Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy sprzęt Apple jest "gejowski"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
119 odpowiedzi w tym temacie

#1 LB1989

LB1989
  • 244 postów
  • SkądSzczecin/Stargard

Napisano 16 stycznia 2008 - 12:59

Otóż właśnie to :) Na rozmaitych forach znalazłem wypowiedzi internautów które określały m.in. iPody czy nawet nowego MacBooka Air mianem "gejowskiego" :mrgreen: Czy sprzęt Apple rzeczywiście cieszy się dużą renomą wśród osóbo o odmiennych preferencjach seksualnych, czy są to tylko wpisy frustratów i prowokatorów, którzy nigdy z Apple nie mieli do czynienia? :confused: Wreszcie, co jest "gejowskiego" w kawałku krzemu? :shock:

#2 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:02

jak komputer może być gejowski?

Po prostu motłochowi wydaje się, że jeśli facet przykłada jakąkolwiek uwagę do designu to jest gejem. Idąc dalej tym tropem Ferrari jest gejowskie, nie jak męski, twardy Humvee. Głupota i tyle

---- Dodano 16-01-2008 o godzinie 15:03 ----
p.s. ja się spotkałem z opinią, że maców używają tylko geje z agencji reklamowych

#3 Atom

Atom
  • 15 postów
  • SkądChorzów

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:07

Głupszego zarzutu jeszcze nie słyszałem. To, że człowiek jest estetą nie znaczy, że jest odmiennej orientacji seksualnej.

#4 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:11

hehe a moze to nie zarzut.... ostatnio wszystko jest takie metrosexualne. a jesli sprzet apple jest gejowski to niech bedzie:D jestem gejem, jestem z LiD ;)

#5 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:12

Ja to slysze na kazdym kroku. Nawet uslyszlaem ostatnio okreslenie GejBook :mrgreen: Mnie to osobiscie smieszy, nic wiecej. Nagonka na Apple jest ostatnio bardzo modna, wybaczam im ;-)

#6 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:22

Głupszego zarzutu jeszcze nie słyszałem.
To, że człowiek jest estetą nie znaczy, że jest odmiennej orientacji seksualnej.


Ale niestety w tym kraju często się to słyszy, serio :(

#7 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:29

Taki kraj i tacy ludzie - nic na to nie poradzisz... jeśli używanie sprzętu w określonym kolorze ma definiować twoją orientację seksualną to ja się wypisuję ;)

#8 nimphe

nimphe
  • 31 postów
  • Skąd3city

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:46

chyba chodzi o to, że sprzęt Apple jest bardzo popularny wśród mniejszości seksualnej, co jest faktem. Nie przekłada się to jednak na to, ze jeśli ktoś używa Mac'a to jest homo. nie róbmy afery ;)

#9 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:47

Tego typu słowa padają z ust ludzi którzy nigdy nie mieli okazji nawet dotknąć maca, a ich wiedza ogranicza się to tego co zobaczyli na zdjęciach apple.com, zwykła zazdrość i zawiść, że taka osoba nie może sobie kupić maca.

#10 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:49

chyba chodzi o to, że sprzęt Apple jest bardzo popularny wśród mniejszości seksualnej, co jest faktem. Nie przekłada się to jednak na to, ze jeśli ktoś używa Mac'a to jest homo. nie róbmy afery ;)

Czy możesz wskazać jakieś dostępne ogólnie wyniki badań potwierdzających ten "fakt"?

#11 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:51

Ja to slysze na kazdym kroku. Nawet uslyszlaem ostatnio okreslenie GejBook :mrgreen:


Boskie !!! Od dzisiaj mój iBook nazywa się gejBook !!! :D :D :D

O rany czym się przejmujecie. Zwracacie na to uwagę. Czy was to w jakiś sposób dotyka?
Zwróćcie uwagę kto tak mówi. Ludzie na poziomie rozwojowym moherowych beretów.
Czy ktoś uwagi takich ludzi bierze na poważnie ? Ja nie ...
Mi osobiście poprawia to humor :D

#12 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:52

tak samo jak jakieś tam badania dowodzą, że najczęściej wybieranym autem przez gejów jest Honda Civic. Cuda a kiju normalnie...:lol: :lol: :lol: :lol:

#13 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:54

kurde to myapple to nei jest forum dla gejów ?? cholera pomyliłem sie :wink:

#14 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:58

Uffff dobrze, że zrezygnowałem z zakupu civic'a ;)

#15 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:58

kurde to myapple to nei jest forum dla gejów ?? cholera pomyliłem sie :wink:


Chyba nie ... Po przeczytaniu tego wątku
http://www.myapple.p...ead.php?t=52546
miałem wraże że większość użytkowników tego forum słucha radjomaryja :D

#16 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 16 stycznia 2008 - 13:58

p.s. nie wiem, czy ktoś się takim gadaniem przejmuje ;) mnie to po prostu śmieszy

#17 BladeRunner

BladeRunner
  • 73 postów
  • Skądanother place, another time ;)

Napisano 16 stycznia 2008 - 14:00

Po prostu motłochowi wydaje się, że jeśli facet przykłada jakąkolwiek uwagę do designu to jest gejem. Idąc dalej tym tropem Ferrari jest gejowskie, nie jak męski, twardy Humvee. Głupota i tyle


Zgadza się. Nie zapominajcie że żyjemy w kraju ogolonych na zero prostaków z IQ nieco poniżej szympansa [pan troglodytes;D] Nie obrażając tych sympatycznych zwierzaków.
Może gdyby któryś model Apple'a wspierał serię adidasa i miał paski na obudowie to by zmienili zdanie:lol:

#18 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 stycznia 2008 - 14:08

nie adidas już nie modny, musiałby mieć znaczek BMW i skórzaną obudowę a do tego autouzupełnianie przekeleństw w czasie pisania:lol:

#19 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 16 stycznia 2008 - 14:11

chyba chodzi o to, że sprzęt Apple jest bardzo popularny wśród mniejszości seksualnej, co jest faktem. Nie przekłada się to jednak na to, ze jeśli ktoś używa Mac'a to jest homo. nie róbmy afery ;)


Większej bzdury chyba nie słyszałem.

#20 przemekpiorkowski

przemekpiorkowski
  • 869 postów

Napisano 16 stycznia 2008 - 14:15

Coś na rzeczy może być ale raczej nie ze względu na wygląd ale cenę i snobizm. Homoseksualiści statystycznie lepiej zarabiają, więc ich częściej stać. Ale czy kupują - pojęcia nie mam.

#21 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 16 stycznia 2008 - 14:16

O ile pedalskim bym tego nie nazwał to jednak mi czasem fetyszem zalatuje :D

#22 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 16 stycznia 2008 - 14:21

Większej bzdury chyba nie słyszałem.


To nie bzdura ale uogólnienie nie poparte żadnymi dowodami. A nie mamy pewności czy takowe istnieją.
No chyba że dowodem są takie filmy jak np. "Diabeł ubiera się u Prady" :D

---- Dodano 16-01-2008 o godzinie 14:46 ----
http://revision3.com...read.php?t=5846

:D :D :D

#23 joozek

joozek
  • 21 postów
  • SkądGiżycko

Napisano 16 stycznia 2008 - 15:58

Znam ludzi, którzy za gejowskie uznają wszystko, co akurat nie podoba się im - sklep, film, pogoda, obiad etc. Dlatego nie przejmowałbym się raczej taką opinią, bo wcale nie musi się odnosić do metroseksualności, a jedynie być odpowiednikiem słowa szajs czy czego tam kto chce.

#24 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 16 stycznia 2008 - 16:22

To pochodzi jeszcze ze starych czasow, jak Apple wykorzystal swoje teczowe jabluszko i w jakiejs kampanii w USA przedstawial sie jako firma przyjazna homoseksualistom. Oprocz Apple wzielo udzial jeszce pare firm, bylo glosno o tym.

#25 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 16 stycznia 2008 - 16:39

To pochodzi jeszcze ze starych czasow, jak Apple wykorzystal swoje teczowe jabluszko i w jakiejs kampanii w USA przedstawial sie jako firma przyjazna homoseksualistom. Oprocz Apple wzielo udzial jeszce pare firm, bylo glosno o tym.


Tymi paroma firmami o których nie mówisz były Microsoft i IBM :D :D :D
http://www.idg.pl/news/131546.html
Z tym że obie cały czas liżą d..ę gejom do dzisiaj a Apple nie musi bo geje lubią wszystko co piękne i dobre :D :D :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych