Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy sprzęt Apple jest "gejowski"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#76 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 21 stycznia 2008 - 14:29

http://nt.interia.pl...-pc-tow,1044245 :P


Komentarze do artykułu są rozbrajające :lol:

#77 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 21 stycznia 2008 - 15:30

Komentarze do artykułu są rozbrajające :lol:


Racja. Kazdy kazdego probuje przekonac ze ma racje..

#78 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 21 stycznia 2008 - 16:32

A szczerze? Ja nawet cieszę się, że Maków jest tak mało i że przez wielu są nielubiane. Mam przynajmniej świadomość, że ja sobie spokojnie pracuję, gdy inni wiecznie zastanawiają nad kolejnymi problemami, że się wyróżniam. I niech tak zostanie - nie chciałbym, aby Maków używało 50% społeczeństwa - ich sekret tkwi w pewnej "inności" :)

#79 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 21 stycznia 2008 - 16:55

Jako androgeniczna roboto ciota, potwierdzam. Geje uzywaja apple... tez uzywaja ;)

#80 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 21 stycznia 2008 - 18:54

takie cos znalazlem :)

Dołączona grafika

#81 Fantazyoosh

Fantazyoosh
  • 209 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 21 stycznia 2008 - 19:27

Dyskuje Mac czy PC jak żywo przypominają mi batalie PC vs KONSOLA, których w polskiej sieci toczyły się setki jeszcze parę lat temu. W końcu dzieciaki dorosły, zaczęły coś zarabiać, w ogóle społeczeństwo się wzbogaciło i teraz w dobrym tonie jest powiedzieć, że "do gier to służy konsola" Z macami będzie to samo. W końcu nawet najbardziej zacietrzewiony jełop zajrzy do iSpotu, przeliczy szmal i zastanowi się, że może jednak w tych macach coś jest... Ale to jeszcze kilka lat.

#82 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 21 stycznia 2008 - 22:28

W Polsce to nawet wiecej niz pare. Ale w gruncie rzeczy to nawet lepiej.

#83 Relentless

Relentless
  • 269 postów

Napisano 24 stycznia 2008 - 00:03

Trudno się dziwić, że ktoś zaczyna zadawać pytania jak z tematu, skoro na makowym forum, gdzie dyskutuje się o sprzęcie, sofcie ale są też różne offtopy jak np. muzyczne, ogromną popularnością cieszy się topic o tym, jak facet powinien się malować :shock: Aż prosi się o wykop, jestem pewny, że byłby to hit polskiego Internetu a wszyscy zawistni pecetowcy nie przepuścili by okazji... Choć z drugiej strony, byłoby naprawdę zabawnie... :roll:

#84 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 27 stycznia 2008 - 13:45

Apple wcale nie jest gejowskie :mrgreen:

Dołączona grafika

#85 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 stycznia 2008 - 17:21

też chce taki strój do pływania !

#86 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 stycznia 2008 - 17:57

apple gej - Szukaj w Google
:P macie czego chcieliście

#87 rzmota

rzmota
  • 74 postów
  • SkądKrakow/Poland

Napisano 27 stycznia 2008 - 20:02

obrazkowo to widac, iz istnieja ludzie ktorzy tak uwazaja:

Dołączona grafika

#88 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 27 stycznia 2008 - 23:16

rzmota,ozz już to zamieszczał, ale chyba nie zrozumiałeś przesłania ;) Tu nie jest postawiony znak równania MacUser=gej. To że nosi fetish wdzianko nie podkreśla tu jego seksualności, a przynajmniej nie to jest najważniejsze. Ja go nie obieram jako geja, tylko skontrastowanie stylu freaka/wesołka/oryginała VS przytytego white collar'a, bitego ze sztancy typka z korporacji. Czyli fantazja, kreatywność, styl kontra schemat, nuda, brak finezji. Taki jest wg. mnie przekaz tego obrazka. A mam trochę z kodami wizualnymi i kulturowymi do czynienia;)

#89 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 stycznia 2008 - 23:22

Blade właśnie to samo chciałem napisać. Nudny koleś (PC) vs rozrywkowy, otwarty, wyluzowany koleś (MAC)

#90 syrakuz

syrakuz

    Dr

  • 1 073 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 stycznia 2008 - 23:24

Blade właśnie to samo chciałem napisać. Nudny koleś (PC) vs rozrywkowy, otwarty, wyluzowany koleś (MAC)


\czyli gej, nudny moze byc tylko hetero :P

#91 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 stycznia 2008 - 23:25

czyli jestem gejem....dzięki za ukazanie mi prawdy....będę musiał jutro mojej narzeczonej to powiedzieć:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#92 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 27 stycznia 2008 - 23:57

Tego typu rozumowanie wynika z zazdrości. Tyle z mojej strony.

#93 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 28 stycznia 2008 - 00:06

nieźle :D aż dziwne, że nie ma tu działu z gejowskimi ogłoszeniami :P skoro tyle nas jest :D może ankiete zrobimy? Czy jesteś gejem? -> "Tak" "Tak, ale nie przyznaje się do tego"

#94 Relentless

Relentless
  • 269 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 00:08

Oczywiście, ale jednak, czy polska jest jedynym miejscem, gdzie można usłyszeć, że makowcy to geje?
Nie chodzi tu bynajmniej o to, co lubimy robić w łóżku, tylko ogólnie 'gay'.
Jak to się mówi- It's soooo gay :)
Zresztą, skąd makowcy dorobili się serwisu ala macfag.com?
Jednak coś w tym jest. Na linuksowych forach jakoś nie bylo dane mi czytac o tym, jak z makijazem u facetow itd

Blade właśnie to samo chciałem napisać. Nudny koleś (PC) vs rozrywkowy, otwarty, wyluzowany koleś (MAC)


hehe, się uśmiałem. Tzn. technicznie masz racje. Ale niezdrowo jest tak ze szkiełkiem podchodzić i w szczegółach się taplać. obraz jest taki, że mak jest gejowski bo taki jest stereotyp.
A żarty oparte na stereotypach to żarty najśmieszniejsze.Co widać na zalączonym obrazku Co wcale nie znaczy, że jak masz maka jesteś gejem, lub, że mak jest przedmiotem pedalskim :)

Tak właściwie, to nie mogło się wziąć z nikąd i pewnie zawdzięczać można ten stereotyp różnorakim nerdom z tatuażem apple albo w ogóle jacy to oni nie są dezajnerscy, europejscy i niech cały świat o tym wie. Taka postawa jest śmieszna, więc nie ma się co dziwić, że są ludzie, którzy się śmieją

#95 pretorians

pretorians
  • 235 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 23:17

Mogę mieć sprzęt jak to oni nazywają "gejowski", byle się nie psuł tak jak PC. A tak szczerze to każdą odmienność większość stara się zdemaskować jako coś gorszego lub chcą to ośmieszyć, umniejszyć jeśli chodzi o wagę. A tak naprawdę to każdy chciałby komputer, który nie sprawia problemów. Ale tutaj bardziej chodzi o tolerancję, (można to nazwać "tolerancją sprzętową"). Niestety każdy Polak mówi, że jest tolerancyjny, ale jak przychodzi co do czego to coś nie widać tej tolerancji.

#96 LB1989

LB1989
  • 244 postów
  • SkądSzczecin/Stargard

Napisano 28 stycznia 2008 - 23:29

Setny post coraz bliżej :) Szampan już stoi w wiaderku xD

#97 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 28 stycznia 2008 - 23:43

Ale tutaj bardziej chodzi o tolerancję, (można to nazwać "tolerancją sprzętową"). Niestety każdy Polak mówi, że jest tolerancyjny, ale jak przychodzi co do czego to coś nie widać tej tolerancji.


Tu musze sie zgodzic ze tolerancja jest na niskim poziomie ale co poradzic? Najwazniejsze to sie nie przejmowac.. (;

#98 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 29 stycznia 2008 - 08:15

Ale tutaj bardziej chodzi o tolerancję, (można to nazwać "tolerancją sprzętową"). Niestety każdy Polak mówi, że jest tolerancyjny, ale jak przychodzi co do czego to coś nie widać tej tolerancji.

Ale czy nazywanie sprzetu Apple gejowskim jest oznaka nietolerancji? Wrecz przeciwnie, to sa po prostu zwykle zarty. Ja np. juz sie przyzwyczailem mawiac na booki GejBook a na iPhone PedzioFon :lol: i wszyscy wiedza o co chodzi :mrgreen:

#99 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 29 stycznia 2008 - 09:58

W mordę, myślałem, że ten głupi temat umarł śmiercią naturalną, a tu niespodzianka. Panowie nie ma co się rozwodzić nad takimi głupimi stwierdzeniami. Sprzęt nie przejmuje cech właściciela i odwrotnie. Paranoja. Naprawdę się Wam nudzi :)

#100 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 29 stycznia 2008 - 11:11

No i to udawadnia, że trochę przesadzamy, ot co. Taka głupota, a wy się obrażacie. Przecież głupich można traktować z przymrużeniem oka :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych