Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kontrowersje wokół punktów reputacji[BYŁO:]Filmy w telefonie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
118 odpowiedzi w tym temacie

#51 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 11 października 2007 - 05:40

Gdzie tam jest uzyte sformulowanie "return points"?


"the same reputation back in turn"

Rozumiem, że ten komunikat jest lekko dwuznaczny ale po pierwsze - to jest forum polsko języczne co gdzieś tam pewnie w regulaminie stoi a ja na moją znajomość angielskiego rozumiem ten komunikat jako "przyznanie w rewanżu".

#52 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 05:44

Blad ze strony moderacji, ze jest po angielsku. Jest roznica miedzy "in turn" a "in return". Ale gdzie logika? Gdyby kazdy dawal sobie reputacje zwrotna, to punktow byloby na forum bez liku. W umiarze, jak we wszystkim, tkwi rozwiazanie..

#53 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 05:46

Nie bede wnikal juz, czy sie zaczal czy nie.. Ale tu padly rekordy..


Bo i wątek jest rekordowy;)

#54 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 11 października 2007 - 05:47

W umiarze - owszem. Ja dałem punkty rewanżu osobom z ilością 0 lub 1 na zachętę i za podziękowanie docenienia.

#55 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 05:49

W umiarze - owszem. Ja dałem punkty rewanżu osobom z ilością 0 lub 1 na zachętę i za podziękowanie docenienia.


Czyli mamy pokutny wtorek;)

#56 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 11 października 2007 - 05:55

skoro: in turn - z kolei back - z powrotem "Możesz mieć na tyle szczęscia że dostaniesz z kolei ten sam punkt reputacji z powrotem." Niezbyt gramatycznie ale jest 7 rano. To jest moja interpretacja. Może i błedna ale ja nie mieszkam w stanach a angielskiego uczyłem się na manualach linuxowych i w szkole i to zdanie tak zrozumiałem. Zresztą też chętnie poddaję swoje konto lustracji i na samym początku mojej kariery na forum zobaczysz że dostałem "return point" od w miarę starszego stażem użytkownika forum. Więc to nie tylko moja interpretacja.

#57 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 05:56

W umiarze - owszem. Ja dałem punkty rewanżu osobom z ilością 0 lub 1 na zachętę i za podziękowanie docenienia.


No i OK. Mam Wam pokazac,za co byly przyznawane punkty reputacji przez inne osoby?

Ale problem jest inny. Akurat ciekawi mnie to,ze ujawniaja sie osoby, ktorych wina jest najmniejsza,albo zadna.. Chetnie poczekam na kogos z "wiekszym bagazem" Myslicie,ze sie doczekam??

---- Dodano 11-10-2007 o godzinie 07:00 ----

na samym początku mojej kariery na forum zobaczysz że dostałem "return point" od w miarę starszego stażem użytkownika forum. Więc to nie tylko moja interpretacja.


OK, zastawmy na razie "return points" w spokoju. Na forum sa o wiele wieksi grzesznicy.

#58 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:03

No i OK. Mam Wam pokazac,za co byly przyznawane punkty reputacji przez inne osoby?


Chyba się domyślam o co Ci chodzi;)
Skoro to jest dostępne tylko dla moderatorów, to niech tak zostanie.

#59 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 11 października 2007 - 06:04

No i OK. Mam Wam pokazac,za co byly przyznawane punkty reputacji przez inne osoby?


Jesli lepsze niż pokazał tutaj blade: http://www.myapple.p...84&postcount=35
to lepiej w dziale [FUN] odrazu ;)

---- Dodano 11-10-2007 o godzinie 07:06 ----

Chyba się domyślam o co Ci chodzi;)
Skoro to jest dostępne tylko dla moderatorów, to niech tak zostanie.


A ja bardzo chętnie zbaczę. Oczywiście bez "kto komu" tylko sama treść. Zaciekawiłeś mnie.

#60 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:07

Jesli lepsze niż pokazał tutaj blade: [url]http://www.myapple.pl/showpost.php?p=392384&postcount=35[/url]
to lepiej w dziale [FUN] odrazu ;)

---- Dodano 11-10-2007 o godzinie 07:06 ----


A ja bardzo chętnie zbaczę. Oczywiście bez "kto komu" tylko sama treść. Zaciekawiłeś mnie.


Znam lepsze;)

#61 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:09

Jesli lepsze niż pokazał tutaj blade: http://www.myapple.p....4&postcount=35
to lepiej w dziale [FUN] odrazu


Powiem tak:

Masz racje, mamy cale spektrum, od takich, co powinny trafic do Maratonu Usmiechu, po tak bezczelne, ze zaslugujace na conajmniej podwojny dozywotni ban..

#62 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 11 października 2007 - 06:12

Znam lepsze;)


Wiesz - mój kolega odsyłając mi pieniądze na konto napisał w tytule przelewu: "za ostatnią noc. wrrrr tygrysie" a miesiąc później szedłem z wyciągiem do banku po kredyt. Mina pani z banku Millenium - bezcenna. Wiem że ludzie piszą głupoty, ale chętnie poznam radosną twórczość użytkowników myapple.

#63 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:13

Znam lepsze;)


Ale niektóre nie są powodem do dumy.

#64 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:13

Znam lepsze;)


To fakt MacGyver, ale te tylko dla widzow doroslych..

#65 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:16

To fakt MacGyver, ale te tylko dla widzow doroslych..


Ale w kontekście postów wyglądają niewinnie, dopiero wyrwane z kontekstu...

#66 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:29

Oczywiscie. Tylko az trudno uwierzyc,ze to nie wymiana "uprzejmosci" na privie myapple,lecz komentarz, towarzyszacy punktowi reputacji.Absurd.

#67 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:31

Do priv'a też macie dostęp?

#68 grzegor

grzegor
  • 1 125 postów
  • SkądKRK

Napisano 11 października 2007 - 06:35

Do priv'a też macie dostęp?


Heh - code z poziomu bazy danych napewno ma. Pewnie po tym wątku nagle przepełnione dotychczas skrzynki zaświecą pustkami ;)

#69 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:37

Do priv'a też macie dostęp?


A co, boisz sie..? :) Do polityki nam daleko, nie zbieramy hakow na userow.. :)

#70 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:39

A co, boisz sie..? :) Do polityki nam daleko, nie zbieramy hakow na userow.. :)


Właśnie, że nie. Bo na priv'ie jestem biały i puszysty.
Aż żałuję, że niektóre pokasowałem:(

#71 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:41

Właśnie, że nie. Bo na priv'ie jestem biały i puszysty.


Hmm. A gdzie nie jestes bialy i puszysty?? Komisja Weryfikacyjna z checia Cie wyslucha ;)

#72 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 11 października 2007 - 06:46

Wszędzie jestem biały i puszysty, ale czasami mam "nieznośną lekkość bycia", że aż strach.

#73 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 października 2007 - 08:14

A wracając do nieszczęsnych punktów reputacji: wszystko, jak trafnie napisał Tony, powinno być z umiarem. Więc i nasza ciekawość ma swoje granice. Nie zaglądamy i nie analizujemy godzinami powodów dla których ktoś otrzymał punkcik. Wszak mógł go dostać za powiedzenie czegoś trafnego, jako wyraz uznania dla opinii, jako podziękowanie za śmieszny żart... Może trudno też Wam w to uwierzyć ale my, moderatorzy, dostajemy też punkty za decyzje moderatorskie :) Niemniej, jeśli ktoś udziela się tylko i wyłącznie w TD , luźno tam sobie chichocze a reputacja pędzi mu w górę w zastraszającym tempie, to się zaczynamy zastanawiać dlaczego. I nagle, po wglądzie w listę powodów , włos nam się jeży na głowie... Apelujemy o umiar: w obdarzaniu punktami i w ... zagraniach pod publikę by te punkty zdobyć.
  • Rafał P lubi to

#74 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 października 2007 - 08:20

IMHO sami się, drodzy przyjaciele moderatorzy, zapędzacie w kozi róg. W końcu nikt nie ma obowiązku podawania przyczyn (Comments: - też bardzo po polsku ;) ), dla których daje punkt reputacji. I co? Będziecie analizować każdy post za który przyznano jakikolwiek punkt i oceniać czy warty był przyznania onego czy nie? Chciałbym to zobaczyć... ;)

#75 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 października 2007 - 08:22

IMHO sami się, drodzy przyjaciele moderatorzy, zapędzacie w kozi róg. W końcu nikt nie ma obowiązku podawania przyczyn (Comments: - też bardzo po polsku ;) ), dla których daje punkt reputacji. I co? Będziecie analizować każdy post za który przyznano jakikolwiek punkt i oceniać czy warty był przyznania onego czy nie? Chciałbym to zobaczyć... ;)


Jeśli Komisja Weryfikacyjna otworzy już szafę Lesiaka by znaleźć teczkę na kogoś to tak, przenicujemy wszystkie punkty na wylot. :>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych