Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Mini z wyświetlaczem retina- pierwsze wrażenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
535 odpowiedzi w tym temacie

#51 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 24 października 2013 - 22:03

No to nie wiem co masz za marynarke, bo do mojej N7 wszedl na styk. iPad Mini by sie tam nie zmiescil bo jest za szeroki.


Homer ja się cały czas dziwię dlaczego MyApple nie wprowadziło emblemu "Misjonarz".

Co do tematu to jak sobie założyłem wcześniej, że jeśli będzie iPad Mini z Retiną to wezmę. I słowa dotrzymuję, mimo, że pojawił się iPad Air:)

#52 asu

asu
  • 55 postów
  • SkądUSA - Illinois

Napisano 24 października 2013 - 22:08

Ale dla mnie, człowieka, który miał tylko iPada 3 z 9,7, dylemat taki istnieje. Nie mam pojęcia jak będzie z mniejszym ekranem, bo mini nigdy nie miałem w rękach. Stąd nie wiem jak leży w rękach mini i jak się na nim pracuje (czy ekran nie będzie odczuwalnie mały) a do tego teraz iPad Air jest bardzo odchudzony, więc mała waga i rozmiary, czyli największe atuty mini, się zatarły.


No widzisz. A ja, dla odmiany, nigdy nie miałem iPad'a. ;) A zdecydowany jestem, ponieważ w Apple Store wielokrotnie brałem do ręki jednego i drugiego. Ani razu nie miałem wątpliwości, będzie retina - kupię mini.

#53 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 24 października 2013 - 22:12

Ale dla mnie, człowieka, który miał tylko iPada 3 z 9,7, dylemat taki istnieje. Nie mam pojęcia jak będzie z mniejszym ekranem, bo mini nigdy nie miałem w rękach. Stąd nie wiem jak leży w rękach mini i jak się na nim pracuje (czy ekran nie będzie odczuwalnie mały) a do tego teraz iPad Air jest bardzo odchudzony, więc mała waga i rozmiary, czyli największe atuty mini, się zatarły.

Musisz po prostu przejść się do sklepu, wziąć iPada mini w dłonie i dopiero wtedy będziesz wiedział czy Ci pasuje. Żadne opowieści ludzi, nawet najdokładniejsze, nie są w stanie opisać tego jakie będą Twoje wrażenia. Ale jeśli choć trochę spieszy Ci się z tabletem to podejrzewam, że wybierzesz Air, wcześniej krążyły plotki o problemach z dostarczeniem odpowiedniej ilości ekranów do mini i teraz znowu o tym słychać. Może być tak, że większa dostępność mini z retiną będzie dopiero po nowym roku a na początek sprzedaży rzucą bardzo ograniczoną ilość.

#54 Jolaos

Jolaos
  • 1 036 postów

Napisano 24 października 2013 - 22:43

Tak sobie myślę, że temat odnosi się do "pierwszych wrażeń"... Miał ktoś z Was już iPada Mini z wyświetlaczem Retina w ręku?:)

#55 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 24 października 2013 - 23:34

Tak sobie myślę, że temat odnosi się do "pierwszych wrażeń"... Miał ktoś z Was już iPada Mini z wyświetlaczem Retina w ręku?:)


Nie ale jego rozmiary i waga się nie zmieniły w porównaniu do Mini 1 (czepiając się to się pogorszyły w rzeczywistości ...), więc można porównać go do dużego a o tym dyskutujemy ;) poza tym jeśli mielibyśmy opisywać pierwsze wrażenia płynące z obcowania z nim to na pierwsze posty w tym temacie trzeba by poczekać do połowy (albo i do końca) listopada :D

#56 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 października 2013 - 10:46

Co to za symulator lotniczy na zdjęciu ?

#57 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 października 2013 - 14:41

Smolensk 2010.

- - - Połączono posty - - -

A tak serio to:

https://itunes.apple...d574375380?mt=8

#58 BartT-GSM

BartT-GSM
  • 272 postów
  • SkądOpole/Lubliniec

Napisano 25 października 2013 - 14:50

Sky Gamlers: Storm Raiders Ja sie gleboko zastanawiam nad mini retina lub duzym Airem . Musze przejsc sie do sklepu po 1 listopada i sie dopasowac do ktoregos :) P.S Smolensk :cool:

#59 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 25 października 2013 - 17:28

Ja sie gleboko zastanawiam nad mini retina lub duzym Airem . Musze przejsc sie do sklepu po 1 listopada i sie dopasowac do ktoregos :)


Mini Retina nie wypróbujesz 1 listopada, tylko jakoś pod koniec.

#60 Conradez

Conradez
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 października 2013 - 21:28

ale właśnie zastanawialiście się dlaczego jest takie opóźnienie? Przecież bez problemu mogliby wraz z Airem 1 listopada wypuścić na rynek... nie jestem żadnym znawcą ale wydaje mi się, że większość ludzi kupowałaby mini co skutkowałoby słabą sprzedażą Air'a, coś jak było z iPhone'm 5C - tyle, że tu już trochę inna bajka ale coś w ten deseń. No dobra, już nie gdybam :) od tego są prawdziwi "mistrze" na tym forum

#61 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2013 - 21:40

Pisali, że bardzo mało ich będzie na razie... Dopiero jak się 2014 rozpędzi to zapasy Mini Retina mają być spore, na razie będzie bardzo trudny do dostania, może mają problemy z produkcją, dostawami cześci...

#62 Witolt

Witolt
  • 7 postów

Napisano 25 października 2013 - 22:05

Jakieś wiarygodne źródło, czy pisali bo pisali?

#63 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2013 - 22:14

No pisali na jakimś portalu makowym... nie zapisuje źródeł bo na flipboardzie głównie takie rzeczy przeglądam....

#64 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 25 października 2013 - 22:50

Jakieś wiarygodne źródło, czy pisali bo pisali?

Retina iPad Mini Launch Supplies Set to Be 'Ridiculously Tight' Until Early 2014 - Mac Rumors

#65 Witolt

Witolt
  • 7 postów

Napisano 25 października 2013 - 23:16

Sądzicie, że jeśli faktycznie pierwszy rzut Miniaków będzię taki skromny, to premiera będzię równoległa w Polsce tak jak ma to miejsce z Ipadem Air, czy jednak nas oleją kosztem zachodu Europy?

#66 RBB

RBB
  • 1 371 postów

Napisano 25 października 2013 - 23:33

iPhone 5S i 5C sprzedały się w 3 dni w liczbie 9 mln (wśród krajów, w których je sprzedawano jak wiadomo Polski nie było) a liczba iPad mini, o której wspomniane jest w artykule to 2.2 mln na początek czyli niewiele. Popyt raczej będzie spory, pewnie nie aż tak jak na iPhone 5S ale biorąc pod uwagę niewielką ilość mini retina to raczej wątpliwa sprawa żeby Polska dostała je razem z USA i kilkoma innymi krajami. Mogą też rzucić je na rynek w większej liczbie krajów, w tym w Polsce i każdy sklep dostanie po 2 sztuki :D Ale kto wie ile prawdy jest w tych przewidywaniach analityków, okaże się niebawem.

#67 Conradez

Conradez
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 26 października 2013 - 09:31

cholera, a tak mi się już nie chce czekać... kupiłbym już za tydzień Air'a ale musiałbym się zadowolić wersją bez Celullar, bo 2100-2200 to max ile mogę na takie urządzenie sobie przeznaczyć... zakładając, że 15 albo 20-stego któregoś będzie premiera w krajach na pierwszej liście to Polska, która będzie prawdopodobnie w tych krajach drugorzędnych premierę może mieć w najlepszym wypadku.. 1 grudnia :|

#68 migal

migal
  • 351 postów
  • Skądmam wiedzieć ?

Napisano 26 października 2013 - 19:58

cholera, a tak mi się już nie chce czekać... kupiłbym już za tydzień Air'a ale musiałbym się zadowolić wersją bez Celullar, bo 2100-2200 to max ile mogę na takie urządzenie sobie przeznaczyć... zakładając, że 15 albo 20-stego któregoś będzie premiera w krajach na pierwszej liście to Polska, która będzie prawdopodobnie w tych krajach drugorzędnych premierę może mieć w najlepszym wypadku.. 1 grudnia :|


Premiera... A dostawa koło świąt xP

#69 iPhone 4th

iPhone 4th
  • 540 postów

Napisano 28 października 2013 - 20:46

Ja będę zamawiać iPada mini Retina w piątek. Biorę w ciemno

#70 okmujm

okmujm
  • 154 postów

Napisano 28 października 2013 - 21:17

Tylko że mini retina nie będzie teraz dostępny więc raczej nie zamówisz.

#71 dm76

dm76
  • 2 445 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 28 października 2013 - 21:45

A jak będzie dostępny pod koniec listopada, to pewnie z adnotacją - wysyłka w ciągu 3-4 tygodni" :)

#72 okmujm

okmujm
  • 154 postów

Napisano 28 października 2013 - 21:57

Gdy zamówicie z AOS zaraz po oficjalnej premierze to pod choinkę powinien dojść.

#73 Conradez

Conradez
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 października 2013 - 09:47

Ja będę zamawiać iPada mini Retina w piątek. Biorę w ciemno


życzę pomyślności

#74 berger91

berger91
  • 277 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 29 października 2013 - 10:47

Na moje do 1. grudnia paczka nie przyjdzie :P W ogóle bym się nie zdziwił, jakby do świąt się nie wyrobili, jeśli premiera będzie pod koniec listopada:) Jedyne wyjście to koczować pod sklepami :) Ja tam w sobotę ze spokojną głową idę po Air'a :)

#75 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 października 2013 - 13:52

Tylko po co w sobotę przepłacać w iSpot?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych