Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Series 5

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
309 odpowiedzi w tym temacie

#301 Michq

Michq
  • 5 postów

Napisano 30 września 2020 - 07:00

Czesc, właśnie odpaliłem swojego aw5 :) Ale czy jest normalne ze pierwsze łączenie z aktualzacja trwało 1,5h (?)
Kolejna sprawa nie mogę włączyć Trybu widownia - jakiś pomysl jaką inną opcje wyłączyłem ze nie mozna włączyć?
I czy zawieszanie się mulenie w akcji dolnego przycisku "pasek zmiany aplikacji to norma często nie mogę wylaczyc aplikacji (!?)
Czy naklejone szkło ochronne może mieć jakiś wpływ na to ??

#302 Michq

Michq
  • 5 postów

Napisano 30 września 2020 - 11:22

Czesc, właśnie odpaliłem swojego aw5 :) Ale czy jest normalne ze pierwsze łączenie z aktualzacja trwało 1,5h (?)
Kolejna sprawa nie mogę włączyć Trybu widownia - jakiś pomysl jaką inną opcje wyłączyłem ze nie mozna włączyć?
I czy zawieszanie się mulenie w akcji dolnego przycisku "pasek zmiany aplikacji to norma często nie mogę wylaczyc aplikacji (!?)
Czy naklejone szkło ochronne może mieć jakiś wpływ na to ??

Edit. Szkło miało wpływ, po zdjęciu chodzi szybciej.
Nadal nie wiem jak wlaczyc -tryb widownia ?!?

#303 ftpd

ftpd

Nie.

• 20 321 postów

Napisano 30 września 2020 - 12:06

Przeczytaj instrukcję.

• 303 lubi to
---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#304 sipap

sipap
  • 63 postów

Napisano 04 października 2020 - 22:53

Czy używacie jakiegoś etui do swoich AW ? Jeśli tak , to co polecacie ? Zastanawiałem się nad Spigen Liquid Crystal lub Spigen Thin Fit.

#305 dobrakawa

dobrakawa
  • 665 postów

Napisano 05 października 2020 - 16:00

A ja właśnie miałem pytać o jakieś szkło. Używacie jakiegoś szkła? Czy przeszkadza ono w codziennym użytkowaniu?

Pro 2012, 8, SE 44mm LTE.

#306 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 301 postów

Napisano 06 października 2020 - 19:52

Ludzie żadnych szkieł i etui na Apple watcha, bez przesady :)
  • damianmajk i 303 lubią to

Iphone 11 PRO / Apple Watch SS :)

MacBook Air 13 2017

#307 Michal.piasecki

Michal.piasecki
  • 5 postów

Napisano 06 października 2020 - 20:28

Tez myślałem ze nie będę miał etui, szkła itp. Ale jak po około miesiącu zobaczyłem straszne rysy na ekranie to się załamałem. Zamówiłem na aliExpres naklejane szkło - od razu 3 sztuki - za 3-4 zł. Na pierwszej uczyłem się zakładać i po tygodniu zdjąłem bo było za dużo pęcherzy powietrza i na rogach odchodziło. Później założyłem druga - już lepiej mi wyszło i już ponad 4 miesiące używam. Dotyk działa super. Nie widać też, że coś jest naklejone. Polecam

#308 damianmajk

damianmajk
  • 242 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 07 października 2020 - 08:29

Tez myślałem ze nie będę miał etui, szkła itp. Ale jak po około miesiącu zobaczyłem straszne rysy na ekranie to się załamałem. Zamówiłem na aliExpres naklejane szkło - od razu 3 sztuki - za 3-4 zł. Na pierwszej uczyłem się zakładać i po tygodniu zdjąłem bo było za dużo pęcherzy powietrza i na rogach odchodziło. Później założyłem druga - już lepiej mi wyszło i już ponad 4 miesiące używam. Dotyk działa super. Nie widać też, że coś jest naklejone. Polecam

Gdzieś chyba już pisałem o tych pseudo szkłach, czy innych etui, w których zegarek wygląda jak jakaś zabawka dla dzieci ;) spróbuj sobie potrenować z taką folią, idź na basen itd. Może ze 3-4 razy będzie się trzymała. Ale moja, każda folia, po kilku takich próbach wyglądała tragicznie, wszystko dookoła odklejone, poszarpane. Zdecydowanie nie polecam zakładać jakichkolwiek folii oraz etui. A to, że ekran jest bardzo delikatny - w SS trochę lepszy, ale też nie rewelacja, to każdy o tym wie ;)  

iPhone XS Max 256 GB || iPad Pro 10.5 64 GB || Macbook Pro 15” TB 256 GB || Apple Watch 5 Stainless Steel (44 mm) || Apple AirPods Pro

#309 303

303
  • 1 333 postów

Napisano 07 października 2020 - 09:32

Powtórzę: trzymajcie w pudełku, nic się nie porysuje.

• damianmajk, mateuszns1 i dobrakawa lubią to

#310 cytrynaxxl

cytrynaxxl
  • 19 postów

Napisano 15 października 2020 - 20:15

Hej czy ktoś do swojej 5 instalował już extra e-sim z orange ??? Otóż spotkałem się z takim problemem na iphone 11 zainstalowałem extra e-sim z orange i chciałem to samo zrobić na zegarku jednak wyskakiwał mi błąd. Jak włożyłem fizyczną kartę sim wszystko poszło ok działa bez problemu. Kartę fizyczną wyciągnąłem wrzuciłem do telefonu roboczego natomiast iphone jak i zegarek działały na extra e-simach. Do czasu aż wyłączyłem telefon po ponownym włączeniu zegarek nie widział sieci. Musiałem więc włożyć na chwilę do gniazda fizyczną kartę sim po czym zegarek złapał sieć i mogłem ja przełożyć ponownie do drugiego telefonu. Orange rozkłada ręce, gadają ze mają jakieś błędy ale widzę ze w ogólnie nie rozumieją tematu czy może ktoś z was się spotkał z takim błędem. Czy może ktoś korzysta z podobnej konfiguracji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych