Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Pay oficjalnie w Polsce

applepay apple pay

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
610 odpowiedzi w tym temacie

#601 nosferatu

nosferatu
  • 96 postów

Napisano 15 stycznia 2019 - 21:11

Kredytówki w ING w ogóle są jakieś lipne, pamiętam bardzo długo klienci czekali na zbliżeniowe karty kredytowe. No i oferta mocno siermiężna.

#602 bzyku_flashi

bzyku_flashi
  • 78 postów

Napisano 16 stycznia 2019 - 11:03

Na Watchu dodałem sobie kartę, ale prosi mnie o podanie kodu, da się jakoś kod wyłączyć tak by mi nie usuneło karty ?

#603 Regiss

Regiss
  • 1 217 postów
  • SkądRadom

Napisano 16 stycznia 2019 - 11:17

Nie, chcesz kartę musi być kod.

IPhone X

#604 bzyku_flashi

bzyku_flashi
  • 78 postów

Napisano 16 stycznia 2019 - 11:27

Dziękuję ;)

#605 nosferatu

nosferatu
  • 96 postów

Napisano 16 stycznia 2019 - 12:46

Włącz sobie wykrywanie nadgarstka i odblokowywanie zegarka telefonem.

Wtedy:

1) kod będzie trzeba wpisać tylko raz przy założeniu i do momentu zdjęcia z nadgarstka, nie będzie prosić

2) jeśli założysz zegarek i odblokujesz iPhona sparowanego z tym zegarkiem (czy to przez Touch ID, Face ID lub kod), to zegarek automatycznie się odblokuje

#606 bzyku_flashi

bzyku_flashi
  • 78 postów

Napisano 16 stycznia 2019 - 13:27

Tak właśnie mam i chyba to jest najlepsza opcja. Dzięki za pomoc.

#607 CinekPrzecinek

CinekPrzecinek
  • 46 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 17 stycznia 2019 - 20:17

Dodana debetowa karta VISA z ING na iP6s i AW3. Pierwsza próba płatności w Tchibo... zakończyła się płatnością gotówką :D Na telefonie napisało coś w stylu "nie można sfinalizować transakcji", na czytniku z karty napis "dokończ na telefonie". Kolejka była za mną to płacę jednak gotówką.

Druga próba na spokojnie w Tesco. Na telefonie znowu wyrzuciło błąd "nie można sfinalizować transakcji". No to próbuję zegarkiem - poszło bez problemu. Sprawdzam na Moje ING - karta aktywna na obu urządzenia. Hmmm? Jakieś pomysły?

Komputer: MacBook Pro Retina 13" Late 2012

Telefon: iPhone 6s 64 GB

#608 meg

meg
  • 268 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 stycznia 2019 - 05:09

Santander + iPhone XS Max chodzi jak marzenie

#609 Giallorosso

Giallorosso
  • 845 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 stycznia 2019 - 06:15

Dodana debetowa karta VISA z ING na iP6s i AW3. Pierwsza próba płatności w Tchibo... zakończyła się płatnością gotówką :D Na telefonie napisało coś w stylu "nie można sfinalizować transakcji", na czytniku z karty napis "dokończ na telefonie". Kolejka była za mną to płacę jednak gotówką.
Druga próba na spokojnie w Tesco. Na telefonie znowu wyrzuciło błąd "nie można sfinalizować transakcji". No to próbuję zegarkiem - poszło bez problemu. Sprawdzam na Moje ING - karta aktywna na obu urządzenia. Hmmm? Jakieś pomysły?

Zaktualizuj aplikację moje ing, do najnowszej wersji. Ewentualnie zainstaluj aplikację ponownie.
Wczoraj płaciłem trzy/ cztery razy i za każdym razem bez problemu (IP8).

•Telefon• iPhone 3G• htc Touch HD•htc HD2•htc Desire HD•htc Sensation•htc One X•Samsung Galaxy Note 2•iPhone 4•iPhone 5•iPhone 5s•htc One m8•iPhone5s•iPhone 6•iPhone 5s•iPhone 6s•iPhone SE•iPhone 7•iPhone 8•Tablet• Samsung Galaxy Tab 2 10.1•iPad 3•iPad mini 2 Retina• iPad Air 2

#610 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 1 437 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 stycznia 2019 - 09:07

Może jakiś stary terminal? U mnie od premiery Santander+ Getin żadnego problemu. Może coś masz w limitach pokręcone? 

Użytkownik krzysztofsds edytował ten post 18 stycznia 2019 - 09:07

rMBP 2015, Iphone Xs, Apple Watch Series 4

#611 CinekPrzecinek

CinekPrzecinek
  • 46 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano dziś, 07:54

Na infolinii doradzili wywalenie karty (na iPhonie) i jej ponowne dodanie i teraz śmiga wszystko jak dziki mustang :)

Komputer: MacBook Pro Retina 13" Late 2012

Telefon: iPhone 6s 64 GB

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych