Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Timberlandy na zimę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#26 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 10 listopada 2012 - 18:03

teraz patrzę... ale nasrałem emotek, jak gimanzjalista jakiś

#27 Homer

Homer
  • 9 977 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 listopada 2012 - 18:51

Nie po emotkach też byśmy do tego doszli...

#28 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 10 listopada 2012 - 20:44

Jakie tutaj fachowce od obuwia są. Nie wiedziałem że to takie wszechstronne forum. Ja szukam wygodnych gaci, mam nadzieje że pomożecie. Oczywiście żartuje sobie.

#29 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 11 listopada 2012 - 11:16

Jakie tutaj fachowce od obuwia są. Nie wiedziałem że to takie wszechstronne forum.

Ja szukam wygodnych gaci, mam nadzieje że pomożecie.

Oczywiście żartuje sobie.


No wiesz- nie samym Apple człowiek żyje :)

#30 Bridges

Bridges
  • 24 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 listopada 2012 - 13:30

Są CATy i CATy. Wiadomo, że lekki but, który dostaniemy w najbliższej galerii handlowej, nie ma takiej samej wytrzymałosci jak modele CATa, przeznaczone do ciężkiej roboty.

A propos, przy wejściu na teren każdej budowy w Finlandii, dostajesz właśnie CATy, bez nich nie wejdziesz.


Nie widziałem pracownika który chodził by w trakich Timberlandach albo CAT-ach, bo są po prostu za drogie.


Z tego co mi się wydaje, zabezpieczenie na budowie powinien organizowač wykonawca a nie każdy na własną rękę. Ale racja, co kraj to obyczaj. Tylko ze zaoszczędzone dwie, trzy stówy nie uratują Ci stopy.

#31 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 11 listopada 2012 - 15:25

Tak tak, tylko u nas nie nosi się CAT-ów tylko prawdziwe buty robocze ze stalowymi noskami- które też nie są tanie. Przynajmniej w przemyśle kolejowym z którym mam styczność.

#32 mikimoto

mikimoto
  • 140 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 11 listopada 2012 - 15:45

Polecam z całego serca Martensy, noszę 6 jesień/zimę

#33 tomson93

tomson93
  • 341 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 listopada 2012 - 15:49

Typowe obuwie robocze to robi np : Beta Obuwie robocze i ochronne Beta Sklep , u mnie w pracy takie firma kupuje , i nie mogę powiedzieć złego słowa na nie .

CAT-y ani Timberlandy to nie są typowe buty robocze bo 99 % z modeli tych ma np stalowych nosków , a to jest podstawą w butach roboczych .

#34 Czyluk

Czyluk
  • 540 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 listopada 2012 - 16:20

Ja od siebie polecam Timberlandy. Mam już 2-gi sezon i nic się z nimi nie dzieje.

#35 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 637 postów
  • Płeć:

Napisano 02 czerwca 2021 - 13:29

A nie myślałeś o butach rooczych Puma? Możesz je nosić zarówno po mieście czy biegając, jak i w magazynach, co uważam jest rzadkością. Polecam zerknąć tutaj: https://balticbhp.pl/marki/puma, design jest super, a but wygodny.

Serio? Po 9 latach? Jakim cudem Wy odkopujecie takie wykopaliska?

Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 02 czerwca 2021 - 13:30

  • Zireael i otuadiordna lubią to

#36 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 czerwca 2021 - 14:21

To (był) spamer.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych