Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macOS 11 Big Sur beta – dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#26 blatny

blatny
  • 15 postów

Napisano dziś, 04:41

No to raczej potwierdzone, nagłe wylogowania bez generowania raportu oraz dziwny komunikat po zwykłym restarcie (że ponowne uruchomienie na skutek problemu) są gdy naparza safari, z wyłączonym safari luzik. Teraz w sumie prócz małej pierdoły w chromie (kiedy ściąga się plik w trybie "zapisz jako" zostaje artefakt pośrodku ekranu) to w zasadzie zero problemów.

#27 riczardo

riczardo
  • 155 postów

Napisano dziś, 15:47

Jak u was wygląda temperatura cpu? Zrobiłem instalacje na czysto jest zdecydowanie lepiej, ale to nadal nie jest poziom, który miałem na catalinie. W tym momencie mam ok 7-10 stopni wyższą temperaturę w idlu. Zapytam jeszcze przy okazji, możecie zmienić avatar użytkownika? Wiem, że to nie jest jakiś olbrzymi problem, ale od 5 lat używałem takiego samego, a w tym momencie mogę korzystać tylko z tych systemowych :D.

#28 maff

maff
  • 86 postów

Napisano dziś, 16:09

Panowie, po wejsciu na developer.apple.com, zainstalowaniu profilu deweloperskiego, wybraniu "Discover" na gorze, wybraniu MacOS, kieruje mnie na strone Big Sur, na ktorej jest przycisk "Download", ale po kliknieciu jest lista z Xcode, narzedziami deweloperskimi, etc., ale nie ma systemu do pobrania. Co robię źle?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych