisano 10 grudnia 2020 - 21:58

Czy bateria w AW6 wystarczy na około 6-8 marszu w górach ?

Zegarek będzie połączony z telefonem.

I czy ogólnie zegarek dużo pobiera baterii z telefonu przy codziennym użytkowaniu ?


 MBA  M1 2020, iPhone 15 Pro , AirPods Pro, 


#246 winmaciek

winmaciek
  • 6 507 postów
  • Płeć:

Napisano 10 grudnia 2020 - 23:55

Podejrzewam, że powinno być OK. Wg danych Apple (https://www.apple.co.../watch/battery/) zegarek wytrzymuje do 11 godzin treningu z połączonym telefonem. 

Wpływ na baterię w telefonie nie jest duży (jeśli w ogóle jest jakikolwiek – z jednej strony jest połączony przez Bluetooth, z drugiej ekran w telefonie się rzadziej zapala i nie trzeba po niego sięgać w celu odczytania powiadomień), z wyjątkiem sytuacji, kiedy korzystamy z GPS – Watch będzie polegał na module satelitarnym w telefonie.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#247 peter08

peter08
  • 41 postów

Napisano 16 grudnia 2020 - 10:24

Jakie doświadczenia? Mogę powiedzieć, że niezbyt miłe ponieważ przesyłka po wysłaniu czeka na lepsze czasy ze względu na opóźnienia "spowodowane koronawirusem" - tak twierdzi UPS. Gdyby nie to, że brałem Braided Loop to już dawno bym kupił w jakimś iSpocie i miał z głowy. A tymczasem zamówiony 02.10, opłacony 19.11 został wysłany 21.11 i wyglądało to tak:

  • 21.11 Jiaxing, Chiny - Wysyłka
  • 21.11 Jiaxing, Chiny - Wyjazd z obiektu
  • 21.11 Shanghai, Chiny - dotarło do obiektu, aplikacja webowa pokazuje status "w transporcie" natomiast aplikacja mobilna pokazuje trochę więcej info bo jest "Opóźnienie paczki. Data doręczenia zostanie zmieniona. Spróbuj później lub otrzymuj aktualizacje w UPS My Choice.". Doczytałem to dopiero później, po instalacji aplikacji po czasie
  • 23.11 brak_lokalizacji - Paczka została zwolniona przez agencję celną. Na początku myślałem, że to status po stronie europy a nie chin a tymczasem paczka dalej była w azjii.
  • 26.11 Shanghai, Chiny - Dotarło do obiektu. Tego samego dnia dzwoniłem do UPS na Infolinię i dowiedziałem się o ww. opóźnieniu
  • 27.11 Jiaxing, Chiny - Wyjechało z obiektu (tak, to nie błąd. Dotarło do Szangaju a wyjechało z Jiaxing)
  • 27.11 ZhengZhou, Chiny - Dotarło do obiektu
  • 27.11 ZhengZhou, Chiny - Wyjechało z obiektu
  • 27.11 Incheon, Korea Południowa - Dotarło do obiektu
  • 29.11 Incheon, Korea Poługniowa - Wyjechało z obiektu
  • 29.11 Koeln, Niemcy - Dotarło do obiektu
  • 29.11 Koeln, Niemcy - Skan importowy
     

Zaplanowane doręczenie na 01.12 ale po cichu liczę, że będzie jutro

 

 

 

 

 

 

Ja nie wiem co Apple odpier..... z tymi dostawami,zamówiłem AW6 40mm złoty z sportową opaską w kolorze śliwki i mam niezła jazde,towar zamówiony 4 grudnia i niby dostawa 18 grudnia ale teraz co dzien sie wszystko zmienia,inaczej pokazuje na stronie apple a inaczej na UPS,na apple zmienilo sie na 23 grudnia,pozniej na 21 a teraz jest 29 grudnia!

UPS na poczatku pokazywał 14 grudnia,pozniej 17 a teraz jest 23 i pasek postepu wysyłki idzie do przodu a pózniej sie cofa,nie ma za wiele informacjii gdzie jest obecnie zegarek,jedynie:

 

"

Wysłano 10.12.2020 11:41

Jiaxing, China"

 

 

 

 

 

Dziwne jest tylko to że usługa w UPS to UPS Worldwide Express Saver® co niby gwarantuje dostawę 1-5 dni roboczych Worldwide,to jak to jest wkońcu?

Dlaczego taka firma pozwala sobie na takie problemy?Widzę że nie tylko ja mam tak....

Dlaczego Apple nie magazynuje zegarków w europie ,tylko wysyła pojedyńcze sztuki z Chin?Jaki to ma sens?



#248 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 18 grudnia 2020 - 17:55

Powyższy post został ukryty ze względu na znikomy związek z tematem oraz brak podstawowych informacji o sprzęcie/systemach.

 

@stiv1984, proszę napisać i opisać swój problem zgodnie z wymogami regulaminu forum. Dziękuję.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#249 gr@nd

gr@nd
  • 257 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 22 grudnia 2020 - 23:51

... z wyjątkiem sytuacji, kiedy korzystamy z GPS – Watch będzie polegał na module satelitarnym w telefonie.


Po co zegarek ma korzystać z modułu gps w telefonie skoro ma własny?

Użytkownik gr@nd edytował ten post 22 grudnia 2020 - 23:52


#250 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 23 grudnia 2020 - 05:58

Po to, zeby bateryjka w oczach nie leciała.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych