Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kradzione sprzety na alledrogo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
212 odpowiedzi w tym temacie

#51 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 20 sierpnia 2007 - 22:56

A tak serio to zastanawiam się czy jesteście wszyscy tak samo praworządni gdy kombinujecie co zrobić żeby jak najmniejszy podatek zapłacić przy wypełnianiu PIT-a albo kiedy ściąganie muzę i filmy z netu. Morale wam wtedy nie siada?:)


MP3 nie sciagam, nie sciagalem i nie mam zamiaru, stac mnie wydac te grosze na plyty, Podatki place jak trzeba i odliczam co moge, nie kumam twoich jekow.

Kup sobie kradzione auto, a co w koncu liczy sie cena :D

#52 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 22:57

nie musicie wierzyc jedyne co czlowiek musi to sie pozadnie raz na jakis czas wy..ac :D do rosemary a gdzie ktokolwiek napisal ze sciaga muze i filmy z netu oraz ze kantuje US ? nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek cos takiego robil, ale skoro ty wiesz lepiej to... fajnie :D

#53 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:00

Rose nie jeczala, zaufaj mi ze jak bys uslyszal to bys sie mial z pyszna:)

#54 jurek3204

jurek3204
  • 17 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:00

Pisze bo też oserwuje tego booka no bo każdy chce kupic coś okazyjnie , ja mysle ze trzeba sie zainteresowac osobą która została usunięta z tej aukcji bo jak to sprzedaje sprzęt za pare tysięcy i daje tylko umowe kupna bez faktury !!!!!! JAK TO SKĄD!!!! PATRZAŁ KTOŚ NA TO TO !!!!

#55 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:02

...i to sa negatywne skutki ze apple trafia pod strzechy :/ chcieliscie panowie popularnosci jabluszka? prosze tak to sie konczy :/

#56 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:02

Rose nie jeczala, zaufaj mi ze jak bys uslyszal to bys sie mial z pyszna:)


Na szczescie nie musze sie zadawac z potencjalnymi paserami :)

Kupcie sobie Delle, HP, ale łapki precz od Apple :)

#57 jurek3204

jurek3204
  • 17 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:07

82595449 17/08/07 STOLEN UNIT PLEASE CONTACT APPLE Skoro nigdzie szaremu obywatelowi nieda sie sprawdzic czy coś jest skradzione czy nie to może ten napis oznacza że w wypadku kradzieży trzeba zgłosic to w apple

#58 wirus

wirus
  • 398 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:08

Pisze bo też oserwuje tego booka no bo każdy chce kupic coś okazyjnie , ja mysle ze trzeba sie zainteresowac osobą która została usunięta z tej aukcji bo jak to sprzedaje sprzęt za pare tysięcy i daje tylko umowe kupna bez faktury !!!!!! JAK TO SKĄD!!!!
PATRZAŁ KTOŚ NA TO TO !!!!

mogę wystawić tobie fakturę nie ma problemu cena + 22%

#59 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:09

82595449 17/08/07 STOLEN UNIT PLEASE CONTACT APPLE

Skoro nigdzie szaremu obywatelowi nieda sie sprawdzic czy coś jest skradzione czy nie to może ten napis oznacza że w wypadku kradzieży trzeba zgłosic to w apple

Naucz sie angielskiego :D

#60 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:10

Uwazaj bo uslyszysz ze masz sprzet kradziony w niemieckim Saturnie..

#61 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:11

MP3 nie sciagam, nie sciagalem i nie mam zamiaru, stac mnie wydac te grosze na plyty, Podatki place jak trzeba i odliczam co moge, nie kumam twoich jekow.

Kup sobie kradzione auto, a co w koncu liczy sie cena :D

Oczywiście. MP3 są fuj i filmy z netu takoż samo i z całą pewnością przenigdy na takie świństwa nie spojrzałeś;)
Nie w tym rzecz czy cię stać na płyty, acz wzrusza mnie twoje subtelne zasygnalizowanie, że na wydanie tych kilku groszy możesz sobie pozwolić:) Jeszcze mi powiedz, że jak zarobisz na sprzedaży nieruchomości to z uśmiechem na ustach polecisz do US żeby zapłacić ojczyźnie tych marnych kilkanaście/kilkadziesiąt kawałków.

Samochodu kradzionego nie kupię wyłącznie dlatego, że nie chce mi się pałować z odszkodowaniem w razie gdyby ktoś mi go zwinął.
Life is brutal - raz ty ich, raz oni ciebie. I tyle.

#62 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:12

A po co ? Nadal nie mam zrodla podanego zadnego www z ta informacja tylko mgliste informacje o GAX czymkolwiek jest to cos. Policja stety czy nie ma w dupie takie zrodla informacji..Szczegolnie komisariat Wroclaw Krzyki na jaworowej :D

#63 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:13

Kupcie sobie Delle, HP, ale łapki precz od Apple :)

Lapy precz od Della :D
  • wirus lubi to

#64 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:13

Polactwo... :)

Ostatnio kupowalem dom i wyobraz sobie zaplacilem caly podatek od czynnosci cywilno-prawnych bez kombinowania... ale moze dlatego ze ja wychowany w innym kraju jestem. Ordnung musst Sein :)

---- Dodano 20-08-2007 o godzinie 23:14 ----

Lapy precz od Della :D

Przyjmij moja skruche... niech bedzie SOny Vaio ;)

#65 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:15

w istocie drogi Watsonie.. Ja mialem kradziony,chyba ale tak ze mi w koncu sąd zwrocil..tylko co z tego jak w miedzy czasie mi go ukradli a PZU powolujac sie na to ze nie jestem wlascicielem odmowilo wyplaty odszkodowania mimo ze pol roku pozniej juz BYLEM... wiec. Wiec poza tym uslyszalem od gliny : panie mialbys pan najlepsze auto na swiecie zawsze mlode bo bys mial pan nabite numery i jak bys pan nie przegial to nick nigdy nic by panu nie udowodnil ;) heh

#66 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:16

obrzydzenie czlowieka bierze, jak sie czyta posty potencjalnych paserow probujacych usprawiedliwic swoje przestepcze zapedy, zenada fuj... nie dziwie sie ze patrza na nas jako narod jak na zlodziei, oni, w/w wierza w to ze nie robia nic zlego, a ja po prostu nie wierze w to co czytam w tym watku, nie wierze ze to sie dzieje naprawde. ludzie gdzie wasz honor, kiedys jak juz ktos zrobil (lub mial zamiar zrobic) cos zlego to chociaz sie tego wstydzil, teraz modne jest sie tym chwalic, koniec swiata

#67 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:17

Kupujac nie masz wyjscia. Sprzedajac mozesz naklamac. Pozyjemy zobaczymy jak to bedzie. Mowa o Bolandii

#68 rosemary

rosemary
  • 15 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:17

nie musicie wierzyc jedyne co czlowiek musi to sie pozadnie raz na jakis czas wy..ac :D

do rosemary a gdzie ktokolwiek napisal ze sciaga muze i filmy z netu oraz ze kantuje US ? nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek cos takiego robil, ale skoro ty wiesz lepiej to... fajnie :D

Tak jakoś wiesz, uogólniłam sobie trochę, jak tak przeglądam różne fora i rozmawiam z ludźmi to jakoś nie zauważam masowej tendencji do kupowania oryginalnych płyt z muzą i oglądania filmów wyłącznie w kinie albo z płyt... Nie czujesz potrzeby słuchania MP3 to w porządku, ja mogę nie czuć wyrzutów sumienia z powodu okazji do kupienia czegoś co być może komuś ukradziono.

---- Dodano 21-08-2007 o godzinie 00:19 ----

Polactwo... :)

Ostatnio kupowalem dom i wyobraz sobie zaplacilem caly podatek od czynnosci cywilno-prawnych bez kombinowania... ale moze dlatego ze ja wychowany w innym kraju jestem. Ordnung musst Sein :)

---- Dodano 20-08-2007 o godzinie 23:14 ----

Przyjmij moja skruche... niech bedzie SOny Vaio ;)

Nie mówię o podatku od czynności cywilno-prawnych tylko o tym od zysku. Jak za jakiś czas zechcesz sprzedać i zarobisz na tym to zapewne w podskokach popędzisz do skarbówki z podatkiem od zysku, wszak to tylko kilkadziesiąt tysięcy będzie.

#69 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:19

ALE TO FORUM JEST INNE, KONIEC KROPKA.

#70 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:20

Paserow? A domniemanie niewinnosci? Heh,ciekawe czemu skrupolow nie mieli ci co mi mojego Passat i A6 ukradli...czemu serwis SAD nie sprawdza numerow ewidentnie walonych kompow? Czemu serwis VW odmawia pomocy w ustaleniu numerow nadwozia oryginalnych? Bo to jest biznes skarby ...Poza end userem prawde mowiac wszystkim po drodze wisi co sie stalo. Wiec. Ratunek w ubezpieczeniu, czasem.

#71 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:20

ludzie gdzie wasz honor, kiedys jak juz ktos zrobil (lub mial zamiar zrobic) cos zlego to chociaz sie tego wstydzil, teraz modne jest sie tym chwalic, koniec swiata


Jaki honor ? W PL na oszusta i kombinatora mowi sie ze ma dryg i ten to napewno poradzi sobie w zyciu to gdzie tu miejsce na honor ?


P.S. Nie GAX tylko GSX zapytaj kolegow w SAD

#72 jurek3204

jurek3204
  • 17 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:20

Chciałbydostac moinimalną wzmiankę że ten maczek jet napewno skradziony skradziono ukradziony uprowadzono czy też zwinięto tak zeby inni urzytkownicy tego forum mogli sobie te informacje potwierdzic . Bo niby co gax to wyrocznia a co to ma do rzeczy jezeli jest uprowadzony czy skradziny ukradziony w czechach tak jest w pierwszym wątku opisane to gax której siedziba jest z tego co sie orientuje jest W KANADZIE moge sie mylic o wszystkim i jakis jeden urzytkownik forum ma informacje od nich co jest skradzione a co nie a reszta ludzi to chłam i niemuszą nic wiedziec. Niech poda dokładnie jakiś konkretny namiar no bo nikt niechce kupic kota w worku

#73 marad_co

marad_co
  • 450 postów
  • SkądEU

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:23

to Ci podaje czlowieku od samego poczatku zrodlo. Jest nim system serwisowy apple.com

#74 clarissa

clarissa
  • 132 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:23

Kolegow w SAD? A skad ja ich tam mam miec :D Jak sie powolujesz na niejawne zrodla informacji moge do nich sceptycznie podchodzic. kazdy moze napsiac o kazdym cokolwiek.

#75 kadargo

kadargo
  • 1 312 postów

Napisano 20 sierpnia 2007 - 23:23

>>marad_co ja z tym (honor itp )nie mam problemu, powiem wiecej NIKT z moich znajomych, wspolpracownikow oraz partnerow biznesowych, rowniez moze ja zyje w jakiejs innej rownoleglej polsce hmmmm.... :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych