Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

nowy imac 20' NIE KUPUJCIE !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#26 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 25 września 2007 - 13:09

Moim zdaniem najlepiej przekonać sie samemu czy matryca odpowiada wymaganiom czy nie :) Co nie zmienia faktu że Apple coraz częściej pod płaszczykiem "Najnowszych technologii" i opakowania w ładny papierek sprzedaje nam tzw. zalegatory magazynowe od innych producentów ... jak dochodzi do tego bardzooo wygórowana cena rzadkie upgrady sprzetu wzgledem spadku cen rynkowych poszczególnych komponentów, oraz ograniczone możliwości konfiguracyjne to okazuje sie że SŁONO przepłacamy :( Bardzo Słono - I nie można wszystkiego tłumaczyć cudownym systemem (który jak dobrze wiemy wcale taki idealny nie jest) Ale to tylko moje zdanie :) i Zawsze można zorbić przesiadkę w drugą strone :)

#27 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 września 2007 - 13:44

Poszukaj, pewnie ktos z forum bedzie chcial Ci sprzedac :)

#28 zdenek117

zdenek117
  • 394 postów
  • SkądLublin

Napisano 25 września 2007 - 14:26

Jak dla mnie to najpierw trzeba zobaczyć. Jak ktoś nie zajmuje się grafiką, to nie ma czego się obawiać. Bawiłem się nowym iMakiem w MM. Cudowny.

#29 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 25 września 2007 - 14:30

ja też rozglądam się za białą 24"

#30 Nymite

Nymite
  • 228 postów

Napisano 25 września 2007 - 15:18

Hm, czy to absolutnie pewna informacja? Bo wlasnie chcialem do firmy kupic dwa nowe iMaki, wlasnie do zastosowan graficznych.

#31 anx239

anx239
  • 679 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 września 2007 - 16:34

Teraz brałbym 24" białego Maka.


ja też rozglądam się za białą 24"


Myślę, że to dobry wybór na tą chwilę. Białego iMac-a 24" np. we Wrocławiu widziałem jeszcze w minioną niedzielę w iSpocie na Bielanach. Cena 6499zł za 24" 2,16 GHz (matryca S-IPS matowa) kontra 5299 za 20" 2 GHz (matryca TN błyszcząca) lub 6399 za 20" 2,4 GHz (także matryca TN błyszcząca) nie mówiąc o 7499 za 24" 2,4 GHz daje BARDZO DUŻO do myślenia.
Osobiście wybrałbym ponownie iMac-a białego 24" jeżeli teraz miałbym jeszcze raz kupować.
W domu mam dwa Jabłka, jedno z matrycą TN a drugie z S-IPS - różnice są kolosalne.

#32 Soczek

Soczek
  • 76 postów

Napisano 26 września 2007 - 03:00

Polak potrafi. Trafiały się przypadki, jak na MB chcieli CAD'y odpalać :P

no i? ja na MB w cadzie pracuję....

#33 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 26 września 2007 - 07:49

nic, po prostu to sie troche kloci, bo MB to komputer dla studenciakow, zeby wyklady na nim klepali :P

#34 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 26 września 2007 - 08:11

Komputer jak komputer, tylko ta matryca troszke mala jak na CADa. Po podlaczeniu jakiegos wiekszego telewizora mozna juz normalnie pracowac :) ...z tym, ze pod windowsem ;)

#35 PGC

PGC
  • 1 023 postów

Napisano 26 września 2007 - 08:19

nic, po prostu to sie troche kloci, bo MB to komputer dla studenciakow, zeby wyklady na nim klepali :P


A gdzie tak napisane? MB mają CPU takie, jak nie tak dawno MBP. Ja bym tak na siłę nie szufladkował.

#36 Kenjiro

Kenjiro
  • 125 postów
  • SkądGdynia

Napisano 26 września 2007 - 08:40

Chce ktoś kupić ode mnie nowego iMaca 20", taki jak w podpisie? Zakupiony w iSpocie 25 sierpnia?

#37 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 26 września 2007 - 08:57

tygrysio!! ODPISZ NA PW W KOŃCU !!

#38 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 26 września 2007 - 09:07

Kenjiro -czyżbyś zawiódł się iMaciem, czy może powyższe posty skłoniły Cie do sprzedania ?

#39 Kenjiro

Kenjiro
  • 125 postów
  • SkądGdynia

Napisano 26 września 2007 - 09:21

Mam 17" białą i 20" nową. Bardziej pasuje mi kultura pracy białego iMaczka. Dlatego chce sprzedać nowego i kupić sobie 24" białe... Na posty uwagi nie zwracam. Zresztą sam niektóre pisałem. To jak? Jacyś chętni? Co do ceny to się dogadamy. A komp jest nowy, jeszcze się zakurzyć nie zdąrzył...;)

#40 Skipper

Skipper
  • 267 postów

Napisano 26 września 2007 - 10:59

nic, po prostu to sie troche kloci, bo MB to komputer dla studenciakow, zeby wyklady na nim klepali :P


no tu cie troche ponioslo... zauwaz ze z braku malego 12-13" Pro niektorzy chcac miec Apple bywaja zmuszeni kupic MB.
co do CAD to bez jaj... w czym tu ma byc problem? mozliwosci MB o znacznie przekraczaja wymagania konieczne do wyswietlenia projektu, tym bardziej iz matryca nie musi tego ograniczac jak podlaczysz projektor czy drugi monitor. a rozmiar i waga MB czynia go niezwykle mobilnym narzedziem...

#41 Kenjiro

Kenjiro
  • 125 postów
  • SkądGdynia

Napisano 01 października 2007 - 12:33

Poczytajcie apple discussion forum. Włosy dęba stają jak się czyta ilu ludzi ma problemy z alumacami. Ciekawy jestem jak Apple na to zareaguje, bo to wygląda na jakąś poważną usterkę hardwarową...

#42 irocc

irocc
  • 62 postów

Napisano 01 października 2007 - 12:54

ja nie czytam, żeby sobie krwi nie psuć, jak do tej pory sprzęt/os śmiga jak marzenie

#43 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 01 października 2007 - 23:05

czekałem na iMaca alu, ale po tym wszystkim co przeczytałem i usłyszałem postanowiłem zostać przy sprawdzonym sprzęcie! w środę powinienem dostać iMaca 24" że tak powiem w "starej budzie" :)

#44 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 01 października 2007 - 23:35

Poczytajcie apple discussion forum. Włosy dęba stają jak się czyta ilu ludzi ma problemy z alumacami. Ciekawy jestem jak Apple na to zareaguje, bo to wygląda na jakąś poważną usterkę hardwarową...


Poczytalem, i zalamalem sie. Co z tym Apple? Boje sie teraz o jakosc nadchodzacego aluminiowego Macbooka.

#45 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 października 2007 - 11:53

Hmmmm.... Po tym co tu przeczytałem jakoś nie spieszy mi się do zakupu iMaca 24 alu. Myślę, że wystarczy mi na razie moja Toshibka P100-387. Ale proszę, może ktoś jednak napisze coś pozytywnego, to się skuszę :-) Pozdro

#46 Gregory

Gregory


  • 2 732 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 02 października 2007 - 12:11

Ale proszę, może ktoś jednak napisze coś pozytywnego, to się skuszę :-)


...jak na swej stronie napisałem bardzo pozytywnie o nowym iMaku, to dowiedziałem się, że uprawiam
,,tragiczną kryptoreklamę'' ;-)

Jest ładny i szybki, a matrycę ma i tak lepszą od iMaka G4, którego używałem do tej pory. :)

#47 Blade__

Blade__

    Pytong Was obserwuje !!!


  • 3 327 postów
  • SkądPółnoc

Napisano 02 października 2007 - 13:22

RiQ - moj nowy iMac alu... - szyje, gotuje, pierze, sprzata, wyprowadza na spacer psa i tesciowa, krawaty wiaze ..... :D czy jest cos bardziej pozytywnego ???

#48 irocc

irocc
  • 62 postów

Napisano 02 października 2007 - 13:34

mój myje goli i p****oli :) serio, jestem bardzo zadowolony ze sprzętu, nie wiem czy mam szczęście, czy po prostu się z nim kulturalnie obchodzę, ale w życiu nie miałem wadliwego kompa (ta passa trwa już 16 lat hehe) :)

#49 RiQ

RiQ

  • 2 567 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 października 2007 - 13:43

To się piszę na to ;-) Tak na serio jestem zdecydowany, tylko czekam na Leosia, czyli do przynajmniej końca października. Mam tylko nadzieję, że przesiadka będzie w miarę bezbolesna i znajdę dość łatwo odpowiedniki programów jakich zwykle używam pod Windozą. Nie chcę instalować Windy na maku, bo uważam, że korzystanie z dwóch systemów na raz to jakieś bliżej mi nie znane barbarzyństwo. Martwię się jednak, że cosik mi tam będzie w tej obudowie zanadto brzęczeć :-) jak się przedmówcy wypowiadają. Laptop jest cichutki i do czegoś takiego przywykłem. Kusi mnie ten 24" ekran i full HD. W innych tematach (MBP versus iMac) ktoś się wypowiada, że MBP jest lepszy konfiguracyjnie (no jakoś tego nie zauważyłem ale niech będzie), co do mobilności to się zgadzam. a szczytem szczytów jest podłączanie monitora do laptopa (to wg mnie jest również barbarzyństwo ;-) ) bo to trochę gupie jak się ma dwa LCD przed sobą :-D Pozdro

#50 DonArturo

DonArturo
  • 711 postów
  • SkądEsquel, ARG

Napisano 02 października 2007 - 15:27

jak ktoś chce wydać dużo pieniędzy za iMaca to polecam
http://allegro.pl/it...b_gf7600gt.html
:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych