Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kradzione sprzety na alledrogo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
212 odpowiedzi w tym temacie

#76 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:24

obrzydzenie czlowieka bierze, jak sie czyta posty potencjalnych paserow probujacych usprawiedliwic swoje przestepcze zapedy, zenada fuj...

nie dziwie sie ze patrza na nas jako narod jak na zlodziei, oni, w/w wierza w to ze nie robia nic zlego, a ja po prostu nie wierze w to co czytam w tym watku, nie wierze ze to sie dzieje naprawde.

ludzie gdzie wasz honor, kiedys jak juz ktos zrobil (lub mial zamiar zrobic) cos zlego to chociaz sie tego wstydzil, teraz modne jest sie tym chwalic, koniec swiata

A swoją drogą zgłosił już ktoś z grona święcie oburzonych doniesienie o popełnieniu przestępstwa? Lub podejrzenie o możliwości popełnienia takiego? Czy praworządności wystarcza wam tylko na wygłaszanie opinii o braku moralności u innych? Tak z ciekawości pytam...

#77 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:25

>>marad_co

ja z tym (honor itp )nie mam problemu, powiem wiecej NIKT z moich znajomych, wspolpracownikow oraz partnerow biznesowych, rowniez

moze ja zyje w jakiejs innej rownoleglej polsce hmmmm.... :D

Nie bilem do Ciebie tylko napisalem gdzie sie honor tych paserow podzial.

#78 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:25

A podasz jakies www czy mam ci wierzyc na swiet slowo honoru? Podpisano niewierny.

#79 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:25

tak z ciekawosci to zglosil, zaspokojona ?

#80 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:26

http://gsx.apple.com masz czlowieku niewierny, jak sie zalogujesz to daj znac hehehe

#81 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:26

>>marad_co wiem :) poprostu glosno myslalem i nadziwic sie nadal nie moge :/

#82 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:27

O, prokuratura o tej porze dziala? Bo to sobie mozna w PL z powodztwa cywilnego scigac ergo trzeba isc z doniesniem do prokuratury jak ja poszedlem jako jedyny poszkodowany przez Karpinskiego lata temu kiedy wyludzil od wielu osob kase..

#83 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:29

...policja dziala 24h :) i do prokuratury to oni sobie zglosza... hehe pudlo

#84 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:29

szkoda kontynuować tą dyskusję bo zaczyna robić się tu śmietnik proponuje zamknąć ten wątek,macbook jest kradziony koniec i kropka ma ktoś ochote licytuje nie ma nie licytuje a czy wierzy czy nie to jego własna sprawa :)
  • kadargo lubi to

#85 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:29

tak z ciekawosci to zglosil, zaspokojona ?

Zaspokojona? Ja czy ciekawość?
Tak sobie dywagujemy to pytam, po co ten nerwowy ton, phi.:)

#86 jurek3204

jurek3204
  • 17 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:29

To wychodzi na to że wszystko co tanio to kradzione , wszystko co niema papierów jest napewno ukradzione , trzeba sprawdzic w domu co ma papier a co nie a jak coś można zawsze sprawdzic w necie czy twój stary dobry rower niejest uprowadzony w innym kraju. Byl kiedy ktos zgłaszac cos swojego skradzionego na komisariacie ????? Kossssssssszmar!!!

#87 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:30

O, prokuratura o tej porze dziala? Bo to sobie mozna w PL z powodztwa cywilnego scigac ergo trzeba isc z doniesniem do prokuratury jak ja poszedlem jako jedyny poszkodowany przez Karpinskiego lata temu kiedy wyludzil od wielu osob kase..

Wyludzenie tak, cywilne ale paserka to juz karnie odpowiada sie.
  • kadargo lubi to

#88 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:31

przylaczam sie koniec dnia dobroci dla bydla zamykamy kram... moooodeeeeratooooor !! zamykamy !!

#89 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:32

Nic sobie sami nie zglaszaja.. trust me..

#90 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:33

I proponuje przykleic na przestroge :)

#91 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:33

http://gsx.apple.com masz czlowieku niewierny, jak sie zalogujesz to daj znac hehehe

Proponuję wkleić zrzut ekranu z wynikiem sprawdzania tego numeru seryjnego.

#92 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:34

przylaczam sie

koniec dnia dobroci dla bydla zamykamy kram...

moooodeeeeratooooor !! zamykamy !!

Nooo, wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty widzę.

#93 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:34

>>rosemary ja nerwowy ton ? hehe akurat ja jestem wyluzowany jak malo kto na tym forum :D >>jurek ja zglaszalem juz pare razy i pare razy moje dobra wrocily do mnie, wiec metoda pawlowa, bede dalej zglaszal :D

#94 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:34

a czemu zamykamy? Bo sie nagle watek z pod kontroli wymyka? Zawsze tak jest w kazdej piaskownicy jak sie koncza argumenty to sie idzie z tekstem a bo ty glupi/glupia jestes.. heh dzieciaki :)

---- Dodano 20-08-2007 o godzinie 22:35 ----

Proponuję wkleić zrzut ekranu z wynikiem sprawdzania tego numeru seryjnego.


Koniecznie! Prosze.

#95 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:38

>>rosemary

ja nerwowy ton ? hehe akurat ja jestem wyluzowany jak malo kto na tym forum :D

>>jurek

ja zglaszalem juz pare razy i pare razy moje dobra wrocily do mnie, wiec metoda pawlowa, bede dalej zglaszal :D

Ano, jeśli wyznacznikiem wyluzowania są teksty o bydle to faktycznie...

Rozumiem, że konkluzja jest generalnie taka - komputer jest kradziony, bo jest kradziony. I koniec dyskusji.

buehehe

#96 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:39

Proponuję wkleić zrzut ekranu z wynikiem sprawdzania tego numeru seryjnego.


No wlasnie GSK chce magic number , podasz jakis kolego z radioaktywny awatarem? :D

#97 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:40

>>clarissa my swoje argumenty przedstawilismy. co mozna jeszcze powiedziec ze ktos probuje popelnic przstepstwo? po prostu do was nic nie dociera i propagujecie mode na paserstwo na forum na ktorym nie toleruje sie takich rzeczy. co bedzie nastepne? kradziez bezposrednia np z iSpotu bo przeciez na biednego nie trafilo? w sumie tak sobie mozna wszystko wylumaczyc

#98 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:40

czekaj musze zaladowac na jakis serwer

#99 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:42

>>rosemary w tym wypadku okreslenie "bydlo" bylo wyrazem pogardy a nie nerwowosci :D czytanie ze zrozumieniem: pala :D

#100 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:43

>>clarissa

my swoje argumenty przedstawilismy. co mozna jeszcze powiedziec ze ktos probuje popelnic przstepstwo? po prostu do was nic nie dociera i propagujecie mode na paserstwo na forum na ktorym nie toleruje sie takich rzeczy. co bedzie nastepne? kradziez bezposrednia np z iSpotu bo przeciez na biednego nie trafilo? w sumie tak sobie mozna wszystko wylumaczyc

No z iSpotu z pewnością. A potem gwałcenie nieletnich i maltretowanie zwierzątek. W końcu zawsze zaczyna się od okazyjnego kupna sprzętu, hm?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych