Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Apple Watch Series 3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
678 odpowiedzi w tym temacie

#676 zapsu

zapsu
  • 130 postów

Napisano 19 maja 2020 - 13:17

Teraz pytanie odnośnie trenigów: kupując wersję GPS bez LTE jak wybiorę się na trening bez iPhone moja trasa zostanie zapisana (oraz wszystkie parametry - prędkość, czas itd), a dane zostaną zsynchronizowane po połączeniu z iPhone?

#677 damianmajk

damianmajk
  • 170 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 19 maja 2020 - 17:03

Teraz pytanie odnośnie trenigów: kupując wersję GPS bez LTE jak wybiorę się na trening bez iPhone moja trasa zostanie zapisana (oraz wszystkie parametry - prędkość, czas itd), a dane zostaną zsynchronizowane po połączeniu z iPhone?

Tak, zostanie zapisana i zsynchronizowana.

Użytkownik damianmajk edytował ten post 19 maja 2020 - 17:03

#678 as007

as007
  • 118 postów

Napisano 20 maja 2020 - 19:08

Najgłupsze w AW jest to, że podczas treningu używa GPSa w telefonie zamiast w zegarku... To jest takie idiotyczne, że nie wiem. Po to kupuję zegarek z GPSem, żebym mógł jego używać. Poza tym jak biegam bądź jadę rowerem to wolę, żeby najpierw zużyła mi się bateria w zegarku, a dopiero potem na telefonie, a to po to, żebym miał kontakt ze światem. Rozwiązaniem tego problemu jest po prostu przełączenie AW w tryb samolotowy, ale wtedy nie dostanę powiadomień. Strasznie to problematyczne. 

#679 winmaciek

winmaciek
  • 2 292 postów
Napisano 20 maja 2020 - 23:09

Zależy, jak na to spojrzeć. Bateria w zegarku jest drenowana dużo szybciej podczas używania GPS niż w telefonie. Jak trenujesz, to bateria wytrzyma do 5 godzin, przy wyłączonej sieci komórkowej. Na dłuższą przejażdżkę rowerem, spacer czy bieg nie wystarczy. Z telefonem wytrzyma dużo dłużej. Nie wspomnę o tym, że GPS w telefonie zapewnia większą dokładność niż ten na AW bez sieci komórkowej.

iPhone XS, iPad 10.5"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych