Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[11 września] Katowice [12 września] Poznań - Apple RoadShow 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#26 rkosciuk

rkosciuk
  • 92 postów
  • SkądOppeln

Napisano 24 sierpnia 2007 - 16:31

A ja tam się wybieram :) Mam nadzieję, że dojadę... :P


Hejka, jedziesz z Opolskiego? To moze pojadziem razem :) Ja jestem z Opola to moge Cie zabrac :) Eh.. do Katowic zeby byla scislosc :) Zapisalem sie na Katowice :)

#27 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 24 sierpnia 2007 - 22:49

Hejka, jedziesz z Opolskiego? To moze pojadziem razem :) Ja jestem z Opola to moge Cie zabrac :) Eh.. do Katowic zeby byla scislosc :) Zapisalem sie na Katowice :)


Moglibyśmy się jakoś zgadać... Szczegóły wysłałem Ci na priva... ;)

#28 gacek102

gacek102
  • 131 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 sierpnia 2007 - 19:18

jedzie ktos z bielska bialej ?>

#29 svistakk

svistakk
  • 142 postów

Napisano 26 sierpnia 2007 - 21:53

Albo z Rzeszowa??

#30 Jony

Jony
  • 14 postów
  • SkądGdynia

Napisano 27 sierpnia 2007 - 13:48

Jedzie ktoś z lubelskiego? Bo wybieram się z kolegą, ale nie wiemy jeszcze gdzie się zapisać.

#31 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 28 sierpnia 2007 - 19:15

Kto z was odpowiada za Formularz rejestracji uczestnika
Apple RoadShow 2007


Coś nie mogę się zapisać :?
Wyświetla mi się komunikat:

Notice:
Our records indicate that you are already subscribed to this list and have verified your subscription.


Jakaś pozostałość po WCK czy co?

#32 SLAYER

SLAYER
  • 66 postów
  • SkądWodzisław Śląski

Napisano 28 sierpnia 2007 - 19:19

pokaz jak zawsze bedzie klasa.Naprawde warto tam być.

#33 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 29 sierpnia 2007 - 20:05

Ja się wybieram do Poznania z paroma zapaleńcami MAC'ów, zobaczymy sobie nowe produkty z bliska :D Czekam teraz tylko na potwierdzenie że przyjeli moje zgłoszenie.

#34 zioper

zioper
  • 261 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 30 sierpnia 2007 - 16:05

Ja zapisany i potwierdzony na Katowice ;)

#35 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 sierpnia 2007 - 20:33

Jak rozumiem potwierdzeniem dostania na liste jest ten drugi mail który sie otrzymuje po kliknięciu na link w pierwszym mailu?

#36 SoleJunior

SoleJunior
  • 271 postów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 07:49

Jak kogoś znajdę z okolicy do towarzystwa to jadę do Poznania. Studia zaczynają się dopiero w październiku, ale przynajmniej miasto poznam lepiej :)

#37 luke_z

luke_z
  • 414 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 31 sierpnia 2007 - 12:35

Czyli rekonesans połaczony z poznawaniem produktów Apple. Przyjemne z pożytecznym :D

#38 BilboBaggins

BilboBaggins
  • 398 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 września 2007 - 08:25

Zapisany i potwierdzony na Katowice :). Jak widze z Czestochowy (tudziez okolic) nikt sie nie wybiera...

#39 Relentless

Relentless
  • 269 postów

Napisano 10 września 2007 - 12:11

Zgłoszony do Katowic- do zobaczenia na miejscu :D

#40 Łukasz Ignacyk

Łukasz Ignacyk
  • 4 943 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 10 września 2007 - 16:31

Wiecie może czy będą prezentowane nowe iPody?

#41 zioper

zioper
  • 261 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 10 września 2007 - 16:56

Jakby byly nowe iPody to bym byl bardzo mile zaskoczony ;) Ale wydaje mi sie ze ich nie bedzie :/

#42 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 10 września 2007 - 19:14

heh do jutra ludzie :D bede pare minut po 10 :D

#43 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 11 września 2007 - 11:50

Siedzę sobie tu właśnie przy MBP 15", podziwiam to urządzenie, bo strasznie mi się podoba :) Co prawda cena zabija, ale to insza inszość :P Fajnie jest, tylu maków w jednym miejscu nie widziałem [a niżej jeszcz jest Cortland, gdzie mają iMaki, MB, MBP, iPody i całą resztę]. Z tego co podsłuchałem, to może będzie można zobaczyć nowe iPody, ich premiera w Polsce ma być w piątek - ale więcej się dowiem, gdy już prezentacja iPodów się odbędzie, a nie będę się opierał na tym, co usłyszałem od kogoś rozmawiającego z kimś innym ;)

#44 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 11 września 2007 - 13:11

No a ja sobie właśnie stoję przy białym macbooku z kolega, fajna atmosfera, duźo sprzętu w jednym miejscu... Czekamy na prezentację o iPodach... Do zobaczenia w sali nr 7 (lub tez przed nia) Razem z kolega zadajemy sobie pytanie czy bedzie nowy iPod... albo iPhone... Pozdrawiamy opolskie i resztę świata ;)

#45 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 września 2007 - 13:19

hehe adobi i fafik mnie zmiazdzyly ogolnie prezentacha adobe byla prawie "profesjonalna", btw z porlaxem siedzimy w sali 7 w ostatnim rzedzie

#46 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 11 września 2007 - 13:53

Prezentacja Adobe zabiła.
Gość na początku przypominał mi [tak wyglądem, jak sposobem mówienia] jednego z kabaretu Mumio - początkowo mnie to bawiło, ale szybko się znudziło. Miałem dość. Wyszedłem zjeść pizzę w PizzaHut. :P

Pooglądałem sobie nowe iMaki, klawiatury, MB i MBP - MBP 17" jest dla mnie za duży. Nie sprawia co prawda wrażenia krowy, czego się spodziewałem, ale jednak jest za duży. Zakochany jestem w MBP 15", ale cena skutecznie mnie odpycha.

Jeszcze grzecznie zapytam, czy by mi nie dali MBP 15" z wystawy, jak ładnie poproszę - bez zasilacza, gwarancji, etc. Ja mogę w zamian przywieźć kompletnego MP białego w stanie idealnym, z pudełkiem, zasilaczem, i myszą :D

---- Dodano 11-09-2007 o godzinie 19:45 ----
Nie zamienili się, świnie :(

Ale ogólnie było przyjemnie.

Nowe iPody w piątek mają być w sklepie Apple.pl :) Pomijając oczywiście Toucha.

#47 bejzkik

bejzkik
  • 337 postów
  • Skądsc

Napisano 11 września 2007 - 18:46

czy tylko ja mam takie wrazenie ze wiekszosc tych prezentacji byla straszliwie nudna czy po prostu sie starzeje? kolesie podajacy informacje jak gdyby czytali je ze strony w internecie. znajomy w pewnym momencie sie zdrzemnal

#48 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 11 września 2007 - 18:55

nie tylko ty miales takie wrazenie :P

#49 mruczek

mruczek
  • 200 postów
  • SkądSosnowiec Tychy

Napisano 11 września 2007 - 18:55

Jako forumowy maruda muszę przznać, że cała impreza powaliła mnie na kolana. Na wstępie zostałem mile zaskoczony urodą "recepcjonistek" rozdających gadżety. Początkowo nie miałem szczęścia. Najpierw było krucho z dojazdem od strony Sosnowca gdyż w Spodku odbywały się targi górnicze, potem nie dostałem długopisu i smyczy. Dowiedziałam się, że coś takiego jest, gdy chciałem pożyczyć długopis do wypisania ankiety. Dzielna recepcjonistka wydała mi stosowny komplet. Prezentacja wprowadzająca w świat maków była zdecydowanie za długa. 200 slajdów, to zdecydowanie za dużo. Sam keynote powalił mnie na kolana, fajne efekty... Po kawie, i tu ukłony dla przemiłego kelnera obsługującego ekspres, udałem się na prezentację AUDIO. Wiedza i doświadczenie prowadzącego powaliła mnie na kolana. Zastanawiam się, czy mając tak bogate CV praca w iSpot to nobilitacja czy degradacja. Dla mnie to drugie, chyba że lepiej płacą...:) Obiadek zwany lunchem był wyborny. Zupka gulaszowa jak u mamy, do tego makaron rurki z jakimś sosem i sałatki skutecznie uporały się z moim głodem. Nie potrzebowałem serka danio:) Prezentacja Adobe PS nie zachwyciła mnie. Była to bardziej reklama dlaczego zrobić upgrade do CS3 z CS2 niż pokazanie czym ten program jest. Przynajmniej takie mam odczucie. Przed salami kinowymi były stanowiska ze sprzętem, najlepiej wyglądało stanowisko Nikona, gdzie zrobiłem sobie zdjęcie z Nikodem d3 w dłoni. Piękny i ciężki aparat. A, były też maki ale skupiłem się tylko na Nikonie, monitorach Eizo (świetna sprawa) i wydrukach HP. To byłoby na tyle.

#50 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 11 września 2007 - 19:09

A tak w ogóle, to Steve Jobs lepiej prowadzi takie imprezy. :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych