Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy sprzęt Apple jest "gejowski"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#51 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 17 stycznia 2008 - 13:15

na 100% to gejowski jest mac :) zobaczcie jak mało jest mac uzytkowniczek :)

#52 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 stycznia 2008 - 13:23

mac userek jest dużo! Tylko że dziewczyny dużo rzadziej na forach internetowych przesiadują :)

#53 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 17 stycznia 2008 - 19:59

Ozz, ja to bym uważał na Twoim miejscu [avatarek ;D] z takimi wypowiedziami- Tinky Winky jest mocno podejrzany, a prosiaczek...? Dziewczyny nie ma, zadaje się tylko z Krzysiem i Puchatkiem... I jest różowy[!] :grin: Wytłumaczysz sie potem, że nie masz pasków, a jakiekolwiek podobieństwo jest przypadkowe...?;D
  • ozz lubi to

#54 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 17 stycznia 2008 - 20:52

Nie no dobre tematy... Jak ktoś nie lubi wzornictwa Apple, to nie musi z niego korzystać. Nikt go przecie nie zmusza...

#55 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 17 stycznia 2008 - 21:19

Hehe GejBook fajne :D W US to samo. Jezeli jestes esteta i lubisz dobry design albo bron Boze D&G to juz jestes ogromnym gejem. Ale z takim zachowaniem sie tylko spotkalem w liceum, juz na uniwersytecie itp to ludzie sa zbyt powazni i patrza na to, co najlepsze, a nie co "gejowskie" :)

#56 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 17 stycznia 2008 - 22:16

Ale z takim zachowaniem sie tylko spotkalem w liceum, juz na uniwersytecie itp to ludzie sa zbyt powazni i patrza na to, co najlepsze, a nie co "gejowskie" :)

Z uniwerku można wylecieć za tzw. homofobię, co się dziwisz, że nikogo to nie dziwi. ;)

#57 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 17 stycznia 2008 - 22:25

Ozz, ja to bym uważał na Twoim miejscu [avatarek ;D] z takimi wypowiedziami- Tinky Winky jest mocno podejrzany, a prosiaczek...? Dziewczyny nie ma, zadaje się tylko z Krzysiem i Puchatkiem... I jest różowy[!] :grin: Wytłumaczysz sie potem, że nie masz pasków, a jakiekolwiek podobieństwo jest przypadkowe...?;D


różowy no to wpadłem nie wiedzialem ze jestem gejem :) ciekawe jak mam to teraz powiedziec mojej dziewczynie ;( biedna sie zesmuci :)

---- Dodano 17-01-2008 o godzinie 22:27 ----
p.s. masz + za rozbawienie mnie ;)

---- Dodano 17-01-2008 o godzinie 22:27 ----
p.s. 2 to co idziemy na randke ? ;)

#58 pawello

pawello
  • 150 postów
  • SkądTarnów

Napisano 17 stycznia 2008 - 23:47

Otóż właśnie to :)


Otoz geje sa bardziej gejowscy... ;-) To juz nie macie o czym gadac tylko o gejach???

#59 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 18 stycznia 2008 - 01:05

Ej no co chcecie. Przynajmniej nareszcie wiemy, ze 99% osob na tym forum to homoseksualisci :D

#60 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 18 stycznia 2008 - 04:27

Ej no co chcecie. Przynajmniej nareszcie wiemy, ze 99% osob na tym forum to homoseksualisci :D

A pozostały procent to kryptogeje. :]

#61 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 18 stycznia 2008 - 09:59

Pozostały procent jest macho- hetero bo używa tylko PC i ma laptopa z naklejką BMW oraz ukochanego klubu piłkarskiego :grin:

p.s. 2 to co idziemy na randke ?


Jasne, ale wcześniej musze walnąć sobie avatarek z Kubusiem Puchatkiem w trykocie z tęczowym jabłkiem:twisted:

Btw- "LOVING Different" ROTFL ;D;D;D

#62 terran

terran
  • 269 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 stycznia 2008 - 11:57

http://www.idg.pl/news/137104.html
Zgadzacie się z tym ?

#63 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 18 stycznia 2008 - 12:07

http://www.idg.pl/news/137104.html
Zgadzacie się z tym ?


Wystarczy obejrzec jakakolwiek reklame Maca zeby stwierdzic jaka jest grupa docelowa Apple.

#64 reader

reader
  • 1 119 postów
  • Skąddokąd?

Napisano 18 stycznia 2008 - 12:46

Pewnie, że jest gejowski! Posiadacze macbooków oprócz iPhona kupują mydło do mycia, pastę do zębów i szczoteczkę, której używają min 2 razy dziennie. Zmieniają skarpetki i bielizne każdego ranka. Chodzą do fryzjera. Noszą koszule lub czyste i wyprasowane t-shirty. Czy tak robi normalny mężczyzna? Porównaj to do obrazu standardowego PC-towego twardziela-geeka, któremu z t-shirtu można czytać jadłospis mijającego tygodnia, z kartonów po pizzy buduje serwerownie, a w oczekiwaniu na kolejny update polewa colą brodę i moczy w niej zwisające włosy, gdy w hałasie szuka zepsutego wiatraka. A... no i wyrywają fajne laski na święcące jabłuszko. Ups... no i przykrywka "fajnego i bezpiecznego" przyjaciela się rozpadła... wybaczcie mi przyjaciele jabłuszka...

#65 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 stycznia 2008 - 12:57

heheh dobre:lol:

#66 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 18 stycznia 2008 - 14:39


To jest typowy PC-towiec kotry stwierdzil ze Microsoft wypuscil nowy fajny sprzet ktory tez moze sie przydac. ;)

#67 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 18 stycznia 2008 - 14:51

http://www.idg.pl/news/137104.html
Zgadzacie się z tym ?

Wiesz, to tylko badanie, uogólnienie, nie każdy taki musi być, chodzi o większość i trend.

Ja się zgadzam, tak mi z obserwacji wychodzi.

#68 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 18 stycznia 2008 - 15:15

Bartch, jak dla mnie ten filmik jest przygnębiający ;/ Pomyśleć do czego ludzie wykorzystują swoje mózgi, i do czego służy zaawansowana technologia ;] ...cos' I was playin' Hallo 3... Podręcznikowy dumb ass. Niby to oczywiste, ale aż boli.

#69 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 18 stycznia 2008 - 15:28

To jest bardzo przygnebiajace tym bardziej gdy zna sie kogos takiego.. Tak sie sklada ze mialem w klasie maniaka Tibii i WoWa.. I szczerze mowiac nie bylo o czym z nim pogadac..

#70 Rogi_

Rogi_
  • 327 postów

Napisano 18 stycznia 2008 - 16:05

http://www.idg.pl/news/137104.html
Zgadzacie się z tym ?


Chyba dołączę do mojego CV, że jestem posiadaczem Maka. :P

#71 terran

terran
  • 269 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 stycznia 2008 - 17:39

Wiesz, to tylko badanie, uogólnienie, nie każdy taki musi być, chodzi o większość i trend.

Ja się zgadzam, tak mi z obserwacji wychodzi.


Mi też pasują, zastanawiałem się tylko nad racjonalnością (avatar) ale wydanie tysiecy na komputer za który można dwa inne kupić nie jest zbyt racjonalne.

#72 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:38

Otóż właśnie to :) Na rozmaitych forach znalazłem wypowiedzi internautów które określały m.in. iPody czy nawet nowego MacBooka Air mianem "gejowskiego" :mrgreen:

Czy sprzęt Apple rzeczywiście cieszy się dużą renomą wśród osóbo o odmiennych preferencjach seksualnych, czy są to tylko wpisy frustratów i prowokatorów, którzy nigdy z Apple nie mieli do czynienia? :confused: Wreszcie, co jest "gejowskiego" w kawałku krzemu? :shock:


Coś mi się zdaje, że każdy szanujący się gej wolałby Tulipa Ego niż plastikowego MacBooka.

Dołączona grafika

http://www.tulipego.com/
http://www.ego-lifestyle.com/

Pewnie, że jest gejowski!

Posiadacze macbooków oprócz iPhona kupują mydło do mycia, pastę do zębów i szczoteczkę, której używają min 2 razy dziennie. Zmieniają skarpetki i bielizne każdego ranka. Chodzą do fryzjera. Noszą koszule lub czyste i wyprasowane t-shirty. Czy tak robi normalny mężczyzna? Porównaj to do obrazu standardowego PC-towego twardziela-geeka, któremu z t-shirtu można czytać jadłospis mijającego tygodnia, z kartonów po pizzy buduje serwerownie, a w oczekiwaniu na kolejny update polewa colą brodę i moczy w niej zwisające włosy, gdy w hałasie szuka zepsutego wiatraka.


Pomyliłeś geeka z nerdem :lol:

#73 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 18 stycznia 2008 - 20:59

Mi też pasują, zastanawiałem się tylko nad racjonalnością (avatar) ale wydanie tysiecy na komputer za który można dwa inne kupić nie jest zbyt racjonalne.

Ja preferuję używki więc kupiłbym ze 3. ;) Oczywiście nie wyposażone tak samo, ale przeżyję. Rzecz w OS-ie... Jeżeli jakaś inna dystrybucja linuksa czy uniksa, niekoniecznie darmowa, dorówna - to pogadamy. Ubuntu jest tylko namiastką, przyzwoitą ale prawie robi różnicę.

#74 terran

terran
  • 269 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 stycznia 2008 - 22:51

Jeżeli jakaś inna dystrybucja linuksa czy uniksa, niekoniecznie darmowa, dorówna - to pogadamy. Ubuntu jest tylko namiastką, przyzwoitą ale prawie robi różnicę.


Zgadzam się, ale są też ludzie którym konsola wystarczy do wszystkiego...

#75 arkadiusm

arkadiusm
  • 544 postów
  • SkądKraków / StalowaWola

Napisano 21 stycznia 2008 - 06:52

http://nt.interia.pl...-pc-tow,1044245 :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych