Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PIWO i inne alkohole świata. Pić czy nie pić, oto jest pytanie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 08 września 2007 - 00:52

Kapcie śmierdzą, a piwo jest niedobre. Za to podoba mi się podstawka pod ACD O.o

#2 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 08 września 2007 - 01:38

Kapcie śmierdzą, a piwo jest niedobre. Za to podoba mi się podstawka pod ACD O.o


Teraz to ja sie sprzeciwie .... jak to piwo jest niedobre ?? No wiesz co :wink:

#3 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 08 września 2007 - 01:43

wicko jak mialem 16 lat to tez myslalem ze piwo jest nei dobre :) ;)

#4 arkadiusm

arkadiusm
  • 544 postów
  • SkądKraków / StalowaWola

Napisano 08 września 2007 - 02:00

tygrysio - przez Ciebie malo co monitora nie rozwalilem :P

#5 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 08 września 2007 - 02:52

Ok, jeszcze parę miesięcy temu pijałem piwo. Teraz po prostu go nie lubię :) Doszedłem do wniosku, że nie warto :) arkadisum: nie Ty jeden ;) Ktoś mu to już pisał. Ale żeby od razu rozwalać?

#6 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 08 września 2007 - 11:04

@wciko za takie herezje to kiedys na stosach palili :P, a tak powaznie co kto, np. ja wódki nie pijam @person ladny zestawik :D

#7 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 września 2007 - 18:14

jak to piwo jest nie dobre, a co to znaczy nie warto (to zabija)? boże.. zaczyna się znowu OT...

#8 Chilon

Chilon
  • 1 930 postów

Napisano 08 września 2007 - 18:22

jak to piwo jest nie dobre, a co to znaczy nie warto (to zabija)?
boże.. zaczyna się*znowu OT...


Nie warto bo Wicko musi za bardzo kombinować aby taki napój zdobyć. Popatrz troche w jego profil ;)

#9 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 września 2007 - 19:08

to nie będziemy zachęcali go do złego... teraz już wiadomo, dlaczego piwo jest "niesamcznie" :D

#10 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 08 września 2007 - 19:59

o gustach sie nie dyskutuje... tez wole cos mocniejszego walnac :P

#11 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 08 września 2007 - 20:08

Nie warto bo Wicko musi za bardzo kombinować aby taki napój zdobyć. Popatrz troche w jego profil ;)


Ty chyba w jakiejs innej polsce zyjesz ... :S

#12 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 08 września 2007 - 20:53

Nie warto bo Wicko musi za bardzo kombinować aby taki napój zdobyć. Popatrz troche w jego profil ;)


Mieszkam w Poznaniu, i już 2 tygodnie po wprowadzeniu się do Poznania wiedziałem co, jak i gdzie- w naszym kochanym kraju kupowanie alkoholu przez nieletnich (mam 16 lat) nie jest żadnym, żadnym problemem. Nie wszędzie, ale jak się zna miejsca, sposoby i ludzi to się da. Mnie się udaje od 2-3 lat (chociaż prawda, mieszkałem w maałym mieście i tam było dużo łatwiej niż w Poznaniu :P)
Z piw piję tylko patriotycznie Lecha, ale wolę smakowe, Freeq'i i Redds;y na przykład. Ale to tylko w domu, na imprezach piwo rzadko jest używane, popularnijesze są mocniejsze rzeczy ;)

I chyba trzeba OT skończyć, bo jak nam zaraz jakiś moderator w skórę da ;)...

#13 sel4

sel4
  • 787 postów
  • SkądGdynia

Napisano 08 września 2007 - 21:24

co tam, najwyżej wywali niepotrzebne posty ;)

#14 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 08 września 2007 - 22:27

Chilon: Tak jak poprzednicy powiedzieli nie chodzi o to ;) Po prostu.. piwo nie smakuje dobrze. O gustach się niby nie dyskutuje, ale to przecież ma odrażający smak. Większość młodych pije po prostu po to, żeby się "najebać", a ja nie mam zamiaru tego zrobić ani dziś, ani jutro, ani w najbliższej przyszłości. Dlatego dla mnie nie ma to sensu, bo picie, żeby pić, bo inni piją - moim zdaniem jest po prostu niemądre ;) A może po prostu jestem inaczej wychowany, nie wiem.
  • jar lubi to

#15 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 08 września 2007 - 23:23

Chilon: Tak jak poprzednicy powiedzieli nie chodzi o to ;)
Po prostu.. piwo nie smakuje dobrze. O gustach się niby nie dyskutuje, ale to przecież ma odrażający smak. Większość młodych pije po prostu po to, żeby się "najebać", a ja nie mam zamiaru tego zrobić ani dziś, ani jutro, ani w najbliższej przyszłości. Dlatego dla mnie nie ma to sensu, bo picie, żeby pić, bo inni piją - moim zdaniem jest po prostu niemądre ;)

A może po prostu jestem inaczej wychowany, nie wiem.


Jesli nie pijesz po to by sie opic, to (patrzac po aktualnych gimnazjalistach / licealistach w polsce) faktycznie jestes inaczej wychowany

#16 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 08 września 2007 - 23:39

Po prostu.. piwo nie smakuje dobrze. O gustach się niby nie dyskutuje, ale to przecież ma odrażający smak.

Uraziles moje uczucia!

#17 iSzym

iSzym
  • 1 244 postów
  • SkądRadom / New York

Napisano 08 września 2007 - 23:50

z tego można zrobić nowy temat - w 'Think Different' niektórzy naprawdę mają bardzo ciekawe zdanie na ten temat :D piwo ma odrażający smak - ciekawe ciekawe :lol:

#18 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 09 września 2007 - 00:07

Po prostu.. piwo nie smakuje dobrze. O gustach się niby nie dyskutuje, ale to przecież ma odrażający smak.



Ja osobiscie sie zgadzam, nie lubie smaku piwa. Pilem ich juz duzo, masa ludzi starala sie mnie przekonac, ze jest to super, swietne i bajer. Jednak ciagle piwo mnie osobiscie, nie smakuje.
W ogole nie lubie alkoholi :)

#19 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 09 września 2007 - 00:09

Ja też nie lubię piwa, no ale jestem jeszcze młody i wszystko się może zmienić :D

#20 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 września 2007 - 00:10

Ahh ta dzisiejsza mlodziez... ;-)

#21 db

db
  • 771 postów

Napisano 09 września 2007 - 00:13

ludzie, temat o pokazywaniu a wy o piwie - no i znowu mnie suszy ... ;/

#22 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 09 września 2007 - 00:16

Bo nie dobre te piwo i już. Właśnie dobijam drugą butelkę pilsner urquell'a i wcale mi nie smakuje. Blee:)

#23 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 09 września 2007 - 04:18

przeciez na myapple.pl jest juz odpowiedni temat do tego typu "pogaduch"


http://www.myapple.p...=43291&page=142

#24 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 09 września 2007 - 05:23

Jesli nie pijesz po to by sie opic, to (patrzac po aktualnych gimnazjalistach / licealistach w polsce) faktycznie jestes inaczej wychowany


bez przesady, piwa sie nie pije, zeby sie opic. Przynajmniej ja tak nie robie. Raz na jakis czas, jakiegos henia, czy cals'a to bez problemu, ale jak widze, co w siebie wlewaja moi rowiesnicy, to glowa mala.

---- Dodano 09-09-2007 o godzinie 06:24 ----

To ja też się pochwalę, ostatni dobry quad ppc-8gb ramu + 23' + wacom A3 wide...

http://www.painter.c...ub/DSC01604.jpg

Od dziś dwie nowe klawiaturki prosto z NY za normale sianko :) nie SADowe.


No, no. Sprzęcik śliczny, zwłaszcza tablecik i komp :D

#25 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 09 września 2007 - 09:16

(...) ale jak widze, co w siebie wlewaja moi rowiesnicy, to glowa mala.


Co, czy ile? Bo ludzie ktorych ja znam, z ktorymi chodzilem do gim i do LO pija wszystko, w kazdych ilosciach. Co "smieszniejsze" jak ide gdzies to kolo monopolowych widze DZIECI (aka D Z I E C I) pijace piwo w duzych ilosciach i palacych papierosy (no tego to juz w ogole nie toleruje :S )

W polsce po porostu jest karygodna maniera picia. Ludzie pija zeby sie nawalic :S Nie mowie wszyscy, ale w wiekszosci.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych