Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[11 września] Katowice [12 września] Poznań - Apple RoadShow 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#51 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 września 2007 - 19:11

A co z tymi iPodami wkoncu? Cos z cenami sie ruszylo?

#52 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 września 2007 - 19:20

a ja oprocz tego poznalem hazreta (milo mi) i mactoma (rownierz milo mi) - a wszystko dzieki macbookowi pro 17"
  • MacTom i Hazreth lubią to

#53 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 11 września 2007 - 19:20

A co z tymi iPodami wkoncu? Cos z cenami sie ruszylo?

Cen nie znamy. Są plotki od gościa, co się zajmuje iPodami, ale nie powiedziane na sali, a 'nieoficjalnie' [to znaczy na sali chyba też o tym wspomniał, ale nie jestem pewien, nie pamiętam] - nowa generacja ma być w bardzo korzystnych cenach, a stara ma bardzo potanieć. Tylko tyle.

EDIT: Maslaq, ale piętnastka ładniejsza ;)

EDIT Again: a sporo rzeczy [Adobe Creative Suite CS3, iLife, konto .mac] wygrali w losowaniu nagród pecetowcy, niech ich cholera :P
  • maslaq lubi to

#54 michaeel

michaeel
  • 286 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 września 2007 - 19:29

Zamiescilem mini relacje na blog z ARS w Katowicach:
http://maczek.info/2...-show-katowice/

A przy okazji jest gdzies jakas lista zwyciezcow, bo niestety musielismy szybciej wyjsc przed losowaniem :)

#55 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 11 września 2007 - 19:33

Zamiescilem mini relacje na blog z ARS w Katowicach:
http://maczek.info/2...-show-katowice/

A przy okazji jest gdzies jakas lista zwyciezcow, bo niestety musielismy szybciej wyjsc przed losowaniem :)


Nagrody byly tylko dla tych, co byli na sali:)

A co do samego ARS, to jestem pod wrazeniem tego, co zobaczylem na pokazie FC. Moze to dlatego, ze sie wideo sam nijak nie zajmuje, ale ten program zrobil na mnie naprawde wrazenie.

#56 michaeel

michaeel
  • 286 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 września 2007 - 19:35

A to szkoda, bo moze cos by sie trafilo :) Niestety nie moglem juz dluzej zostac.

#57 Kamyczek

Kamyczek
  • 21 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 września 2007 - 19:37

...
A przy okazji jest gdzies jakas lista zwyciezcow, bo niestety musielismy szybciej wyjsc przed losowaniem :)


Wygrali tylko ci co byli na sali w trakcie losowania np ja stałam się szczęśliwą posiadaczką iWork :)


Zrobiłam kilka zdjęć - jak ochłonę to Wam pokażę

#58 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 11 września 2007 - 19:41

Chciałem wydrukować sobie na wystawionej i gotowej do testów drukarce HP-ka przy pomocy wystawionego Maka Pro kartkę z zapytaniem "KTO Z MYAPPLE?", niestety drukarka odmówiła posłuszeństwa i drukowała [bez względu na to, co znajdowało się w dokumencie] jedną stronę z trzema linijkami bezsensownych tekstów i wyrzucała puste kartki, dopóki ręcznie się jej nie zatrzymało. Zmierzła maszyna, wredna, och. Ale ACD 30" to potwór jest, cholera. Normalnie trzy takie monitory i można komfotowo pracować nad wizytówkami ;)

#59 michaeel

michaeel
  • 286 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 11 września 2007 - 20:03

Cholerka, szkoda ze sie nie poznalem z ludzmi z myApple :) Ale moze ktos mnie bedzie kojarzyl, bylem w bialej koszulce reklamujacej konsole Wii (taka ze wsciklym krolikiem), mozna mnie bylo zobaczyc z bialym iBookiem :D Mam nadzieje ze jakies fotki dostane od iSpota ;D Hehe jestem na 5 fotce Kamyczka :D

#60 Kamyczek

Kamyczek
  • 21 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 września 2007 - 20:20

Link do zdjęć z Apple RoadShow 2007 w Katowicach

#61 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 11 września 2007 - 20:27

a ja oprocz tego poznalem hazreta (milo mi) i mactoma (rownierz milo mi) - a wszystko dzieki macbookowi pro 17"


Mnie również miło :) Ja Wam jedno powiem... Panie z rejestracji, były bardzo fajne... :D Dostałem dwa komplety reklamówek nawet... :) A co do samych prezentacji... Furorę zrobił podobno "fafik" ja nie widziałem, ale z relacji wiem, że wyglądało to wesoło... :) Ogólnie fajna była prezentacja Finala... Ale ta praktyczna, bo teoria była przynudnawa, a prowadzący sprawiał wrażenie jakby sam do końca nie wiedział o czym mówi... :) Ale i tak było fajnie :)

A no i jeszcze dwa słowa do słowniczka na temat PC: "sierściuchy" i "flughafeny" :D
  • maslaq lubi to

#62 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 11 września 2007 - 20:37

Link do zdjęć z Apple RoadShow 2007 w Katowicach


Skoro chwalicie chłopaki piękne panie jakie tam były, to zdecydowanie za mało ich zdjęć tam jest chciałem powiedzieć :D

Ech, ja to mam pecha do takich imprez, nigdy nie mogę trafić z datą, zawsze coś mi wypadnie :(

#63 iWP

iWP
  • 336 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 września 2007 - 20:45

A dla mnie niestety ale ta impreza kosztowała mnie i chyba jeszcze dwie inne osoby 100 zł i 5 punktów karnych (stanie samochodem w złym miejscu:) ale ogólnie warto było. Prezentacje bardzo fajne, osobiście byłem na wstępnej o sprzęcie, audio, final cut i ipody. Ta o sprzęcie trochę długa, ale przyznam ciekawa. Rozpoznałem MacTom'a z twarzy po avatarze :) Dam linka do zdjęć jak kolega zrzuci je z aparatu na serwer.

#64 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 11 września 2007 - 20:50

A dla mnie niestety ale ta impreza kosztowała mnie i chyba jeszcze dwie inne osoby 100 zł i 5 punktów karnych (stanie samochodem w złym miejscu:) ale ogólnie warto było.
Prezentacje bardzo fajne, osobiście byłem na wstępnej o sprzęcie, audio, final cut i ipody.
Ta o sprzęcie trochę długa, ale przyznam ciekawa.
Rozpoznałem MacTom'a z twarzy po avatarze :)
Dam linka do zdjęć jak kolega zrzuci je z aparatu na serwer.


Hehe... Ja musiałem zapłacić 11,30 za parking :D ale dwóch nas było, więc koszta sie podzieliły... :)

#65 BilboBaggins

BilboBaggins
  • 398 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 września 2007 - 20:58

Impreza bardzo mi sie podobala. Maszyny i recepcjonistki piekne. Prezentacja ogolna bardzo fajna, choc z leksza przydlugawa (pod koniec chcialo mi sie palic jak malemu dziecku plakac). iWork mnie powalil... Powoli mysle o zakupieniu pelnej wersji. Prezentacja audio (poniewaz tylko na tej bylem) byla OK, choc "nauczyciel" sprawial momentami wrazenie nieprzygotowanego. Moja wiare w jego mozliwosci uratowala prezentacja praktyczna i moja pogawedka z gosciem po calej prelekcji. Niestety nie moglem pozostac do konca, poniewaz wezwaly mnie do miasta zobowiazania (czyt. proba kapeli). W sumie kicha, ze sie z nikim z forumowiczow nie zgadalem. Jesli ktos byl na prezentacji audio to ten koles z MacBook'iem siedzacy w pierwszym rzedzie to ja, hehehe.

#66 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 11 września 2007 - 21:03

Taki OT: Mi na imprezie dostal sie tez w rece cennik Cortlandu. I tu ciekawostka: iLife Edu - 179 zl iWork Edu - 299 zl Takiego iWorka ponizej 200 zl to bym chetnie kupil. Za 300 to chyba jednak zostane przy Neo.

#67 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 września 2007 - 21:09

ja tak sie zastanawiam gdzie reszta sie pochowala bo spotkalem tylko hazreta mactoma i jego kompana prolaxa halibuta szkoda bo chcialem poznac wiecej ludzi z MA, moglismy sie jakos umowic w jendym miejscu

#68 BilboBaggins

BilboBaggins
  • 398 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 września 2007 - 21:55

Taki OT:
iLife Edu - 179 zl
iWork Edu - 299 zl

A czym sie rozni Edu od zwyklej? Licencja zabrania wykorzystywania w celach komercyjnych? Bo jesli tak to w moim przypadku iWork Edu odpada :).

#69 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 11 września 2007 - 22:01

A czym sie rozni Edu od zwyklej? Licencja zabrania wykorzystywania w celach komercyjnych? Bo jesli tak to w moim przypadku iWork Edu odpada :).


W apple to jest chyba tylko kwestia pokazania legitymacji przy zakupie. Chociaz moze cos nowego wprowadzili. Zaraz chyba napisze maila do Cortlandu.

#70 zioper

zioper
  • 261 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 września 2007 - 22:26

Hehe... Ja musiałem zapłacić 11,30 za parking :D ale dwóch nas było, więc koszta sie podzieliły... :)


Hehe ;) jak juz mowimy kto ile zaplacil :P Mnie ( z tata) to kosztowalo 100 zl (blokada na kola :P ) ale i tak sie oplacilo bo "wygralismy" iPoda shuffle i szlafrok od "Nikona" :P

#71 iWP

iWP
  • 336 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 września 2007 - 22:39

zioper Panowie Ziobro? :)

#72 zioper

zioper
  • 261 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 11 września 2007 - 22:47

No zgadza sie :P Ale ze "Zbyszkiem" jakis polaczen czy kontakow nie mamy :P (Tak dla wszelkiej jasnosci :P )

#73 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 11 września 2007 - 23:14

Hehe... Ale Wam sie udało... Żeście pozgarniali... Wszystko zostało w rodzinie :)

#74 mcbarlo

mcbarlo
  • 235 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 12 września 2007 - 07:15

Imprezka fajna, bardzo dobrze zorganizowana. Poza obsuwami wszystko szlo pieknie. Prezentacje jedne ciekawsze drugie mniej, ale poziom byl dobry. Co do parkingu to kosztowal mnie 18zl i wielka kolejke przy wyjdzie, bo sie automacik do pobierania kasy zepsul. Ogolnie bylo naprawde warto. :)

#75 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 12 września 2007 - 10:12

Własnie siedzimy sobie na pierwszej prezentacji o dziwo zaczęła się planowo :D Oczywiście mowa o Poznaniu ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych