Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iTunes nie widzi iPhone — iTunes nie wykrywa iPoda & Komputer nie widzi iPoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
421 odpowiedzi w tym temacie

#351 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:16

A do czego to służy w takim razie? Pytam z czystej ciekawości.


No przecież widać na zdjęciu, że jest to stacja dokująca, tyle, że jak widać, nie ma złącza 30 pinowego, tylko zwykłego jacka, przez któego odbywa się ładowanie i synchronizacja szufelek.

#352 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:19

No przecież widać na zdjęciu, że jest to stacja dokująca, tyle, że jak widać, nie ma złącza 30 pinowego, tylko zwykłego jacka, przez któego odbywa się ładowanie i synchronizacja szufelek.


Może źle zadałem pytanie. Wiem że to jest dock, ale napisałeś, że szufelka nie ma docka. To ma czy nie ma? Chyba że chodzi Ci o oryginalny dock.

#353 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:29

No to ja namieszałem, przysiągłbym że ma. Miałem z nią do czynienia jakieś 6 lat temu (prezent dla siostry) i błędnie pamiętałem że jest miejsce na dock - w sensie wtyczki - czyli złącza dokującego. Tym bardziej podejrzewam problem z kablem wtedy. Może faktycznie kupić tą wtyczkę za 5 złotych i spróbować. Wydatek żaden.

#354 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:42

Może źle zadałem pytanie. Wiem że to jest dock, ale napisałeś, że szufelka nie ma docka. To ma czy nie ma? Chyba że chodzi Ci o oryginalny dock.


Nie ma złącza dockującego. Szufelki nie podłączysz do żadnego standardowego docka. Jedynym złączem w szufelce jest gniazdo słuchawkowe.

#355 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:49

Nie ma złącza dockującego. Szufelki nie podłączysz do żadnego standardowego docka. Jedynym złączem w szufelce jest gniazdo słuchawkowe.


Wiem o tym doskonale, ale można to potraktować jako dock, bo dzięku temu też można synchronizować szufelkę, tylko o to mi chodzi :)

#356 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2013 - 10:58

Wiem o tym doskonale, ale można to potraktować jako dock, bo dzięku temu też można synchronizować szufelkę, tylko o to mi chodzi :)


Nie do końca, dock wypuszcza line out i kupę innych sygnałów, których w szufelce nie ma i nie możesz poprzez docka nią sterować z poziomu np. amplitunera. To jest tylko złącze synchronizacyjne.

#357 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 11 stycznia 2013 - 11:01

Nie do końca, dock wypuszcza line out i kupę innych sygnałów, których w szufelce nie ma i nie możesz poprzez docka nią sterować z poziomu np. amplitunera. To jest tylko złącze synchronizacyjne.


Masz rację, ale na upartego przyznasz, że można to nazwać dockiem.

#358 ivyy

ivyy
  • 24 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:05

To sie zamieszanie zrobiło :o Ale pisałam na poczatku, ze mysle ze kabel z iphona nie przypasi do shuffle. Czyli w takim wypadku co mam zrobic? Kupowac oryginalny kabel apple, jakis zamiennik na allegro?

#359 maciekdzieciol

maciekdzieciol
  • 1 436 postów
  • SkądWarsaw, Poland

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:07

To sie zamieszanie zrobiło :o Ale pisałam na poczatku, ze mysle ze kabel z iphona nie przypasi do shuffle.
Czyli w takim wypadku co mam zrobic? Kupowac oryginalny kabel apple, jakis zamiennik na allegro?


Myslę, że najpierw warto pokusić się o jakiś tani kabelek.

#360 ivyy

ivyy
  • 24 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:12

Ok. Tylko znajac moje szczescie tani kabel dycha, pozniej oryginal zz 40 dychy a okaze sie , ze to nie wina kabla to na "okablowanie" wydam 1/3 wartosci nowego odtwarzacza. Noo ale moze nie bede zakładac najgorszego. A tak btw. gdzie powinnam JESZCZE szukac przyczyny tego, ze komp i itunes nie widzi ipoda?

#361 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:27

Zacznij od podłączenia pod inny komputer.

#362 ivyy

ivyy
  • 24 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 15:33

Juz probowałam i nic

#363 Ent3x

Ent3x
  • 3 postów

Napisano 11 stycznia 2013 - 16:29

Sorry, że się wtrącę ale widzę, że temat ruszył do przodu. Mój problem polega na tym, że teraz po włączeniu iPoda shuffle 4gen nie ma żadnego odzewu. Po podłączeniu go do kompa (win7) przez chwilę zapala się czerwona dioda i gaśnie po paru sekundach (czasem zapala się na stałe i świeci mocniejszym światłem). Ani system ani tym bardziej iTunes go nie widzą, chociaż 2 razy zdarzyło się tak, że iTunes wygenerował komunikat o odzyskaniu ipoda ale nic z tego... Próbowałem chyba wszystkiego, nic nie pomaga. Pozdrawiam

#364 ivyy

ivyy
  • 24 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 10:20

Jednak nowy kabel nie załatwił sprawy :/

#365 hoods666

hoods666
  • 2 postów

Napisano 17 stycznia 2013 - 20:18

Na ekaranie ipoda pojawia się komunikat "Use itunes to recovery", gdy podłaczam do laptopa, słyszę kliknięcie i pojawia sie komunikat "ok to disconect", itunes go nie widzi. Tak jak i windows. Po wprowadzeniu do "Disk mode" i podlaczeniu do laptopa, dalej nic go nie widzi. Jakieś pomysły jak przywrócić urzadzenie do życzia?? Czy to raczej nie możliwe.

#366 ivyy

ivyy
  • 24 postów

Napisano 18 stycznia 2013 - 15:46

Edytuję swoją odpowiedź.

Pomogła zmiana kabla!

Proszę pisać zgodnie z zasadami języka polskiego. Tutaj znajduje się pomocny link. eualex



#367 mietekrolnik

mietekrolnik
  • 5 postów

Napisano 05 lutego 2013 - 14:34

iPod Nano 6G nie wykrywany przez komputer Witam, posiadam iPoda Nono 6g 16 Gb, od wczoraj iPod nie pokazuje mi ikony ładowania akumulatorka, ale ładuje się on. W menu serwisowym (guzik uśpienia plus głośność dół i góra) sprawdziłem, że prąd ładowania to około 100mA. Po podłączeniu odtwarzacza do komputera nie został on wykryty przez iTunes ani windowsa jako dysk. ITunes jest aktualny a iPod do tej pory był wykrywant także jako dysk. Na mim miałem instalkę do iTunes. Nie pokazuje także ikony połączenia usb. W menu serwisowym pokazuje, że kabel usb jest połączony. Po wejściu w tryb dysku komputer nie wykrywa nic.

#368 SeLeR13

SeLeR13
  • 40 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 22 lutego 2013 - 13:49

iTunes nie wykrywa iPhone 4 po aktualizacji

Cześć.
Mam problem, dawno nie używałem iTunsa z iPhonem, ale dzisiaj miałem ochotę zgrać sobie piosenki.
Problem tkwi w tym, iż zaaktualizował mi się iT., i nie wykrywa iP.
Po podłączeniu, po wejściu do mój komputer -> iPhone -> DCIM (tutaj zawsze miałem zdjęcia) aktualnie też nie wykrywa żadnych plików.
Próbowałem trybu DFU (HOME+POWER) i nic nie dawało, win nie znajdował sterowników pod DFU Apple Mobile Device.
Na innym komputerze występuje podobna sytuacja.
Nie mam pojęcia co zrobić, nie modyfikowałem telefonu, tylko aktualizowałem iOS zgodnie z Apple.

Proszę o pomoc!


#369 andrzejos012

andrzejos012
  • 150 postów

Napisano 22 lutego 2013 - 16:07

Spróbuj inny kabel.

#370 SeLeR13

SeLeR13
  • 40 postów
  • SkądOlkusz

Napisano 22 lutego 2013 - 16:09

Nie mam innego kabla, a nie mam też za bardzo $$ żeby kupować kabel po to aby sprawdzić. Jakieś inne pomysły? Jakaś sybchronizacja WIFI jest możliwa?

#371 matix7

matix7
  • 1 postów

Napisano 04 marca 2013 - 19:07

Komputer nie rozpoznaje Ipoda Witam. Mam problem niedawno zakupiłem nowy kbel do Ipoda (posiadam Ipoda Nano). Gdy podłączyłem Ipoda do komputer wyskoczyła informacja że nie rozpoznano urządzenia USB. Zainstalowałem nowego Itunes'a ale dalej jest ten sam problem. Kabel działa na innym komputerze a porty USB również działają gdy wkładam np. pendrive

#372 Flymo

Flymo
  • 1 postów

Napisano 06 marca 2013 - 19:17

Mam problem z Ipodem 4G - Przeleżał miesiąc w płaszczu, bo nie mogłem znaleźć kabla. Podłączam go do komputera - zapala się czerwona dioda, zmienia się na pomarańczowy a za moment gaśnie. Itunes (najnowszy) nie widzi Ipoda. Zmieniałem porty, próbowałem na różnych komputerach, zero reakcji.

#373 .forest

.forest
  • 47 postów
  • SkądTurek, PL

Napisano 08 marca 2013 - 22:10

iTunes nie widzi iPhone, ładuje Witam. Kupiłem niedawno iPhone 3GS i nie mogę go w żaden sposób zsynchronizować gdyż iTunes nie reaguje w ogóle na urządzenie. Próbowałem już wszystkiego, tzn. zamykałem Apple Mobile Device, robiłem restore, reinstalowałem na nowo wszystkie programy od Apple na komputerze i nadal nic. Kabel jest sprawny, gdyż na innych komputerach (z Windows 7) iTunes normalnie widzi urządzenie, a u mnie (Windows XP) telefon się ładuje, windows wykrywa telefon lecz iTunes już nie. Dodam, że w trybie DFU urządzenie jest wychwytywane przez iTunes, ale przy odtworzeniu wyskakuje błąd. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale kilka tygodni temu posiadałem innego iPhone 3GS i normalnie go synchronizowałem. Pozdrawiam.

#374 panxor93

panxor93
  • 4 postów

Napisano 12 marca 2013 - 09:40

Itunes 11/Windows 8 nie odnajduja urzadzenia Witam, problem dosc nie typowy bo mam go pierwszy raz w zyciu, mianowicie; Kolega dal mi swojego iphona 4, zebym mu go sformatowal, zaktualizowal i takie tam pierdoly ale?? Windows 8 nie odnajduje urzadzenia... Nie odnajduje go ani w normalnym trybie ani w DFU czy recovery, reinstalacja itunes 11 nie pomaga, zmiana portow usb nie pomaga, nawet manualnie nie moge zainstalowac sterownikow w menedzerze urzadzen... nie mam pojecia dlaczego, a z moim starym iphonem, rowniez 4 wszystko dzialalo bez zarzutu. Czy ktos z was spotkal sie z czyms podobnym i jezeli tak to wie jak to rozwiazac? Pozdrawiam.

#375 dawidnor

dawidnor
  • 984 postów
  • SkądOslo (Asker)

Napisano 12 marca 2013 - 09:58

1. Odinstaluj iTunes 2. Pobierz aktualna wersje iTunes 3. Prawy na plik instalacyjny i Run as Administrator 4. Dalej normalnie instalujesz Jesli nie pomoze to: PPM, wlasciwosci, zakladka kompatybilnosc i uruchom w trybie zgodnosci Windows 7.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych