Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Timberlandy na zimę?


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#26 pkobierecki

pkobierecki
  • 1239 posts

Posted 10 November 2012 - 18:03

teraz patrzę... ale nasrałem emotek, jak gimanzjalista jakiś

#27 Homer

Homer
  • 9977 posts
  • SkądGdańsk

Posted 10 November 2012 - 18:51

Nie po emotkach też byśmy do tego doszli...

#28 iron.gery

iron.gery
  • 4651 posts
  • SkądPolska | USA

Posted 10 November 2012 - 20:44

Jakie tutaj fachowce od obuwia są. Nie wiedziałem że to takie wszechstronne forum. Ja szukam wygodnych gaci, mam nadzieje że pomożecie. Oczywiście żartuje sobie.

#29 pkobierecki

pkobierecki
  • 1239 posts

Posted 11 November 2012 - 11:16

Jakie tutaj fachowce od obuwia są. Nie wiedziałem że to takie wszechstronne forum.

Ja szukam wygodnych gaci, mam nadzieje że pomożecie.

Oczywiście żartuje sobie.


No wiesz- nie samym Apple człowiek żyje :)

#30 Bridges

Bridges
  • 24 posts
  • SkądWarszawa

Posted 11 November 2012 - 13:30

Są CATy i CATy. Wiadomo, że lekki but, który dostaniemy w najbliższej galerii handlowej, nie ma takiej samej wytrzymałosci jak modele CATa, przeznaczone do ciężkiej roboty.

A propos, przy wejściu na teren każdej budowy w Finlandii, dostajesz właśnie CATy, bez nich nie wejdziesz.


Nie widziałem pracownika który chodził by w trakich Timberlandach albo CAT-ach, bo są po prostu za drogie.


Z tego co mi się wydaje, zabezpieczenie na budowie powinien organizowač wykonawca a nie każdy na własną rękę. Ale racja, co kraj to obyczaj. Tylko ze zaoszczędzone dwie, trzy stówy nie uratują Ci stopy.

#31 pkobierecki

pkobierecki
  • 1239 posts

Posted 11 November 2012 - 15:25

Tak tak, tylko u nas nie nosi się CAT-ów tylko prawdziwe buty robocze ze stalowymi noskami- które też nie są tanie. Przynajmniej w przemyśle kolejowym z którym mam styczność.

#32 mikimoto

mikimoto
  • 140 posts
  • SkądPoznań, PL

Posted 11 November 2012 - 15:45

Polecam z całego serca Martensy, noszę 6 jesień/zimę

#33 tomson93

tomson93
  • 341 posts
  • SkądWarszawa

Posted 11 November 2012 - 15:49

Typowe obuwie robocze to robi np : Beta Obuwie robocze i ochronne Beta Sklep , u mnie w pracy takie firma kupuje , i nie mogę powiedzieć złego słowa na nie .

CAT-y ani Timberlandy to nie są typowe buty robocze bo 99 % z modeli tych ma np stalowych nosków , a to jest podstawą w butach roboczych .

#34 Czyluk

Czyluk
  • 540 posts
  • SkądPoznań

Posted 11 November 2012 - 16:20

Ja od siebie polecam Timberlandy. Mam już 2-gi sezon i nic się z nimi nie dzieje.

#35 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4834 posts
  • Płeć:

Posted 02 June 2021 - 13:29

A nie myślałeś o butach rooczych Puma? Możesz je nosić zarówno po mieście czy biegając, jak i w magazynach, co uważam jest rzadkością. Polecam zerknąć tutaj: https://balticbhp.pl/marki/puma, design jest super, a but wygodny.

Serio? Po 9 latach? Jakim cudem Wy odkopujecie takie wykopaliska?

Edited by Mikołaj Maciejko, 02 June 2021 - 13:30.

  • Zireael and otuadiordna like this

#36 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 24114 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 02 June 2021 - 14:21

To (był) spamer.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users